Bydgoszcz - Związku!

woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie
Viki1996
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2016, o 17:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Bydgoszcz - Związku!

Post autor: Viki1996 » 25 paź 2016, o 18:02

Cześć! :*

Troszkę faktów o mnie:

IMIĘ : Wiktoria [ wolę jak mówi się do mnie Viki ]
WIEK : 20 :roll:
MIASTO : Bydgoszcz <3 [ dokładniej to Centrum ]

Mam 174 cm wzrostu i jestem dosyć szczupłą kobietą. W wolnych chwilach staram się aktywnie spędzać czas [ siłownia, fitness, biegam i ćwiczę sama w domu ]. Zainteresowania to podróże a także gotowanie i informację na temat zdrowego odżywiania jak i życia.
Mieszkam sama w centrum Bydgoszczy jak wyżej wspomniałam. Na co dzień pracuję.

Szukam kobiety na początek do INTERNETOWEJ ZNAJOMOŚCI...później wiadomo będę chciała przerodzić to w realną znajomość ale wszystko z czasem. Nie należę do kobiet które szybko podejmują decyzję i szybko umawiają się na realne spotkania aby udowodnić że po drugiej stronie nie siedzi " OSZUST "

I jeszcze jedno aby uprzedzić pytania.
NIE POSIADAM FACEBOOKA, SNAPCHATA i innych portali społecznościowych. NA POCZĄTKU NA PEWNO NIE PODAJE TAKŻE NUMERU TELEFONU!!!! :evil:

Buźka! :*
MyHeart97
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2016, o 16:29

Re: Bydgoszcz - Związku!

Post autor: MyHeart97 » 11 lis 2016, o 17:29

Hej mam 19 lat i mam na imię Żaneta. Nie jestem z Bydgoszczy a z Szubina ale to chyba nie problem? Za rok idę do szkly policealnej właśnie w Bdg. W Bydgoszczy bywam często zwłaszcza w okolicach Placu Poznańskiego. W wolnym czasie biegam na orbitreku i pływam na basenie. Latem uwielbiam kąpać się w jeziorze(mam domek nad jeziorem) :-P Szkoda że nie posiadasz Facebooka ale rozumiem i szanuję to. Jak masz ochotę się zapoznać napisz do mnie. Jestem tu nowa i niestety nie zbyt ogarniam co i gdzie się klika. Nie wiem nawet jak pisuje się tu wiadomości prywatne.
ODPOWIEDZ