Skargi na moderatorki.

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 13 mar 2015, o 18:12

Zdarzyło się (chyba) tylko raz, był chlew i sprzątanie, forum nieczynne, to ogólne resetowanie haseł, które w moim przypadku zakończyło się permanentną utratą dostępu do starego konta (a miałam tam pw, na których mi zależało).
Pamiątką jest forumowy rekord: "Najwięcej użytkowników online (171) było 19 maja 2013 18:04".
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 13 mar 2015, o 19:15

babette_h pisze:Zdarzyło się (chyba) tylko raz, był chlew i sprzątanie, forum nieczynne, to ogólne resetowanie haseł, które w moim przypadku zakończyło się permanentną utratą dostępu do starego konta (a miałam tam pw, na których mi zależało).
Pamiątką jest forumowy rekord: "Najwięcej użytkowników online (171) było 19 maja 2013 18:04".
A czyli prawdziwi i jedynie słuszni "polscy katolicy" :roll:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: osiol » 13 mar 2015, o 21:52

babette_h pisze:A propos trolli, to mam nieodparte wrażenie, że codziennie pojawiają się nowozalogowane forumowiczki i forumowicze - 2, 3 nicki, większość z numerkami na końcu. Piszą kilka postów i na tym koniec. Któraś foremka już na ten temat pisała i ja też zwróciłam uwagę na zjawisko. Może to przygotowania do kolejnego wielkiego najazdu?
To raczej przygotowanie sobie gruntu pod pozycjonowanie. Niewiele już for (forów?) jest aktywnych. Za linka w pierwszym poście zwykle można oberwać od razu bana. Ale jak się napisze kilka postów, nie będą już się wyświetlać w najnowszych - dodaje się w podpisie link i robociki google działają ;) Niechcący zauważyłam, że tak właśnie pojawiają się linki w podpisach :)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 13 mar 2015, o 22:09

A mogę zgłaszać jako trolle, nawet jak nie podadzą linka?
Pliiiisss... :batman:
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: osiol » 14 mar 2015, o 00:00

Zgłaszać wszystko można :D :twisted:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: babette_h » 15 mar 2015, o 21:13

osiol pisze:Zgłaszać wszystko można :D :twisted:
No i zgłosiłam, a trolle z trzema postami pozostały.
Szkoda fatygi.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: zosia24 » 15 mar 2015, o 22:21

babette_h pisze:
osiol pisze:Zgłaszać wszystko można :D :twisted:
No i zgłosiłam, a trolle z trzema postami pozostały.
Szkoda fatygi.
nie szkoda.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
jarosinska1987
super forma
super forma
Posty: 1221
Rejestracja: 19 maja 2013, o 18:54

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: jarosinska1987 » 21 wrz 2015, o 21:15

Składam oficjalną skargę na moderatorkę, która mnie 3 tygodnie temu zbanowała. To był zamach na moją wolność słowa - gwarantowaną mi Konstytucją RP. Ja nie będę więcej tolerować łamania moich podstawowych praw obywatelskich na tym forum. Proszę o pociągnięcie tej moderatorki (nie wiem która to była) do odpowiedzialności za pogwałcenie mojej wolności słowa. A emigrantom nadal mówię stanowcze NIE!
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: czarodziej-z-oz » 21 wrz 2015, o 21:44

Dajcie jej klapsa :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 21 wrz 2015, o 21:50

jarosinska1987 pisze:(nie wiem która to była)
Ale przynajmniej wiesz, że to była kobieta, a to już coś. :D
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Alpha » 21 wrz 2015, o 21:54

jarosinska1987 pisze:Składam oficjalną skargę na moderatorkę, która mnie 3 tygodnie temu zbanowała. To był zamach na moją wolność słowa - gwarantowaną mi Konstytucją RP. Ja nie będę więcej tolerować łamania moich podstawowych praw obywatelskich na tym forum. Proszę o pociągnięcie tej moderatorki (nie wiem która to była) do odpowiedzialności za pogwałcenie mojej wolności słowa. A emigrantom nadal mówię stanowcze NIE!
Jarosińska, gdyby moderacja nie uwzględniła Twojej skargi na pogwałcenie wolności słowa jest Trybunał Konstytucyjny a jeżeli i on Cię zlekceważy pozostaje Strasburg :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: czarodziej-z-oz » 21 wrz 2015, o 22:28

ImaSumak pisze:
jarosinska1987 pisze:(nie wiem która to była)
Ale przynajmniej wiesz, że to była kobieta, a to już coś. :D
A skąd ta pewność? A jeśli to facet podszywający sie pod kobietę albo trans?

