Szukam wyjaśnienia u żródła

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: dalidaa » 10 kwie 2016, o 18:08

SmokGummifaden pisze: Ależ Dalida w różnych celach na lesbijskim forum, no nie nie, koleżanki to już każda ma, do pary generalnie też nie szuka, więc przyszła tylko w celach rozrywkowych, pograć w A czy B?. :mrgreen:
....

A to tak, że uroda się nie liczy tylko intelekt, a jak się pojawi bystra ale nieładna to byle dać nogę. :cool:

Po trzecie więcej jest tu specjalistek od seksu, podrywu niż od zwykłej ciekawej rozmowy. Z tym zdaje się jest największy problem, więc co tu marzyc o czymś więcej.
a Ty byś nie dała? Jakie musiałaby spełniać warunki Twoja kobieta, gdybyś była sama? (jeśli mogę spytać...)


Wiesz Smoku Kochana, ciężko stwierdzić co niektóre osoby tu przywodzi: część jak ja, chce w końcu poznać branżę, o której słyszała, ale na oczy nie widziała, pogadać z ludźmi o podobnych doświadczeniach, a potem pomimo rozczarowania zostaje, bo niektóre jednostki i przyzwyczajenie zobowiązują...

Część chce pogadać o swoich osobistych problemach, tym co im nie wychodzi i dlaczego. Szukają rady, bo nie mają z kim pogadać, w końcu znajome heteryczki pewnych rzeczy nie zrozumieją...

Część chce się chyba wyżyć i poubliżać innym i napawać swoją wielkością, kosztem owych "innych". No cóż, nawet na babskim forum mamy homofobię, brak tolerancji, krótkowzroczność i parę innych problemów...

Standard. Niestety wiele dziewczyn rzeczywiście liczy na znalezienie tej jedynej, bo nie ma nas nie wiadomo jak wiele.
I niestety desperacja jest złym doradcą czego efekty można obserwować i tu na forum.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: takeyoudowntown » 10 kwie 2016, o 19:49

SmokGummifaden pisze:A to tak, że uroda się nie liczy tylko intelekt, a jak się pojawi bystra ale nieładna to byle dać nogę. :cool:
Haha, niekoniecznie ;) Gdyby nie mój intelekt, nie miałabym nigdy kobiety, a jednak mi się to udało :) To działa też w drugą stronę, zafascynowałam się niepodobającą mi się kobietą, bo najpierw poznałam jej umysł. Internet w tym jest fajny, że daje szansę pokazać najpierw wnętrze i myśli, zainteresować wewnętrznie, a potem masz fizyczność. Też zależy jakie kto ma podejście, czy ten intelekt góry przenosi, czy jednak fizyczność jest ważniejsza i mimo intelektu nic z tego, bądź kobieta szuka tylko do łóżka co skrzętnie ukrywa pod płaszczykiem fałszywej skromności.
Po trzecie więcej jest tu specjalistek od seksu, podrywu niż od zwykłej ciekawej rozmowy. Z tym zdaje się jest największy problem, więc co tu marzyc o czymś więcej.
A z czym jest problem w rozmowie? Myślę, że to indywidualna sprawa. Ja bardzo lubię gadać o polityce na przykład na spotkaniach, ale wiele kobiet to mierzi i wg nich tworzy podziały, co powoduje moje zniesmaczenie, bo jak to tak można nie chcieć gadać na taki fajny temat ;) Tutaj problemem jest znalezienie wspólnego punktu, ale trzeba pytać, poznawać i się go w końcu znajdzie. Chyba że ktoś jest zablokowany i milczy. Jeden woli na tematy ogólne i odległe od jego życia, a drugi wyjawi na pierwszym spotkaniu prywatne kwestie, co mnie np. dziwi i szokuje, ale tak jest.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Interlokutorka » 10 kwie 2016, o 20:07

