Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
irga
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 21 maja 2009, o 02:00

Post autor: irga » 6 sie 2009, o 19:09

wow no to gratuluje radaru :)
ja zupelnie nic nie widze, jestem pozbawiona tej cechy (moze z wiekiem przychodzi?) chyba, ze w moim otoczeniu nie ma ani jednej, ale to chyba malo prawdopodobne
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Post autor: frick » 7 sie 2009, o 09:35

3 dni temu widziałam 2 młodziutkie leski,wczoraj gadając ze znajomą przez kom. zauważyłam 3 kolejne nawet skomentowałam bo znajoma jest w temacie :twisted: wieczorem wpadła po mnie kumpela i pojechałyśmy do znajomej(branżowej) po filmy i kogo spotkałam w jej mieszkaniu?!
Cała 5-ka się tam spotkała,dość śmieszna sytuacja a szczególnie kiedy przyszła jeszcze jedna koleżanka :> :D niestety trzeba było się zbierać :roll: ale maybe next time :wink:
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Post autor: Szaw » 7 sie 2009, o 14:04

Powiem wam, że ten świat lesbijski jest przerażająco mały. :shock:
Awatar użytkownika
Eile
super forma
super forma
Posty: 1624
Rejestracja: 1 mar 2008, o 01:00

Post autor: Eile » 7 sie 2009, o 17:40

Ja nie wiem czy taki mały. Mnie się bardzo często zdarza coś podobnego jak Gusto, tylko aż tak mnie to nie peszy. Za to obiekt czasami bywa speszony co oznacza, że być może, pomimo heteryckich parametrów ;) też zostałam namierzona.
Delirious
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 24 lip 2008, o 02:00

Post autor: Delirious » 7 sie 2009, o 19:51

z gejradarem trzeba poczekac, niech sie rozkreci i zacznie dzialac na odpowiednich czestotliwosciach. kilka miesiecy temu bylam zielona w w rozpoznawaniu lesbijek, a teraz wystarczy jeden rzut oka i juz wiem, choc nic nie zdarzylo sie od tamtego czasu, ani tez nie przeszlam zadnego specjalistycznego przeszkolenia ; ) na rozkrecenie swoich "umiejetnosci" proponuje Powiekszenie w Warszawie. Lesbijki tam sa proste do rozpoznania i jest ich wiele, mimo faktu, ze nie jest to lesbijski/gejowski klub, a homofriendly : ) a muzyce i atmosferze tez nie moglabym niczego zarzucic.

Pozdrawiam.
natas
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2009, o 00:00

Post autor: natas » 13 sie 2009, o 18:45

Witam,
Piękne Panie.
Nie pisze po to żeby szukać pomocy ale doradzić się starszych kobiet bardziej doświadczonych:D
A więc jakiś czas temu przez moją głupotę a Jej zazdrość rozpad się 5miesięczny związek. Dopiero po stracie zrozumiałam jak wiele straciłam.
Mam 18lat a moja była kobieta 26lat. Niby ogromna różnica ale traktuje życie bardziej poważnie od moich rówieśniczek i wiem czego chcę.
Oczywiście nie zapominając ile mam lat nie udaje dorosłej emocjonalnie po prostu dużo się nauczyłam. Jednakże mój problem nie na tym polega.
Spotkałyśmy się niedawno i między nami stało się coś pięknego.
Pisze do mnie że nie wie jak to będzie dalej. Czasem jest oschła a innym razem taka jak była wcześniej po prostu kochana. Czuję że nasze uczucia się nie zmieniły. Niestety zaczeła się spotykać z inną. Jak mogę odbudować zaufanie i nie dopuścić do tego żeby dotykała ją inna dziewczyna? nb :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :oops:
TpLink
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 17 sie 2009, o 00:00
Lokalizacja: Poznań / Wrocław

Post autor: TpLink » 18 sie 2009, o 15:56

Pomimo, że jestem świeża w "temacie", to faktycznie także noszę krótko ścięte włosy i jest mi z tym dobrze, czuje się sobą i czuje się kobieco. Koleżanka stwierdziła, że mam tzw. radar, może i mam, zresztą raczej nie chce nim nikogo wyłapywac na sam podryw tylko.
martys125
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 18 sie 2009, o 00:00

Post autor: martys125 » 18 sie 2009, o 16:08

Natas myślę że wpływu na to nie masz żeby jej nie dotykała..ale myślę,że teraz powinnaś się starać starać i starać.Oczywiście jeżeli Ci zależy.A kochasz ją jeszcze?
made
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 64
Rejestracja: 6 paź 2008, o 02:00

Post autor: made » 18 sie 2009, o 22:04

Natas, nic na siłę... może ona już sobie poukładała wszystko w głowie i nic już nie będzie jak dawniej... co innego gdyby dała jakiś sygnał, że chce..
Awatar użytkownika
heiligxsein
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 18 sie 2009, o 00:00
Lokalizacja: marzenia senne (;