Wszak z wielu dyskusji już wiemy, ze samiec twój wróg i może czaic sie wszędzie...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 21 wrz 2015, o 23:01

czarodziej-z-oz pisze: A skąd ta pewność? A jeśli to facet podszywający sie pod kobietę
Znaczy administratorki/moderatorki "kombinują" i dopuszczają do "zarządzania" KK facetów, a foremki nieświadome...? 8)
albo trans?
"Trans" znaczy co/kto? Mamy trzecią płeć od kiedy? I czy aby "trans" nadawałoby się na określenie "trzeciej" płci?
Wszak z wielu dyskusji już wiemy, ze samiec twój wróg i może czaic sie wszędzie...
Nadinterpretacja, odnośnie przeświadczenia że "z wielu dyskusji" i "samiec twój wróg".
Ale jednocześnie czy nieprzemyślana aby sugestia, iż może być nawet w "zarządzie" KK?

Moja przewrotność w kontrze do Twojej.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 21 wrz 2015, o 23:17

jarosinska1987 pisze:Składam oficjalną skargę na moderatorkę
No i wypadłaś jarocińska z obiegu, bo teraz to już nie moderacja, tylko mediacja. Co za tym więc idzie, powinno być: mediatorkę. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: ImaSumak » 21 wrz 2015, o 23:25

czarodziej-z-oz pisze:
ImaSumak pisze:
jarosinska1987 pisze:(nie wiem która to była)
Ale przynajmniej wiesz, że to była kobieta, a to już coś. :D
A skąd ta pewność? A jeśli to facet podszywający sie pod kobietę albo trans?

Wszak z wielu dyskusji już wiemy, ze samiec twój wróg i może czaic sie wszędzie...
No i nie dość, że mediatorka, to jeszcze wychodzi na to, że nieokreślonej płci, a to już się sprawa komplikuje. :)
Lubię kiedy kobieta...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 21 mar 2016, o 09:53

Pozwolisz Alpho że wykorzystam Twój temat i Twoje zaniepokojenie w temacie, jaki zainicjowałaś.
W zasadzie i tak nic osiągnąć się nie da, ale chociaż posta sobie walnę.
Alpha pisze:Umieszczam tutaj swoje pytanie, pod nowo założonym tematem, gdyż nie wiem gdzie właściwie powinnam je skierować. Liczę, że wśród Was równych i równiejszych moderatorek, jest ta jedna najrówniejsza i decyzyjna, która udzieli mi odpowiedzi.
Zatem, jak w temacie. Gdzie można składać skargi na moderatorki? Na ich brak obiektywizmu, uprzedzenia, złośliwość i najzwyklejszą ludzką głupotę ( o ile takie zaistnieją ).
„Dobra zmiana” zaszła i na KK. Po ptokach.

Gdzie można ( i czy w ogóle można ) prezentować swoje uwagi i opinie na temat ich pracy - i nie być posądzoną o obrażanie kogokolwiek.
Nie wiem czy przejdzie próba merytorycznego wskazania skali „obiektywizmu” działania. I konsekwencji takowych. Nawet w takim dziale jak „Forum o forum i portalu”.
Oraz na jakiej zasadzie dobiera się osoby, które tymi moderatorkami zostają? Czy miernikiem jest tu proporcjonalny do poczucia humoru iloraz inteligencji? Jakiś poziom asertywności? A może szereg innych nieznanych mi kryteriów?
Obiektywnie ? – ostatnio rzeczy skrajne przechodzą bez reakcji. Jednocześnie ideologiczne zatrzetrzewienie czystki czyni wprowadzając „tylnymi” drzwiami coś, co także w kraju wprowadza się bez mrugnięcia okiem. Nowe – ustala nowe kryteria i definiuje na nowo co jest białe, co czarne a co różowe.
Może nikt się nie obrazi ( naprawdę się starałam ) i ten post nie wyląduje w koszu
Pada, jakoś nieciekawie, ale akuratnie na kawę :kawa:
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: SmokGummifaden » 21 mar 2016, o 11:24

