kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
Awatar użytkownika
peggyblack
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: przeważnie z Wrocka

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: peggyblack » 9 sty 2010, o 12:17

Dzięki, marinna, uspokoiłaś mnie! ;) już zwątpiłam w to, czy jest sens iść..!
żeby nie było- żartowałam
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 9 sty 2010, o 14:34

Iść trzeba, ale czy się przebrać i w co? Oto jest pytanie.
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 9 sty 2010, o 22:12

tez jeszcze nie mam pomyslu na przebranie:( wiec do lumpeksu chetnie sie wybiore!!! kiedy???
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 12 sty 2010, o 08:51

dzieki za info:) kiedys sie wybiore:) bo tym razem juz mam pomysl na strooooooooooj!!! trarara:))) pamietajcie o maskach tez - bedzie ciekawiej:) no i o plakietkach jak ktos chce - nick i skad jestesmy: KK, IS czy co tam jeszcze:)
eh, mimo natloku pracy, wystawy w Mediatece i spotkan KPH, zaczynam juz sie nakrecac na ta impreze:) mmm...
aha, za stroj najlepszy bedzie nagroda ;p
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 12 sty 2010, o 08:58

664 605 634 - przypominam tel do rezerwacji stolikow w Prowokacji:)
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 15 sty 2010, o 09:32

spiesze sie poinformowac, ze zalatwilam specjalne naklejki na ubrania, na ktorych bedziemy mogly wypisac nasze nicki z for czy portali, wiec nie ma potrzeby przygotowania plakietek:)
jak tam stroje Wasze? gotowe? :-D moj juz gotowy i nie moge sie doczekac na jutrzejszy wieczor:)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 15 sty 2010, o 09:41

loca pisze: moj juz gotowy i nie moge sie doczekac na jutrzejszy wieczor:)
a za kogo/co się przebierasz? /zaraz powiesz, że nie powiesz/
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 15 sty 2010, o 10:37

ee tam nie powiem - wiele osob juz wie, bo na FB sie rozpowiadam:)) bede Diablica:)) zeby dopasowac sie do czerwonej opaski ;p
Awatar użytkownika
klawdiachauchat
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2009, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: klawdiachauchat » 15 sty 2010, o 13:16

Ja nie mam zamiaru jakoś specjalnie się stroić. Skromna złota kiecka z minimalnym trenem, mała maska z piórami, z dodatków tylko najpotrzebniejsze - wachlarz i rękawiczki, pełen luz. Najważniejsza jest wygoda! XD
Awatar użytkownika
lena_b
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 19 gru 2009, o 19:14

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: lena_b » 15 sty 2010, o 13:48

klawdiachauchat pisze:Ja nie mam zamiaru jakoś specjalnie się stroić. Skromna złota kiecka z minimalnym trenem, mała maska z piórami, z dodatków tylko najpotrzebniejsze - wachlarz i rękawiczki, pełen luz. Najważniejsza jest wygoda! XD
A myślałam, że tą kwestię mamy już za sobą 8)

Ja się przebiorę za siebie, ulubioną postać z koszmaru :twisted:
Oczy tej małej, jak dwa błękity. Myśli tej małej, białe zeszyty.
Awatar użytkownika
squeeze
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 6 gru 2005, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: squeeze » 15 sty 2010, o 17:12

ja się przebiorę za .. studentkę w czasie sesji:) podkrążone oczy, rozczochrane włosie i strach w oczach ..
[img]http://www.gify.org/bazagif/disney/disney005.gif[/img]
Awatar użytkownika
Aerin
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 755
Rejestracja: 15 sty 2010, o 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Aerin » 15 sty 2010, o 21:42

squeeze pisze:ja się przebiorę za .. studentkę w czasie sesji:) podkrążone oczy, rozczochrane włosie i strach w oczach ..
Oho.. Nie jestem sama.
Ja jednak sobie odpuszczę.
Obrazek Szkoła pali się pomóżmy jej
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 15 sty 2010, o 22:54

klawdiachauchat pisze:Ja nie mam zamiaru jakoś specjalnie się stroić. Skromna złota kiecka z minimalnym trenem, mała maska z piórami, z dodatków tylko najpotrzebniejsze - wachlarz i rękawiczki, pełen luz. Najważniejsza jest wygoda! XD
ho ho, prawdziwa dama dworu :D a diablica to co druga :wink:
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Rilla » 16 sty 2010, o 00:13

Damn. Chyba się zapłaczę. Wygląda na to, że to będzie pierwsza babska, którą opuszczę! Bynajmniej nie z własnej woli, finansów brak :(
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 17 sty 2010, o 14:58

