faceci na forum KK - cd

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
apkelvis
Posty: 3
Rejestracja: 8 mar 2015, o 04:45

faceci na forum KK - cd

Post autor: apkelvis » 9 mar 2015, o 15:23

Witam wszystkich :) Mam nadzieje,ze nie bedziemy sobie nawzajem przeszkadzac,a wrecz odwrotnie - mam chec wspierac obecnoscia i dobrym slowem i bedzie mi milo,gdy bedzie to z wzajemnoscia ;) :)
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: salami » 12 mar 2015, o 06:54

apkelvis pisze:Witam wszystkich :)
Mam nadzieje,ze nie bedziemy sobie nawzajem przeszkadzac,
a wrecz bedzie mi milo,gdy bedzie to z wzajemnością
Powinno być: Witam Wszystkie -> to jest forum dla kobiet.
Miło nie będzie. Z różnych powodów.
apkelvis
Posty: 3
Rejestracja: 8 mar 2015, o 04:45

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: apkelvis » 16 mar 2015, o 00:41

Jesli kogos urazilem swoja wypowiedzia jest mi bardzo przykro,ale... Jestem zwolennikiem rownouprawnienia,z tego o wiem na forum zagladaja nie tylko kobiety,lubie wszystkich ludzi.Reasumujac dodam jeszcze,ze gdzie jak gdzie,ale w tej spoecznosci mialem nadzieje spotkac mniej uprzedzonych ludzi,niz gdzieindziej :) Pozdrawiam :) Arkadiusz Piotr Apkelvis
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: to_jest_nick » 16 mar 2015, o 14:17

Z regulaminu:
Forum jest częścią portalu Kobiety Kobietom.

Czytanie forum dostępne jest dla wszystkich Użytkowniczek.

Forum w sposób szczególny spełnia misję forum polegającą na tworzenie przestrzeni przyjaznej dla kobiet, w szczególności tych, które określają się jako lesbijki i biseksualistki.


Nie ma tu słowa o mężczyznach, zwrot "w szczególności" nie implikuje, że w ogólności do mężczyzn, w ogólności do kobiet, w szczególności do tych o określonej orientacji.

Nie są tu mile widziany panowie.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 16 mar 2015, o 23:28

No to pozamiatane :pilka: :lol: (głowa do góry chłopie, tydzień to i tak dużo, jak na to forum :wink: )
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
KerryBi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 2 cze 2014, o 22:56

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: KerryBi » 17 mar 2015, o 12:34

I znów powraca stara śpiewka, że faceci nie są mile widziani na forach dla kobiet. Ale czemu? Jest tu pewnie kilku facetów podających się za kobiety. Wolicie w ten sposób? Facet przyszedł, powiedział kim jest i zadeklarował, że będzie ok. Jeżeli dotrzymałby słowa, to co za problem?

Na prawie wszystkich forach dla społeczności homoseksualnych są osoby, które nie stanowią głównego targetu. Banowane są jedynie w sytuacji kiedy rzeczywiście zawinią, np. złamaniem regulaminu.
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: salami » 17 mar 2015, o 13:00

KerryBi pisze: Facet przyszedł, powiedział kim jest i zadeklarował, że będzie ok. Jeżeli dotrzymałby słowa, to co za problem?
Pan Arkadiusz Piotr zrobił wejście pierwszym postem w Lesmamie, obwieszczając nieszczęśliwym lesbijkom ,
że prawdziwa kobieta jest szczęśliwa dopiero wtedy kiedy zostanie matką i jakby co to im to szczęście zapewni.
Nie mam nic przeciwko zarabianiu pieniędzy poprzez reklamowanie i rozprowadzanie swojej spermy. Ale nie na forum.
Do tego służą ogłoszenia.