SmokGummifaden pisze: A to tak, że uroda się nie liczy tylko intelekt, a jak się pojawi bystra ale nieładna to byle dać nogę. :cool:
Jak pojawi się bystra i ładna, to mnie taki konglomerat tak onieśmiela, że nabieram wody w usta i nie jestem nawet w stanie zacząć rozmowy, więc niech już będzie bystra i nieładna ;-)
SmokGummifaden pisze: Po trzecie więcej jest tu specjalistek od seksu, podrywu niż od zwykłej ciekawej rozmowy. Z tym zdaje się jest największy problem, więc co tu marzyc o czymś więcej.
To zaproponuj temat zwykłej ciekawej rozmowy Smoku. :-) Bo z Tobą to każda rozmowa jest i ciekawa i ... niezwykła.
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: SmokGummifaden » 10 kwie 2016, o 20:12

dalidaa pisze: a Ty byś nie dała? Jakie musiałaby spełniać warunki Twoja kobieta, gdybyś była sama? (jeśli mogę spytać...)
Oczywiście, że możesz. Ja nie opowiadałabym banałów o tym, że najważniejszy jest intelekt, a potem przykładowo nie dała bezpardonowo kosza osobie bardzo bystrej ale niezbyt ładnej. :-) Taka różnica.

Nie siedziałabym też jak święta krowa i nie czekałabym aż jakaś bogini zobaczy mnie w oknie na 8 pietrze ale wyszła do ludzi.
A takie historie się też czyta i potem osoby są zawiedzione.

W wątku o wyglądzie podałam minimum wymagań - oczy. Ale tak myślę, że tu jest problem ze wszystkim, jak napiszesz, że ważny intelekt to rzucą się na Ciebie, że idiotyzm bo pociąg fizyczny to fizyczny, jak napiszesz, że uroda, to żeś próżna. Jak powiesz, że Twoje partnerki były brzydkie to jesteś zakompleksiona i widać lepszej wyrwać nie potrafisz, samaś sobie winna. Jak napiszesz, że laski to się chwalisz, jesteś zarozumiała i uważasz za lepszą od innych, jak napiszesz, że musi mieć minimum studia mgr i długie włosy to masz wymagania z kosmosu, jak napiszesz, że brak wymagań to, że bzdury gadasz bo każdy ma wymagania. W wątku o wyglądzie odpowiedziałam już, nie stawiałam wymagań, a otrzymałam bardzo wiele, może w myśl tego, że podobne przyciąga podobne. :cool:
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: dalidaa » 10 kwie 2016, o 20:15

SmokGummifaden pisze:
dalidaa pisze: a Ty byś nie dała? Jakie musiałaby spełniać warunki Twoja kobieta, gdybyś była sama? (jeśli mogę spytać...)
Oczywiście, że możesz. Ja nie opowiadałabym banałów o tym, że najważniejszy jest intelekt, a potem przykładowo nie dała bezpardonowo kosza osobie bardzo bystrej ale niezbyt ładnej. :-) Taka różnica.

Nie siedziałabym też jak święta krowa i nie czekałabym aż jakaś bogini zobaczy mnie w oknie na 8 pietrze ale wyszła do ludzi.
A takie historie się też czyta i potem osoby są zawiedzione.

W wątku o wyglądzie podałam minimum wymagań - oczy. Ale tak myślę, że tu jest problem ze wszystkim, jak napiszesz, że ważny intelekt to rzucą się na Ciebie, że idiotyzm bo pociąg fizyczny to fizyczny, jak napiszesz, że uroda, to żeś próżna. Jak powiesz, że Twoje partnerki były brzydkie to jesteś zakompleksiona i widać lepszej wyrwać nie potrafisz, samaś sobie winna. Jak napiszesz, że laski to się chwalisz, jesteś zarozumiała i uważasz za lepszą od innych, jak napiszesz, że musi mieć minimum studia mgr i długie włosy to masz wymagania z kosmosu, jak napiszesz, że brak wymagań to, że bzdury gadasz bo każdy ma wymagania. W wątku o wyglądzie odpowiedziałam już, nie stawiałam wymagań, a otrzymałam bardzo wiele, może w myśl tego, że podobne przyciąga podobne. :cool:
Bardzo fajnie napisane :D

Życie weryfikuje jak wiadomo, ale podoba mi się podejście. Obawiam się, że jakbym sypnęła moje wymagania, to odzew byłby podobny do tych, które przewidziałaś :slonko:
No chyba, że posądzono by mnie o bycie facetem, lub stwierdzono, że jestem skazana na heteryce :D
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: SmokGummifaden » 10 kwie 2016, o 20:20

