Pytanie do moderatorek...

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: gimmeeverything » 8 lut 2015, o 13:52

moja_alchemia pisze: właściwie to Koczowisko można by zmienić na "Koszowisko", dać dostęp każdej foremce i nie trzebaby tworzyć nowego kosza
- o ile trafiałyby tam wszystkie dyskusje, które moderacja zdecydowała się wyrzucić.
Alfa_Omega pisze: gimme, wracasz mi wiarę, że jednak są jeszcze tutaj kobiety czytające za zrozumieniem :-P
:faja: ( :lol: :wink: )
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
mwmwmw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 329
Rejestracja: 2 lis 2013, o 13:45

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: mwmwmw » 8 lut 2015, o 14:59

Rozwiązywanie wątków opcją ich blokowania powinno zrekompensować potrzebę tworzenia działu Śmietnik, ale co z jątrzeniem?
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 8 lut 2015, o 15:41

Koczowisko pozostanie tak jak jest, będzie widoczne tylko dla osób, które zgłoszą swój akces.

Do luźnych tematów jest dział Szarlotka.

Alfa_omega, mało interesująca jest Twoja propozycja. Jakoś nie widzę działu, w który mogłabyś praktykować osobiste wycieczki po innych użytkowniczkach. W ramach tego mogę zaproponować Ci forum, na którym mogłabyś się swobodnie realizować.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 16:12

zosia24 pisze:
Alfa_omega, mało interesująca jest Twoja propozycja. Jakoś nie widzę działu, w który mogłabyś praktykować osobiste wycieczki po innych użytkowniczkach.
Ciekawe co macie na myśli, wycieczki pod adresem zurawina38/ulotna_chwila40 czy Alfa coś jeszcze przeskrobała? Naprawdę to śmieszne, jakaś użytkowniczka/ki narozrabia, inne dają jej odczuć dezaprobatę to w efekcie tego ta co daje odczuć jest winna. Przecież sama administratorka upomniała ulotną obecnie: http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... 70#p678415 Poza tym to samo było ze mną i Mare, osoba łamie zasady współżycia społecznego, zniechęca do dyskusji, każdy temat przez nią leci do kosza, bo kończy się awanturą, nie wspominając już o zwykłej logice w dyskusji czy choćby pohamowaniu swoich manii i natręctw. Właśnie od tego jest forum aby foremki jasno mówiły na co zgody nie dają, a nie że potem taka jedna z drugą pisze sobie w najlepsze. Moderacja radzi ją omijać, bo "ona już taka jest". Co to ma znaczyć, to jedna może sobie "taka być" inne mogą co najwyżej jej nie opowiadać, opuścić temat lub forum. Mam nadzieję, że Czarodziej nie skasujesz tych postów. Czerwona Księżniczko gdzie jesteś, przecież to co się tu dzieje to szok.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: moja_alchemia » 8 lut 2015, o 16:17

to_jest_nick pisze: .....
Czerwona Księżniczko gdzie jesteś, przecież to co się tu dzieje to szok.
kto to jest Czerwona Księżniczka? nie ma takiej foremki :scratch:
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 16:19

"Nie ma takiego miasta jak Londyn, jest Lądek Zdrój" ;-). Kto wie z jakiego to filmu? ;-)
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alfa_Omega » 8 lut 2015, o 16:26

zosia24 pisze:Koczowisko pozostanie tak jak jest, będzie widoczne tylko dla osób, które zgłoszą swój akces.

Do luźnych tematów jest dział Szarlotka.

Alfa_omega, mało interesująca jest Twoja propozycja. Jakoś nie widzę działu, w który mogłabyś praktykować osobiste wycieczki po innych użytkowniczkach. W ramach tego mogę zaproponować Ci forum, na którym mogłabyś się swobodnie realizować.
To, że propozycja może być mało interesująca - przyjmuję.
Po nikim nie jeździłam, a jak ktoś jest słabych nerwów to już nie moja wina.