Post został usunięty, a facet zrobił kiepskie pierwsze wrażenie.
KerryBi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 2 cze 2014, o 22:56

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: KerryBi » 17 mar 2015, o 13:07

Ok, w takim razie spoko. Rzeczywiście nie zrobił dobrego wrażenia. Ja tego postu nie widziałam, a sprawdzić nie można bo usunęliście także profil.
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: TuriRuri » 17 mar 2015, o 13:19

KerryBi pisze:I znów powraca stara śpiewka, że faceci nie są mile widziani na forach dla kobiet. Ale czemu?
Osobiscie nie mam nic do facetow, aczkolwiek czytajac te wszystkie za i przeciw wydaje mi sie, ze powinno sie uszanowac miejsce gdzie kobiety chca porozmawiac o tematach im bliskich z druga kobieta, i tylko kobieta. Miejsce gdzie facet nie wchodzi z grzecznosci, bo taka jest wola wchodzacych tutaj kobiet (przebywajace tutaj Kobiety maja swiadomosc, ze jest to forum TYLKO dla kobiet). Niektore tematy poruszane przez forumowiczki sa bardzo intymne, poruszajace kwestie zarowno emocjonalne czy fizyczne. Idac w skrajny przyklad czy facet dla zasady wejdzie do damskiej toalety? Przeciez wyraznie jest to miejsce TYLKO dla kobiet? Czesc Kobiet nie mialoby na pewno nic przeciwko wspolnym toaletom, ale nalezy uszanowac ta grupe, ktora z takich badz innych powodow ma potrzebe intymnosci swojej plci. A co do facetow, ktorzy podszywaja sie za Kobiety, no coz... najwyrazniej wstydza sie swojego penisa i nie maja wystarczajacych jaj, chowajac swoja "meskosc" pod kiecka anonimowej laski (ciekawa jestem czy taki jeden z drugim pan/pani prosi swoich kolegow by nazywali go np Kasia? :shock: )
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: to_jest_nick » 17 mar 2015, o 13:57

KerryBi pisze:I znów powraca stara śpiewka, że faceci nie są mile widziani na forach dla kobiet. Ale czemu?
KerryBI rozumiem Twój punkt widzenia, bo oczywiście muszę go rozumieć, wtedy będę tolerancyjna i niefanatyczna. Tylko szczerze mam dość, że lesbijka, ma rozumieć punkt widzenia hetero, bi, ma nie brzydzić się facetami, ma ich tolerować na swoim forum, najlepiej by miała z nimi kontakty seksualne bo to dowodzi otwartości i empirycznego poznania problemu, a nie tylko dywagowania teoretycznie. Co jeszcze? Mało na świecie jest miejsc tylko dla mężczyzn, klubów i innych i nie ma mowy, aby weszła tam kobieta i to się szanuje. Ale nam się muszą wszędzie wpierw*ać.
apkelvis pisze:Jestem zwolennikiem rownouprawnienia
Nie no, zbytek łaski hehe, równouprawnienie to tu, ale np. inne dziedziny są zarezerwowane dla mężczyzn, pewne zawody, wyższe pensje, szybkie awanse itp. Ja jestem zwolenniczka równouprawnienia przy garach i pieluchach chłopie! Dobrze Cię salami nazwala to post poszedł, a czemu. Rozumem facet nie grzeszy.
KerryBi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 2 cze 2014, o 22:56

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: KerryBi » 17 mar 2015, o 14:29

to_jest_nick pisze:KerryBI rozumiem Twój punkt widzenia, bo oczywiście muszę go rozumieć, wtedy będę tolerancyjna i niefanatyczna.
Ja za to muszę rozumieć Ciebie, nawet jeżeli za każdym razem kiedy powiem coś co nie pasuje do ogółu, ktoś dyskretnie przypomina mi, że jestem bi, a nie homo i w sumie to jestem tu tolerowana, ale nie akceptowana. No cóż. Równie dobrze możesz orzec, że jestem facetem. W końcu i tak uważasz, że tolerowanie kogokolwiek innego niż lesbijki na tym forum nie godzi się z Twoim poczuciem sprawiedliwości.
A tak w ogóle...dlaczego masz kogokolwiek rozumieć jako lesbijka? Nie łatwiej rozumieć jako człowiek? Nie mówię tego złośliwie. Po prostu mnie też pewne rzeczy denerwują, np. mówienie, że jako przedstawiciel jakiejś grupy trzeba "rozumieć" innych i w sumie jest się do tego przymuszanym.

