strefa czasowa

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
dangete
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 14 lip 2016, o 22:09

strefa czasowa

Post autor: dangete » 26 lip 2016, o 18:45

Witam,
poinstruuje mnie któraś koleżanka gdzie znajdują się ustawienia forum ?
Mam źle ustawioną strefę czasową i nie wiem jak dokonać zmiany.
Czytałam, że mam wejść na swoje konto, później ustawienia forum i strefę czasową, tylko, że
nie mogę odnaleźć tych ustawień... :?
“ Można powiedzieć wszechświatowi : To nieuczciwe. A wszechświat odpowie zapewne : Nie ?
A to przepraszam.”
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: strefa czasowa

Post autor: Altena_Q » 28 lip 2016, o 11:01

Wejdź na "Twoje konto" (trzeba kliknąć na tego "ludzika" po prawej na górze, i dalej w "ustawienia witryny", tam jest strefa czasowa.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
cherryoncake
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 25 paź 2011, o 15:13
Lokalizacja: Śląsk

Re: strefa czasowa

Post autor: cherryoncake » 18 sie 2016, o 22:28

Podpinam się pod temat.
Od wczoraj przy próbie dodania ogłoszenia mam taki komunikat
"Warning: Unknown: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /www/kobiety/ogloszenia/dodaj.php on line 54

Parse error: syntax error, unexpected ''leworecznasuka'' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING), expecting ')' in /www/kobiety/ogloszenia/dodaj.php on line 54"


I nie wiem jak to zmienić, czy admin albo moderator może mi pomóc?
ODPOWIEDZ