Interlokutorka pisze:[
To zaproponuj temat zwykłej ciekawej rozmowy Smoku. :-) Bo z Tobą to każda rozmowa jest i ciekawa i ... niezwykła.
Jaywalkerze, jak ciekawe są rozmowy ze mną to miałaś już próbkę prywatnie także na pewno wiesz. ;-) Na forum pisze jak sadzę do rzeczy ale miałam na myśli rozmowy w konfiguracji 1 na 1, że z tym bywa problem bo:
takeyoudowntown pisze: Chyba że ktoś jest zablokowany i milczy.
i tak bywa. :-)
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Interlokutorka » 10 kwie 2016, o 20:36

SmokGummifaden pisze:ale miałam na myśli rozmowy w konfiguracji 1 na 1, że z tym bywa problem bo:
takeyoudowntown pisze: Chyba że ktoś jest zablokowany i milczy.
i tak bywa. :-)
Bywa i tak, że ktoś milczy, bo go życie zablokowało. Bo go życie dogoniło i jak się człek nie zaweźmie, to go to życie przegoni :-( Tak mam, i póki co muszę się zawzinać jeszcze co najmniej do jesieni...
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: SmokGummifaden » 10 kwie 2016, o 20:40

Interlokutorka pisze:
SmokGummifaden pisze:ale miałam na myśli rozmowy w konfiguracji 1 na 1, że z tym bywa problem bo:
takeyoudowntown pisze: Chyba że ktoś jest zablokowany i milczy.
i tak bywa. :-)
Bywa i tak, że ktoś milczy, bo go życie zablokowało. Bo go życie dogoniło i jak się człek nie zaweźmie, to go to życie przegoni :-( Tak mam, i póki co muszę się zawzinać jeszcze co najmniej do jesieni...
Nie Ty jedna tak masz, zdanie miało charakter ogólny.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Interlokutorka » 10 kwie 2016, o 20:43

SmokGummifaden pisze:
Nie Ty jedna tak masz, zdanie miało charakter ogólny.
Skoro piszesz do Jaywalkera, znaczy, że było do Jaywalkera ;-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: SmokGummifaden » 10 kwie 2016, o 20:45

Interlokutorka pisze:
SmokGummifaden pisze:
Nie Ty jedna tak masz, zdanie miało charakter ogólny.
Skoro piszesz do Jaywalkera, znaczy, że było do Jaywalkera ;-)
Do Jaywalkera mogę napisać prywatnie tak jak i on do mnie. ;-) Zanim przylezie tu jakaś z miotłą. hehehe
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Interlokutorka » 10 kwie 2016, o 21:12

SmokGummifaden pisze:Zanim przylezie tu jakaś z miotłą. hehehe
A miotły, jak wiadomo, służą do latania... więc pewnie te z miotłami już odleciały ;-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: SmokGummifaden » 10 kwie 2016, o 21:29

Interlokutorka pisze:
SmokGummifaden pisze:Zanim przylezie tu jakaś z miotłą. hehehe
A miotły, jak wiadomo, służą do latania... więc pewnie te z miotłami już odleciały ;-)
Nie wszystkie donny pulizie są mobilne ale większość jest la donna e mobile. ;-)
wolnedzwieki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2016, o 10:52

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: wolnedzwieki » 10 kwie 2016, o 21:46

SmokGummifaden pisze:
W wątku o wyglądzie podałam minimum wymagań - oczy. Ale tak myślę, że tu jest problem ze wszystkim, jak napiszesz, że ważny intelekt to rzucą się na Ciebie, że idiotyzm bo pociąg fizyczny to fizyczny, jak napiszesz, że uroda, to żeś próżna. Jak powiesz, że Twoje partnerki były brzydkie to jesteś zakompleksiona i widać lepszej wyrwać nie potrafisz, samaś sobie winna. Jak napiszesz, że laski to się chwalisz, jesteś zarozumiała i uważasz za lepszą od innych, jak napiszesz, że musi mieć minimum studia mgr i długie włosy to masz wymagania z kosmosu, jak napiszesz, że brak wymagań to, że bzdury gadasz bo każdy ma wymagania. W wątku o wyglądzie odpowiedziałam już, nie stawiałam wymagań, a otrzymałam bardzo wiele, może w myśl tego, że podobne przyciąga podobne. :cool:

taki jest internet, dobrego słowa ze świecą szukać :P
można się wyżyć, po kozaczyć, ze wszystkim nie zgadzać, a potem rozczarowania :P
Boje się ze gdy zamknę oczy znikniesz
I boje się okazać lęk

Gram obojętność naturalnie
Nie zranisz mnie bo nie przyznam się
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: justsomebody10 » 10 kwie 2016, o 21:48

SmokGummifaden pisze:

Po drugie. Fajny tekst z tym, że ja takim nie życzę nawet romansu, jak się jest nadętą, zarozumiałą babą, co wychodzi ze swojej wieży jedynie po zakupy, to uważam, że powinno się pozostać w tej wieży na dobre i nie zawracać innym głowy.



