Uchodźcy-pytanie

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: eminem98xd » 23 sie 2016, o 22:09

fern pisze:Amerykanie w IIWŚ internowali wszystkich swoich obywateli pochodzenia japońskiego. Potem przeprosili. I ja jestem za tym samym. Mamy wystarczająco dużo incydentów i może jeszcze czas żeby to zrobić. Potem można przeprosić, ale jeżeli się tego nie zrobi na czas to może w końcu jakiś świr wymyślić rozwiązanie ostateczne. Nie ważne czy dla muzułmanów czy dla europejczyków.
My nie mamy za co przepraszać .
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Altena_Q » 24 sie 2016, o 11:03

eminem98xd pisze:
Altena_Q pisze:
Połowa muzułmanów rodzi się w wyniku kazirodztwa...
Wow, a to by się moi muzułmańscy uczniowie zdziwili, o ich rodzicach nie wspominając. Aż strach pytać skąd czerpiecie te bzdury. :shock:
A co ? Sprawdzisz ich drzewko ? Przebadasz ich rodziny ?
Czy wy multi kulturowcy niczego nie rozumiecie ? Nie wyciągacie wniosków z sytuacji politycznych ( oczywiście że nie , bo jak naiwne dzieci , wierzycie tylko w bajeczki ) Nie wyciągacie wniosków z historii ? ( nie bo historia wiąże się ''nacjonalizmem'' xD jedynie jaka historia to taka pokoloryzowana , puszczona z tvn'u która ubliży konkretnemu narodowi a właściwie białemu , myślącemu człowiekowi , patriocie , który cieszy się z każdej drobnej rzeczy którą ma i rozsądnie idzie po swoje )
A każdy zamach terrorystyczny nie jest związany z religią xD Bo czyta się tylko takie części koranu który polecą Ci pewne stacje telewizyjne albo sami muzułmanie .
A wiesz, Eminem, że ostatnio wznowiono wydanie Mein Kampf, tyle, że z komentarzami i krytyką. Ale na pewno będziesz umiała je ominąć i znajdziesz w lekturze sporo dla siebie.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: eminem98xd » 1 wrz 2016, o 23:14

Altena_Q pisze:
eminem98xd pisze:
Altena_Q pisze:
Wow, a to by się moi muzułmańscy uczniowie zdziwili, o ich rodzicach nie wspominając. Aż strach pytać skąd czerpiecie te bzdury. :shock:
A co ? Sprawdzisz ich drzewko ? Przebadasz ich rodziny ?
Czy wy multi kulturowcy niczego nie rozumiecie ? Nie wyciągacie wniosków z sytuacji politycznych ( oczywiście że nie , bo jak naiwne dzieci , wierzycie tylko w bajeczki ) Nie wyciągacie wniosków z historii ? ( nie bo historia wiąże się ''nacjonalizmem'' xD jedynie jaka historia to taka pokoloryzowana , puszczona z tvn'u która ubliży konkretnemu narodowi a właściwie białemu , myślącemu człowiekowi , patriocie , który cieszy się z każdej drobnej rzeczy którą ma i rozsądnie idzie po swoje )
A każdy zamach terrorystyczny nie jest związany z religią xD Bo czyta się tylko takie części koranu który polecą Ci pewne stacje telewizyjne albo sami muzułmanie .
A wiesz, Eminem, że ostatnio wznowiono wydanie Mein Kampf, tyle, że z komentarzami i krytyką. Ale na pewno będziesz umiała je ominąć i znajdziesz w lekturze sporo dla siebie.

Skąd ja wiedziałam że ktoś w końcu napiszę komentarz tego typu zamiast jakiegoś konkretnego argumentu ? Czemu to jest takie przewidywalne ? Nie mam ochoty dyskutować , to nawet niema sensu :/
Awatar użytkownika
161c
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 29 gru 2013, o 00:08

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: 161c » 24 sty 2017, o 15:39

