Male zmiany na forum

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Male zmiany na forum

Post autor: zosia24 » 29 gru 2014, o 22:23

Hej :)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
dotte
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 159
Rejestracja: 16 cze 2004, o 00:00

Re: Male zmiany na forum

Post autor: dotte » 1 sty 2015, o 13:49

Witam się z Paniami, choć słowa powitania są tu chyba niezbyt właściwe, wszak to już dekada mojej obecności, a chodzi tylko o zmianę „sukienki”. Poza sporadycznymi nalotami różnych… ekstremalnych jednostek, nie sądzę aby była potrzeba częstej aktywności.
Ubolewam jedynie, że aktywność debat na tematy mniej lub bardziej związane z polityką, znajduje się w stanie hibernacji. Powodów tego stanu, upatruję nie w samym społeczeństwie, lecz w dziennikarzach, dla których najważniejszym wydarzeniem ostatnich tygodni (może nawet roku), była sałatka konsumowana w sejmie przez jedną z posłanek. Drugim winnym jest elita reprezentująca nas w sejmie. Słowa „elita”, nie mówię bynajmniej w sensie wartościującym -- chcąc ich wartościować, należałoby poszukać jakiegoś antonimu do „elita” -- lecz w sensie wąskiego grona osób.
Tak więc, większość obywatelek oraz obywateli śpi, nie jest ich w stanie obudzić ani Smoleńsk, ani tym bardziej taki drobiazg jak wyciek kanajpianych (i knajackich) rozmów wzmiankowanej już elity, które zostały nagrane w „Sowie” (i „przyjaciele”, ma się rozumieć). Wśród polityków i dziennikarzy, nastąpiło coś, co określić by można „pudelkizacją” dyskursu publicznego, choć należy też zauważyć, że pewne media trzymają równy poziom i od początku polskich przemian z przełomu lat 80/90, niezmiennie sączą swą indoktrynację w głowy mieszkańców naszego kraju.

W nowym roku, życzę Paniom stabilnego spokoju w życiu prywatnym i zawodowym, natomiast wszystkim mieszkańcom naszego kraju (ze szczególnym uwzględnieniem Polaków), by nasz kraj zyskał przywódców, z których będziemy mieć nie tylko powód do dumy, lecz też będziemy mogli stwierdzić, że w pełnej mierze, zasługują na miano Elity.
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Gaik » 1 sty 2015, o 14:39

Rozpocznij debatę na temat związany z polityką :) Chętnie się włączę. Konieczność całodobowego informowania doprowadziła dziennikarzy do odwalania dezinformacji.I teraz chcąc wyrobić sobie własny pogląd należy się samodzielnie przedzierać przez niszowe pisma i książkowe tomy.Dlatego dyskusje z innymi na forum też są cenne.Media tzw. głównego nurtu zaniechały swojej misji rzetelnego i możliwie obiektywnego prezentowania opinii. Polacy bywają zatem latami w 100% za bo tak albo w 100% przeciw bo tak.
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Male zmiany na forum

Post autor: salami » 3 sty 2015, o 15:23

dotte pisze: aktywność debat na tematy mniej lub bardziej związane z polityką, znajduje się w stanie hibernacji.
Koniec świata jak mówił Popiołek, powrót na KK kobiet które potrafią pisać poprawną polszczyzną i myśleć
o czymś więcej niż
czy niebieska kocha czewroną i co zielona na to.
Czyżby wiatr odnowy na forum ? WOW.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Interlokutorka » 3 sty 2015, o 15:40

Czy wiatr odnowy to jeszcze zobaczymy... Zróbmy test. ;-) Bo skoro już mowa o sałatce, to postawmy pytanie: czy ktokolwiek zadał sobie trud dowiedzenia się, czemu dziennikarze uczepili się tak tej sałatki? Dlaczego posłanka wniosła na salę sałatkę? Co to za ważne głosowanie było, że posłanka chciała być cały czas na sali? A skoro chciała być, to znaczy, że liczył się każdy głos - czemu? I czemu takie (takie ważne) głosowanie było o tak chorej porze?

Dziękuję za uwagę.

:twisted:
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Male zmiany na forum

Post autor: salami » 3 sty 2015, o 18:10

Interlokutorka pisze:Czy wiatr odnowy to jeszcze zobaczymy...
No ba, warstwy kretynizmu utworzyły przez te 10 lat bardzo zwartą skamielinę. I szybko nie skruszeją.
Więc jestem w radości mocno powściągliwa.