Post autor: heiligxsein » 18 sie 2009, o 22:45

mały ? fakt. zgodzę się... szczerze powiedziawszy myślałam, że jestem jedyna lesbijką w swoim "jakże wielkim" mieście... moż eto dziecinne podejście do sprawy, ale byłam wręcz tego pewna. o.o gdy założyłam innąstronę byłam w szoku, że są inne prócz mnie.
Monogamia to jedyne wyjście, więc połączmy swoje usta i odlećmy...
natas
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2009, o 00:00

Post autor: natas » 22 sie 2009, o 20:17

Tylko jak już wspomniałam daje sygnały na tak`i dochodzi do różnych sytułacji między nami...
Awatar użytkownika
maniutka3737
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 8 paź 2009, o 00:00

Post autor: maniutka3737 » 8 paź 2009, o 18:58

Ja miałam podobny problem...hehe różnica wieku jakieś 19 lat...no, ale co zrobić jak się kocha... nie odważyłam się na jakikolwiek krok, ale popieram, że w niedostępności jest jakaś magia, która przyciąga...
Beniao88
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2009, o 00:00

hmm

Post autor: Beniao88 » 24 paź 2009, o 21:18

Dlaczego Jest To określane ze Ja jestem Les ty jesteś Les wiec musimy być razem . Właśnie to nie jest tak .. Jestem pewna ze To jest Taki sam związek jak związki hetero ... czyli Jeśli pasujemy do siebie ..bądźmy razem .. Ja Tak sadze ... A po drugie Ciężko znaleźć druga osobę nawet jeśli się wie ze się spotyka z Les ... musi być ta chemia .... Niestety z Tym się nie spotkałam ..
Pozdrawiam .
_maruda_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 27 paź 2009, o 01:00

Post autor: _maruda_ » 27 paź 2009, o 19:12

czasami łażą jak chłopy, bywają zaniedbane i pijane. a tak poza tym to mają błony między palcami oraz zakamuflowane rogi - sprawa oczywista chyba?

w tym kraju trzeba mieć na sobie tajne znaki, bo zbyt oczywiście nie mozna sie nosic, chyba że ktoś lubi jak go glany gonią :D
pritilomen
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 01:00

Cześć

Post autor: pritilomen » 5 lis 2009, o 20:40

Jestem heteryczką. Zarejestrowałam się po przeczytaniu tego wątku (całego) - w wielu miejscach ryczałam ze śmiechu ( o tej ślicznej pani z biura, która dostała kartkę i różę, o znakach rozpoznawczych, długich paznokciach itp) Powiem Wam po czym rozpoznać les :mrgreen: Po inteligencji i poczuciu humoru :mrgreen:
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Re: Cześć

Post autor: misiam » 5 lis 2009, o 20:56

pritilomen pisze: Powiem Wam po czym rozpoznać les :mrgreen: Po inteligencji i poczuciu humoru :mrgreen:
Mádre slowa;)

By the way...... dlaczego heteryczka:) wchodzi na forum KK? Tylko ciekawosc? 8)
pritilomen
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 01:00

Post autor: pritilomen » 5 lis 2009, o 21:03

A nigdy nie weszłaś (wszedłaś ? :mrgreen:) na żadne inne tematyczne forum ? Mnie się czasami zdarza :D
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Post autor: misiam » 5 lis 2009, o 21:14

pritilomen pisze:A nigdy nie weszłaś (wszedłaś ? :mrgreen:) na żadne inne tematyczne forum ? Mnie się czasami zdarza :D
mnie:) sié nie zdarza.
pritilomen
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 01:00

Post autor: pritilomen » 5 lis 2009, o 21:44

Prawdę mówiąc weszłam tu z konkretnego powodu. Czasami spotyka się samotne kobiety koło/ po czterdziestce. Zadbane, ładne i samotne. Ostatnio spotkałam właśnie taką i w domu usłyszałam komentarz " biedna" (bo nie ma męża i dzieci) Zatrzęsło mną i wypaliłam, że pewnie wcale nie biedna tylko może les i należy jej raczej pogratulować tej samotności a nie współczuć, bo naprawdę litować się nie ma powodu. Oprócz parsknięcia "ona lesbijką ?" nie usłyszałam nic więcej, więc żeby móc dalej się kłócić, musiałam się posiłkować wiedzą internetową. I wychodzi na moje: "biedna" nie nosi zbyt często biżuterii, ma włosy do ramion, migdałowe paznokcie, czasami maluje usta, nakłada fluid i jest ... świetna :mrgreen:
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Post autor: misiam » 5 lis 2009, o 22:16

pritilomen pisze:Prawdę mówiąc weszłam tu z konkretnego powodu. Czasami spotyka się samotne kobiety koło/ po czterdziestce. Zadbane, ładne i samotne. Ostatnio spotkałam właśnie taką i w domu usłyszałam komentarz " biedna" (bo nie ma męża i dzieci) Zatrzęsło mną i wypaliłam, że pewnie wcale nie biedna tylko może les i należy jej raczej pogratulować tej samotności a nie współczuć, bo naprawdę litować się nie ma powodu. Oprócz parsknięcia "ona lesbijką ?" nie usłyszałam nic więcej, więc żeby móc dalej się kłócić, musiałam się posiłkować wiedzą internetową. I wychodzi na moje: "biedna" nie nosi zbyt często biżuterii, ma włosy do ramion, migdałowe paznokcie, czasami maluje usta, nakłada fluid i jest ... świetna :mrgreen:
...a po co sié w ogóle klocic?! 8) czasami nie warto. no mniejsza z tym:)
Poza tym samotna,zadbana kobieta,bez dzieci,itd nie musi byc lesbijká. ot co:)
pritilomen
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 01:00

