kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

woj. zachodniopomorskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 10 cze 2013, o 09:19

ms-kevin pisze:Zastanawiam się właśnie czy nie wybrać się na tą imprezę 14-go. Problem w tym, że nie mam kogo ze sobą zabrać. Mam wrażenie, że takie balowanie w samotności skazane jest na porażkę. Będę pewnie siedzieć, sączyć piwo i przyglądać się grupkom dyskutujących dziewczyn. No...eweeeeentualnie po którymś tam piwie wezmę na bajerę równie samotną i wstawioną niewiastę :cool:
Dobry patent na bajera nie jest zły 8)
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Irmo » 13 cze 2013, o 14:17

ms-kevin pisze:Zastanawiam się właśnie czy nie wybrać się na tą imprezę 14-go. Problem w tym, że nie mam kogo ze sobą zabrać. Mam wrażenie, że takie balowanie w samotności skazane jest na porażkę. Będę pewnie siedzieć, sączyć piwo i przyglądać się grupkom dyskutujących dziewczyn. No...eweeeeentualnie po którymś tam piwie wezmę na bajerę równie samotną i wstawioną niewiastę :cool:
Możesz też w stanie, bądź nie w stanie, to jest zejść, bądź stoczyć się po schodach, tak, by udać się na parkiet i odtańczyć wskazany, przez lesbijską etykietę, sytuacyjny taniec godowy, aby uwieść potencjalną partnerkę.
ms-kevin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 10 cze 2013, o 02:54

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: ms-kevin » 13 cze 2013, o 16:47

Irmo pisze:
ms-kevin pisze:Zastanawiam się właśnie czy nie wybrać się na tą imprezę 14-go. Problem w tym, że nie mam kogo ze sobą zabrać. Mam wrażenie, że takie balowanie w samotności skazane jest na porażkę. Będę pewnie siedzieć, sączyć piwo i przyglądać się grupkom dyskutujących dziewczyn. No...eweeeeentualnie po którymś tam piwie wezmę na bajerę równie samotną i wstawioną niewiastę :cool:
Możesz też w stanie, bądź nie w stanie, to jest zejść, bądź stoczyć się po schodach, tak, by udać się na parkiet i odtańczyć wskazany, przez lesbijską etykietę, sytuacyjny taniec godowy, aby uwieść potencjalną partnerkę.
Uśmiałam się konkretnie :cool:
Ale niestety los zdecydował inaczej, plany się pokrzyżowały i nie będzie mi dane pojawić się na imprezie. Może na kolejnej... Plus jest taki, że w tym czasie zdążę jeszcze przećwiczyć kroki!
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 13 cze 2013, o 22:41

ms-kevin pisze:
Irmo pisze:
ms-kevin pisze:Zastanawiam się właśnie czy nie wybrać się na tą imprezę 14-go. Problem w tym, że nie mam kogo ze sobą zabrać. Mam wrażenie, że takie balowanie w samotności skazane jest na porażkę. Będę pewnie siedzieć, sączyć piwo i przyglądać się grupkom dyskutujących dziewczyn. No...eweeeeentualnie po którymś tam piwie wezmę na bajerę równie samotną i wstawioną niewiastę :cool:
Możesz też w stanie, bądź nie w stanie, to jest zejść, bądź stoczyć się po schodach, tak, by udać się na parkiet i odtańczyć wskazany, przez lesbijską etykietę, sytuacyjny taniec godowy, aby uwieść potencjalną partnerkę.
Uśmiałam się konkretnie :cool:
Ale niestety los zdecydował inaczej, plany się pokrzyżowały i nie będzie mi dane pojawić się na imprezie. Może na kolejnej... Plus jest taki, że w tym czasie zdążę jeszcze przećwiczyć kroki!
...i bajer potrenuj :)
Hocze
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 21 sty 2013, o 15:29

cherry wrocław?