Czasami się człowiek czuje na forum dla lesbijek, jak na forum jakiegoś oeneru czy innej młodzieży spaczonej. Muzułmanin zły, bo terrorysta, bo traktuje kobiety przedmiotowo, bo geje i lesbijki be itd. Za to wielka Polska katolicka jest cudowna. Wszędzie tolerancja, kobiety mają tyle praw, tyle szacunku, nikt ich nie bije, nie poniża, nie ma gwałtów. Tolerancja do osób nieheteronowmatywnych taka duża. Nikt nikogo od pedała nie wyzywa, nie chce palić w piecach, zabijać lewackich ciot. Kraj taki piękny i nikt, nikomu źle nie życzy, nie patrzy spode łba, jak ktoś ma czegoś więcej. Katolicy mają w sobie tyle miłosierdzia, a pedofila w tak katolickim kraju w ogóle nie istnieje.
Nagonka na mniejszości narodowe jest straszna. Większości nie interesuje to, co dzieje się w jego kraju, a dzieje się źle przynajmniej w Polsce, a to, co jakiś wyimaginowany osobnik może mu zrobić. Jakoś nie ma w Polsce Muzułmanów, a są gwałty, pobicia i poniżanie kobiet. Jak czytam za przeproszeniem takie pierdolenie, jakie zafundowała chociażby użytkowniczka Only, to mam wrażenie, że to dla tego kraju nie ma już ratunku, a nie dla Europy. Przecież gdyby dać katolikom-fanatykom broń do ręki, to wcale nie byliby lepsi od ISIS. Likwidacja lewaków i każdego, kto ośmiela się mieć inne zdanie niż wielka, radykalna katolicko-prawicowa część społeczności zaczęłaby się szybko. ISIS osiągnęło swój cel w 100%. Zastraszyli ludzi tak, że nienawiści na tle rasowym sięga Zenitu. Ksenofobia rozwija się świetnie. Za moment w Polsce będzie nagonka na ludzi, którzy przyjeżdżają do Polski z Ukrainy. Jedna wielka histeria. A wystarczyłoby po prostu usiąść i racjonalnie pomyśleć. Nie wrzucać wszystkich do jednego wora. ISIS, to odłamek społeczeństwa, które terroryzmem się brzydzi. Są jednak tak zorganizowani i mają takie środki, że przeciętny obywatel UE myśli sobie, że każdy Muzułmanin, to terrorysta. Ludzie z Syrii przed ISIS uciekają, sami są prześladowani. Tylko o zamachach na Bliskim Wschodzie nikt nie mówi. Większy żal i smutek, kiedy giną biali, spiralę nienawiści nakręca się wtedy łatwiej. Osobiście jestem za tym, aby pomagać. Z rozsądkiem i w granicach możliwości danego państwa. Europa upada nie, dlatego że jest napływ obcokrajowców, ale, dlatego że zanikają podstawowe wartości takie jak pomoc
wzajemna, solidarność, empatia. Każdy martwi się o swoją dupę, trwa wyścig szczurów i miejsca na współczucie i zrozumienie zostaje niewiele.
"Powiem to tylko raz. Nigdy wcześniej tego nie mówiłem. Taką pewność ma się tylko raz w życiu."
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 24 sty 2017, o 22:12

W punkt.
Lęk przed falą terroryzmu w Europie akurat rozumiem, sama go odczuwam gdy słyszę o jakimś zamachu w Europie. Jednak nie rozumiem żerowania na ludzkich lękach, a może tak, potępiam to. Nie rozumiem też dlaczego wielu ludzi, również inteligentnych, nie widzi tego, że sprawcami większości gwałtów, rozbojów, jak i wybuchów są ludzie z ISIS, którzy celowo dostają się w szeregi uchodźców aby wywołać panikę. W jakim celu? Powody można by było wyliczać, przecież to logiczne.

Kiedy to wszystko obserwuję, dochodzę do smutnego wniosku, że Polacy, i nie tylko Polacy, niczym nie różnią się od Niemców podczas drugiej wojny światowej. To nie chodziło o naród Niemiecki i agresję Niemców oraz te wszystkie wnikliwe analizy aryjskiej rasy itp. Chodzi o to, że zapominamy o tym, że jesteśmy zwierzętami. Fakt, że na szczycie łańcucha pokarmowego niczego nie zmienia, to nie czyni nas w niczym lepszymi od Burka, który sobie biega na dworze czy małpy w zoo albo szakala, który wcina sobie krew i mięso, one przynajmniej zaspokajają potrzeby fizjologiczne. My za to przy naszym systemie organizacji stworzyliśmy sobie tzw. Kulturę, w tym duchowość, czyli poczucie, że jesteśmy w czymkolwiek lepsi od innych zwierząt. W istocie jesteśmy super-drapieżnikami uwikłanymi we własne urojenia o nas samych i mechanizmy obronne, które chronią nas przed świadomością tego, że panujemy nad całym światem nie z powodu silnie rozwiniętej empatii :lol: ale dzięki silnie rozbudowanemu wachlarzowi środków przemocy, w tym samookłamywanie (narodów, ludzi) o tym, że jesteśmy istotami pokojowymi oraz z natury dobrymi.
Można to robić w stylu Stanów Zjednoczonych - my nie zabijamy i nie grabimy innych państw, nie niszczymy ich gospodarki i naturalnych zasobów - my prowadzimy misje pokojowe :D Można to robić w stylu Hitlera - zlikwidujmy trochę ludzi, bo stanowią dla nas kłopot, jest nas za dużo, a powinni przetrwać tylko Ci, którzy mają największe zdolności przystosowawcze (czyt. "My"). Można to robić w stylu Europejskim - przymknijmy oko na śmierć uchodźców podczas prób dotarcia do Europy, samosądy, które nie zostały oficjalnie ujawnione itp., jest ich tak wielu :roll: że kto by tam zliczył, jakoś tam będzie, prędzej czy później prawo naturalne samo dojdzie do głosu, a my będziemy czekać i udawać, że jesteśmy bezradni, bo podjęcie jakichkolwiek kroków byłoby niepoprawne politycznie :D
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 24 sty 2017, o 22:49

