kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 10 wrz 2009, o 21:50

heyzi pisze: ps. loca opaski na rękę będą dalej obowiązywać :cool: ??
i co sądzisz o tym pomyśle z koszulkami??
bo mam już pomysł na własny krój.. :lol:
opaski jak najbardziej zostana, biale tez beda:) slyszalam ze brakowalo ich niektorym:)
co do koszulek, to pomysl super, ja osobiscie bym chciala takie cos zrobic, ale na najblizsza impreze nie przeszlo (demokracja..). mysle ze pomysl z tematem imprezy, przebieranstwem lub koszulkami zostawimy na listopad:)
ale na tej imprezie bedzie przynajmniej jeden konkurs jakiego jeszcze u nas nie bylo nigdy:))) ale poki co - tszzzz..
w pazdzierniku imprezy kobiecej nie bedzie, poniewaz bedzie impreza dla wszystkich - swietujemy w tym okresie prawie zakonczenie 7.festiwalu "Lesbijki, geje i przyjaciele", na ktory Was serdecznie zapraszam!
Awatar użytkownika
dreammagic
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 511
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dreammagic » 12 wrz 2009, o 21:01

loca pisze: w pazdzierniku imprezy kobiecej nie bedzie, poniewaz bedzie impreza dla wszystkich - swietujemy w tym okresie prawie zakonczenie 7.festiwalu "Lesbijki, geje i przyjaciele", na ktory Was serdecznie zapraszam!
Jeśli tylko będzie to ostatni weekend października, to ja się piszę na to...mimo, że we wrześniu nie dam rady to w październiku już się postaram ^^ może kiedyś w Poznaniu też takie ciekawe imprezy kiedyś się pojawią...
_/I_
c',)_
_/,/_,,,
<< ""'
wiećma!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 12 wrz 2009, o 21:57

dreammagic pisze: Jeśli tylko będzie to ostatni weekend października, to ja się piszę na to...mimo, że we wrześniu nie dam rady to w październiku już się postaram ^^ może kiedyś w Poznaniu też takie ciekawe imprezy kiedyś się pojawią...
impreza festiwalowa bedzie 24 pazdziernika,a ostatnia sobota pazdziernika to 31... ale mam nadzieje ze wpadniecie:) w Poznaniu jest juz oddzial KPH, moze tez uznaja ze warto cos takiego robic i beda mieli do tego mozliwosci w postaci chetnych klubow:)
jakas wymiala sie organizuje - wy do nas jezdzicie, a ja czesto weekendy w Poznaniu spedzam:) jak ten
Awatar użytkownika
dreammagic
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 511
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dreammagic » 12 wrz 2009, o 23:43

loca pisze: impreza festiwalowa bedzie 24 pazdziernika,a ostatnia sobota pazdziernika to 31... ale mam nadzieje ze wpadniecie:) w Poznaniu jest juz oddzial KPH, moze tez uznaja ze warto cos takiego robic i beda mieli do tego mozliwosci w postaci chetnych klubow:)
jakas wymiala sie organizuje - wy do nas jezdzicie, a ja czesto weekendy w Poznaniu spedzam:) jak ten
Taaaa wiem o odziale w Poznaniu i nawet był jakis tygodniowy wyjazd hehe...Brawurek i spolka ;P no jak na razie niestety zawodze sie na imprezach w Pozku, wiec mam nadzieję, ze KPH pomoże, a 24 to też pasuje, bo zjazdu nie ma, teraz tylko pracę ustawić i siii...hehe, ciekawe dlaczego taka wymiana...ja tam serce we Wro zostawilam ^^ na rynku w fontannie :P
_/I_
c',)_
_/,/_,,,
<< ""'
wiećma!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 14 wrz 2009, o 22:44

Lato się kończy, rozpoczynamy sezon deszczu i zimna…Ale nie u nas!!!
Wśród rozpalonego tłumu tańczących kobiet lato trwa!
W ostatni weekend studenckiej wolności zapraszamy na kolejna odsłonę imprez kobiecych :)

26 września, SOBOTA, start o 21.00

Klub FUZON, pl.Teatralny 1, WROCŁAW


Wjazd 10 zł.