A mój nietrafiony (?) pomysł dotyczył wątków trafiających do kosza. Ten, w którym ponoć kogoś jadę akurat wisi na stronie głównej, więc nie wiem o co kaman :-P
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alfa_Omega » 8 lut 2015, o 16:35

to_jest_nick pisze:"Nie ma takiego miasta jak Londyn, jest Lądek Zdrój" ;-). Kto wie z jakiego to filmu? ;-)
Miś :cool:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 16:38

Bingo "bomb" bird :D
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alfa_Omega » 8 lut 2015, o 16:57

Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: babette_h » 8 lut 2015, o 17:08

to_jest_nick pisze:Ciekawe co macie na myśli, wycieczki pod adresem zurawina38/ulotna_chwila40 czy Alfa coś jeszcze przeskrobała? Naprawdę to śmieszne, jakaś użytkowniczka/ki narozrabia, inne dają jej odczuć dezaprobatę to w efekcie tego ta co daje odczuć jest winna. Przecież sama administratorka upomniała ulotną obecnie: http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... 70#p678415 Poza tym to samo było ze mną i Mare, osoba łamie zasady współżycia społecznego, zniechęca do dyskusji, każdy temat przez nią leci do kosza, bo kończy się awanturą, nie wspominając już o zwykłej logice w dyskusji czy choćby pohamowaniu swoich manii i natręctw. Właśnie od tego jest forum aby foremki jasno mówiły na co zgody nie dają, a nie że potem taka jedna z drugą pisze sobie w najlepsze. Moderacja radzi ją omijać, bo "ona już taka jest". Co to ma znaczyć, to jedna może sobie "taka być" inne mogą co najwyżej jej nie opowiadać, opuścić temat lub forum. Mam nadzieję, że Czarodziej nie skasujesz tych postów. Czerwona Księżniczko gdzie jesteś, przecież to co się tu dzieje to szok.
O, właśnie.
Jeśli o mnie chodzi, też jestem jaka jestem i w przypadku ulotnej_ nie będę udawała, że jak pluje, to pada deszcz. Dlatego się w tamtym temacie wypowiedziałam, a potem jako jedyną osobę kiedykolwiek na forum zablokowałam. Bo mogę się z kimś kłócić, sprzeczać, nie zgadzać, ale z chorym bluzgiem walczyć nie będę, od tego są narzędzia moderatorek.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 17:10

Alfa_Omega pisze:ja najbardziej lubię to:
https://www.youtube.com/watch?v=YlEdy6aPqLU

:-P
hehe super :-)
a zobacz to, wspaniałe hehe:

https://www.youtube.com/watch?v=N9WM-JrB5pM

i a propos postu dalidy ;-)
dalidaa pisze: Och, ja "Matka Teresa"...
Tyle, że tam jest Św. Teresa
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 17:16

babette_h pisze:
to_jest_nick pisze:Ciekawe co macie na myśli, wycieczki pod adresem zurawina38/ulotna_chwila40 czy Alfa coś jeszcze przeskrobała? Naprawdę to śmieszne, jakaś użytkowniczka/ki narozrabia, inne dają jej odczuć dezaprobatę to w efekcie tego ta co daje odczuć jest winna. Przecież sama administratorka upomniała ulotną obecnie: http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... 70#p678415 Poza tym to samo było ze mną i Mare, osoba łamie zasady współżycia społecznego, zniechęca do dyskusji, każdy temat przez nią leci do kosza, bo kończy się awanturą, nie wspominając już o zwykłej logice w dyskusji czy choćby pohamowaniu swoich manii i natręctw. Właśnie od tego jest forum aby foremki jasno mówiły na co zgody nie dają, a nie że potem taka jedna z drugą pisze sobie w najlepsze. Moderacja radzi ją omijać, bo "ona już taka jest". Co to ma znaczyć, to jedna może sobie "taka być" inne mogą co najwyżej jej nie opowiadać, opuścić temat lub forum. Mam nadzieję, że Czarodziej nie skasujesz tych postów. Czerwona Księżniczko gdzie jesteś, przecież to co się tu dzieje to szok.
O, właśnie.
Jeśli o mnie chodzi, też jestem jaka jestem i w przypadku ulotnej_ nie będę udawała, że jak pluje, to pada deszcz. Dlatego się w tamtym temacie wypowiedziałam, a potem jako jedyną osobę kiedykolwiek na forum zablokowałam. Bo mogę się z kimś kłócić, sprzeczać, nie zgadzać, ale z chorym bluzgiem walczyć nie będę, od tego są narzędzia moderatorek.
Zgadzam się z Tobą bo potem maleje lub znika kredyt zaufania do takiej osoby, zważywszy, że kaliber był dość duży. Tak samo wg mnie z innymi foremkami, bywa, że już taka osoba tylko psuje po kolei każdy wątek i regularnie dochodzi z nią do scysji, bo ludzie jej nie trawią. Potem poza forum słyszę: "ja omijam Jane Doe, nie cytuje jej, nie zaczynam z nią, miałam już nią do czynienia i nie chcę" i tym podobne rzeczy. A pokazać takiej gdzie jej miejsce, ostrzeżeniem, napomnieniem czymkolwiek, a nie kazać omijać jak odpad radioaktywny.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: babette_h » 8 lut 2015, o 17:22

