o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: MSigma » 19 lis 2015, o 01:07

no niestety tego czy jest coś w lodówce na obiad lub czy pranie jest zrobione z oczu ukochanej nie wyczytam, więc niestety bez takich rozmów wspólne życie jest niemożliwe (przynajmniej w moim mniemaniu :)), rozmawiamy o tym co w pracy, na uczelniach (wymieniamy się zdobytą wiedzą i rozważamy różne kwestie z nią związane), o znajomych, o bieżących wydarzeniach w kraju i na świecie, o naszych często różnych przekonaniach na niektóre sprawy, o naszych małych i dużych marzeniach, o naszych wadach i zaletach, planujemy najbliższą przyszłość takie tam nudy jak to w kilkuletnim związku :roll: ;) :D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: gimmeeverything » 19 lis 2015, o 02:23

tygrysica3 pisze: ... :lol: - gdybym była Twoją dziewczyną, to rozmawiałabym
dobra - wobec tego ja również powinnam być wdzięczna losowi (choć lesbijka z Ciebie na szóstkę = za tak dalece rozwiniętą zdolność abstrakcyjnego myślenia) :mrgreen:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: pannaeliza » 19 lis 2015, o 08:52

Kupony promocyjne są w glamour. Nie powiem skąd wiem :oops:
Ale nie wiem czy w każdym.

A rozmawiamy o wszystkim i każdy temat jest dobry. Lubię mówić ale Lubie tez słuchać ludzi, mojej dziewczyny szczególnie ;)
Dużo rozmawiamy o tym, co nas wspólnie interesuje, dużo też rozmawiamy o pracy, na ogół w celu szybkiego wyrzucenia z siebie całego często kilkunastogodzinnego dnia. Właściwie pierwszy temat po wejściu do domu jest o pracy ale to dobrze, o ile ja mam przeważnie spokój to dziewczyna ma spokoju niewiele i komuś opowiedzieć musi.

O zakupach i p tym co na obiad gadamy rzadko bo gotuje ta, która szybciej wróci. Druga przychodząc zasiada do stołu i nie ma o czym mówić, trzeba jeść :D

Dużo czytamy, dużo oglądamy, często jesteśmy w teatrze i na wystawach (to ostatnie za sprawą mojej partnerki, historyk sztuki z pasją ) i to wszystko pochłania sporą część rozmów, dużo się od siebie uczymy.
Nie ma też dnia bez rozmów na temat tego, co rano/w nocy/ w południe zrobił jeden albo drugi kot.
Dokładnie omawiamy tez problemy, bardzo dbam o to, żeby przykrych spraw nie zostawiać bez echa i dużą wagę przywiązuję do rozmawiania o emocjach.
Z racji, że dużo podróżujemy rozmawiamy nieustannie o tym, gdzie znowu i znowu ;)

O seksie tez mówimy ale wolimy czyny, ah ah!
O, jeszcze o modzie rozmawiamy, to jest duże hobby mojej dziewczyny i sporo wie a i ja się przy niej wyrobiłam ;)

W ogóle to o wszystkim i nie chcę deprecjonowac rozmów o codzienności bo też je kocham. To chodzi chyba o to, że jak trafisz na kogoś z kim lubisz rozmawiać to nawet recenzja książki telefonicznej staje się fajnym tematem ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: takeyoudowntown » 19 lis 2015, o 09:47

omen-nomen pisze:co ciekawe, kobieta o innym spojrzeniu na świat i same rozmowy, nazywana jest "chłopcem", "facetem", "babofacetem". od siebie powiem że seks z kobietami lubię, ale gadać z nimi nie lubię :roll: chyba że ktoś pokroju Gaik by mi pasował :wink:
Przestań mieszać i wysuwać błędne wnioski, bo nie zostałaś tak nazwana przez swoje inne spojrzenie na rozmowę, tylko przez ewidentną obrazę kobiet, którą kontynuujesz w tym wątku, nazywając nas babami.
I wcale się nie dziwię, że się nie możesz dogadać z tymi babami, bo jak ktoś ma takie nastawienie do płci i tak ją traktuje, z góry i bez szacunku, to nigdy nie będzie miał z nią dobrych kontaktów.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 19 lis 2015, o 10:33