WCHODZĄ TYLKO KOBIETY

Nie zabraknie zawodów w piłkarzyki (może ktoś w końcu pokona „Białą gwiazdę”???), loterii biletowej i dobrej muzyki!
Każda z nas również będzie mogła znaleźć drugą połowę lub wspaniała przygodę dzięki kolorowym opaskom na rękę:)
Dziewczyny, które już znalazły swoje szczęście również będą mogły to zadeklarować białymi opaskami;)

W trakcie imprezy zorganizujemy konkurs na najbardziej zmysłowy taniec wykonany przez parę dziewczyn – zapewniamy odpowiednią muzykę, przestrzeń oraz wspaniale nagrody;)

ZAPRASZAMY!!!

Żeński kolektyw KPH Wrocław

Wroclaw.kph.org.pl
Imprezy_kobiece@wp.pl
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 15 wrz 2009, o 01:17

loca pisze:W trakcie imprezy zorganizujemy konkurs na najbardziej zmysłowy taniec wykonany przez parę dziewczyn – zapewniamy odpowiednią muzykę, przestrzeń oraz wspaniale nagrody;)
Od razu mi mignął przed oczami konkurs taneczny z L Worda :lol: Będzie ciekawie... :)
tibidabo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 30 cze 2009, o 02:00

Post autor: tibidabo » 15 wrz 2009, o 13:26

Ciekawe ile alkoholu będzie potrzeba, by ktoś się odważył ;D
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 15 wrz 2009, o 15:16

tibidabo pisze:Ciekawe ile alkoholu będzie potrzeba, by ktoś się odważył ;D
jaka odwaga?:) to bedzie swietna zabawa, wszystkie razem bedziemy kibicowac i potem glosowac na najlepsze tancerki :D

aczkolwiek o wczesnej porze wieczornej na pewno konkursu nie zaczniemy 8)
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 16 wrz 2009, o 09:07

Bedziemy rozdawac swiezutkie Repliki!!! juz niedlugo wyjada do nas z Warszawy :-P
Awatar użytkownika
dreammagic
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 511
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dreammagic » 23 wrz 2009, o 01:39

No i stało się...okazało się, że nie mam zajęć, a weekend w pracy wolny...a więc...będę ^^

hehe

happy as hell ^^
_/I_
c',)_
_/,/_,,,
<< ""'
wiećma!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 23 wrz 2009, o 22:26

dreammagic pisze:No i stało się...okazało się, że nie mam zajęć, a weekend w pracy wolny...a więc...będę ^^

hehe

happy as hell ^^
super:)

btw, dzwonila do mnie koordynatorka poznanskiego KPH i mowila ze bedzie cala ekipa z Poznania:)
wiec czekamy!!!:)
Awatar użytkownika
dreammagic
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 511
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dreammagic » 23 wrz 2009, o 23:33

loca pisze:
dreammagic pisze:No i stało się...okazało się, że nie mam zajęć, a weekend w pracy wolny...a więc...będę ^^

hehe

happy as hell ^^
super:)

btw, dzwonila do mnie koordynatorka poznanskiego KPH i mowila ze bedzie cala ekipa z Poznania:)
wiec czekamy!!!:)
Taaa to już od niej słyszałam hehe
I jeszcze to, ze tydzień później Wrocław ma sie pojawic na poznańskiej imprezie na rzecz KPH :) Zapowiada się ciekawie :)
_/I_
c',)_
_/,/_,,,
<< ""'
wiećma!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 24 wrz 2009, o 08:40

dreammagic pisze: I jeszcze to, ze tydzień później Wrocław ma sie pojawic na poznańskiej imprezie na rzecz KPH :) Zapowiada się ciekawie :)
nie wiem jak Wrocław, ale ja będę:) jak wezmiecie ze 20 kartek-ulotek (tyle mamy stolikow w klubie), to dowie sie wiecej osob o poznanskiej imprezie, bo nigdzie nie ma info, wroclawianki nie wiedza o niej.
Awatar użytkownika
dreammagic
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 511
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dreammagic » 24 wrz 2009, o 20:49