Post autor: Hocze » 19 sie 2013, o 00:56

słyszałam że we wtorki w cherry są imprezy branżowe, czy ktoś coś o tym wie? jaka muzyka i atmosfera? za ile wstęp?
na stronie klubu jest napisane że czynny od czwartku do soboty, a już parę osób wspominało mi o tych wtorkach
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Irmo » 19 sie 2013, o 17:22

marinnaWR pisze:
ms-kevin pisze: Uśmiałam się konkretnie :cool:
Ale niestety los zdecydował inaczej, plany się pokrzyżowały i nie będzie mi dane pojawić się na imprezie. Może na kolejnej... Plus jest taki, że w tym czasie zdążę jeszcze przećwiczyć kroki!
...i bajer potrenuj :)
Bajer musi być :) Tyle, że kiedy ta kobieca będzie, bo coś jej na horyzoncie od dawna nie widać..
Hocze pisze:słyszałam że we wtorki w cherry są imprezy branżowe, czy ktoś coś o tym wie? jaka muzyka i atmosfera? za ile wstęp?
na stronie klubu jest napisane że czynny od czwartku do soboty, a już parę osób wspominało mi o tych wtorkach
Tak tak, istnieje coś takiego, za darmo wejście, muzyka taneczna, atmosfera całkiem ok :) Dawno mnie już tam nie było, ale z reguły było to karaoke, a potem konkretna potupaja.
kate911
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2013, o 16:51

spotkanie we Wroclawiu ?:)

Post autor: kate911 » 23 sie 2013, o 13:30

Hejka :) od bardzo niedawna sledze forum, spodobalo mi sie tu i tak sie zastanawiam ile dziewczyn z Wrocka i okolic byloby chetnych na wspolna coffee badz silniejszy trunek,tudzież do klubu potanczyc... od tak by sie poznac i byc moze poszerzyc grono znajomych. Ja sama mam dwadziescia kilka lat, juz pracuje. Pozytywna, mloda duchem i cialem i wlasnie tez na odzew takich osób bym liczyla. To dziewczyny, ile nas jest ?:)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: marinnaWR » 24 sie 2013, o 11:03

skopiowane z fb/
Zapraszamy na sierpniową edycję Imprezy Kobiecej, która odbędzie się w gorrrącym, egzotycznym klubie Sombrerro (dawna Intymność) przy ulicy Świdnickiej 12 we Wrocławiu.

Start: 21:00
Wejście: 10zł (jubilatki z lipca i sierpnia wstęp free!)

Parkiet rozkręci i zdemontuje DJ MAGGOT, pierwsza dama konsolety z Kobiecych w klubach Ortho, Scena, Intymność.
emson
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2013, o 19:28

Re: spotkanie we Wroclawiu ?:)

Post autor: emson » 24 sie 2013, o 21:15

kate911 pisze:Hejka :) od bardzo niedawna sledze forum, spodobalo mi sie tu i tak sie zastanawiam ile dziewczyn z Wrocka i okolic byloby chetnych na wspolna coffee badz silniejszy trunek,tudzież do klubu potanczyc... od tak by sie poznac i byc moze poszerzyc grono znajomych. Ja sama mam dwadziescia kilka lat, juz pracuje. Pozytywna, mloda duchem i cialem i wlasnie tez na odzew takich osób bym liczyla. To dziewczyny, ile nas jest ?:)
ja się piszę! jeden odzew już masz, wprawdzie jestem trochę młodsza, ale jak najbardziej pozytywna. liczę na to, że zbierze się jakaś ekipa :cool:
Awatar użytkownika
jadzia94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 25 sie 2013, o 22:16

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: jadzia94 » 25 sie 2013, o 22:19

ja również się wybieram :)
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: Irmo » 27 sie 2013, o 22:53

i ja - my - sztuk dwie.
greeneyed86
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 22 cze 2013, o 21:35

Re: kolejna impreza kobieca we Wroclawiu!

Post autor: greeneyed86 » 22 wrz 2013, o 21:39

odświeżam temat - my też chętne na spotkanie:) może w końcu wprowadzimy w czyn jakieś cykliczne popołudnia przy dobrej kawie, jako, że jesień się zbliża, a i wieczory będą dłuższe i zimniejsze... :) to jak - dobra kawka w mieście? :)
ODPOWIEDZ