Kino LGBT

woj. mazowieckie
hellokitty33
Posty: 9
Rejestracja: 1 lip 2010, o 21:23

Kino dla kobiet

Post autor: hellokitty33 » 5 paź 2010, o 18:41

Znalazłam właśnie info na stronie Kina Praha, że są tam organizowane w każdy wtorek tkz cykle dla kobiet pod nazwą "oczami kobiet" http://www.novekino.pl/kina/praha/wiadomosci.php?id=5 tu mozna przeczytac o tym, co sądzicie o takich cyklach, chodzicie?
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Kino LGBT

Post autor: Interlokutorka » 24 wrz 2014, o 22:36

Może to kogoś zainteresuje i będzie chciał się wybrać? W ramach klubu LGBT przy Krytyce Politycznej w poniedziałek wyświetlą film Sunday Bloody Sunday, nie mylić z piosenką U2 ;-) Szczegóły w linku, wstęp wolny.
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
babeczkaJakJa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 26 mar 2014, o 12:52

Re: Kino dla kobiet

Post autor: babeczkaJakJa » 16 lip 2016, o 07:59

Chyba nigdy nie byłam. W cinema city robią mają też cykl Ladies night, tam dodatkowo przed pokazame są jakieś degustacje, konkursy, koleżanka była ze 2 razy.
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Kino dla kobiet

Post autor: Marcusia » 26 lip 2016, o 14:40

Byłam ostatnio na "Kobietach bez wstydu" :D Całkiem spoko komedia.
babeczka - teraz wszyscy chodzą co Cinemy, a przynajmniej wszyscy, którzy słyszeli o tej loterii z biletami. :) Nie wiem, jak to się opłaca, że każdy bilet coś wygrywa, ale ja już miałam 2 razy darmowe wejścia. Siostra w innym mieście podobnie. :)
Umkala
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2016, o 00:01

Re: Kino dla kobiet

Post autor: Umkala » 31 lip 2016, o 21:46

Ja byłam kilka razy ze znajomą na Ladies night, bardzo przyjemnie spędzony czas :) a teraz to faktycznie znajomi biegają do Cinema bo jest akcja z biletami, ja w te wakacje jeszcze nie miałam okazji wybrać sie do kina ale planuje ze znajomą wyskoczyć w sierpniu na jakis przyjemny film. Kinom opłacają sie takie konkursy bo chcą zachęcić ludzi do chodzenia do kina a wiadomo bilety trochę kosztują.
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Kino dla kobiet

Post autor: Marcusia » 17 sie 2016, o 17:01

Umkała - właśnie o tym pisałam. :) Byłam jeszcze teraz na "Złych mamuśkach" i "Sousage party" - oba filmy to komedie, ale ten drugi to już totalnie pokręcony humor. :D
Minionek93
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2016, o 01:15

Re: Kino dla kobiet

Post autor: Minionek93 » 21 paź 2016, o 01:28

Polecam kino Praha :) do tego pracuje tam taka urocza i zawsze uśmiechnięta dziewczyna :D
ODPOWIEDZ