Zgadzam się natomiast co do kwestii poszanowania miejsca tylko dla kobiet. Może zatem istnieje możliwość weryfikowania osób przy rejestracji, a w przypadku kłamstwa wyrzucania ich z forum i tyle?
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: to_jest_nick » 17 mar 2015, o 14:38

KerryBi pisze:
to_jest_nick pisze:KerryBI rozumiem Twój punkt widzenia, bo oczywiście muszę go rozumieć, wtedy będę tolerancyjna i niefanatyczna.
Ja za to muszę rozumieć Ciebie,
I widzę, że nie rozumiesz. Widzisz taka jest różnica miedzy nami (bi -les), że Tobie panowie nie przeszkadzają, mi tak. Ale Twoje myślenie zawiera jeden zasadniczy błąd, bycie bi i otwarcie na mężczyzn to jedno, a ciągniecie ich tu to drugie. Forum jest dla bi (kobiet), ale nie jest jak sadzę dla mężczyzn. Ja rozumiem Ciebie, dlatego też nie zabraniam Ci tu pisać, nie gonię za Tobą po wątkach, ale Ty do tego pakietu dorzucasz mi jeszcze facetów na forum to coś innego.
KerryBi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 2 cze 2014, o 22:56

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: KerryBi » 17 mar 2015, o 14:56

Ja ciągnę tu facetów? Jeszcze żadnego nie przyciągnęłam. Poza tym, druga część mojego ostatniego postu jasno pokazuje, że jestem po stronie dziewczyn, które nie chcą facetów na tym forum. Ba! Ja nawet zaproponowałam dość restrykcyjne rozwiązanie! Także proszę mi nie wmawiać czegoś czego nie robię. Wcześniej opowiedziałam się przeciwko, tylko i wyłącznie, wywalaniem facetów po pierwszym wpisie na forum. Zrobiłam tak tylko dlatego, że nie widziałam wcześniejszych wpisów tego faceta.

A sugerowanie, że tak bardzo się różnimy tylko ze względu na orientację, jest po prostu nie na miejscu. Pociąg seksualny nie może przecież determinować relacji międzyludzkich. To, że brzydzisz się mężczyznami jako obiektami seksualnymi nie jest dla mnie wystarczające żeby stwierdzić, że nienawidzisz ich w ogóle jako ludzi. Znaczyłoby to bowiem, że gej byłby także na straconej pozycji.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: to_jest_nick » 17 mar 2015, o 15:06

KerryBi pisze:Ja ciągnę tu facetów? Jeszcze żadnego nie przyciągnęłam. Poza tym, druga część mojego ostatniego postu jasno pokazuje, że jestem po stronie dziewczyn, które nie chcą facetów na tym forum. Ba! Ja nawet zaproponowałam dość restrykcyjne rozwiązanie! Także proszę mi nie wmawiać czegoś czego nie robię. Wcześniej opowiedziałam się przeciwko, tylko i wyłącznie, wywalaniem facetów po pierwszym wpisie na forum. Zrobiłam tak tylko dlatego, że nie widziałam wcześniejszych wpisów tego faceta.

A sugerowanie, że tak bardzo się różnimy tylko ze względu na orientację, jest po prostu nie na miejscu. Pociąg seksualny nie może przecież determinować relacji międzyludzkich. To, że brzydzisz się mężczyznami jako obiektami seksualnymi nie jest dla mnie wystarczające żeby stwierdzić, że nienawidzisz ich w ogóle jako ludzi. Znaczyłoby to bowiem, że gej byłby także na straconej pozycji.
Może nie gmatwaj co, wyjaśniłam Ci, jako bi akceptujesz mężczyzn i nie przeszkadzają Ci w życiu i na forum, jako bi możesz tu być (wg regulaminu) ale bez zapraszania tu panów. Ja rozumiem Ciebie, że jako bi jesteś na tym forum ale nie chcę aby to się wiązało z zapraszaniem tu panów.
KerryBi pisze:I znów powraca stara śpiewka, że faceci nie są mile widziani na forach dla kobiet. Ale czemu?
Nie Ty to napisałaś? No. Jeszcze wyjaśnię, jakbyś wzięła zbyt dosłownie ;-), przez zapraszanie nie rozumiem dosłownego ich zapraszania, nakłaniania itp. ale choćby to co piszesz, "czemu nie mogą tu być" i inne. I nie zgadzam się z Tobą, że jakby nie łamali regulaminu to ok, męski punkt widzenia zawsze będzie inny. A jak apkelvis napisał coś, co podała salami tak:
salami pisze: Pan Arkadiusz Piotr zrobił wejście pierwszym postem w Lesmamie, obwieszczając nieszczęśliwym lesbijkom ,
że prawdziwa kobieta jest szczęśliwa dopiero wtedy kiedy zostanie matką
Złamał regulamin? No nie, on po prostu tak uważa. Więc nie dyskutuj ze mną o tym już.