KobiecaPrzyjazn pisze:w stylu Europejskim
europejskim.
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
ciastkoxd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2013, o 21:17

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: ciastkoxd » 10 lut 2017, o 21:17

a ja ja wam powiem ze mam obawy co do tego isi, bo zauważyłam z ci pseudo uchodźcy to większość mężczyźni. mało jest kobiet z dziecimi.


fajna jest piosenka nazwizująca do tego całego burdelu co się dziej teraz na swiecie.

https://www.youtube.com/watch?v=9E6llzSGsyU
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Altena_Q » 10 lut 2017, o 23:58

ciastkoxd pisze:a ja ja wam powiem ze mam obawy co do tego isi, bo zauważyłam z ci pseudo uchodźcy to większość mężczyźni. mało jest kobiet z dziecimi.
To znaczy polskie media pokazują mało kobiet z dziećmi, bo ja widzę ich sporo, na żywo.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
michalina12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 09:13

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: michalina12 » 8 maja 2017, o 08:37

Ja tak naprawdę mam pacyfistyczne usposobienie, ale jak sobie pomyślę, że jest tyle osób bezrobotnych w Polsce a miejsca pracy są często obsadzane przez osoby z zagranicy, czyli sytuacja jest jasna- osoby spoza Polski "zabierają" pracę rodowitym Polakom..niestety taka jest smutna rzeczywistość. Jeśli nie mogą zarobić u siebie i utrzymać się, to szukają innego miejsca, gdzie mogą to zrobić. Tak naprawde u na steż nie ma jakiegoś super dobrobytu i pojawiają się spięcia w tym temacie.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: dobranocka14 » 8 maja 2017, o 12:02

michalina12 pisze:Ja tak naprawdę mam pacyfistyczne usposobienie, ale jak sobie pomyślę, że jest tyle osób bezrobotnych w Polsce a miejsca pracy są często obsadzane przez osoby z zagranicy, czyli sytuacja jest jasna- osoby spoza Polski "zabierają" pracę rodowitym Polakom..
To jak tak sobie już pomyślisz to co wtedy się dzieje?
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: fern » 15 maja 2017, o 15:52

KobiecaPrzyjazn pisze: Kiedy to wszystko obserwuję, dochodzę do smutnego wniosku, że Polacy, i nie tylko Polacy, niczym nie różnią się od Niemców podczas drugiej wojny światowej.
To bardzo smutne.
Może przestań patrzeć na Polskę i Polaków, przez pryzmat mediów i różnych NGO-sów, co robią ludziom wodę z mózgu i mają za to płacone.
Wyjdź sobie na spacer i rozejrzyj się w koło, sama osobiście. Wtedy powinnaś zauważyć, że kebabów i barków azjatyckich na polskich ulicach jest tyle samo co w Berlinie czy Wiedniu.
Jak tak się rozejrzeć, to się okaże, że Polska i Polacy przyjmują migrantów, którzy tu mogą żyć i pracować.
Czy chcesz, żeby tu były jeszcze getta i "No Go Zones" ? Idę o zakład, że mieszkający w Polsce Wietnamczycy i Arabowie, tak samo tego nie chcą jak większość Polaków.
I nie oznacza to, że są nazistami.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Altena_Q » 15 maja 2017, o 19:49