gimmeeverything pisze: dobra - wobec tego ja również powinnam być wdzięczna losowi :mrgreen:
...i co znowu szczerzysz te zębiska? = wszak nikt nie jest nieomylny, każdemu może się powinąć noga i chociaż raz może wzlecieć na "wyżyny" rozmowy :lol: :wink:
(choć lesbijka z Ciebie na szóstkę = za tak dalece rozwiniętą zdolność abstrakcyjnego myślenia)
... :> - każdy komplement wydobywający się spod twojego palca, budzi moją podejrzliwość :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: pannaeliza » 19 lis 2015, o 10:38

omen-nomen pisze:Ima i Salami - dziękuję za obecność na moim wątku, już zrozumiałam jakiego typu rozmowy prowadzicie z kobietami , możecie się przerzucić na inne wątki i nie zaśmiecać mojego.
Aha, ja jeszcze chciałam dodać, że odrobina polotu nie zaszkodzi a chcąc prowadzić inteligentne rozmowy o sztuce, muzyce, refleksjach duchowych, wpływie neoliberalizmu na gospodarkę Chin i siostra astralnych ten polot jest wręcz niezbędny. Tu szukałabym źródła ironii i sarkazmu "babochłopów" ( ja mówię babochłopka) z którymi próbujesz rozmawiać ale nie idzie ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
ArtCafe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2011, o 10:34

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: ArtCafe » 19 lis 2015, o 12:58

Ja tam jestem zdania, ze jesli dobierzesz sie z partnerka przede wszystkim intelektualnie, to nie powinno nikomu brakowac tematow do rozmow. Niestety najczestsza przyczyna "znudzonych zwiazkow" jest fakt, ze dobieraly sie za przeproszeniem od d..y strony i pozniej marne sa tego efekty.
Kazdy wie, ze kiedy pierwsze motyle opadaja, przychodzi czas na codziennosc i rozmowy o zakupach, praniu, gotowaniu itd...
Pytanie tylko czy kiedy myslalysmy o "NIEJ" na poczatku to widzialysmy ja tez jako nasza partnerke na 24/7/365 , a co za tym idzie pytajaca co jutro na obiad i czy w sobote jedziemy na market; czy tylko jako fajna panne do lozka.
Ja lubie rozmawiac z moja partnerka o wszystkim i lubie rowniez pomilczec razem, po prostu lubie z nia byc i chyba od tego powinno sie zaczynac jakikolwiek zwiazek, zadajac sobie pytanie : czy ja ja lubie ? czy bede lubila z nia byc?
Oczywiscie to moje subiektywne zdanie i kazdy ma prawo do swojego wlasnego.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Wiosennagwiazda » 19 lis 2015, o 20:39

ArtCafe pisze:Ja tam jestem zdania, ze jesli dobierzesz sie z partnerka przede wszystkim intelektualnie, to nie powinno nikomu brakowac tematow do rozmow. Niestety najczestsza przyczyna "znudzonych zwiazkow" jest fakt, ze dobieraly sie za przeproszeniem od d..y strony i pozniej marne sa tego efekty.
pannaeliza pisze: jak trafisz na kogoś z kim lubisz rozmawiać to nawet recenzja książki telefonicznej staje się fajnym tematem ;)
obydwa posty trafione :-)
albo jest w rozmowie chemia, albo jej nie ma. Bynajmniej nie o tej romantycznej mowa, ale zwykłej w kontakcie z drugim człowiekiem.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: adama » 19 lis 2015, o 23:04

Wiosennagwiazda pisze:
ArtCafe pisze:Ja tam jestem zdania, ze jesli dobierzesz sie z partnerka przede wszystkim intelektualnie, to nie powinno nikomu brakowac tematow do rozmow. Niestety najczestsza przyczyna "znudzonych zwiazkow" jest fakt, ze dobieraly sie za przeproszeniem od d..y strony i pozniej marne sa tego efekty.
pannaeliza pisze: jak trafisz na kogoś z kim lubisz rozmawiać to nawet recenzja książki telefonicznej staje się fajnym tematem ;)
obydwa posty trafione :-)
albo jest w rozmowie chemia, albo jej nie ma.
O ile w tych reakcjach chemicznych wszystko nie wyleci w powietrze 8)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Wiosennagwiazda » 19 lis 2015, o 23:34

to będzie znak.
Znaki dymne.
lacc19
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 265
Rejestracja: 11 gru 2012, o 12:44

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: lacc19 » 20 lis 2015, o 20:45

o sprawach przyziemnych : dom, praca, szkola, rodzina
o przyszlosci : plany najblizsze i te najdalsze
o polityce i innych wiadomosciach (na biezaco)
o uczuciach, potrzebach, emocjach
i o wszystkim innych, tak naprawde co akurat mamy w glowie o tym rozmawiamy:P :pilka:
Awatar użytkownika
Cavalier
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 12 sty 2015, o 21:39

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Cavalier » 21 lis 2015, o 18:28

U nas są kategorie:
1. Codzienność (szkoła, jakieś newsy)
2. Przeszłość (co było nie tak zrobione jakiś czas temu a zapomniało się o tym powiedzieć)
3. Przyszłość (wspólne plany bliższe bądź dalsze, sposób na wspólne życie)
4. Gorące tematy (nie muszę chyba wyjaśniać)
I poproszę werble...