To wszystko.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: odbicie » 17 mar 2015, o 15:40

To w jaki sposób odbierany byłby na tym forum mężczyzna – zależy od jego postawy.

Przykładem niech będzie chłopak pod nickiem „towles”, który jest tutaj już od 20.07.2005.
I dlaczego dziewczyny stąd nie mają, czy nie miały nic przeciwko niemu? Bo nie narzuca się jakimiś głupimi wpisami, jak przeważnie czynią tutaj nawiedzający to miejsce faceci, czy występują w roli podglądacza. On np. pisał o nowościach filmowych, książkach, imprezach związanych z „branżą” (wystarczy poczytać jego wpisy). Stąd był odbierany jak „swój”, a nie jak właśnie ów podglądacz, czy ofiarodawca swojego towarzystwa, lub dziwujący się jak można nie być hetero i nie chcieć spełniać się jako matka, do której to roli każda kobieta winna się szykować od niemowlęcia… (no i inne takie) :wink:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Alpha » 17 mar 2015, o 19:02

Faceci generalnie mi nie przeszkadzają, w życiu w realu, jeżeli nie naruszają mojej przestrzeni jaką im już dawno wyznaczyłam - w każdym jej rozumieniu. Mam nieustanne z nimi kontakty zawodowe, prywatne i rodzinne. Nie zapalają mi się w oczach sztylety nienawiści jak tylko jakiś otworzy usta ( żeby coś powiedzieć )
Na forum - nie chciałabym ich, bo szybko zrobiliby z niego nowe tereny łowieckie - oczywiście, że nie wszyscy ( grzeczne i nie nachalne towlesy też się zdarzają ). W większości jednak czułybyśmy się nieco pozbawione intymności i tajemnicy.
Wszystkie. Bi również.
Jest tyle innych miejsc w necie, heteroseksulanych, gdzie można swoje tęsknoty za samcem przenieść i do upojenia integrować się z płcią przeciwną a nie odprawiać tutaj, na forum dla kobiet, tańce godowe niczym suczki w rui. Do czego niewątpliwie doszłoby w paru przypadkach.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: justsomebody10 » 17 mar 2015, o 19:20

Alpha pisze:Faceci generalnie mi nie przeszkadzają, w życiu w realu, jeżeli nie naruszają mojej przestrzeni jaką im już dawno wyznaczyłam - w każdym jej rozumieniu. Mam nieustanne z nimi kontakty zawodowe, prywatne i rodzinne. Nie zapalają mi się w oczach sztylety nienawiści jak tylko jakiś otworzy usta ( żeby coś powiedzieć )
Na to forum weszłam między innymi po to, żeby znaleźć miejsce, gdzie tego pierwiastka męskiego po prostu nie ma. Takie małe schronienie przed realem, w którym nie musiałabym odczuwac potrzeby tłumaczenia komuś, że to nie dewiacja, że nie odmieni mi się orientacja po spotkaniu TEGO ODPOWIEDNIEGO mężczyzny, itp. Nie rozumiem też męskiej potzreby, żeby się znaleźć akurat tu, na tym forum. Przecież portali i for rozmaitych jest multum, więc po co akurat tu? Żeby być takim babskim królem? Żeby czuć się jak rodzynek w cieście? Może o to chodzi? może to jakaś potrzeba zwrócenia uwagi ze strony tych panów, którzy może myślą, że dyskusja z nimi to dla lesbijki jakaś nobilitacja? Jeden level wyżej? :cool:
dlatego rozumiem akceptację dla towlesa, bo czym innym jest dzielenie się takimi opiniami, a czym innym dyskusje w sferze obyczajowej, do których nieuchronnie by doszło, i zaczęłyby się znów przepychanki jak na każdym innym forum - tłumaczenie się z równouprawnienia, feminizmu, orientacji, itp. A ze strony pań bi może i faktycznie jakieś tańce godowe i krygowanie się przed panami zaczęłyby mieć miejsce :D
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe forem