Nie dopisze się obszernie do tego co napisała Odbicie z prostej przyczyny, nie chcę dostać bana czy ostrzeżenia, wczoraj dostałam jedno od moderatorki Alteny i uważam, że niesłusznie.
O to chodzi, że jedna foremka może wplatać w prawie każdy swój post protekcjonalne uwagi o tym, czego to inni nie rozumieją, że muszą przeczytać jeszcze raz, a na pewno tym razem zrozumieją, a to, że nie znają szwedzkiego, a to niech siedzą i myślą o baroku, a to ktoś ma się walnąć w głowę butelką, a to dość tego czy tamtego. Nie zacytuję bo będzie, że się czepiam kogoś prywatnie ale może trzeba bo zapewne nie każda moderatorka czyta wszystkie wypowiedzi i może by się przydało. Kilka kontrowersyjnych postów zgłosiłam i nadal są. Zatem jak ktoś tak prowadzi dyskusje i docina innym, są nawet przypadki reakcji innych foremek, no też nie wkleję wiadomo czemu, to musi się liczyć z tym, że ktoś zaczepi i jego - proste. Także za to moderatorka nie powinna napominać, a jeśli już to obie strony.

Zażartowałam o serii książek For Dummies, także Altena podchwyciła myśl, że może to reklama książek i stąd pewnie posty poleciały. Ale nie bądźmy śmieszne, jak ktoś wklei linka do demotywatorów czy wyborczej to też rzekomo reklamuje inne media? ;-)

Moderatorka Altena wprowadza niezdrową atmosferę w swoich postach, nie wspomnę już, że "pije" ona prywatnie do użytkowniczek, pod pretekstem zwykłych postów, to jeszcze zbyt emocjonalnie do wszystkiego podchodzi, choćby to:

Altena_Q pisze: bo szlag może trafić na to co tu niektórzy wypisują.
To napisała pod moim postem w Uchodźcach, no ale skoro on wisi to znaczy, że nikogo nie obraża, a mogę mieć inne zdanie od rzeczonej i nie można tak zaraz kategoryzować za co szlag trafia, za co nie, trochę dystansu.

A to:
Altena_Q pisze:Tak piszę, bo zaczynam nie ogarniać ostatnich postów z tematu `` Oczywiście są przypadki specjalne, które czują się dowartościowane tylko wtedy kiedy rozkochują w sobie kogoś bez wzajemności, ale to chyba nie o to chodzi samotnym paniom w tej dyskusji :?
Nie ma co ogarniać czy nie, wątek ewoluuje, a tu zaraz napomnienie i emocje, dać jednak ludziom podyskutować. Zważywszy, że zostało podane dlaczego wątek skręcił w taką czy inna stronę.

Poza tym uważam, że moderacja nie ogranicza się tylko do usuwania wszystkiego jak leci, a tak też się tu dzieje i gadania o pogodzie ani tez uporczywego napominania i banowania jednej foremki, jak już to po równo obie.
Warto też może dodać do regulaminu, że wszelkie decyzje są podyktowane sympatia czy antypatia Moderacji,a nie stwarzać pozorów demokratyczności. ;-)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Altena_Q » 21 mar 2016, o 11:51

Widzę, że potrzebny mój komentarz, więc dobrze. Nie wiem, skąd przekonanie foremki smokgummifaden aka tojestnick o tym, że każdy mój post na forum dotyczy właśnie jej. Szczególnie te z tematyki uchodźów są dla mnie zagadką.
Druga sprawa to różnica pomiędzy żywą dyskusją a prowokowaniem konfliktu. Foremka któryś już raz usiłowała dać upust swojej prywatnej niechęci do innej foremki, zaspamiając tym temat, cztery jednozdaniowe posty pofrunęły do kosza. Dzięki temu dyskusja pozostała taka jaka jest, a jest bardzo ciekawa.
Proszę, aby smok rozwiązywała swoje prywatne porachunki poza forum i to jest wszystko, co mam w temacie do powiedzenia. Jeśli będzie trzeba, proszę może inne moderatorki o głos w tej sprawie, bo ja niestety już muszę iść do pracy.
Miłego dnia paniom życzę :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: SmokGummifaden » 21 mar 2016, o 12:06

Altena_Q pisze:Nie wiem, skąd przekonanie foremki smokgummifaden aka tojestnick
Moderatorko Alteno, też Ci napisać mała literą bo widzę, że niechęć nawet dotknęła już pisownię. ;-)
Tak to_jest_nick to obecnie Smok i nie życze sobie, aby inne foremki do mnie pily, ze zmieniam nicki, nie mogę dostać się do mojego starego konta, bo jest zdeaktywowane. Zawsze pisałam tylko pod jednym nickiem i nie mam potrzeby zakładać innych,a jeśli z przyczyn niezależnych ode mnie muszę to informuję, że to ja, także Ameryki nie odkryłaś.