Post autor: pritilomen » 5 lis 2009, o 23:08

Oj pewnie, że nie musi :) Ale na prychnięcie, chwilowo musiała :) [/list]
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć

Post autor: Pinkberry » 5 lis 2009, o 23:44

pritilomen pisze:Powiem Wam po czym rozpoznać les :mrgreen: Po inteligencji i poczuciu humoru :mrgreen:
To na tym forum musi być dużo pseudolesbijek :P
pritilomen
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 01:00

Post autor: pritilomen » 6 lis 2009, o 00:04

he, he :faja:
Awatar użytkownika
posh
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 3 wrz 2005, o 00:00

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: posh » 7 lis 2009, o 00:47

Nobody000 pisze:Hej... Od dziecka zauważyłam to, iż jestem lesbijką. Niektórzy się ze mnie śmieją, no ale mniejsza o to. Poznałam ostatnio taką kobietę.... Zakochałam się w niej, nie mogę przestać o niej myśleć itp. Tylko nie wiem, czy ona jest też lesbijką, a po za tym, z tego co się dowiedziałam, to ona ma 33 lata... a ja duuuużo mniej. Znajoma mojej koleżanki pracuje z tą panią. Moja koleżanka przynosi mi info, no ale... zbyt jej nie wierzę (moja koleżanka też jest lesbijką). Nie wiem, czy mam sobie dać spokój już z tą miłością, czy nie... Kocham ją od bardzo dawna, chciałabym z nią pogadać, ale nie wiem o czym. Tak jak mówię, jestem od niej bardzo dużo młodsza... Chciałabym najpierw do niej zagadać coś takiego jak "która godzina?" ale to jest trochę dziwne... Please, pomóżcie, bo nie wiem co mam zrobić... :cry:
Ty jej nie kochasz, Ty jestes w nia zauroczona. ZApatrzylas sie w wlasne wyobrazenie na jej temat.
Nie ma czego stakiego, ze od razu widac... tnz. widac po chlopiecych, a kobieca trudno "rozszyfrowac". Na dobra sprawe nie ma regul, wszytsko odbywa sie w glowach. Kazda jest inna.

A co tej, o ktorej piszesz... nic lepiej nie rozwiazuje takich sytuacji niz konfrontacja.
yo se que estare bien
los gatos como yo
caen de pie
lidias
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 22 gru 2009, o 16:31

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: lidias » 22 gru 2009, o 16:41

dzień dobry, była taka scena w L wordzie, gdzie padają słowa mniej więcej takie: - czy ona jest les? spójrz na jej buty i spodnie (szpilki i rurki), czy ty byś się tak ubrała?" i konkluzja, że dziewczyna jest hetero. Jest tu jakaś lesbijka nosząca buty na obcasie?
nelly80
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 319
Rejestracja: 14 lis 2008, o 01:00

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: nelly80 » 22 gru 2009, o 17:33

Tak, jest tu lesbijka nosząca wysoki obcasy;) [dziś wyjątek z uwagi na autę;P] i nawet czasem to lubię hehe
A tak wracając do tematu to właśnie wysokie buty, czy tez umalowane na czerwono paznokcie spowodoway, ze trudno mi było "przebić się" w lokalne środowisko, one poporstu myślały, ze to ściema tudzież jakaś podpucha.Ale to stare czasy ..
Nasz lokalny L world łaskawie mnie zaakceptował hehe
pozdrowienia dla tych w szpilkach jak i dla tych w adidasach;)
Awatar użytkownika
miszek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: miszek » 22 gru 2009, o 18:06

ja nosze wysokie obcasy i bardzo to lubie (niestety 160 wzrostu, wiec w plaskich czuje sie krasnalem ;))
[url=http://modullar.pl/]projektowanie wnętrz[/url]
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: gretchen » 22 gru 2009, o 20:21

Bez przesady - krasnale są dużo niższe ode mnie. Znam kilka sztuk - tu nawet obcasy nie pomagają.
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
Awatar użytkownika
miszek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: miszek » 23 gru 2009, o 09:45

jednak przewaznie rozmawiajac z kims musze zadzierac glowe, a na zdjeciach grupowych widac mnie od szyi w gore ;)
[url=http://modullar.pl/]projektowanie wnętrz[/url]
Awatar użytkownika
K7
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 127
Rejestracja: 15 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: G-pumpkin

Re: Po czym poznać, że kobieta jest lesbijką?

Post autor: K7 » 23 gru 2009, o 14:20

Mały off top, ale ja znowu momentami czuję się jak gigant i w większości przypadków skazana jestem na patrzenie z góry na rozmówców. ;)
ODPOWIEDZ