Post autor: salami » 17 mar 2015, o 19:28

to_jest_nick pisze:
salami pisze: Pan Arkadiusz Piotr zrobił wejście pierwszym postem w Lesmamie, obwieszczając nieszczęśliwym lesbijkom ,
że prawdziwa kobieta jest szczęśliwa dopiero wtedy kiedy zostanie matką
Złamał regulamin? No nie, on po prostu tak uważa.
Facet uważa, że może tu zarobić trochę kasy. Więc dorabia poglądy korzystne dla swojego spermobiznesu.
Np takie, że kobieta bez dziecka jest nieszczęśliwa. Powinna zakupić u niego odpowiednie pudełeczko ze szczęściem.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: to_jest_nick » 17 mar 2015, o 19:51

salami pisze:
to_jest_nick pisze:
salami pisze: Pan Arkadiusz Piotr zrobił wejście pierwszym postem w Lesmamie, obwieszczając nieszczęśliwym lesbijkom ,
że prawdziwa kobieta jest szczęśliwa dopiero wtedy kiedy zostanie matką
Złamał regulamin? No nie, on po prostu tak uważa.
Facet uważa, że może tu zarobić trochę kasy. Więc dorabia poglądy korzystne dla swojego spermobiznesu.
Np takie, że kobieta bez dziecka jest nieszczęśliwa. Powinna zakupić u niego odpowiednie pudełeczko ze szczęściem.
W tym przypadku na pewno, ale ogólnie mówię, że faceci inaczej widzą pewne sprawy i co im zrobisz, z każdym wojować? Byli już tutaj tacy uświadamiający, ale każdy wycierał sobie gębę równouprawnieniem i ogólna przychylnością do kobiet, "ludzki pan", że rozumie, że toleruje, że chce rozmawiać heheh.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Altena_Q » 17 mar 2015, o 21:44

To ja może skopiuję po raz enty post moderatorki, skoro to nadal niejasne:
Wpisując w wyszukiwarkę hasło kobiety-kobietom otrzymujemy:
Jestes lesbijka? Kobiety Kobietom to azyl dla Ciebie.
kobiety-kobietom.com/
Jestes lesbijka? Zapraszamy Ciebie do Kobiety Kobietom. Znajdziesz tu inne lesbijki, pomoc i azyl. Pogadaj na czat i forum, czytaj i dodaj ogłoszenia ..

Nawiązują do wszelkich starych i nowych dyskusji (awantur i przepychanek) oraz całej tej wymiany zdań tego wątku nadal wychodzę z założenia, że portal ten i forum przeznaczone są dla kobiet kochających kobiety, w szczególności dla lesbijek.
Jest taki zapis w naszym regulaminie: Forum w sposób szczególny spełnia misję forum polegającą na tworzenie przestrzeni przyjaznej dla kobiet, w szczególności tych, które określają się jako lesbijki i biseksualistki. Forum ma na celu integrację, rozrywkę oraz wymianę myśli i informacji ważnej dla tej grupy.