5. Tematy z dupy! Dosłownie o wszystkim i o niczym. Zalicza się do tego naśmiewanie z przejęzyczeń, wspominanie kretyńskich sytuacji i gdybanie w stylu "a co by było, gdyby zamiast deszczu padały żaby?".

Nie trzeba cały czas tylko rozmawiać o jakiś ważnych sprawach. W związku liczy się też śmiech.
Czytaj moje posty w całości. Czasem pieprzę jak potłuczona ale później morał z tego wyniknie. Jestem chaotyczną osobą, wybacz :D
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: salami » 23 lis 2015, o 19:15

omen-nomen pisze:przeżywam nieustanne rozczarowania kobietami
bo nie mam z nimi o czym rozmawiać.
Można powiedzieć inaczej.
Np tak:
Przeżywam nieustanne rozczarowanie sobą i swoją nieumiejętnością prowadzenia rozmowy z kobietą.
Jestem w tym kiepska ponieważ zaleźy mi tylko na tym, aby kobieta była podniecająca fizycznie.
Nieważne jaki ma światopogląd i pomysł na życie. Ważne, że jej pragnę i wali mi serce z pożądania.
Po seksie ( nawet jeśli był udany) okazuje się, że zupełnie do siebie nie pasujemy.
To nie jest ich wina, że nie mamy o czym rozmawiać. To moja wina, bo traktuję je przedmiotowo i powierzchownie.
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 23 lis 2015, o 20:03

salami pisze:
omen-nomen pisze:przeżywam nieustanne rozczarowania kobietami
bo nie mam z nimi o czym rozmawiać.
Można powiedzieć inaczej.
Np tak:
Przeżywam nieustanne rozczarowanie sobą i swoją nieumiejętnością prowadzenia rozmowy z kobietą.
Jestem w tym kiepska ponieważ zaleźy mi tylko na tym, aby kobieta była podniecająca fizycznie.
Nieważne jaki ma światopogląd i pomysł na życie. Ważne, że jej pragnę i wali mi serce z pożądania.
Po seksie ( nawet jeśli był udany) okazuje się, że zupełnie do siebie nie pasujemy.
To nie jest ich wina, że nie mamy o czym rozmawiać. To moja wina, bo traktuję je przedmiotowo i powierzchownie.
salami zaczepiasz mnie. chcesz się umówić i nauczyć mnie rozmawiać z kobietą? :wink:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Wiosennagwiazda » 23 lis 2015, o 20:18

salami pisze:
omen-nomen pisze:przeżywam nieustanne rozczarowania kobietami
bo nie mam z nimi o czym rozmawiać.
Można powiedzieć inaczej.
Np tak:
Przeżywam nieustanne rozczarowanie sobą i swoją nieumiejętnością prowadzenia rozmowy z kobietą.
Jestem w tym kiepska ponieważ zaleźy mi tylko na tym, aby kobieta była podniecająca fizycznie.
Nieważne jaki ma światopogląd i pomysł na życie. Ważne, że jej pragnę i wali mi serce z pożądania.
Po seksie ( nawet jeśli był udany) okazuje się, że zupełnie do siebie nie pasujemy.
To nie jest ich wina, że nie mamy o czym rozmawiać. To moja wina, bo traktuję je przedmiotowo i powierzchownie.
ciekawe, że w tę stronę rozwinęłaś temat.
widać każdy doda "coś" od siebie :wink:
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: salami » 23 lis 2015, o 20:28

Wiosennagwiazda pisze: ciekawe, że w tę stronę rozwinęłaś temat
Ja go nie rozwinęłam w żadną stronę. Przeciwnie, wróciłam do początku, do źródła.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Wiosennagwiazda » 23 lis 2015, o 20:30

salami pisze:
Wiosennagwiazda pisze: ciekawe, że w tę stronę rozwinęłaś temat
Ja go nie rozwinęłam w żadną stronę. Przeciwnie, wróciłam do początku, do źródła.
to chyba inną drogą- swoją.
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: salami » 23 lis 2015, o 20:34

