KPH

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

KPH

Post autor: MSigma » 30 cze 2016, o 00:51

Zastanawiam się, czy może są tu kobiety, które udzielają się w KPH, chciałabym się tam na coś się przydać tylko potrzebuję kogoś kto mnie wprowadzi w życie organizacji (chociaż nie ukrywam, że trochę mnie przestraszyły niedawne ataki na siedzibę KPH jednak już podjęłam decyzję), czas wreszcie zrobić coś pożytecznego :)

z racji tego, że to nie do końca brzmi jak post do dyskusji na forum ale na ogłoszenie też nie za bardzo się nadaje, to oprócz konkretnych propozycji dla mnie, myślę, że reszta może się wypowiedzieć na temat tego czy kiedykolwiek działała w podobnej organizacji, jak było, dlaczego się skończyło i czy uważa ten czas za cenny czy zmarnowany, albo czy chciałaby działać i co zamierza zrobić w tym kierunku i kiedy ;) (zakładam, że nie tylko ja się mogę nad tym zastanawiać z tym, że ja zamierzam poczynić ku temu konkretne kroki)
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: KPH

Post autor: Dainty » 30 cze 2016, o 09:37

Milion lat temu działałam w KSM, ale to się chyba nie liczy :cool:
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: KPH

Post autor: MSigma » 4 lip 2016, o 00:53

Dainty pisze:Milion lat temu działałam w KSM, ale to się chyba nie liczy :cool:
no w tym przypadku nie za bardzo ;)



no cóż rozumiem, że jak ktoś robi coś konkretnego to nie ma czasu na takie głupoty jak forum ;P ale może, ktoś chociaż zna osobę, która tam pracuje i może dać mi jakieś namiary?
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: KPH

Post autor: Altena_Q » 4 lip 2016, o 00:57

Najlepiej chyba się wybrać na spotkanie lokalnego oddziału KPH :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: KPH

Post autor: MSigma » 6 lip 2016, o 21:40

chyba nic innego mi nie pozostaje :) chociaż, napoczątek wolałabym się skontaktować z jedną konkretną osobą
ODPOWIEDZ