Działalność LGBT

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
zielona1234
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 20 maja 2009, o 02:00

Działalność LGBT

Post autor: zielona1234 » 15 paź 2016, o 18:53

Hej,
A ja trochę z innej beczki. Dział Nasze Sprawy jak najbardziej na miejscu. Ciekawi mnie temat działalności społecznej naszej branży. Od jakiegoś czasu obserwuję przeróżne organizacje LGBT, Nasze projekty, dążenia do ustaw o związku partnerskim, pomoc psychologiczna i wiele innych tematów, które są niezwykle ważne, dla ludzi ze środowiska.
W związku z tym może Wy wiecie jak i gdzie najlepiej zacząć swoją przygodę z wolontariatem. Może jakieś podpowiedzi. Przejrzałam już masę stron najbardziej znanych (KPH, Farbryka Równości, Lambda itp)i mniej znanych organizacji środowiskowych. Nigdzie jednak nie znalazłam informacji, jak może przydać się zwyczajna osoba, która przebywa za granicą, lecz planuje powrót do naszego kraju jadem i miodem płynącego (Poza oczywiście uczestnictwem w marszach, popieraniem petycji etc.). Może któraś z was działa już gdzieś regionalnie (Niekoniecznie duże miasta), posiada jakieś prywatne inicjatywy, które polepszyłoby nasz byt w tym jadowisku i jazgocie.
Od czego zacząć.
Pozdrawiam
http://www.youtube.com/watch?v=ZareCmy5BWQ
ODPOWIEDZ