Auu moja stopa ...mam brunatno-zieleniejący, z godziny na godzinę, ślad na stopie po wczorajszym konkursie na przebierańca.
Te Katowice obok też się dobrze bawiły (na prawe ucho jakby gorzej słyszę).
Spałam do 12.30! Jak dobrze, że dziś niedziela :podbite oczko:
Awatar użytkownika
redc
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 344
Rejestracja: 9 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: redc » 17 sty 2010, o 15:40

Bylo nas troche mniej niz na grudniowej ale i tak bardzo pozytywnie i sympatycznie.
Brawa dla Pań które przebrały się ;]
Pozostaje czekać do kolejnej lutowej odsłony

Zgadzam sie z poprzedniczą ze dobrze a nawet bardzo dobrze ze dzis niedziela i mozna sie wyspac :D
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Rilla » 18 sty 2010, o 10:11

Tę niedzielę to widzę, że wszyscy będą błogosławić :D
Po tym jak jednak udało mi się przyjść, bawiłam się wyjątkowo dobrze. Rzeczywiście było nas zauważalnie mniej niż ostatnio, ale na afterparty trochę nas poszło ;) Powrót do domu ok. 7 rano jest zabójczy ;)
Awatar użytkownika
dreammagic
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 511
Rejestracja: 10 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: dreammagic » 18 sty 2010, o 10:47

Ja już się czaję na imprezę w lutym, i żałuję, że z powodu szkoły musiałam sobie odpuścić tą, ale na kolejną już zebrałam caly pakiet chętnych ^^ Jeszcze w okolicach 13-stego poproszę i będzie zupełnie odlotowo ^^
_/I_
c',)_
_/,/_,,,
<< ""'
wiećma!
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 18 sty 2010, o 11:09

widze ze moj post sie nie zapisal tu:( bo wlasnie dziekowalam za przybycie i za przebranie sie:))
przepraszam za slepote i mylenie strojow:))
podziwiam odwazne panie za tance-rozbierance, bylo goraco!! i jak widzialyscie - najwazniejsze to miec duzo znajomych o mocnym glosie do kibicowania - wygrana gwarantowana:))

bylo nas mniej, ale mysle ze to z powodow sesji wielu z Was:) w lutym planujemy impreze 13go, mam nadzieje ze data sie nie zmieni - poki co nastawiamy sie na ten dzien:)
prosze o informacje zwrotne o klubie - caly czas jeszcze sie docieramy i dogadujemy..
rowniez prosze o info zwrotne do nas:) tym razem osobiscie sprawdzalam numery loterii, wiec wszystko bylo sprawiedliwie:))
jakie macie pomysle na impreze walentynkowa??? poczta dla niesmialych? mialysmy taka w Felicita kiedys.. czy moze szybka randka? w zeszlym roku robilysmy taka w KPH i bylo morze smiechu:) a moze byc nie tylko smiech ale nowe ciekawe znajomosci..
W kazdym razie czekam na pomysly:))
Awatar użytkownika
redc
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 344
Rejestracja: 9 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: redc » 18 sty 2010, o 13:34

Co do klubu:
klimatyzacja troche za bardzo chlodzila
piwo w plastiku jest wynikiem oszczędności czy dbaniem o nasze bezpieczeństwo?

Narazie tyle do glowy przychodzi
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 18 sty 2010, o 14:20

klimatyzacja i plastykowe kubki to sa wady klubu/pomieszczenia ktore na co dzien nie funkcjonuje: klub byl doslownie wymrozony, a nie klimatyzowany w taki sposob (ale juz po godzinie byl upal jak dla mnie:) ); kufle na piwo kluby nie kupuja, tylko dostaja wraz z piwem za darmo. w przypadku tego klubu, gdzie zamowienia nie sa duze i regularne, nie dostaja oni szkla ostatnio (kryzys niby trwa), wiec poka sa szklane, daja szklane, a potem juz plastyk..ale takim tempem jak widzialam ze tluczemy to szklo, niedlugo chyba juz sam plastyk nam zostanie:)
ehh..jak mi sie marzy wlasny lokal..
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 18 sty 2010, o 18:12

loca pisze: ehh..jak mi sie marzy wlasny lokal..
oo tak. Imprezy byłyby wtedy tematyczne, nie koniecznie z targetem na największą ilość :wink:
ale myślę, że się wspólnymi siłami wrocławskiego światka les, kiedyś dorobimy ? ne pewno
Ktoś tu ostatnio wspominał o lokalu tylko dla kobiet, więc kto wie, może jesteśmy bliżej niż dalej tego pomysłu.
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 18 sty 2010, o 20:09

widzialam te watek na forum, ale jakos cisza..
ja mam wieelki pomysl na cale centrum, nie tylko klub..i juz tak mnie cisnie, ze nie moge w pracy siedziec - chce swoje. dojrzewam..
Szuru_Buru
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 2 gru 2009, o 01:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Szuru_Buru » 19 sty 2010, o 00:31