fern pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze: Kiedy to wszystko obserwuję, dochodzę do smutnego wniosku, że Polacy, i nie tylko Polacy, niczym nie różnią się od Niemców podczas drugiej wojny światowej.
To bardzo smutne.
Może przestań patrzeć na Polskę i Polaków, przez pryzmat mediów i różnych NGO-sów, co robią ludziom wodę z mózgu i mają za to płacone.
Wyjdź sobie na spacer i rozejrzyj się w koło, sama osobiście. Wtedy powinnaś zauważyć, że kebabów i barków azjatyckich na polskich ulicach jest tyle samo co w Berlinie czy Wiedniu.
Jak tak się rozejrzeć, to się okaże, że Polska i Polacy przyjmują migrantów, którzy tu mogą żyć i pracować.
Czy chcesz, żeby tu były jeszcze getta i "No Go Zones" ? Idę o zakład, że mieszkający w Polsce Wietnamczycy i Arabowie, tak samo tego nie chcą jak większość Polaków.
I nie oznacza to, że są nazistami.
Prawda jest taka, że moja żona, Niemka, boi się jeździć ze mną do Polski, bo strach odezwać się na ulicy czy w tramwaju po niemiecku, musi uważać, aby przypadkiem nie chwycić mnie za rękę w miejscu publicznym, ponadto nie może się przyzwyczaić, że ludzie bardzo nahalnie się na nią gapią, w taki ostentacyjny sposób, mierząc wzrokiem od stóp do głów. A nie wygląda ani nie ubiera się ekscentrycznie. Ja sama jeżdżę do Polski tylko kiedy muszę odwiedzić rodziców, na wakacje obie wolimy tam, gdzie możemy czuć się swobodnie. Niestety, ale to prawda, że ostatnio nastroje w Polsce faktycznie się pogoszyły.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: fern » 15 maja 2017, o 21:02

Altena_Q pisze: Prawda jest taka, że moja żona, Niemka, boi się jeździć ze mną do Polski, bo strach odezwać się na ulicy czy w tramwaju po niemiecku, musi uważać, aby przypadkiem nie chwycić mnie za rękę w miejscu publicznym, ......
:shock: :shock: :shock:
To chyba mamy inne okulary. Bo ja widzę ulice o knajpy pełne osób mówiących po niemiecku angielsku i hebrajsku. Zdeklarowany gej, wygrał wybory na prezydenta miasta. Marginalna mniejszość niemiecka, ma takie prawa o których inne mniejszości w Niemczech mogą tylko marzyć. Kluby branżowe działają i jak tylko chcę, to mogę sobie pójść.
Nikt nie zamyka ust mediom, kiedy dochodzi do ataków na kobiety.
Jedyny strach, to powiedzieć coś w towarzystwie lewicowym, co się może nie spodobać towarzystwu.

Jeżeli faktycznie masz jakieś problemy z pobytem w PL, to zaczynam odnosić wrażenie, że uwierzyłyście w jakąś propagandę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: jasandra » 15 maja 2017, o 21:20

fern pisze:
Altena_Q pisze: Prawda jest taka, że moja żona, Niemka, boi się jeździć ze mną do Polski, bo strach odezwać się na ulicy czy w tramwaju po niemiecku, musi uważać, aby przypadkiem nie chwycić mnie za rękę w miejscu publicznym, ......
:shock: :shock: :shock:
To chyba mamy inne okulary. Bo ja widzę ulice o knajpy pełne osób mówiących po niemiecku angielsku i hebrajsku. Zdeklarowany gej, wygrał wybory na prezydenta miasta. Marginalna mniejszość niemiecka, ma takie prawa o których inne mniejszości w Niemczech mogą tylko marzyć. Kluby branżowe działają i jak tylko chcę, to mogę sobie pójść.
Nikt nie zamyka ust mediom, kiedy dochodzi do ataków na kobiety.
Jedyny strach, to powiedzieć coś w towarzystwie lewicowym, co się może nie spodobać towarzystwu.

Jeżeli faktycznie masz jakieś problemy z pobytem w PL, to zaczynam odnosić wrażenie, że uwierzyłyście w jakąś propagandę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
:shock: :shock: :shock: Kurczę, tak Ci dobrze w tej Polsce? Jasne, po co ją zmieniać. Najwyżej chłopcy z Polski Walczącej krzywo na mnie spojrzą, a kolegę geja pobiją.
A tych mówiących po arabsku to nigdzie nie widziałam, a mieszkałam w Warszawie i dwóch innych dużych miastach. No, Turcy się trafiali, ale Arabowie to jakaś zupełna rzadkość.

