Kara za grzechy

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
calculass
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:47

Kara za grzechy

Post autor: calculass » 17 sty 2017, o 18:17

Witam,
Piszę do Was z dość dziwnym przemyśleniem. Ostatnio doszłam do wniosku, że moja dziewczyna jest swoistą karą za grzechy. Mam wrażenie, że dotyczy to zarówno grzechów tych popełnionych, jak i jeszcze nie. Co najbardziej groteskowe w tej sytuacji, bardzo lubię rozpieszczać moją karę, sprawiając jej różnorakie przyjemności, gdyż mam wrażenie, że wtedy, choć na chwile, wymiar tej kary łagodnieje i staje się "karą w zawieszeniu". Czy to nie ma podłoża masochistycznego? ;)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Kara za grzechy

Post autor: moja_alchemia » 17 sty 2017, o 19:26

skoro są grzechy i kara, to zdradź może jakiego jesteś wyznania?
calculass
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:47

Re: Kara za grzechy

Post autor: calculass » 17 sty 2017, o 19:46

Skoro kara i grzechy związane są ze związkiem, to zobligowana jestem skierować swoje wyznanie również na kwestię związku. Dlatego też z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż wyznaję istnienie średniowiecznego kodeksu rycerskiego, który definiuje pojęcie Księżniczki, będącej jednocześnie grzechem, jak i karą. ;)
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Kara za grzechy

Post autor: wojtek » 17 sty 2017, o 20:11

pisać o swojej partnerce jak o grzechu? jak o karze za grzechy? :shock: powinna cię ona w zad kopnąć i znaleźć sobie kogoś normalnego, kto nie będzie jej uważał za swój grzech! biedna Ona!
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Kara za grzechy

Post autor: dobranocka14 » 17 sty 2017, o 21:33

calculass pisze:Witam,
Piszę do Was z dość dziwnym przemyśleniem. Ostatnio doszłam do wniosku, że moja dziewczyna jest swoistą karą za grzechy. Mam wrażenie, że dotyczy to zarówno grzechów tych popełnionych, jak i jeszcze nie. Co najbardziej groteskowe w tej sytuacji, bardzo lubię rozpieszczać moją karę, sprawiając jej różnorakie przyjemności, gdyż mam wrażenie, że wtedy, choć na chwile, wymiar tej kary łagodnieje i staje się "karą w zawieszeniu". Czy to nie ma podłoża masochistycznego? ;)
Za życia jesteś w czyśćcu. Dostałaś szansę.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kara za grzechy

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 17 sty 2017, o 21:49

wojtek pisze:pisać o swojej partnerce jak o grzechu? jak o karze za grzechy? :shock: powinna cię ona w zad kopnąć i znaleźć sobie kogoś normalnego, kto nie będzie jej uważał za swój grzech! biedna Ona!
Nie rozumiesz. To romantyzm skrywany za cyniczną maską <3
:lol:
calculass pisze:Skoro kara i grzechy związane są ze związkiem, to zobligowana jestem skierować swoje wyznanie również na kwestię związku. Dlatego też z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż wyznaję istnienie średniowiecznego kodeksu rycerskiego, który definiuje pojęcie Księżniczki, będącej jednocześnie grzechem, jak i karą. ;)
I nagrodą :cool:
A jak byś zgubiła tą księżniczkę, napisz :zakochana: :wink: :oops:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Kara za grzechy

Post autor: eminem98xd » 1 kwie 2018, o 16:52

To napisz o tym piosenkę, wiesz taka odwrotność piosenki:Psalm dla Ciebie.
Albo napisz taką w stylu emotracku z lekkiem dodatkiem yuri, nagraj to na jakimś bicie z Yt i może hajsy zgarniesz a nie trolujesz na KK. :twisted:
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Kara za grzechy

Post autor: 0k0b0ga » 2 kwie 2018, o 19:52

Najs! <3
Aktywna123
Posty: 3
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 11:28

Re: Kara za grzechy

Post autor: Aktywna123 » 3 kwie 2018, o 11:30

Trochę to skomplikowane ..dlaczego jest twoja kara? pod jakim względem? i po co w takim razie ją rozpieszczasz?
ODPOWIEDZ