czy mozna kochac jednoczesnie kobietę i mężczyzne?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 22 lip 2006, o 10:48

figarek pisze:Tak, podobają mi się jej posty. Jest to bardzo fajna dziewczyna. a pamiętasz Lhamo, jak mnie w ubiegłym roku przedatawiłaś właśnie Katze? Zrobiłaś ze mnie potwora. I gdyby nie zbieg okoliczności, taka bym pozostała w jej oczach. Pamiętasz jak manipulowałaś nami na gg? Jak jej pisałaś coś innego i mnie coś innego? A później jak gdyby nigdy nic byłaś u mnie z wizytą. u niej zresztą też. Powiedz, jak określić takie działania? Oszustwo, nieetyczność... Wiesz nie wiem. bo tu akurat brakuję mi słów. jesteś jedyną znana mi osobą, która potrafi tak działać. I powiem ci, że wobec takich działań czuję sie bezbronna.
Figaro p*** jak poplątana, nie wierz nigdy kobiecie to moja rada 8)
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Katze
super forma
super forma
Posty: 1066
Rejestracja: 5 paź 2004, o 00:00

Post autor: Katze » 22 lip 2006, o 10:48

Najlepsze kasztany są na placu Pigalle, Lhamo
figarek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2006, o 00:00

Post autor: figarek » 22 lip 2006, o 10:54

Wiesz o WSZYSTKO cię mogę podejrzewać, ale nie o brak pamięci. Jesteś osobą, która kolekcjonuje wszystko, co złe i która nie zawaha się przed niczym. Moja wrodzona jednakowoż delikatność nie pozwala mi napisać tak expressis verbis jak to było rzeczywiście. Ty wiesz , ja wiem. tylko powiedz, jak możesz żyć w takim zakłamaniu?
Najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 22 lip 2006, o 10:57

figarek pisze:Wiesz o WSZYSTKO cię mogę podejrzewać, ale nie o brak pamięci. Jesteś osobą, która kolekcjonuje wszystko, co złe i która nie zawaha się przed niczym. Moja wrodzona jednakowoż delikatność nie pozwala mi napisać tak expressis verbis jak to było rzeczywiście. Ty wiesz , ja wiem. tylko powiedz, jak możesz żyć w takim zakłamaniu?
Najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Pozdrawiam Was serdecznie , a skąd obie znacie Plac Pigalle , nigdy tam osobiście nie byłam :cool:
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 22 lip 2006, o 11:01

Skoro moją prośbę zlekceważono, temat zamykam, a paniom Lhamo i Figarkowi radzę ochłonąć.
Iść na spacer, albo coś...
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Zablokowany