kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
Awatar użytkownika
mr_ooffka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: kłodzko/z-ce śl/wroclove/

Post autor: mr_ooffka » 1 gru 2009, o 23:42

squeeze pisze:z tym strojem to twardy orzech .. bo jak tu się za śnieżynkę przebrać, co to do cholery jest TA śnieżynka.
zgooglowana śnieżynka
:D
R U ready?:>
Awatar użytkownika
redc
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 344
Rejestracja: 9 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: wrocław

Post autor: redc » 2 gru 2009, o 08:31

squeeze nie gadaj ze nie masz stroju ;p
przyznaj sie ze masz dylemat ktory wybrac
Dziewczyny doradzmy jej ktory lepszy :
Obrazek

czy moze Obrazek

:cool:
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 2 gru 2009, o 08:33

oo...wlasnie takiego stroju szukam:)))) myslicie ze da sie zalatwic we Wro taki?:)))
Awatar użytkownika
redc
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 344
Rejestracja: 9 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: wrocław

Post autor: redc » 2 gru 2009, o 08:49

loca pisze:oo...wlasnie takiego stroju szukam:)))) myslicie ze da sie zalatwic we Wro taki?:)))
loca mysle ze znajdzie sie tylko trzeba poszukac :)
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 2 gru 2009, o 09:20

redc pisze: loca mysle ze znajdzie sie tylko trzeba poszukac :)
ale jak juz znajde, to chyba w takim stroju wygrana mam na bank :twisted:
zgarne glowna nagrodeeeee lalalala:)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 2 gru 2009, o 09:28

loca pisze: zgarne glowna nagrodeeeee lalalala:)
nooo to byłoby nieetyczne :wink:
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 2 gru 2009, o 10:09

marinnaWR pisze:
loca pisze: zgarne glowna nagrodeeeee lalalala:)
nooo to byłoby nieetyczne :wink:
Jakie nieetyczne!!! :) wystarczy ze dziewczyny narzekaja ze nie moga brac udzial w loterii nawet jak bilet kupia, bo sa z KPH!!! zeby nikt wlasnie nie pomyslal ze losowanie nie bylo przypadkowe..
a tu wszystko fair - kto ma najlepszy stroj, ta zgarnia glowna nagrode:)) a glosowac beda wszyscy:)) nie wiem co prawda czy ktos bedzie mial odwage nie glosowac na mnie... :twisted:
Awatar użytkownika
squeeze
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 6 gru 2005, o 00:00

Post autor: squeeze » 2 gru 2009, o 18:34

dziekuję za dobre rady. ale śnieżynki nadal nie uświadczyłam. wszystko to jakieś mikołajki.

a główną nagrodę zgarniam ja.
[img]http://www.gify.org/bazagif/disney/disney005.gif[/img]
Awatar użytkownika
redc
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 344
Rejestracja: 9 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: wrocław

Post autor: redc » 2 gru 2009, o 19:08

squeeze pisze:dziekuję za dobre rady. ale śnieżynki nadal nie uświadczyłam. wszystko to jakieś mikołajki.

a główną nagrodę zgarniam ja.
cóż za pewność siebie :P
wpadnij jutro na siate to pogadamy :]
Awatar użytkownika
squeeze
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 6 gru 2005, o 00:00

Post autor: squeeze » 3 gru 2009, o 18:09

redc pisze: cóż za pewność siebie :P
wpadnij jutro na siate to pogadamy :]
nie mogę, cholera. imprezę pracowniczą mam. jakieś te czwartki niefortunne.

