Dziewczyny uważajcie!

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
sayuri1984
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 16:29

Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: sayuri1984 » 2 maja 2016, o 11:12

Uwaga na wyłudzacza zdjęć wandawasiak11@gmail.com to Facet, który nie chce wysłać swojego zdjęcia,ordynarny typ,co obraża kobiety. Pisałam mu setki razy,pokaż swoje zdjęcie spuchniętego i śpiącego to porównam,czy jesteś ładniejszy ode mnie,a ten wyzywa mnie od k**** i brzydali i jest zwykłym tchórzem, skoro nawet zdjęcia nie pokazał. Wyłudził ode mnie zdjęcie,potem stwierdził,że mu się nie podobam i zaczął mnie obrażać. Najpierw smsami, potem przez net. Stop trollingowi i przemocy, nikt nie ma prawa bezkarnie obrażać ludzi przez neta!!! Postanowiłam więc opisać go w ogłoszeniach wraz z nr tel,żeby każda kobieta uważała. Wcześniej podawał się za kobietę "szczerą,o dobrym sercu itp/":P.Szkoda, że nie mam jak wrzucić jego scrinów tutaj z maila, dla udowodnienia jego głupich zachowań. Jeśli wiecie jak wrzucić, to proszę o podpowiedz. Proszę o pomoc w tej sprawie Adminki i Moderatorki Forum.Pozdrawiam.S.
WiększośćMoichTekstówTotylkoIWyłącznieMojaPrywatnaOpinia.NieZgadzaszSięznią-NieReaguj-bądżTolerancyjna.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: Altena_Q » 2 maja 2016, o 11:59

Dzięki za to info Sayuri. Co do tego typu problemów. W ogłoszeniach i na forum ukryci faceci się niestety zdarzają, co jakiś czas są o to awantury. NIestety, nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić, można blokować konto, czy ip, ale taki zbok założy sobie nowego maila, zmieni kartę w telefonie i zacznie od nowa. Dlatego jedyna rada, to nie dyskutować z nimi. Niepotrzebnie go wyzywałaś (chociaż osobiście całkowicie Ciebie rozumiem, tak samo nie znoszę zboczeńców), ale to tylko pogarsza sytuacje, bo tacy ludzie nie znają granic. Najlepiej jest od razu ucinać kontakt, zablokować, i zgłosić. Mała nauczka na przyszłość, nie wysyłać swojego zdjęcia za szybko, tym bardziej, jeżeli ktoś wirtualny od razu na to naciska.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
sayuri1984
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 16:29

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: sayuri1984 » 2 maja 2016, o 12:13

Masz rację, mam nauczkę za swoją naiwność.W każdym razie na KK kto ma wiedzieć o nim, ten już wie.Wysłałam mu te zdjęcie zmęczonej i śpiącej,to ciekawe jak miałam wyglądać btw.:D. Przez neta różne typy tworzą trolling, niestety, i nie wiaodmo komu wierzyć,komu nie.Teraz będę już jednak ostrożna...
WiększośćMoichTekstówTotylkoIWyłącznieMojaPrywatnaOpinia.NieZgadzaszSięznią-NieReaguj-bądżTolerancyjna.
sayuri1984
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 16:29

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: sayuri1984 » 2 maja 2016, o 12:15

Telefonicznie go zablokowałam,bo zawsze biorę tel. z opcja odrzucanie połączeń/smsów na szczęście:)a jego maile dodałam w końcu do spamu. Adminki o tym już wiedzą również.
WiększośćMoichTekstówTotylkoIWyłącznieMojaPrywatnaOpinia.NieZgadzaszSięznią-NieReaguj-bądżTolerancyjna.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: takeyoudowntown » 2 maja 2016, o 13:00

sayuri1984 pisze:.Szkoda, że nie mam jak wrzucić jego scrinów tutaj z maila, dla udowodnienia jego głupich zachowań. Jeśli wiecie jak wrzucić, to proszę o podpowiedz.
Robi się to tak:
1. Na ekranie masz to, co chcesz zeskrinować.
2. Klawisz Print Screen do tego służy - górny prawy róg klawiatury (przynajmniej u mnie).
3. Otwierasz Painta -> Edycja -> Wklej
4. Zapisz jako -> Zmiana formatu w drugiej linijce na JPG/JPEG
5. Otwierasz stronę z hostingiem zdjęć, np. tinypic
6. Wklejasz adres zdjęcia z kompa na tę stronę.
7. Strona generuje Ci adres www do tego zdjęcia, które teraz możesz wysłać w net jak screenshot.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: Altena_Q » 2 maja 2016, o 13:07

Dziewczyny nie wklejać proszę screenów z obelgami na forum, jak macie coś bardzo ważnego, to jest na to ogólny email: info@kobiety-kobietom.com

Nie chcemy aby tu się zrobił śmietnik pełen przekleństw.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
wariatmaly
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 16:43

