Nowe forum

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Nowe forum

Post autor: patunia26 » 30 wrz 2016, o 00:13

moja_alchemia pisze:
patunia26 pisze:Drogie Panie mam pytanie? Czy sprawy naszych związków i sprawy z czterech ścian powinny być wyciągane na światło dzienne i rozparcelowywane na czynniki pierwsze przez ludzi którzy nas nie znają?
to przecież zależy od człowieka i tego, jak traktuje relację - czy jako swoją osobistą, prywatną czy też nie,
związek ze swej natury należy do tej osobistej sfery życia,

natomiast forum jest od tego, żeby dyskutować i wymieniać poglądy, jeśli ktoś chce uzyskać opinię na jakiś temat, to tutaj jest odpowiednie miejsce,

mnie natomiast niepokoi inna sprawa odnośnie forum - strasznie ostatnio "muli", można stracić cierpliwość czekając, aż wejdzie na kolejna strona :evil:
Właśnie tak a jak zauważyłam to spora grupa kobiet na tym forum jednak swoje życie osobiste przekształca w publiczne i tylko dlatego że coś poszło nie tak. A przy tym obrzuca obelgami tą która była jej partnerką. Dlatego nie rozumiem takich kobiet a wręcz jestem zdegustowana tym co robią, a przy tym nazywają siebie pokrzywdzonymi. A na tym forum udzielają porad i doradzają innym kobietą, rany jaka obłuda. Co się dzieje KOBIETY!!!!!!!!!
Alan159
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2017, o 21:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe forum

Post autor: Alan159 » 26 sie 2017, o 21:34

Fajna zmiana. Kolorek idealnie dobrany ;)
banda
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2018, o 12:03

Re: Nowe forum

Post autor: banda » 18 sty 2018, o 12:07

Hej, ślicznie forum. Wydaje się, że trochę tu posiedzę.
Tutaj wstawiam swój pierwszy post - dla miłego rozpoczęcia znajomości forumowej! Mam nadzieję, że będziemy się dogadywać. :cool:
ODPOWIEDZ