Altena_Q pisze:Druga sprawa to różnica pomiędzy żywą dyskusją a prowokowaniem konfliktu.

Mam Ci wkleić jakie uwagi tu prowokują konflikt? Ale czemu mam Cię wyręczać w pracy moderatorki.

Proszę, aby smok rozwiązywała swoje prywatne porachunki poza forum
Zdaje się ostatnio to Odbicie też miała załatwiać swoje porachunki poza forum, no spoko hehehe. A na forum mamy pozwalać się traktować jak debile. Dzięki za odpowiedz Alteno.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Alpha » 21 mar 2016, o 12:11

odbicie pisze:Pozwolisz Alpho że wykorzystam Twój temat i Twoje zaniepokojenie w temacie, jaki zainicjowałaś.
W zasadzie i tak nic osiągnąć się nie da, ale chociaż posta sobie walnę.

Proszę bardzo, jednak z tym podobnie jak z wielkoformatową płytą - popularnie zwaną betonem ;-), można nabijać regipsy, prostować ściany, udawać że mamy tak ładnie i wszystko wokoło jest takie fajne ale tak naprawdę można tylko wyburzyć i wybudować nowy dom.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Wiosennagwiazda » 21 mar 2016, o 12:15

Dzień dobry Smoku,

Decyzje podejmowane są niezależnie od sympatii, czy antypatii. Mało kogo interesuje prywata innych użytkowniczek. I jeszcze raz proszę o rozwiązywanie swoich osobistych sporów, niejasności poza forum. jest wiele możliwości począwszy od PW do skype.
Ponadto treści, które zamieściłaś w swoim poście powyżej, nie zinterpretowałabym w podobny sposób, zachęcam więc do większego dystansu, bądź wyjaśnień bezpośrednio z autorką ( poza forum). Czasem emocje w treści trudno zinterpretować. Prosiłabym także nie kierować pomówień w kierunku Alteny, ale zastanowić się, jak sama możesz uczynić atmosferę na forum lepszą, bez konfliktów i jednocześnie pisząc zgodnie w temacie danego wątku.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Alpha » 21 mar 2016, o 12:33

Wiosennagwiazdo, podkreślam, że aktualny spór pozostaje poza moim zainteresowaniem, jednak nie mogę nie odnieść się do Twojej sugestii, aby pewne kwestie załatwiać poza forum. Mój post, który Odbicie uprzejma była odkurzyć, spowodowany był brakiem chęci wyjaśniania czegokolwiek przez moderację (właśnie poprzez PW i mail). Często na wyrost dyscyplinujecie forumki, kierując się antypatiami właśnie a jak dyskusja robi się niewygodna to wątek ląduje w koszu. A wiadomości PW pozostają z adnotacją "ok, przyjrzę się temu" lub "ok, sprawdzę bo niezbyt pamiętam" w najlepszym razie bez odpowiedzi.
W myśl zasady, że Moderacja ma zawsze rację a gdy jej nie ma patrz punkt pierwszy :pilka:
Takie widać zbójeckie prawo ;-)
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Wiosennagwiazda » 21 mar 2016, o 12:46

Alpha pisze:Wiosennagwiazdo, podkreślam, że aktualny spór pozostaje poza moim zainteresowaniem, jednak nie mogę nie odnieść się do Twojej sugestii, aby pewne kwestie załatwiać poza forum. Mój post, który Odbicie uprzejma była odkurzyć, spowodowany był brakiem chęci wyjaśniania czegokolwiek przez moderację (właśnie poprzez PW i mail). Często na wyrost dyscyplinujecie forumki, kierując się antypatiami właśnie a jak dyskusja robi się niewygodna to wątek ląduje w koszu. A wiadomości PW pozostają z adnotacją "ok, przyjrzę się temu" lub "ok, sprawdzę bo niezbyt pamiętam" w najlepszym razie bez odpowiedzi.
W myśl zasady, że Moderacja ma zawsze rację a gdy jej nie ma patrz punkt pierwszy :pilka:
Takie widać zbójeckie prawo ;-)
Nikt nikogo nie dyscyplinuje, nie jesteśmy w szkole.
Myślę, że moderacja nie jest od wyjaśniania Waszych prywatnych kłótni, a interwencji tu, na forum, kiedy treść wybiega mocno poza główny temat. Znowu podkreślę bez antypatii i sympatii.
Wątek nie ląduje w koszu z powodu niewygodnej dyskusji, ale braku powiązania z tematem, który porusza dana użytkowniczka.
Alpho- mieć zawsze racje, to stan nieosiągalny, tym bardziej nie do utrzymania.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Alpha » 21 mar 2016, o 12:53