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: wariatmaly » 2 maja 2016, o 13:26

NIe wysyłajcie nikomu swoich zdjęć.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: takeyoudowntown » 2 maja 2016, o 13:41

Dokładnie, jak zaczynam rozmowę i pierwszych wiadomościach czytam prośbę o zdjęcie,
to już wiem o co chodzi i że mnie to nie interesuje.
Tak samo propozycje spotkań późną nocą, pierwsze spotkanie o 23, bo tak kończy pracę :shock:
Niektóre/niektórzy naprawdę przeginają.
Jeśli ktoś chce tylko wygląd i seks, to niech do agencji się uda.
Be someone who makes you happy
sayuri1984
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 16:29

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: sayuri1984 » 2 maja 2016, o 14:52

Macie rację,wezmę sobie Wasze rady do serca. Pozdro.
WiększośćMoichTekstówTotylkoIWyłącznieMojaPrywatnaOpinia.NieZgadzaszSięznią-NieReaguj-bądżTolerancyjna.
bajkaa40
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 6 lip 2015, o 22:07

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: bajkaa40 » 2 maja 2016, o 16:45

A po co wogole wysylac swoje zdjecia komuś kogo sie nie zna..
Ja nie mam nigdy pewnosci czy ktos kto podaje sie za kobietę nie jest przypadkiem jakimś szczylem i popisywaczem męskim
Ja nie wysylam ani nie oczekuje bo Istota sprawy to zeby w realu zaiskrzylo.
Zdjecie nie oddacje calosci i moze byc swietne ale czlowiek w realu juz nie i moze tez byc tak ze zdjecie fatalne a czlowiek w realu super
Jak bedziecie oceniać tylko po fotkach to mozna stracic wiele ciekawych znajomosci ktore sie juz nie powtórzą.
wanderlust
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 21 cze 2015, o 18:17

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: wanderlust » 5 maja 2016, o 15:00

Ten oszust musi być wyjątkowo zdesperowany, bo pisał również do mnie i to po kilka razy. Pamiętam, że podpisał się innym imieniem, niż w adresie mailowym, co wzbudziło moje podejrzenia i nie byłam zainteresowana dalszym korespondowaniem. Współczuję nieprzyjemności, które spotkały Ciebie ze strony tego kolesia. Na przyszłość - nie podawaj nr telefonu, dopóki nie upewnisz się, że dana osoba jest prawdziwa :) Pozdrawiam!
bajkaa40
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 6 lip 2015, o 22:07

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: bajkaa40 » 6 maja 2016, o 17:02

wanderlust pisze: Na przyszłość - nie podawaj nr telefonu, dopóki nie upewnisz się, że dana osoba jest prawdziwa :) Pozdrawiam!
Tylko w jaki sposób mozna stwierdzic czy ktoś jest prawdziwy czy oszust?...Chyba tylko rozmawiając przez telefon.
Ja nie wysylam swoich zdjęc nikomu...za duzo oszustów.
wanderlust
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 21 cze 2015, o 18:17

Re: Uwaga na email:wandawasiak11@gamil.com to wyłudzacz zdjęć i Facet.

Post autor: wanderlust » 6 maja 2016, o 17:05

bajkaa40 pisze:
wanderlust pisze: Na przyszłość - nie podawaj nr telefonu, dopóki nie upewnisz się, że dana osoba jest prawdziwa :) Pozdrawiam!
Tylko w jaki sposób mozna stwierdzic czy ktoś jest prawdziwy czy oszust?...Chyba tylko rozmawiając przez telefon.
Ja nie wysylam swoich zdjęc nikomu...za duzo oszustów.
Z doświadczenia wiem, że video rozmowa na skype działa odstraszająco. Coraz więcej wymówek albo tylko rozmowa bez obrazu :) Najlepiej chyba jest poznać kogoś z tej samej miejscowości lub pobliskiej i zwyczajnie umówić się jak najszybciej na spotkanie na żywo. Sama niegdyś, jeszcze całkiem niedawno natrafiłam na kolejną już z rzędu oszustkę. Owszem, to była dziewczyna (druga mi się trafiła oszustka w ciągu 3 lat), podszywała się pod inną osobę i wymyśliła sobie tożsamość. Obie panienki unikały jak ognia pokazania twarzy na skype.
Paluchx
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2016, o 13:39

Dziewczyny uważajcie!

Post autor: Paluchx » 9 maja 2016, o 00:49

Dziewczyny proszę uważajcie, wiem,że na portalu czasami buszuje pani o imieniu Klaudia Konieczna, co chwilę zmienia numery telefonów, to złodziejka. Sprawa już jest zgłoszona na policje i w/w osoba jest poszukiwana. Gdyby ktoś/coś wiedział proszę o kontakt z najbliższym komisariatem policji.
ODPOWIEDZ