A co do posłanki Pawłowicz, niech je ile chce i gdzie chce. Jednej chorej babie wolno żreć w sejmie, a drugiej przewijać obsranego dzieciaka na kanapie w restauracji. Demokracja po polsku. Kobiecość po buraczanemu.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Interlokutorka » 3 sty 2015, o 18:56

salami pisze: A co do posłanki Pawłowicz, niech je ile chce i gdzie chce. Jednej chorej babie wolno żreć w sejmie, a drugiej przewijać obsranego dzieciaka na kanapie w restauracji. Demokracja po polsku. Kobiecość po buraczanemu.
Słabo salami, słabo... Uważasz więc, że żarełko posłanki z buraków było? A może rzeczone głosowanie dotyczyło buraków?

Słabo, choć z drugiej strony... jeśli uznać buraki za przykład flory, to dość blisko prawidłowej odpowiedzi na moje pytania. ;-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Male zmiany na forum

Post autor: adama » 3 sty 2015, o 23:01

Interlokutorka pisze: Dlaczego posłanka wniosła na salę sałatkę?

Co to za ważne głosowanie było, że posłanka chciała być cały czas na sali?

A skoro chciała być, to znaczy, że liczył się każdy głos - czemu?

:twisted:
:?: :|
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Male zmiany na forum

Post autor: salami » 3 sty 2015, o 23:03

Interlokutorka pisze:żarełko posłanki z buraków było?
Gdyby poślica Pawłowicz miała poukładane w głowie jak Jaruga-Nowacka
niechby opychała się na sali sejmowej nawet jajami na twardo i czosnkową kiełbasą, wybaczono by jej.
Baba jest starą dewotą i dlatego ludzie ( ja również) szczerze jej nie znoszą. Za poglądy, nie za konsumpcję.
dotte
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 159
Rejestracja: 16 cze 2004, o 00:00

Re: Male zmiany na forum

Post autor: dotte » 3 sty 2015, o 23:06

salami pisze:Jednej chorej babie wolno żreć w sejmie, a drugiej przewijać obsranego dzieciaka na kanapie w restauracji. Demokracja po polsku.
Skoro niedawny platformiany minister, stwierdził że Polska istnieje tylko na papierze (z czym akurat się zgadzam), wydawanie osądów na temat polskiej demokracji, wydaje mi się zbliżone do mnożenia przez zero -- jakąkolwiek liczbę przemnożyć przez zero, wychodzi zawsze zero. Gdy zaistnieje samorządna Polska, debata/osądy na temat funkcjonowania w niej demokracji, stracą charakter akademickich rozważań.

Jeśli rozwinie się dyskusja, na temat sejmowej sałatki lub polskich lasów (póki co związek z tymi dwoma rzeczami dostrzega tylko Interlokutorka), dyskusję należałoby przenieść do działu DEBATA.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Male zmiany na forum

Post autor: babette_h » 3 sty 2015, o 23:17

dotte pisze:Jeśli rozwinie się dyskusja, na temat sejmowej sałatki lub polskich lasów (póki co związek z tymi dwoma rzeczami dostrzega tylko Interlokutorka), dyskusję należałoby przenieść do działu DEBATA.
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/konra ... Id,1580930
"To był spisek. Musiał być. Władza, pod osłoną nocy, próbowała zmienić konstytucję. Zmienić tak, by móc rozdawać i rozprzedawać dobro całego Narodu (oczywiście z dużej litery!) jakim są Lasy Państwowe? W ten skrytobójczy spisek zamieszane były „mainstreamowe media”, które ów ponury pomysł „przykrywać” miały sałatką posłanki Pawłowicz. Na szczęście ani jednym, ani drugim się nie udało…"
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Male zmiany na forum

Post autor: adama » 3 sty 2015, o 23:22

Czyli Dotte chodzi o budowanie społeczeństwa obywatelskiego. :D
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Japonka » 27 mar 2015, o 13:34

Niestety, ale foremka czarodziej-z-oz zrezygnowała z funkcji moderatorki na forum KK. :( Dziękuję jej za poświęcony czas, i mam nadzieję, że nadal będzie aktywną użytkowniczką tego forum.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Male zmiany na forum

Post autor: gimmeeverything » 27 mar 2015, o 14:18

Japonka pisze: Niestety, ale foremka czarodziej-z-oz zrezygnowała z funkcji moderatorki na forum KK. :(
wielka szkoda, Czarodzieju :?
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Male zmiany na forum

Post autor: to_jest_nick » 27 mar 2015, o 15:49

Szkoda Czarodziej, mam z Tobą miłe skojarzenia choć może nie było wzajemności. - nie szkodzi. ;-)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Male zmiany na forum

Post autor: babette_h » 27 mar 2015, o 16:49

gimmeeverything pisze:
Japonka pisze: Niestety, ale foremka czarodziej-z-oz zrezygnowała z funkcji moderatorki na forum KK. :(
wielka szkoda, Czarodzieju :?
:ok:
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Interlokutorka » 27 mar 2015, o 18:12

Szkoda Czarodzieju. Mam nadzieję, że za to będziesz się więcej udzielać na forum, Twoje wpisy wyróżniają się pozytywnie. :)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Male zmiany na forum

Post autor: czarodziej-z-oz » 27 mar 2015, o 19:28

Dziewczyny,

dziekuje za ten wspolny czas; dzieki tez Japi za wszystko!