Chciałam podziękować za uratowanie mojego numerka z szatni. :D (Niestety mam tendencję do gubienia wszelkich drobnych przedmiotów, na ostatniej imprezie też zgubiłam numerek, ale koleżaka go znalazła). :)

A piwo podają najczęściej w plastiku bo skąpią i tyle. Ja soki dostawałam w szkle, piwo butelkowe też...
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Rilla » 19 sty 2010, o 04:46

svefn pisze:wymrożone pomieszczenie miało coś w sobie - zmuszało do tańczenia, szybko się człowiek rozgrzewał ;)
Hah, ta co przez godzinę siedziała zawinięta w sweter i marudziła, że zimno :P
A tak serio, to na początku było rzeczywiście lodowato, potem już z górki, więcej ludzi = więcej ciepła.

Mnie tam plastik nie straszny, osobiście preferuję nawet nie szklanki, a duże kufle z uszami, ale jak nie ma to trudno. Plus jest taki, że się nie boję, że wlezę gdzieś w potłuczone szkło ;) Always look at the bright side :cool: A jak chodzi o piwo jeszcze, to uśmiałam się z systematycznie spadających cen: zaraz po wejściu zapłaciłam 7 zł, przy barze ponarzekałam na kosmiczne ceny drinków (i nie tylko ja), a potem to ktoś przychodził z piwem do stolika, to mówił, że zapłacił mniej, aż w końcu cena się zatrzymała na 5 zł i tak zostało do końca :D
Szkoda, że tak mało dziewczyn odważyło się na karteczki z nickami, miałam nadzieję zobaczyć parę twarzyczek znanych wirtualnie, tymczasem ze swoimi (aż dwiema!) czułam się dziwnie. Na szczęście w tańcu zapomniałam i o tym.

Co by tu jeszcze...? Hmm, nie umiem narzekać jak się dobrze bawiłam - złe rzeczy mi się przyćmiewają :D
loca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 27 cze 2006, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: loca » 19 sty 2010, o 08:13

o wlasnie z tym alkocholem mialam najwiekszy problem - powalczylam o piwo i ceny spadly, a z drinkow tlumaczyli sie ze nowy barman za duzo lal napoju do drinka i dlatrgo wiecej kasowal, potem to tez sie naprawilo. Naprawde mam nadzieje ze juz nic takiego nie bedzie sie dzialo z cenami, ale jak byc cos, to bardzo prosze o natychmiastowe skargi do mnie - w sobote dziewczyny sie poskarzyly i dalo sie to naprawic:)
co do plastyku, to mi tez nawet to odpowiada, oprocz tego ze nie tlucze sie na potege, to jeszcze sie nie zastanawiam czy dobrze umyte, a mam fiola na tym:)
tez ubolewam ze malo dzieczyn mialo naklejki z nikiem.. no ale nic na sile:)
ciesze sie ciesze ze dobrze sie bawilyscie:)) ja to jak zwykle bawilam znakomicie:))))
chce podziekowac naszym nowym wolontariuszkom, spisaly sie na bramce znakomicie!

off top, ale zapraszam dzis panie na pokaz niemego filmu z pierwszym watkiem homoseksualnym! w Mediatece o 18.00 bede czekala:) pokaz odbywa sie w ramach wystawy "Berlin-Yogyakarta".
A jutro mamy Teczowy klub filmowy o 20.00 w Ortho:) wszelkie info na wroclaw.kph.org.pl
avve
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2008, o 00:00

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: avve » 20 sty 2010, o 14:00

....No fajnie było, ale Eluta nie dojechała.... hm...szkoda... może na Walentyny zawita:)... A barmani niech się postrają pracować bardziej profesjonalnie i wszystko będzie dobrze....Na nastepnej iprezie mają szanse się wykazać:), no i może jakiś cennik ze stalymi cenami by się przydał, a nie jak na bazarze..
Awatar użytkownika
tinag
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: tinag » 20 sty 2010, o 17:31

fajnie:) a za Elutą też się rozgladałam:):):):) normalnie ma się wrażenie, że ta postać nie istnieje:)
a co do imprezy to ok, myślałam, że będzie styropian bo strach chodzić taka podłoga śliska...
moje prawo własności do mojego noża pozwala mi go zostawić wszędzie, ale nie w twojej piersi
ODPOWIEDZ