to_jest_nick pisze:Zgadzam się z Tobą bo potem maleje lub znika kredyt zaufania do takiej osoby, zważywszy, że kaliber był dość duży. Tak samo wg mnie z innymi foremkami, bywa, że już taka osoba tylko psuje po kolei każdy wątek i regularnie dochodzi z nią do scysji, bo ludzie jej nie trawią. Potem poza forum słyszę: "ja omijam Jane Doe, nie cytuje jej, nie zaczynam z nią, miałam już nią do czynienia i nie chcę" i tym podobne rzeczy. A pokazać takiej gdzie jej miejsce, ostrzeżeniem, napomnieniem czymkolwiek, a nie kazać omijać jak odpad radioaktywny.
To jeszcze ostatnia uwaga - ja rozumiem, że moderatorki mogą mieć czasu ani ochoty czytać wszystkiego (chociaż jak się już fuchę bierze, to pamiętajcie Panie, że nie jest to kara dożywotnia i spokojnie można z niej zrezygnować;)), ale nieuczciwe jest założenie, że w każdym sporze na forum jest jakaś wina obu stron, wystarczy tupnąć nogą i zadeklarować, że spory sio na priw. Taka moderacja, uchylająca się od decyzji jest asekurancka i nic dobrego z niej nie wynika.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: dalidaa » 8 lut 2015, o 17:42

to_jest_nick pisze: https://www.youtube.com/watch?v=N9WM-JrB5pM

i a propos postu dalidy ;-)
dalidaa pisze: Och, ja "Matka Teresa"...
Tyle, że tam jest Św. Teresa
Dobre :D Czasem człowiek chce dobrze, a wychodzi jak zwykle...

Sorki za nadgorliwość :oops:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 8 lut 2015, o 18:50

to_jest_nick pisze:
Zgadzam się z Tobą bo potem maleje lub znika kredyt zaufania do takiej osoby, zważywszy, że kaliber był dość duży. Tak samo wg mnie z innymi foremkami, bywa, że już taka osoba tylko psuje po kolei każdy wątek i regularnie dochodzi z nią do scysji, bo ludzie jej nie trawią. Potem poza forum słyszę: "ja omijam Jane Doe, nie cytuje jej, nie zaczynam z nią, miałam już nią do czynienia i nie chcę" i tym podobne rzeczy. A pokazać takiej gdzie jej miejsce, ostrzeżeniem, napomnieniem czymkolwiek, a nie kazać omijać jak odpad radioaktywny.
To_jest_nick, widzę, że wróciłaś i nie ochłonęłaś :?

Przestań już mieć manię na Mare. Latasz za nią i prowokujesz, bo jesteś niepocieszona, że Ty dostałaś bana na 2 tygodnie, a Mare miała tylko na 1 tydzień. Już nie ma inne rady dla Ciebie. Omijaj Mare szerokim łukiem, to że jej nie trawisz, to już nie obchodzi żadnej z moderatorek.

Jeżeli dalej będziesz to praktykować, to na pewno dostaniesz upomnienie, jeżeli bardzo o to będziesz prosić, to moderatorka pokaże Ci gdzie Twoje miejsce.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: ImaSumak » 8 lut 2015, o 18:52