Wiosennagwiazda pisze:
Alpha pisze:Wiosennagwiazdo, podkreślam, że aktualny spór pozostaje poza moim zainteresowaniem, jednak nie mogę nie odnieść się do Twojej sugestii, aby pewne kwestie załatwiać poza forum. Mój post, który Odbicie uprzejma była odkurzyć, spowodowany był brakiem chęci wyjaśniania czegokolwiek przez moderację (właśnie poprzez PW i mail). Często na wyrost dyscyplinujecie forumki, kierując się antypatiami właśnie a jak dyskusja robi się niewygodna to wątek ląduje w koszu. A wiadomości PW pozostają z adnotacją "ok, przyjrzę się temu" lub "ok, sprawdzę bo niezbyt pamiętam" w najlepszym razie bez odpowiedzi.
W myśl zasady, że Moderacja ma zawsze rację a gdy jej nie ma patrz punkt pierwszy :pilka:
Takie widać zbójeckie prawo ;-)
Nikt nikogo nie dyscyplinuje, nie jesteśmy w szkole.
Myślę, że moderacja nie jest od wyjaśniania Waszych prywatnych kłótni, a interwencji tu, na forum, kiedy treść wybiega mocno poza główny temat. Znowu podkreślę bez antypatii i sympatii.
Wątek nie ląduje w koszu z powodu niewygodnej dyskusji, ale braku powiązania z tematem, który porusza dana użytkowniczka.
Alpho- mieć zawsze racje, to stan nieosiągalny, tym bardziej nie do utrzymania.
Wiosennagwiazdo - dążymy do doskonałości. Także w sztuce uników ale OK!
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Wiosennagwiazda » 21 mar 2016, o 13:08

Alpho, Alpho... jak tu zrobić, by każdemu dogodzić ;-)
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: SmokGummifaden » 21 mar 2016, o 13:09

Wiosennagwiazda pisze: Mało kogo interesuje prywata innych użytkowniczek. I jeszcze raz proszę o rozwiązywanie swoich osobistych sporów, niejasności poza forum. jest wiele możliwości począwszy od PW do skype.
Oglądałaś film "Dziewczyny do wzięcia"? Są tam bardzo fajne dialogi to tak a propos wielu możliwości. ;-)

Wiosennagwiazda pisze: jak sama możesz uczynić atmosferę na forum lepszą
Wystarczy spojrzeć na moje posty ile fajnych i treściwych rzeczy tu napisałam, a nie klepać tylko o pogodzie albo o tym, czego ktoś tam nie zrozumiał.
Wiosennagwiazda pisze: Myślę, że moderacja nie jest od wyjaśniania Waszych prywatnych kłótni
Kiedy posądziłam jedną użytkowniczkę o bycie facetem, dostałam bana, a inna tu pisze co komu stoi i paru innym jeszcze wytyka kim są i nawet ostrzeżenie ją nie zahaczy. Wiosennagwiazdo a czy mogę napisać do kogoś pw (tak chodzi o prywatną wiadomość) i napisać w nim co sadze o danej użytkowniczce w dość niewybrednych słowach i potem uzależnić jej bytność na forum od tego jaka będzie wobec mnie? Mogę? Czy przypadkiem nie ja decyduje kto może tu być na forum, a kto nie, zatem takie pw to już nie jest prywatna sprawa. Nadmienię, że za niegrzeczne pw do Mare dostałam ostrzeżenie, a nie było tam nic o jej bytności na forum ot takie tam niemiłe prywatne pw, a jednak . ;-)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Wiosennagwiazda » 21 mar 2016, o 13:51

Smoku, rób tak, żeby na forum było w temacie. To wystarczy.
:slonko:
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 21 mar 2016, o 21:07