.. a stroju mikołajki nadal poszukuję.
[img]http://www.gify.org/bazagif/disney/disney005.gif[/img]
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 3 gru 2009, o 20:45

squeeze pisze:
.. a stroju mikołajki nadal poszukuję.
hm...właśnie podesłano mi test newsletter...:
http://kobiety-kobietom.com/prezenty-swiateczne/
http://www.intymnie.com/obsessive,lolli ... d-5104.htm
jakby w temacie :D w sam raz dla odważnej panny
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 4 gru 2009, o 11:04

svefn pisze:a ja mam akurat wolne 13, ciekawe, czy specjalnie mi kierowniczka dała, bo nie prosiłam :p ale przebrać się nie przebiorę neistety, bo prosto z pracy na imprezę pomknę :)
niestety to nie jest dobra wymowka, bo klub posiada garderobe dla artystow i mozesz tam sie przebrac :cool:
Awatar użytkownika
squeeze
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 6 gru 2005, o 00:00

Post autor: squeeze » 4 gru 2009, o 16:33

marinnaWR pisze:
squeeze pisze:
.. a stroju mikołajki nadal poszukuję.
hm...właśnie podesłano mi test newsletter...:
http://kobiety-kobietom.com/prezenty-swiateczne/
http://www.intymnie.com/obsessive,lolli ... d-5104.htm
jakby w temacie :D w sam raz dla odważnej panny
o! to coś czego poszukuję. z tym, że w tańszej wersji;p
[img]http://www.gify.org/bazagif/disney/disney005.gif[/img]
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 5 gru 2009, o 08:57

No tak, 70 zł za strój to może nie jest dużo, ale koszt dostawy większy niż sam strój za to inwestycja na bank się opłaci, nie sadzę żeby którakolwiek Ciebie przebiła w tym stroju. Więc wygraną masz faktycznie w kieszeni :santa:
Awatar użytkownika
Letycja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 25 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ziemia

Post autor: Letycja » 5 gru 2009, o 09:30

frick pisze:
Letycja pisze:A kiedy kolejna? I czy znów fuzon?
koleżanka poczyta jakieś 8 postów wyżej :wink:
A bo ślepa albo zadżumiona. :cool:
Prowokacja - nieźle, będzie się można ganiać. :)
Awatar użytkownika
Ildis
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 12 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków, Częstochowa

Post autor: Ildis » 5 gru 2009, o 21:43

Witam :)

Oj to koniecznie trzeba odwiedzić stare śmieci, jeśli taka imprezka się szykuje. I akurat termin idealnie się przesunął. :cool:

To teraz tylko muszę poszukać jakiejś noclegowni i przyjeżdżamy 8)
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 8 gru 2009, o 09:07

Pragne poinformowac ze Repliki juz mam na nasza impreze:)
Rowniez bedziemy zbierac podpisy pod parytetami - jesli ktoras z Was jeszcze sie nie podpisala, a chciala by, prosze o pamietanie o PESEL.

Zapraszam jeszcze raz bardzo serdecznie!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 8 gru 2009, o 10:31

Letycja pisze: Prowokacja - nieźle, będzie się można ganiać. :)
nie wiem czy bedzie mozna sie ganiac, bo patrzac na zainteresowanie i ilosc osob rejestrujacych sie na portalach lub rezerwujacych stoliki, zakladam ze moze byc nas okolo 400! osob:)

A co do Sniezynki, to widzi mi sie stroj podobny do mikolajki, tylko bialy, lub bialo-niebieski, delikatny:) i na glowie nie czapeczka tylko cos innego bialego:)
Awatar użytkownika
Ripley
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 165
Rejestracja: 13 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: nie z tej bajki

Post autor: Ripley » 9 gru 2009, o 15:58

Witam wszystkie Panie a zwlaszcza organizatorke powyzszych imprez. Czy nie ma przypadkiem w planach imprezy sylwestrowej?

Pozdrawiam
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 9 gru 2009, o 22:47

Ripley pisze:Witam wszystkie Panie a zwlaszcza organizatorke powyzszych imprez. Czy nie ma przypadkiem w planach imprezy sylwestrowej?