Oj tam, nie wszystkie kobiety wychodzące z wieży jedynie po zakupy to nadęte i zarozumiale baby :D

A zresztą my home is my castle :D
Ulla117
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 29 lut 2012, o 21:15

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Ulla117 » 15 kwie 2016, o 10:17

Nie rozumiem czemu osoby, ktore szukają kogos piszą ogloszenia. Internet daje tyle mozliwosci, są portale, na ktorych mozemy napisac do jakiej tylko chcemy dziewczyny. Pokazac siebie i jesli bedziemy w jej typie to odpisze, a jesli nie to widocznie nie pasowalysmy do sb. Dla mnie osoba, ktora pisze ogloszenia (w ktorych szuka tej jednej jedynej) , albo ma niską samoocene, albo coś do ukrycia. Jak to w ogole brzmi. Boje sie takich osob... odrazu zapala sie lampka, ze to moze byc jakas psychofanka, ktora nie zrozumie, ze moze to nie to.
Kobiety kierują sie emocjami i strachem przed samotnoscią, to chyba stad wynika, ze chca miec kogos w trybie now. Czasem przegladam te ogloszenia (tak z nudow) i musze przyznac, ze zdarzaja sie ładnie napisane, bez spiny...alee czasami to trzeba z polskiego na polski tlumacz. No i co to oznacza, np: szukam kobiety inteligentnej. Przeciez kazda jak to przeczyta to uzna,ze to ona.
Niektorzy mowią,ze nie patrzą na ubranie itd. Moze tak jest, ale gustu nie kupisz i jesli laska bedzie się ubierac (w moim odczuciu) beznadziejnie, to tego w niej nie zmienie... za raczke po sklepach nie bede prowadzac. Oczywiscie to działa w dwie strony.
Jesli ktos daje ogloszenie to niech sie liczy z tym, ze to on musi zainteresowac potencjalnego klienta produktem
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: justsomebody10 » 15 kwie 2016, o 20:07

Ulla117 pisze:Nie rozumiem czemu osoby, ktore szukają kogos piszą ogloszenia. Internet daje tyle mozliwosci, są portale, na ktorych mozemy napisac do jakiej tylko chcemy dziewczyny. Pokazac siebie i jesli bedziemy w jej typie to odpisze, a jesli nie to widocznie nie pasowalysmy do sb. Dla mnie osoba, ktora pisze ogloszenia (w ktorych szuka tej jednej jedynej) , albo ma niską samoocene, albo coś do ukrycia. Jak to w ogole brzmi. Boje sie takich osob... odrazu zapala sie lampka, ze to moze byc jakas psychofanka, ktora nie zrozumie, ze moze to nie to.
Różnica między ogłoszeniami a zamieszczeniem swojego profilu na jakimś portalu lub pisaniem do takiej osoby z profilu czy jakiegoś portaluie jest znowu taka wielka. W przypadku ogłoszenia, jeśli ktoś nie widzi szansy na korespondencję, co już w zasadzie widać po 1-2 mailach, to nie jest przecież zobowiązany, żeby kontynuować ową znajomość. Tak samo w przypadku kontaktu z kimś z profilu - nawiązanie kontaktu zawsze może zostać przerwane. Ponadto, profile często pisane są na pokaz, bo przecież trzeba się zaprezentować większej grupie, więc profil musi być marketingowo dostosowany do w miarę szerokiego targetu. Poznać osobę można dopiero później, kiedy prawdziwy charakter wychodzi stopniowo. Rzekome "psychofanki" można znaleźć i w dziale ogłoszeń, i na innych portalach.
A osobiście, wyjątkowo nie podobało mi się, kiedy jakaś kobieta w pierwszym mailu koncentrowała się na wytykaniu wad kobiet, z którymi się wcześniej spotykała lub korespondowała. Ale takie można spotkać wszędzie.
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Gaik » 15 kwie 2016, o 20:59