SmokGummifaden pisze: O to chodzi, że jedna foremka może wplatać w prawie każdy swój post protekcjonalne uwagi
I brak na nie reakcji w postaci ostrzeżenia, czy bana.
Chciałabym zobaczyć w wątku „Banowanie” jednoznaczny wpis „Użytkowniczka „…” dostała bana za… Bo zapracowała na to, ale nie widzę tego. „Widoczność” wskaże na „zasługi”, co by inne użytkowniczki miały sposobność pomyśleć, iż ktoś sobie za dużo pozwala. No ale, strategia się zmieniła, gdy wiele zmieniło się w kwestii moderacyjnych rozważań, co teraz przejdzie, a co nie. Dziwne to, tak zdanie zmieniać.
Moderatorka Altena wprowadza niezdrową atmosferę w swoich postach, nie wspomnę już, że "pije" ona prywatnie do użytkowniczek, pod pretekstem zwykłych postów,
To jest już w ogóle żenada do kwadratu – i startą czasu jest w ogóle komentować. Stąd ledwie można wspomnieć.
Warto też może dodać do regulaminu, że wszelkie decyzje są podyktowane sympatia czy antypatia Moderacji,a nie stwarzać pozorów demokratyczności.
Haha :wink: – ja to zachodzę w głowę jakże to ten zbieg okoliczności zaistniał, iż na KK przechodzi taka akcja jak ogólnie obecnie w kraju? Ale KOD na KK? Sam w sobie nie do końca mnie przekonuje z różnych powodów – choć jak byłam ostatnio w Krakowie i na Głównym Rynku dostrzegłam mnóstwo flag biało-czerwonych i pomyślałam sobie – ani chybił, panowie w dresach manifestują „niezadowolenie” – a tu patrz, przyszedł czas że nie tylko oni „zmuszeni” zostali pochwycić drewniane kijaszki co by na nich osadzić biel i czerwień. Toż znak szczególny – że musiało do tego dojść.
Altena_Q pisze: Foremka któryś już raz usiłowała dać upust swojej prywatnej niechęci do innej foremki,
Daj sobie spokój z takimi tekstami. Może napiszemy wyraźnie kto na tym forum daje upust prywatnym niechęciom – wykorzystując pozycję? Bo z tego są określone konsekwencje?
Makiawelizm w takim wydaniu jeszcze nie miał miejsca na tym forum. Ale cóż, kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Alpha pisze: Proszę bardzo, jednak z tym podobnie jak z wielkoformatową płytą - popularnie zwaną betonem :wink: , można nabijać regipsy, prostować ściany, udawać że mamy tak ładnie i wszystko wokoło jest takie fajne ale tak naprawdę można tylko wyburzyć i wybudować nowy dom.
O, jakże prawdziwe :D – ale beton nie jest już popularny na forum. Wmieszało się w niego coś na tyle dziwnego – że zyskałyśmy stal pancerną. „Atom” może da radę, ale skąd wziąć „atom”?
Wiosennagiwazda pisze: Mało kogo interesuje prywata innych użytkowniczek. I jeszcze raz proszę o rozwiązywanie swoich osobistych sporów, niejasności poza forum. jest wiele możliwości począwszy od PW do skype.
A mogłabyś Wiosenna napisać – czy są jakieś konsekwencje dla użytkowniczki za nękanie na PW i na forum? Co trzeba zrobić aby dostać ostrzeżenie albo bana? Altena już udowodniła że można „coś” dostać za błahostkę, nie widzę jednak – ale publicznie, w odpowiednim dziale, aby dana użytkowniczka (nie wspomnę o współpracy innej poza forumowej z czego były konsekwencje) dostała bana za uporczywe nękanie. Nie należał się jej order z jakiego powodu?
Alpha pisze: Wiosennagwiazdo - dążymy do doskonałości. Także w sztuce uników ale OK!
I to OK musimy przyjąć, gdy w zasadzie nie jest OK.
Ale OK. Bo co innego pozostaje… 8)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: Altena_Q » 21 mar 2016, o 21:14

Użytkownik odbicie osiągnął mistrzostwo w pokonywaniu kolejnych poziomów bełkotu. Odnosić się nie będę, bo nie ma do czego, ale zostawmy koleżankom do poczytania. To lepsze niż niezależna.pl

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Skargi na moderatorki.

Post autor: odbicie » 21 mar 2016, o 21:19

Gratulacje alteno - trzeba było w końcu wyciągnąć od ciebie to co kręciło się tyle tu i tam.
ODPOWIEDZ