Pozdrawiam
szczerze mowiac, wielokrotnie slyszalam to pytanie przez ostatni miesiac, wrecz niektore zadaly tego publicznie na FB:) ale po pierwsze, troche za malo czasu - kluby juz dawno zajete, a po drugie i najwazniejsze - nie wiem czy jest taka potrzeba wieksza - ja osobiscie mam wiele znajomych i wsrod chlopakow i nie wiem czy bym chciala zrezygnowac z ich towarzystwa na korzysc samych dziewczyn. wydaje mi sie ze to swieto jest tak uniwersalne, ze bawimy sie wszyscy razem..myle sie?

natomiast jesli sobotnia impreza pojdzie tak jak zaplanowano, to w styczniu obiecuje karnawalowa:) stroje i maski beda obowiazkowe:)
Awatar użytkownika
squeeze
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 6 gru 2005, o 00:00

Post autor: squeeze » 9 gru 2009, o 23:45

loca pisze:
Ripley pisze:Witam wszystkie Panie a zwlaszcza organizatorke powyzszych imprez. Czy nie ma przypadkiem w planach imprezy sylwestrowej?

Pozdrawiam
ja osobiscie mam wiele znajomych i wsrod chlopakow i nie wiem czy bym chciala zrezygnowac z ich towarzystwa na korzysc samych dziewczyn. wydaje mi sie ze to swieto jest tak uniwersalne, ze bawimy sie wszyscy razem..myle sie?
nie mylisz się moja droga, ja też tęsknię za męskim towarzystwem na imprezach.
[img]http://www.gify.org/bazagif/disney/disney005.gif[/img]
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 11 gru 2009, o 08:40

squeeze pisze: nie mylisz się moja droga, ja też tęsknię za męskim towarzystwem na imprezach.
ciekawa jestem, kto kryje sie za tym nickiem:)
na naszych imprezach za facetami nie tesknie, wrecz odwrotnie - widok niesamowicie cieszy moje oko:) ale w pozostale dni mam przyjemnosc kontaktowania sie z cudownymi osobami obu plci:)

Ale wrocmy do soboty - wiem ze juz beda aniolki, mikolajki, moj stroj sniezynki juz tez prawie gotowy:) jeszcze ktos???

mam kilka zgloszen na taniec solowy..jeden przy rurze nawet.......mmm..:)
ale chce wiecej!!!
Awatar użytkownika
Ripley
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 165
Rejestracja: 13 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: nie z tej bajki

Post autor: Ripley » 11 gru 2009, o 11:13

loca pisze:
Ripley pisze:Witam wszystkie Panie a zwlaszcza organizatorke powyzszych imprez. Czy nie ma przypadkiem w planach imprezy sylwestrowej?

Pozdrawiam
szczerze mowiac, wielokrotnie slyszalam to pytanie przez ostatni miesiac, wrecz niektore zadaly tego publicznie na FB:) ale po pierwsze, troche za malo czasu - kluby juz dawno zajete, a po drugie i najwazniejsze - nie wiem czy jest taka potrzeba wieksza - ja osobiscie mam wiele znajomych i wsrod chlopakow i nie wiem czy bym chciala zrezygnowac z ich towarzystwa na korzysc samych dziewczyn. wydaje mi sie ze to swieto jest tak uniwersalne, ze bawimy sie wszyscy razem..myle sie?
Szczerze mówiąc loca, to ja nie tęsknię za męskim towarzystwem w czasie sylwestra, tęsknię natomiast za miejscem, w którym mogłabym swobodnie potańczyć w ten wieczór z moją dziewczyną, poobejmować się, bez zbędnego stresu, iż ktoś będzie patrzył, komentował itd.. Czy też nie zrozumiałam do końca Twojej odpowiedzi i sugerowałaś imprezę w gronie mieszanym ale branżowym? Takiej imprezie mówię zdecydowane TAK.
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 11 gru 2009, o 13:03