Ulla117 pisze:No i co to oznacza, np: szukam kobiety inteligentnej. Przecież każda jak to przeczyta to uzna,ze to ona.
Tu chodzi o to, że większość kobiet wie, że gdzieś dzwoni z tym życiem wewnętrznym a nawet duchowym, ale nie do końca wie o co konkretnie.
Dlatego inteligencja jest modna.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Wiosennagwiazda » 17 kwie 2016, o 16:34

Gaik pisze: Dlatego inteligencja jest modna.
Przeciez kazda jak to przeczyta to uzna,ze to ona.
i tym samym
profil musi być marketingowo dostosowany do w miarę szerokiego targetu.
czy bycie inteligentnym zostało zdewaluowane?
:wink:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: adama » 17 kwie 2016, o 20:28

Wiosennagwiazda pisze:
Gaik pisze: Dlatego inteligencja jest modna.
Przeciez kazda jak to przeczyta to uzna,ze to ona.
i tym samym
profil musi być marketingowo dostosowany do w miarę szerokiego targetu.
czy bycie inteligentnym zostało zdewaluowane?
:wink:
Wiosenna, liczba (postów) nie przechodzi w jakość ;)
Ale miło, że wykazujesz chęć ożywienia forum :wink: - takie działanie prospołecznie.
Nawet pobudzenie p. Sumak - jak widzę - nie przynosi efektów :mrgreen: (kto to niby w działa w tej 40-tce hahahaha,- jakoś na s? )
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Wiosennagwiazda » 17 kwie 2016, o 23:52

adama pisze: Wiosenna, liczba (postów) nie przechodzi w jakość ;)
Ale miło, że wykazujesz chęć ożywienia forum :wink: - takie działanie prospołecznie.
Nawet pobudzenie p. Sumak - jak widzę - nie przynosi efektów :mrgreen: (kto to niby w działa w tej 40-tce hahahaha,- jakoś na s? )
o! ktoś się ożywił na forum.... jednak zadziałało. Bezosobowo, ale zainteresowana się znalazła :wink:
Najlepsza ponoć marchewka na kiju :wink:
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: SmokGummifaden » 17 kwie 2016, o 23:54

Wiosennagwiazda pisze:
adama pisze: Wiosenna, liczba (postów) nie przechodzi w jakość ;)
Ale miło, że wykazujesz chęć ożywienia forum :wink: - takie działanie prospołecznie.
Nawet pobudzenie p. Sumak - jak widzę - nie przynosi efektów :mrgreen: (kto to niby w działa w tej 40-tce hahahaha,- jakoś na s? )
o! ktoś się ożywił na forum.... jednak zadziałało. Bezosobowo, ale zainteresowana się znalazła :wink:
Najlepsza ponoć marchewka na kiju :wink:
Z niektórymi to ani prośba ani groźbą. ;-) A co dopiero kijem. :-)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Wiosennagwiazda » 18 kwie 2016, o 00:00

SmokGummifaden pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
adama pisze: Wiosenna, liczba (postów) nie przechodzi w jakość ;)
Ale miło, że wykazujesz chęć ożywienia forum :wink: - takie działanie prospołecznie.
Nawet pobudzenie p. Sumak - jak widzę - nie przynosi efektów :mrgreen: (kto to niby w działa w tej 40-tce hahahaha,- jakoś na s? )
o! ktoś się ożywił na forum.... jednak zadziałało. Bezosobowo, ale zainteresowana się znalazła :wink:
Najlepsza ponoć marchewka na kiju :wink:
Z niektórymi to ani prośba ani groźbą. ;-) A co dopiero kijem. :-)
kijem to można już tylko z bezradności wymachiwać :wink:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: adama » 18 kwie 2016, o 00:10

Wiosennagwiazda pisze:
Z niektórymi to ani prośba ani groźbą. ;-) A co dopiero kijem. :-)
kijem to można już tylko z bezradności wymachiwać :wink:
Wiosenna - jak widzę - uważnie śledzi sytuację, choć nie udziela się się w dziale "debata" :shock:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Wiosennagwiazda » 18 kwie 2016, o 00:19

adama pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
Z niektórymi to ani prośba ani groźbą. ;-) A co dopiero kijem. :-)
kijem to można już tylko z bezradności wymachiwać :wink:
Wiosenna - jak widzę - uważnie śledzi sytuację, choć nie udziela się się w dziale "debata" :shock:

Adamo, z Tobą "debatować" ?
ten kij coś za krótki widzę :wink:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: adama » 18 kwie 2016, o 00:22

Wiosennagwiazda pisze:
adama pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
Z niektórymi to ani prośba ani groźbą. ;-) A co dopiero kijem. :-)
kijem to można już tylko z bezradności wymachiwać :wink:
Wiosenna - jak widzę - uważnie śledzi sytuację, choć nie udziela się się w dziale "debata" :shock:

Adamo, z Tobą "debatować" ?

ten kij coś za krótki widzę :wink:
Oj, myślałam, że ty tak pro-państwowo, a tu takie rozczarowanie :|
No nic, dojrzewanie, to latem :D
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Wiosennagwiazda » 18 kwie 2016, o 00:26

adama pisze:
Oj, myślałam, że ty tak pro-państwowo, a tu takie rozczarowanie :|
No nic, dojrzewanie, to latem :D
zakwitanie, dojrzewanie....przekwitanie. Latem szybko czas mija :wink: w ogóle szybko mija.
W każdym razie wróćmy do źródła- jak w temacie "Szukam wyjaśnienia u żródła"
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: MSigma » 3 maja 2016, o 00:44

A mi się najbardziej podobają ogłoszenia w stylu: jechałaś tramwajem... itp. strasznie jestem ciekawa czy ktokolwiek kiedykolwiek namierzył w ten sposób opisywaną osobę :cool:
A najbardziej mnie martwią takie: "Nie potrafisz określić swojej orientacji seksualnej? Potrzebujesz pomocy?
Masz problem z określeniem swojej tożsamości płciowej?
Potrzebujesz porady eksperta?
Napisz do mnie, nasi eksperci pomogą Ci!" :( nie wygląda to dla mnie jak faktyczna chęć "pomocy", a wręcz przeciwnie :/
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Altena_Q » 3 maja 2016, o 01:27

MSigma pisze: A najbardziej mnie martwią takie: "Nie potrafisz określić swojej orientacji seksualnej? Potrzebujesz pomocy?
Masz problem z określeniem swojej tożsamości płciowej?
Potrzebujesz porady eksperta?
Napisz do mnie, nasi eksperci pomogą Ci!" :( nie wygląda to dla mnie jak faktyczna chęć "pomocy", a wręcz przeciwnie :/
Też zwróciłam na to uwagę. I jakoś wątpię, że ten ekspert jest kobietą.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: MSigma » 3 maja 2016, o 02:10

Altena_Q pisze:
MSigma pisze: A najbardziej mnie martwią takie: "Nie potrafisz określić swojej orientacji seksualnej? Potrzebujesz pomocy?
Masz problem z określeniem swojej tożsamości płciowej?
Potrzebujesz porady eksperta?
Napisz do mnie, nasi eksperci pomogą Ci!" :( nie wygląda to dla mnie jak faktyczna chęć "pomocy", a wręcz przeciwnie :/
Też zwróciłam na to uwagę. I jakoś wątpię, że ten ekspert jest kobietą.
ja myślę, że ten "ekspert" to jakiś szaman od "terapii" reperatywnej albo czegoś podobnego, mam nadzieję, że nikt się nie da na to nabrać :(
Natalka88
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2013, o 21:31

Re: Szukam wyjaśnienia u żródła

Post autor: Natalka88 » 4 maja 2016, o 20:31

Witam tak sobie Leżę i czytam i wiecie co coś w tym jest ile kobiet tyle potrzeb stąd takie zróżnicowane ogłoszenia i ich potrzeby. Ale jest coś irytujacego w tym wszystkim np gdy ja piszę wyraźnie ze moją potrzebą jest osobą w postaci dobrej kumpel nie kochanki ani takie tam, to owszem odpisują, ale gdy już przeczytają ze nie szukam związku odrazu pa na litość boską, czy one nie potrafią czytać ze zrozumieniem :) A może wcale nie czytają tylko patrza na fotkę i w ślepo zagaduja co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