to_jest_nick pisze:
zosia24 pisze:
Alfa_omega, mało interesująca jest Twoja propozycja. Jakoś nie widzę działu, w który mogłabyś praktykować osobiste wycieczki po innych użytkowniczkach.
Ciekawe co macie na myśli, wycieczki pod adresem zurawina38/ulotna_chwila40 czy Alfa coś jeszcze przeskrobała? Naprawdę to śmieszne, jakaś użytkowniczka/ki narozrabia, inne dają jej odczuć dezaprobatę to w efekcie tego ta co daje odczuć jest winna. Przecież sama administratorka upomniała ulotną obecnie: http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... 70#p678415 Poza tym to samo było ze mną i Mare, osoba łamie zasady współżycia społecznego, zniechęca do dyskusji, każdy temat przez nią leci do kosza, bo kończy się awanturą, nie wspominając już o zwykłej logice w dyskusji czy choćby pohamowaniu swoich manii i natręctw. Właśnie od tego jest forum aby foremki jasno mówiły na co zgody nie dają, a nie że potem taka jedna z drugą pisze sobie w najlepsze. Moderacja radzi ją omijać, bo "ona już taka jest". Co to ma znaczyć, to jedna może sobie "taka być" inne mogą co najwyżej jej nie opowiadać, opuścić temat lub forum. Mam nadzieję, że Czarodziej nie skasujesz tych postów. Czerwona Księżniczko gdzie jesteś, przecież to co się tu dzieje to szok.
Mimo że jestem tu krótko mam podobne obserwacje :(
Lubię kiedy kobieta...
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 19:55

zosia24 pisze:
to_jest_nick pisze:
Zgadzam się z Tobą bo potem maleje lub znika kredyt zaufania do takiej osoby, zważywszy, że kaliber był dość duży. Tak samo wg mnie z innymi foremkami, bywa, że już taka osoba tylko psuje po kolei każdy wątek i regularnie dochodzi z nią do scysji, bo ludzie jej nie trawią. Potem poza forum słyszę: "ja omijam Jane Doe, nie cytuje jej, nie zaczynam z nią, miałam już nią do czynienia i nie chcę" i tym podobne rzeczy. A pokazać takiej gdzie jej miejsce, ostrzeżeniem, napomnieniem czymkolwiek, a nie kazać omijać jak odpad radioaktywny.
To_jest_nick, widzę, że wróciłaś i nie ochłonęłaś :?

Przestań już mieć manię na Mare. Latasz za nią i prowokujesz, bo jesteś niepocieszona, że Ty dostałaś bana na 2 tygodnie, a Mare miała tylko na 1 tydzień. Już nie ma inne rady dla Ciebie. Omijaj Mare szerokim łukiem, to że jej nie trawisz, to już nie obchodzi żadnej z moderatorek.

Jeżeli dalej będziesz to praktykować, to na pewno dostaniesz upomnienie, jeżeli bardzo o to będziesz prosić, to moderatorka pokaże Ci gdzie Twoje miejsce.
Ręce opadają widzicie to co ja dziewczyny? Ja mam ochłonąć, ImaSumak niedawno usłyszała od Zośki, że spamowała i sekundowała, Alfa, że nie ma miejsca na jej wybryki, kurde bez komentarza.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 20:06

Powiem Ci coś Zosiu i to publicznie. Nie chciałam abyś rezygnowała z funkcji moderowania z powodu zaszczucia przez inne foremki, pamiętasz jak było. Uważam, że tylko administratorka może Cię tej funkcji pozbawić, jeśli nie spełniasz się w tej roli i tak to powinno działać. Poza tym umiem dostrzec w każdym jakieś dobro. Uważam też, że jest tu wystarczająco dużo działów, które osoba może moderować będąc w zgodzie ze sobą i swoimi zainteresowania. Ale nie pasuje mi, że rządzisz forum, zupełnie nie jarzysz o co chodzi, szkodzisz temu forum i jesteś arogancka w stosunku do foremek i teraz mi grozisz. Za mało lotna by rozumieć pewne sprawy i za bardzo wyrywna do wyrokowania i karania. To jest kpina co Ty tu wyrabiasz.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 8 lut 2015, o 20:27

to_jest_nick pisze:Ale nie pasuje mi, że rządzisz forum, zupełnie nie jarzysz o co chodzi, szkodzisz temu forum i jesteś arogancka w stosunku do foremek i teraz mi grozisz.
Ja Ci grożę ?? :shock:

to_jest_nick pisze:A pokazać takiej gdzie jej miejsce, ostrzeżeniem, napomnieniem czymkolwiek, a nie kazać omijać jak odpad radioaktywny.
zosia24 pisze:Jeżeli dalej będziesz to praktykować, to na pewno dostaniesz upomnienie, jeżeli bardzo o to będziesz prosić, to moderatorka pokaże Ci gdzie Twoje miejsce.

Cierpliwości mi nie brak, ale to co teraz wyprawiasz, to zakrawa o jakąś manie, nie wspominając już o Twoich privach, które pisałaś. Dziewczyno, to tylko forum, a Ty się pieklisz o to, że Mare kiedyś tam dostała krótszego bana.