Na forum nie chcemy widzieć mężczyzn. Panowie nie są tu mile widziani. I z pewnością nie chcemy tu mężczyzn, którzy czują się kobietami, ale tylko w internecie. Jestem bardzo wyczulona na "oszustów internetowych". Wirtualnych kobiet tu nie potrzebujemy. Panów podszywających się za panie tu nie potrzebujemy.

ps. dla tych, którzy nie zrozumieli - mężczyznom, którzy podają się za kobiety, egzystującym jako kobiety tylko w przestrzeni wirtualnej, a zasłaniającym się rzekomym "transseksualizmem" mówimy na tym forum: do widzenia. :nie:
Ja nie rozumiem tego wpychania się w czyjąś prywatną przestrzeń na chama, nawet jak to przestrzeń wirtualna. Jeżeli w internecie znajdę "forum dla absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego" to nie będę tam pisać z racji takiej, że nie studiowałam na owym uniwersytecie. Jeżeli znajdę forum dla fanów opery mediolańskiej, a sama jej nie lubię, to nie będę na to forum wchodzić, a już na pewno nie po to, aby napisać wielbicielkom owej opery, że powinny posłuchać czego innego i ogóle nie wiedzą co tracą, a w ogóle, to ja tej opery nie lubię, więc one też nie powinny.

Jeśli mamy do czynienia jednak z forum o tematyce bądź co bądź kobiecej seksualności, nie można opędzić się od facetów, bo przecież dla nich ta kobieca seksualność jest sensem ich życia. Jak można więc po prostu zostawić kobiety w spokoju i dać im żyć, zgodnie z kulturą gwałtu trzeba narzucać im swoją obecność, bo kobieta nie ma prawa powiedzieć NIE.
Farmazony o dyskryminacji są bzdurą, tutaj NIE ma dyskryminacji mężczyzn. Tutaj jest grzeczne i uprzejme wyjaśnienie mężczyznom, że forum KK jest przestrzenią kobiet dla kobiet i prośbą o uszanowanie tego. Podobnie jak damska toaleta, podobnie, jak czyjaś prywatna sypialnia. Nikt tu nie czyni mężczyźnie żadnej krzywdy tym, że nie ma ochoty z nim rozmawiać.

Jeżeli więc komuś powyższe się nie podoba, dlaczego nie pójdzie sobie na setki innych for, gdzie nie ma podziału na płeć, i tam nie będą się udzielać? Lesbijki życzą sobie azylu. Od homofobii, od seksualnych propozycji ze strony mężczyzn. Od dręczenia ich psychicznego, od nietolerancji. Lesbijki chcą tutaj ODPOCZĄĆ od mężczyzn. Musiały znosić homofobię ze strony ojców, braci, wujków, nauczycieli, księży, kolegów. Nieraz były dręczone psychicznie, grożono im gwałtem, nieraz BYŁY molestowane albo gwałcone. Albo straszone, albo niszczone psychicznie za to, że nie chcą do swojego ciała dopuścić mężczyzny. Lesbijki pragną chociaż odrobiny bezpieczeństwa i oddechu, jaki daje im przebywanie w DAMSKIM towarzystwie, nawet takiej namiastce jaką jest internetowe forum. Panie bi, które się z powyższym nie zgadzają proszone są także o uszanowanie woli lesbijek i/albo założenie sobie własnego forum.

Miło by było, gdyby moderacja chociaż trochę wsparła powyższe, podobno piszę to, co zawiera FAQ tego forum. Chyba, że coś mnie ominęło?

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Interlokutorka » 17 mar 2015, o 21:49

Altena, doskonale napisane, sama bym tego lepiej nie ujęła. Popieram w 100 procentach!
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: odbicie » 17 mar 2015, o 22:12

Ja myślę Altena – że ten wątek to wyszedł przy okazji, gdy pewien pan zastosował typową metodę, jaka bywała już tutaj prezentowana przez podobnych do niego – ale w sumie nie ma co się o tym rozpisywać.
To kwestia stanu rozwoju tego, co mieści jego czaszka.

Więc nie upatrywałabym w tym wątku jakiegokolwiek zagrożenia – co by miał robić za „polemikę” w duchu potrzeby przewartościowania, czy w ogóle nawet zastanowienia się nad… Cóż, forum dyskusyjne, więc foremki podjęły się wyrazić na temat, który świeży, i wyszedł przy okazji.