[quote="loca"
nie wiem jak Wrocław, ale ja będę:) jak wezmiecie ze 20 kartek-ulotek (tyle mamy stolikow w klubie), to dowie sie wiecej osob o poznanskiej imprezie, bo nigdzie nie ma info, wroclawianki nie wiedza o niej.[/quote]

heh, gdybym wczesniej weszla na forum to powiedzialabym koordynatorce bo byla u mnie na obiedzie dziś ^^ no cóz mam nadzieję, że pomyslą dziewczyny :)
_/I_
c',)_
_/,/_,,,
<< ""'
wiećma!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 25 wrz 2009, o 13:35

juz zaproponowalam jej:)

no coz, impreza juz jutro, kazda wejsciowka wezmie udzial w loterii, do wygrania miedzy innymi "Dziewczyny wyjdzcie z szafy" A.Laszuk z autografem autorki!!! i klasyka lesbijskiego kina z najbardziej pozadana kobieta siwata:)
do zobaczenia 8)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 25 wrz 2009, o 21:21

Nam też doskwierają obowiązki i takie tam :(
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 25 wrz 2009, o 22:59

mam nadzieje ze jednak uda Wam sie wybrac, bez stalych gosci impreza traci........przynajmniej dla mnie :(
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 25 wrz 2009, o 23:29

hehe mam nadzieje ze bedziesz odwazna i porwiemy Cie do konkursu na najbardziej zmyslowy taniec:) planuje to po polnocy, kiedy puszcza chamulce i skromnosc zbedna dziewczynom:)))
tak dawno nie bylam na porzadnej imprezie ze mam zamiar bawic sie do rana:)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 26 wrz 2009, o 09:43

loca pisze:mam nadzieje ze jednak uda Wam sie wybrac, bez stalych gosci impreza traci........przynajmniej dla mnie :(
noo w takiej sytuacji postaramy się wpaść na pokaz połamańca w wykonaniu Svefn :wink:
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 26 wrz 2009, o 12:29

marinnaWR pisze: noo w takiej sytuacji postaramy się wpaść na pokaz połamańca w wykonaniu Svefn :wink:
super super super:)))) bedziemy razem bily brawa dla Svefn:)
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 27 wrz 2009, o 20:24

niesamowite to bylo:) chyba moja najlepsza impreza kobieca! na dodatek nie prowadzilam jej, wiec mialam totalny luuuuz:) Dziekuje Ani za to ze dzielnie walczyla z mikrofonem i roztanczonym tlumem 200 kobiet:) Dziekuje ekipie z Poznania za liczne przybycie:) niektorych stalych gosci nie zobaczylam :shock: ale bylo duzo nieznajomych twarzy, byly takie co pokonaly 600 km zeby z nami sie zabawic :-P heh i widzialam ze nie zalowaly 8)
Dziekuje, dziewczyny, za to ze bylyscie i bawilyscie sie:) za odwage kilku par co zatanczyly w konkursie, ja tej odwagi nie mialam 8)
Biala gwiazda nie zostala pokonana niestety:) ale chyba jest poprostu najlepsza :P

dziekuje jeszcze raz.........
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 27 wrz 2009, o 22:28

loca pisze: niektorych stalych gosci nie zobaczylam
bywa i tak, że plany w ostatniej chwili krzyżuje rodzinka
A impreza jak widzę, jak zwykle była bezkonkurencyjna
:D :D
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 27 wrz 2009, o 22:30

A właśnie, jak występ Svefn? :P zatańczyłaś?
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 28 wrz 2009, o 05:24

marinnaWR pisze:A właśnie, jak występ Svefn? :P zatańczyłaś?
Jak przyszła, tak tyłka z kanapy nie ruszyła, no chyba że do baru :lol:

Impreza jak zwykle była świetna. Tłum niesamowity, chyba największy jak do tej pory (niech żyją rezerwacje i rotacyjne zajmowanie miejsc :D).
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 28 wrz 2009, o 20:01

Gadu gadu a propos przyjemności: już się nie wykręcaj tym turniejem, wszyscy wiedzą, że miałaś ciekawsze zajęcia :P
ODPOWIEDZ