Ripley pisze:Szczerze mówiąc loca, to ja nie tęsknię za męskim towarzystwem w czasie sylwestra, tęsknię natomiast za miejscem, w którym mogłabym swobodnie potańczyć w ten wieczór z moją dziewczyną, poobejmować się, bez zbędnego stresu, iż ktoś będzie patrzył, komentował itd.. Czy też nie zrozumiałam do końca Twojej odpowiedzi i sugerowałaś imprezę w gronie mieszanym ale branżowym? Takiej imprezie mówię zdecydowane TAK.
to znaczy ja mialam na mysli ze mam przyjaciol i wsrod meszczyzn i wsrod kobiet, wsrod osob hetero i homo i bi i trans. i w Sylwestra wole sie bawic z nimi wszystkimi. A jesli chodzi o swobodne zachowanie sie, to akurat nie bede miala problemu z powodu bycia sama, ale jak nie bylam, to naturalne bylo ze skoro sa moimi przyjaciolmi, to nie krepuje sie w ich towarzystwie.. Ale ok, ja mam ten komfort ze jestem w 100% wyoutowana..
Awatar użytkownika
Ripley
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 165
Rejestracja: 13 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: nie z tej bajki

Post autor: Ripley » 11 gru 2009, o 13:19

loca pisze:
Ripley pisze:Szczerze mówiąc loca, to ja nie tęsknię za męskim towarzystwem w czasie sylwestra, tęsknię natomiast za miejscem, w którym mogłabym swobodnie potańczyć w ten wieczór z moją dziewczyną, poobejmować się, bez zbędnego stresu, iż ktoś będzie patrzył, komentował itd.. Czy też nie zrozumiałam do końca Twojej odpowiedzi i sugerowałaś imprezę w gronie mieszanym ale branżowym? Takiej imprezie mówię zdecydowane TAK.
to znaczy ja mialam na mysli ze mam przyjaciol i wsrod meszczyzn i wsrod kobiet, wsrod osob hetero i homo i bi i trans. i w Sylwestra wole sie bawic z nimi wszystkimi. A jesli chodzi o swobodne zachowanie sie, to akurat nie bede miala problemu z powodu bycia sama, ale jak nie bylam, to naturalne bylo ze skoro sa moimi przyjaciolmi, to nie krepuje sie w ich towarzystwie.. Ale ok, ja mam ten komfort ze jestem w 100% wyoutowana..
:) Gratuluję :) wyoutowania i tego, że daje ci ono poczucie swobody i bezpieczeństwa? Mi nie daje... A chciałabym spędzić sylwestra tańcząc, z moją ukochaną, nie na prywatce, w mieszkaniu, tylko gdzieś na większym parkiecie. Chcę się czuć swobodnie a obawiam się, że w Polsce wyoutowanie we dwoje nie będzie się mieściło w kategorii "tolerancja/akceptacja" poza klubami branżowymi. I naprawdę nie przeszkadzają mi hetero, bi, trans, mężczyźni..., jeśli tylko ja w komplecie z moją partnerką im nie przeszkadzam :(

Ależ szkoda, że nie organizujesz tej imprezy - dla wszystkich homo, bi, trans i normalnych hetero (bez względu na płeć) ;) !!!!!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Post autor: loca » 11 gru 2009, o 13:43

Ripley pisze: Ależ szkoda, że nie organizujesz tej imprezy - dla wszystkich homo, bi, trans i normalnych hetero (bez względu na płeć) ;) !!!!!
kto wie, moze w ciagu roku postanowie zwolnic sie z pracy i otworze swoj klub:) i wtedy bedzie jazda:) i imprezy jakie chcemy i kiedy chcemy:)
Awatar użytkownika
squeeze
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 6 gru 2005, o 00:00

Post autor: squeeze » 11 gru 2009, o 19:46

loca pisze:
kto wie, moze w ciagu roku postanowie zwolnic sie z pracy i otworze swoj klub:) i wtedy bedzie jazda:) i imprezy jakie chcemy i kiedy chcemy:)

jakbyś poszukiwała kogoś na zmywak, albo do mietły to ja się piszę.
[img]http://www.gify.org/bazagif/disney/disney005.gif[/img]
tibidabo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 30 cze 2009, o 02:00

Post autor: tibidabo » 13 gru 2009, o 08:11

Byłam pierwszy raz i ponownie raczej nie zawitam.
Brak miejsca w szatni 'zaowocował' kradzieżą szalika i odtwarzacza mp4. Całe szczęście, że resztę rzeczy miałam przy sobie.
Niech żyje siostrzana miłość!
ODPOWIEDZ