I to chyba tyle.
...no prawie, bo teraz jakiś inny pan zanim zacznie się udzielać, może przy okazji przeczyta tytuł wątku, następnie posty, i zastanowi, czy się ze swoją osobą narzucać.
A desperaci będą zawsze.
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: buzi_zabci » 17 mar 2015, o 22:31

Jezus dajcie chłopu spokój. Jak trol to się znudzi, jak przyzwoity to niech siedzi. Jak zamiar macie fecetofobki sprawdzać czy ktoś chłop czy baba? Po IP? Czy może ma DNA do analizy wysłać? Okazuje się, że nie można tego forum na serio traktować, bo jest jak w Sexmisji.. AAAAA chłop!! Aaaaa uciekajmy!
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Altena_Q » 17 mar 2015, o 22:54

buzi_zabci pisze:Jezus dajcie chłopu spokój. Jak trol to się znudzi, jak przyzwoity to niech siedzi. Jak zamiar macie fecetofobki sprawdzać czy ktoś chłop czy baba? Po IP? Czy może ma DNA do analizy wysłać? Okazuje się, że nie można tego forum na serio traktować, bo jest jak w Sexmisji.. AAAAA chłop!! Aaaaa uciekajmy!
Widać nigdy nie miałaś do czynienia ze zboczeńcem stalkującym Cię przez kilka lat - ciesz się. I zajrzyj do wątków o gwałtach, zanim ponownie napiszesz o "Seksmisji".
A ten wątek nie powstał przez tego konkretnego pana, ale problem ogólny. Prędzej czy później każdy podszywający się pod kobietę facet na tym forum z czymś się zdradza, chodzi o to, aby moderacja reagowała, nic więcej. Jak dla mnie, koniec tematu.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: zosia24 » 18 mar 2015, o 08:50

Altena_Q, zgadzam się z Twoim poprzednim postem.

Faceci są przecież wyrzucani z forum, w szczególności przeze mnie.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Altena_Q » 18 mar 2015, o 10:12

zosia24 pisze:
Faceci są przecież wyrzucani z forum, w szczególności przeze mnie.
:slonko:

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
kombo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2012, o 10:47

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: kombo » 20 mar 2015, o 21:48

Jest jeszcze jedna kwestia. Zdarza się, że wątki zakładają zbłąkani panowie, którzy proszą o opinię w sprawie jakichś problemów z kobietą. aAlbo nie ogarną, że to forum dla kobiet nieheteroseksualnych, albo i ogarną, ale pomyślą sobie, że kobieta która na sprawę jest w stanie spojrzeć tak z perspektywy kobiety jak i osoby z kobietą żyjącej, lepiej mu doradzi. I wtedy zdarza się, ze w odpowiedzi pojawiają się posty "wypad stąd, to forum dla lesbijek!!!111jedenjeden". Nie można każdego faceta traktować jak agresywnego intruza, którego trzeba zgnoić, to już przesada. Formę napominania, że ktoś trafił w niewłaściwe w miejsce, należy dostosować do zachowania delikwenta. A co do zasady się zgadzam - przyłażenie tu panów jest tak samo niewłaściwe jak wkręcanie się na typowo babskie imprezy.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Altena_Q » 25 cze 2015, o 23:02

Mam pomysł, za który z pewnością kilka tu osób najchętniej by mnie zamordowało w okrutny sposób, ale co tam :twisted:

Co jakiś czas jest na forum afera o jawnych lub przebranych facetów - awantura z Bonz chociażby. Wątpię, czy by się moderacji chciało, ale ten problem można by rozwiązać. Kiedy co najmniej pięć użytkowniczek wytypuje daną osobę jako zamaskowanego faceta, moderacja proponuje minutę rozmowy na skypie. Jeżeli podejrzenia są niesłuszne, następują uroczyste forumowe przeprosiny. Jeżeli zaś słuszne... no cóż :mrgreen: W razie odmowy - ban z forum.
Co moderacja na to?

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Japonka » 25 cze 2015, o 23:08

Jestem ZA.
Pozdrawiam Piękne Panie
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: biedronca » 25 cze 2015, o 23:41

To ja typuję Altenę.
ODPOWIEDZ