Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Juni
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 154
Rejestracja: 13 lis 2016, o 21:43

Re: Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Post autor: Juni » 1 sty 2017, o 21:57

Nie nie balabym sie zwiazku z kobieta tylko dlatego, ze ma za soba przykre doswiadczenia. Uwazam, ze masz prawo do szczescia. Do urzeczywistnienia swoich marzen i pragnien...
crosss
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 07:28

Re: Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Post autor: crosss » 1 sty 2017, o 23:00

Nie wierze ,ze chocoladee ma 45 lat;)brawo salami mi się podobała potyczka;)
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Post autor: Alpha » 2 sty 2017, o 00:38

A mi pachnie zagubionym trollem :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Post autor: ImaSumak » 2 sty 2017, o 02:47

Wystarczy przeczytać wątek UK by wiedzieć z kim ma się do czynienia jeśli chodzi o chocolade.
Zagubiona, jeśli jesteś prawdziwa, zmień terapeutę/psychologa i słuchaj salami.
Lubię kiedy kobieta...
Juni
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 154
Rejestracja: 13 lis 2016, o 21:43

Re: Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Post autor: Juni » 2 sty 2017, o 06:46

Musze niestety dodac, ze ja nie wierze w te wszystkie terapie. Niestety. Mialam sama przerozne problemy w zyciu i wiem, ze psycholog, terapeuta, czy trener to nie jest droga dla mnie. Zakladam wiec, ze i nie dla kazdego.

Na tym forum, jak na wielu innych panuje taka atmosfera wypowiedzi sugerujaca jedna jedyna prawdziwa droge. Problem - terapia. Niekoniecznie tak musi byc. Fajnie, ze autorka ma swiadomosc ze moze skrzywdzic druga osobe. Fajnie, ze tego nie chce...

Ja uwazam, ze do rozwoju potrzebne jest nam prawdziwe doswiadczanie. Dzieki wzlotom i upadkom; dzieki milszym chwilom i tym gorszym mozemy dokonywac samorozwoju. Zycie jak nic inne daje nam mozliwosci wgladu w siebie, obserwacji, zmiany, pracy nad soba :)
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Post autor: salami » 2 sty 2017, o 08:23

Juni pisze: Zycie jak nic inne daje nam mozliwosci wgladu w siebie, obserwacji, zmiany, pracy nad soba
:clap:
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Ratujcie- chcę poznać wasze zdanie

Post autor: Altena_Q » 2 sty 2017, o 10:23

To forum istnieje między innymi dlatego, aby mogły na nim pisać osoby potrzebujace pomocy. Nie do Was należy ocenianie z góry, czy każdy post o przebytych traumach jest pisany przez trolla, czy przez kogoś, kto potrzebuje wsparcia. Podejrzewacie, że ktoś kręci, zgłaszajcie posty do moderacji. Natomiast naskakiwanie personalne na wszystkie takie osoby, obrażanie ich "bo post brzmi niedojrzale" lub "z innych w zględów mi się nie spodobał" jest łamaniem regulaminu forum, oraz zasad podstawowej netykiety, czy po prostu kultury. Nie po to istnieje to forum by kilka sfrustrowanych pań mogło sobie poprawiać humor kosztem tych, co są tu nowe i przychodzą tu z nadzieją na życzliwość użytkowniczek. Tego typu zachowania nie będą tutaj tolerowane.
Temat zostaje zamknięty.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Zablokowany