Wiosennagwiazda pisze: to chyba inną drogą.
Nie ma innej drogi zwijania kłębka. Można tylko po nitce.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Wiosennagwiazda » 23 lis 2015, o 20:40

salami pisze:
Wiosennagwiazda pisze: to chyba inną drogą.
Nie ma innej drogi zwijania kłębka. Można tylko po nitce.
licząc supełki.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 23 lis 2015, o 20:45

omen-nomen pisze: salami zaczepiasz mnie. chcesz się umówić i nauczyć mnie rozmawiać z kobietą? :wink:
... :roll: - oj tam, od razu zaczepia...po prostu, przeprowadza z sukcesem leczenie kanałowe, chociaż nie zawsze można powiedzieć, że robi to bezboleśnie...w skrajnych przypadkach, może się zdarzyć, że wpuszcza w kanał :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: salami » 23 lis 2015, o 21:03

tygrysica3 pisze:wpuszcza w kanał
Czasem nie ma innego wyjścia,
trza spuścić kloca do kanału.

Kicia - dziękuję za wsparcie
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 23 lis 2015, o 21:53

salami pisze: Kicia - dziękuję za wsparcie
... :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
NiktWazny0
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2015, o 19:50

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: NiktWazny0 » 28 lis 2015, o 00:06

Najczesciej to ona mowi a ja slucham (nie zawsze) i przytakuje.

Czasem chcialabym miec dziewczyne niemowe.
moon1
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 13 lis 2014, o 21:53

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: moon1 » 28 lis 2015, o 13:37

Jak przeczytalam tytul watku to zaczelam sie bardzo smiac.
Jak przeczytalam wypowiedzi to pomyslalam, ze rozumiem do konca czemu nie decyduje sie byc z kims.
A teraz chce podziekowac za ten watek :-), bo czytajac, wiekszosc przypomniala mi, ze niewiele stracilam :-)
Aszel123
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:44

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Aszel123 » 29 lis 2015, o 13:06

Ja jestem taka biedna bo nikt nie chce ze mną rozmawiać. ;(
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 2 gru 2015, o 09:38

NiktWazny0 pisze:Najczesciej to ona mowi a ja slucham (nie zawsze) i przytakuje.
Czasem chcialabym miec dziewczyne niemowe.
a to może dlatego że nudzi cię to co ona mówi?
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 2 gru 2015, o 09:40

Aszel123 pisze:Ja jestem taka biedna bo nikt nie chce ze mną rozmawiać. ;(
to znaczy że albo jesteś skrajnie nudna, albo wybitnie interesująca i nikt nie czuje się na siłach podjąć z tobą dyskusji :wink:

Moon1 - co masz na myśli?
NiktWazny0
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2015, o 19:50

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: NiktWazny0 » 2 gru 2015, o 15:27

omen-nomen pisze:
NiktWazny0 pisze:Najczesciej to ona mowi a ja slucham (nie zawsze) i przytakuje.
Czasem chcialabym miec dziewczyne niemowe.
a to może dlatego że nudzi cię to co ona mówi?
Bardzo nudzi, mam taki charakter - nie lubie jak ktos cos do mnie mowi bo i tak mnie to nie interesuje, wole jak milczy.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Wiosennagwiazda » 2 gru 2015, o 15:55

NiktWazny0 pisze:
omen-nomen pisze:
NiktWazny0 pisze:Najczesciej to ona mowi a ja slucham (nie zawsze) i przytakuje.
Czasem chcialabym miec dziewczyne niemowe.
a to może dlatego że nudzi cię to co ona mówi?
Bardzo nudzi, mam taki charakter - nie lubie jak ktos cos do mnie mowi bo i tak mnie to nie interesuje, wole jak milczy.
czyli, że milczenie złotem? :wink:
Rozmowa w treściwej formie, bez pier. jest nie lada umiejętnością.
NiktWazny0
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2015, o 19:50

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: NiktWazny0 » 2 gru 2015, o 18:03

Wiosennagwiazda pisze: czyli, że milczenie złotem? :wink:
O tak! tak!

Nie lada umiejetnoscia to jest powstrzymanie sie od powiedzenia "skoncz juz pieprzyc bo gowno mnie to obchodzi"
W sumie mozna, ale na kanapie sie niewygodnie spi :D
ODPOWIEDZ