Bany bez powodu

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
HaiAthenai
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2015, o 19:56

Bany bez powodu

Post autor: HaiAthenai » 15 lip 2015, o 17:03

Dlaczego dajecie bany bez powodu?

Nie piszę tu nawet o odmowie podania przyczyny nałożenia bana (nikt w końcu nie może wymagać od administracji takiego forum dojrzałego zachowania) ale o banowaniu bez żadnego możliwego powodu w momencie, gdy użytkowniczka przez parę dni w ogóle nie korzystała z forum.

Umiecie to wyjaśnić?
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Bany bez powodu

Post autor: babette_h » 15 lip 2015, o 18:40

Alteno, już wróciłaś... :D
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
HaiAthenai
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2015, o 19:56

Re: Bany bez powodu

Post autor: HaiAthenai » 15 lip 2015, o 18:54

Pudło.


BTW Nadal czekam na odpowiedź na moją PW do administratorki. Od jakiegoś tygodnia.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Bany bez powodu

Post autor: babette_h » 15 lip 2015, o 20:22

HaiAthenai pisze:Dlaczego dajecie bany bez powodu?

Nie piszę tu nawet o odmowie podania przyczyny nałożenia bana (nikt w końcu nie może wymagać od administracji takiego forum dojrzałego zachowania) ale o banowaniu bez żadnego możliwego powodu w momencie, gdy użytkowniczka przez parę dni w ogóle nie korzystała z forum.

Umiecie to wyjaśnić?
Jeśli pisałaś do Absolutnej, to i rok możesz czekać.

Z drugiej strony, skoro nie wymagasz "dojrzałego zachowania" i ban był bez powodu, to co tu wyjaśniać?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
HaiAthenai
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2015, o 19:56

Re: Bany bez powodu

Post autor: HaiAthenai » 16 lip 2015, o 15:13

Pisałam do obu.

Ciekawość zżera i tyle. W końcu - w co ktoś zechciał zwątpić - jestem kobitom, a kobity ciekawskie są z natury.
ODPOWIEDZ