faceci na forum KK - cd

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: faceci na forum KK - cd

Post autor: Altena_Q » 27 cze 2015, o 14:34

Saren pisze:
ale...
Po pierwsze mi oni nie przeszkadzają tak bardzo, zasadniczo świat jest pełen facetów. Bardziej przeszkadzają mi małolaty.
Po drugie nie mam pojecia jak chcesz to zrobić, aby ich tu nie było. W zasadzie wystarczyłoby wykazac się umiejętnością czytania ze zrozumieniem (niekoniecznie średnią czy wyższą inteligencją), aby zauważyć, że z powyższej dyskusji wynika blablablablabla. Czyli krótko- nic,null. Kompletnie.
Kiedy właśnie wynikło bardzo dużo. Dziwny temat założony przez vertical_horizon poleciał, awantura sprowokowała pana aby się zdradził - i po krzyku.
Każda taka awantura w przeszłości, też pełna krzyków na "nienawiść do mężczyzn" etc. kogoś tam demaskowała i oczyszczała forum.
Oczywiście, że trolle będą i być może wiele osób uważa, ze reagowanie jest bez sensu, mamy za dużo czasu i czepiamy się niepotrzebnie, więc trzeba nam podokuczać (od razu starając się celować w czułe punkty, takie jak orientacja, prawda?). Tylko no właśnie. Jeśli temat jest bez sensu, to dokuczanie tym bardziej. I tylko wzbudzi sprzeciw oraz konflikt. Po co komu to?
Po piąte i dziesiąte- po kiego gadasz z trollem? Badź konsekwetna, powiedz bay żegnam i nie gadaj. Gdybym uważała Cię za trolla, lub faktycznie osobę ograniczoną (nie uważam)- nie rozmawiałabym z Tobą. Albo inaczej- już nie rozmawiałabym. Tak samo, gdybym uważała za trolla. Nie wygrałam czasu na loterii, nie mam go tyle co Ty, doceń.
Doceniam, dziękuję, o szlachetna, za Twój czas :) Mogłam Ci po prostu dać ignora, ale odróżniam trolla od osoby, która stara się z jakiegoś powodu jedynie pisać jak troll. Ty należysz do tej kategorii, co mnie właśnie zdziwiło, bo po tym jak tu wpadłaś z numerem buta z ciekawości zerknęłam na Twojego bloga i widzę - no właśnie - nie trolla. Stąd moje pytanie.

Kwestia małolat jeszcze, dobrze, że ją poruszyłaś. Wkurzają Cię? Cóż, nie trzeba ich czytać, ale wszystkie miałyśmy kiedyś 15 lat i nie zawsze pisałyśmy mądrze :) Otóż, jeżeli wczoraj Ima_Sumak napisała, że dostała pw z "pytaniami o homoseksualizm", to skąd możemy wiedzieć, kto jeszcze dostaje. Na forum są małolaty, co wchodzą tu nie mając o niczym pojęcia, pełne naiwności, i może też dostają rozmaite pw. Może właśnie trzeba jakiegoś ostrzeżenia dla tych najmłodszych i naiwnych, że za tym forumowym nickiem zadającym im w pw intymne pytania może kryć się zboczeniec. I takie awantury na forum mogą jednej czy drugiej coś uświadomić.

Ogólnie uważam, że ten temat wbrew pozorom udał się całkiem nieźle, bo poruszył pewne sprawy bynajmniej nie za pomocą internetowej kamerki, ale samym sprowokowaniem pewnych zachowań.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
ODPOWIEDZ