Piszesz, że jesteś przychylna temu aby zrobić "Kosz", po co? Przecież jak powstanie kłótnia, która taki wątek zostałby przeniesiony do kosza i dalej byście się kłóciły? Bez sensu to. Same sobie robicie bagienko, ale moderatorki nie stworzą wam warunków. Jak ktoś chce, to niech sobie szuka forum, gdzie będzie mógł sobie ulżyć i ubliżać innym.

To forum jest przyjazne i moderatorki będą dokładały wszelkich starań żeby tak było.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: to_jest_nick » 8 lut 2015, o 20:35

Znów problem ze zrozumieniem masz?
zosia24 pisze: Ja Ci grożę ?? :shock:
np. tu:
zosia24 pisze: Jeżeli dalej będziesz to praktykować, to na pewno dostaniesz upomnienie, jeżeli bardzo o to będziesz prosić, to moderatorka pokaże Ci gdzie Twoje miejsce.
zosia24 pisze: Dziewczyno, to tylko forum, a Ty się pieklisz o to, że Mare kiedyś tam dostała krótszego bana.
Nigdzie tego nie napisałam, nawet nie wiem na ile miała bana, teraz dopiero mi mówisz. Po pierwsze, nie pieklę się i nie muszę ochłonąć, a Mare dokuczyła nie tylko mnie i ma zasadniczy wpływ na tworzenie się kłótni, oraz bezpośredni związek z usuwaniem wątków ;-). Podobną niechęć mają inne użytkowniczki do ulotnej_chwili40 i nie jest ona bezinteresowna.
zosia24 pisze: Piszesz, że jesteś przychylna temu aby zrobić "Kosz", po co?
Nigdzie tego nie napisałam. Tylko przyznaję rację Alfie i daje jej prawo do niechęci, tak jak i babette, już wszystko jasne Napoleonie? :idea:

Japonka stworzyła najfajniejsze forum w Polsce, a Ty je spieprzysz.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 8 lut 2015, o 20:46

to_jest_nick pisze:Znów problem ze zrozumieniem masz?
zosia24 pisze: Ja Ci grożę ?? :shock:
np. tu:
zosia24 pisze: Jeżeli dalej będziesz to praktykować, to na pewno dostaniesz upomnienie, jeżeli bardzo o to będziesz prosić, to moderatorka pokaże Ci gdzie Twoje miejsce.
To jeszcze raz zacytuję:
to_jest_nick pisze:A pokazać takiej gdzie jej miejsce, ostrzeżeniem, napomnieniem czymkolwiek, a nie kazać omijać jak odpad radioaktywny.

Japonka stworzyła najfajniejsze forum w Polsce, a Ty je spieprzysz.
a to ciekawe. Wypunktuj to w jaki sposób?? Póki co, to Wy się tutaj wzajemnie obrzucacie błotem :lol:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 8 lut 2015, o 20:53

zosia24 pisze:
To forum jest przyjazne i moderatorki będą dokładały wszelkich starań żeby tak było.
Forum mogłoby być przyjazne, gdyby moderacja była obiektywna - a nie zawsze jest.
Moderatorki może niech dołożą starań aby selekcje postów opierać na regulaminie a nie osobistych sympatiach i antypatiach.
Zosia24, sama teraz, w tym wątku, zawzięcie dyskutujesz/kłócisz się z to_jest_nick i odbiegasz od tematu przewodniego. Proponuję się samoupomnieć a jak to nic nie da - usunąć wątek :twisted: Może do KOSZA!
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 8 lut 2015, o 20:59

Alpha pisze: Zosia24, sama teraz, w tym wątku, zawzięcie dyskutujesz/kłócisz się z to_jest_nick i odbiegasz od tematu przewodniego. Proponuję się samoupomnieć a jak to nic nie da - usunąć wątek :twisted: Może do KOSZA!
A co tutaj jest w tym nie na temat? Jest pytanie do moderatorek, to odpowiadam, więc w jaki sposób odbiegam? Nie mój problem, że w odpowiedziach widzisz kłótnie.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 8 lut 2015, o 21:08