Stara zasada mowi, ze wszystko jest po cos, wiec i ten czas byl dla mnie waznym doswiadczeniem.

Na forum jestem, bo uzaleznilam sie od Was :slonko: tyle, ze jednak w innym charakterze i z inna czestotliwoscia.
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Male zmiany na forum

Post autor: czarodziej-z-oz » 27 mar 2015, o 19:29

PS. Strasznie mi bedzie brakowalo funkcji edycji postow :beksa:
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Male zmiany na forum

Post autor: dalidaa » 27 mar 2015, o 21:22

Interlokutorka pisze:Szkoda Czarodzieju. Mam nadzieję, że za to będziesz się więcej udzielać na forum, Twoje wpisy wyróżniają się pozytywnie. :)
:ok: Szkoda, ale miło, że nadal będziesz zaglądać :)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Japonka » 2 kwie 2015, o 15:25

Proszę, powitajcie "nową" moderatorkę na forum KK: babette_h. Ma doświadczenie, ma chęci i czas, i właśnie takich osób tu potrzebujemy. :D
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Wiosennagwiazda » 2 kwie 2015, o 15:50

:slonko: :roza:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Male zmiany na forum

Post autor: tygrysica3 » 2 kwie 2015, o 16:10

Japonka pisze:Proszę, powitajcie "nową" moderatorkę na forum KK: babette_h.
... :ok: - świetna decyzja Japi :D ...powodzenia babette_h :slonko:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Male zmiany na forum

Post autor: gimmeeverything » 2 kwie 2015, o 16:18

Japonka pisze: Proszę, powitajcie "nową" moderatorkę na forum KK: babette_h. Ma doświadczenie, ma chęci i czas, i właśnie takich osób tu potrzebujemy. :D
- dokładnie :clap:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Male zmiany na forum

Post autor: TuriRuri » 2 kwie 2015, o 16:24

Japonka pisze:Proszę, powitajcie "nową" moderatorkę na forum KK: babette_h. Ma doświadczenie, ma chęci i czas, i właśnie takich osób tu potrzebujemy. :D
Strzezcie sie Trolle, Babette nadchodzi :cool:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Male zmiany na forum

Post autor: ImaSumak » 2 kwie 2015, o 17:24

Japonka pisze:Proszę, powitajcie "nową" moderatorkę na forum KK: babette_h. Ma doświadczenie, ma chęci i czas, i właśnie takich osób tu potrzebujemy. :D
No i się skończyło trollowanie. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Male zmiany na forum

Post autor: ImaSumak » 2 kwie 2015, o 17:30

Japonka pisze:Proszę, powitajcie "nową" moderatorkę na forum KK: babette_h. Ma doświadczenie, ma chęci i czas, i właśnie takich osób tu potrzebujemy. :D
No i się skończyło trollowanie. :)
W pierwszych słowach mego listu chciałam powiedzieć, że nie jestem klonem nicka, a nick nie jest trollem. M. się myli, bo ma daleko.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Male zmiany na forum

Post autor: babette_h » 2 kwie 2015, o 19:08

Dziękuję za miłe słowa.
Również lizusom :cool:
ImaSumak pisze:
Japonka pisze:Proszę, powitajcie "nową" moderatorkę na forum KK: babette_h. Ma doświadczenie, ma chęci i czas, i właśnie takich osób tu potrzebujemy. :D
No i się skończyło trollowanie. :)
W pierwszych słowach mego listu chciałam powiedzieć, że nie jestem klonem nicka, a nick nie jest trollem. M. się myli, bo ma daleko.
ImaSumak pisze:W pierwszych słowach mego listu chciałam powiedzieć, że nie jestem klonem nicka, a nick nie jest trollem. M. się myli, bo ma daleko.
A jakiś dowód na to?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Male zmiany na forum

Post autor: Interlokutorka » 2 kwie 2015, o 19:17

babette_h pisze:
ImaSumak pisze:W pierwszych słowach mego listu chciałam powiedzieć, że nie jestem klonem nicka, a nick nie jest trollem. M. się myli, bo ma daleko.
A jakiś dowód na to?
Ona nie jest klonem nicka, bo to ja jestem. Jakiego nicka? Każdego.

A tak poza tym to gratuluję babette, i mam nadzieję, że poza rozganianiem trolli będzie miała ochotę udzielać się w forumowych rozmowach. :-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Male zmiany na forum

Post autor: czarodziej-z-oz » 2 kwie 2015, o 20:57

ho ho ho

:roza:
ODPOWIEDZ