Pytanie było o KOSZ - może jednak trochę odbiegasz, niezależnie od tego czy postrzegam to jako dyskusję czy jako kłótnię. Jesteś moderatorką. Jest pytanie - jest odpowiedź. Tak, do świetny pomysł, przedyskutujemy z innymi moderatorkami i będzie KOSZ. Nie - pomysł jest do dupy. KOSZA nie będzie, koniec dyskusji. A nie jakieś już sugestie co kto komu na PW lub w innych tematach napisał. Proste?
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: zosia24 » 8 lut 2015, o 21:20

Temat jest "Pytanie do moderatorek...", a nie kosz, więc może jednak nie. Pytanie, to nie temat wątku.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 8 lut 2015, o 21:31

Zosia24, dziękuję, że zwróciłaś mi uwagę na kwestie formalne, liczyłam że oczywiste jest co mam na myśli i w lot to pojmiesz. Najwyraźniej jesteś przemęczona - sugeruję urlop. A odniesienie się stricte do formalności dowodzi, że Twoje musi być na wierzchu. Ale kto moderatorce zabroni? :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: odbicie » 8 lut 2015, o 21:35

Dziewczyny trochę zluzujcie, bo robi się nieprzyjemnie.
Alfa_Omega pisze:A ja mam taką propozycję tudzież sugestię żeby stworzyć dział KOSZ, gdzie będą trafiały wszystkie tematy, które pt. moderatorki uznają, że wymknęły się spod kontroli, a które dla wielu z jakichś powodów są ważne. Offtopy offtopów, które nierzadko są ciekawsze i zabawniejsze od głównego tematu rozmowy.
Osobny dział Kosz? Wystarczy aby moderatorka wyciągnęła z danego wątku, wątek poboczny, czy jak go nazwiemy - jeśli okazuje się być rozwinięty, przyłożyć do tego nową nazwę i usadowić w odpowiednim do tego dziale.
A foremki które wychodzą w pisaniu wyraźnie poza temat danego wątku, same zreflektowały się, i poprosiły moderację: wyszło nam przy okazji takie coś, może pomożecie?
Można nawet wejście do KOSZA poprzedzić banerem "Wchodzisz tu na własną odpowiedzialność i masz więcej niż 18 lat". Moderatorki nie będą musiały zawracać swoich ślicznych główek tym co tam się dzieje, a tuszę, że pewnie będzie tam zabawnie. Taki dział dla tych, które życie prowadzą w rzeczywistości a forum to dla nich rozrywka, z dystansem do siebie i świata, ironią, sarkazmem, bardzo czarnym humorem, gdzie nikt się nie obraża a raczej kwiczy ze śmiechu.
To zapytam jeszcze raz: wiesz co to jest Koczowisko? Nie chce mi się szukać teraz, czy masz do niego dostęp, może masz, ale na pewno w ostatnim dłuższym czasie się tam nie udzielasz. A jeśli nie masz - dołącz.
A konfesjonał, kozetka psychoanalityka, lustro i dylematy eschatologiczno-egzystencjalne niech sobie będą w pozostałych działach.
Pewnie to nie przejdzie ale pomarzyć dobra rzecz :cool:
Rozmowy przy szarlotce, Kuchnia, Cafe 40, Cafe 16, Kulturalne opinie, Sport i hobby, Cały dział "Regionalne" - czy tam można luźnie pogadać? Można. I nie musi to być konfesjonał, kozetka psychoanalityka, lustro, i dylematy? W tym wszystkim tkwią możliwości, i można określone dysputy rozwijać, a jajcarstwo: jest Koczowisko.
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: czarodziej-z-oz » 8 lut 2015, o 21:44

Lejdis,

odniescie sie prosze do tego co pisze Odbicie na temat Koczowiska.

Zostalo stworzone jako swoisty hyde park, gdzie bedzie mozna bez moderacji poszalec w watkach.

W takiej formule jaka ma obecnie spokojnie spelnia postulaty m.in. Twoje Alpha.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Pytanie do moderatorek...

Post autor: Alpha » 8 lut 2015, o 21:46

czarodziej-z-oz pisze:Lejdis,

odniescie sie prosze do tego co pisze Odbicie na temat Koczowiska.

Zostalo stworzone jako swoisty hyde park, gdzie bedzie mozna bez moderacji poszalec w watkach.

W takiej formule jaka ma obecnie spokojnie spelnia postulaty m.in. Twoje Alpha.
W kwestii formalnej! Nie moje postulaty a Alfy_Omegi. Dziękuję za uwagę :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
ODPOWIEDZ