Jeden Biedroń lewicy w Polsce nie czyni. Prezydentem Warszawy raczej by nie został. Homofobia i ksenofobia idą z góry. Czasem na wsi łatwiej niż na warszawskim blokowisku, taka prawda. Widziałam i słyszałam o tym zbyt często, bynajmniej nie w mediach. To mojego profesora pobili, bo mówił po niemiecku. Ale potem się okazało, że to na pewno z zupełnie innego powodu, nie ma o co robić szumu...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: jasandra » 15 maja 2017, o 21:21

Przepraszam, hebrajsku
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Altena_Q » 15 maja 2017, o 21:23

Jeżeli faktycznie masz jakieś problemy z pobytem w PL, to zaczynam odnosić wrażenie, że uwierzyłyście w jakąś propagandę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Tę "propagandę" miałam na żywo przez 34 lata w PL. Groźby, werbalne molestowanie, wyrzucanie z mieszkania, zaczepki na ulicy - wszystko na tle homofobicznym. Moja żona nie wie co to jest homofobia, nie rozumie, dlaczego nawet u nas boję się ją pocałować na ulicy, bo mam ten strach zbyt głęboko pod skórą. Wszyty mi przez Polaków. Też podziwiam Roberta Biedronia, ma tę jednak przewagę, że jest facetem. To w Polsce ciągle niestety duża przewaga.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: takeyoudowntown » 15 maja 2017, o 21:53

Przepraszam, że zmienię temat na przystający bardziej do tytułu, ale teraz jest burza medialna, internetowe zamieszanie, teorie spiskowe, nowe fakty, dowody, tezy i wyjaśnienia na temat śmierci Magdaleny Żuk. Myślę, że ten temat powinien się jednak pojawić na tym forum, a jest związany z polską nagonką na państwa arabskie i uchodźców, bo przecież Magda zginęła w Egipcie, czyli jak można czytać w komentarzach w necie dzikim kraju, gdzie na pewno ją zgwałcili, a potem zabili. Kto? Oczywiście Arabowie, bo oni tak właśnie traktują kobiety, szczególnie blondynki, bo mają do nich słabość. Prowadzą więc domy publiczne, gdzie sprowadzają piękne Polki omamione łatwym zyskiem, czego ofiarą miałaby być też Magda, a jej chłopak, czyli Marcus, jest prowodyrem całego zamieszania.

Tyle internet, a Wy co myślicie?
Popieracie oficjalną na razie wersję o chorobie psychicznej i samobójstwie?

Powiem, że na razie nie mam zdania, czekam aż to się rozwinie bardziej.
Be someone who makes you happy
kaplanka1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 09:05

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: kaplanka1 » 16 maja 2017, o 12:54

Sprawa Magdy Żuk chyba ogólnie przerasta jakiekolwiek pojęcie - przynajmniej moje. Nie wierzę w samobójstwo i chorobę psychiczną. Sam fakt nagrania tej rozmowy Magdy z jej chłopakiem, ton głosu tego chłopaka i jeszcze zamieszczanie w internecie tego filmu jest tak dziwny, że brak słów. Kto robi takie rzeczy, kto się tak zachowuje? Myślę też, że sprawa nie zostanie wyjaśniona. Jedynie może teraz inne dziewczyny dwa razy się zastanowią, zanim podejmą pewne decyzje. Szkoda dziewczyny, ale podejrzewam, że takich jak ona jest bardzo wiele, nie wszystkie giną, ale wszystkie noszą piętno swoich traumatycznych doświadczeń.
Abstrahując od prawdopodobnego udziału Polaków w tym wszystkim (co jest najstraszniejsze w tym wszystkim), to nie zapominajmy dziewczyny o tym, że w krajach arabskich, gdzie do władzy doszli fanatyczni ekstremiści (tak jak w Egipcie po obaleniu Mubaraka) biała kobieta nie ma żadnych praw i jest całkowicie bezbronna, co doskonale pokazała historia Magdy Żuk. Już nawet nie patrząc na to, co mogli jej zrobić, to na wszystkich filmach widać jedno, dziewczyna nie miała żadnej możliwości decydowania o sobie, była stale otoczona grupą arabów, która za nią decydowała i nawet nie pozwolili jej dzwonić z własnego telefonu, a kiedy próbowała uciekać, to została pobita i związana, po prostu dramat!
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: fern » 17 maja 2017, o 20:44

jasandra pisze:
Altena_Q pisze: Prawda jest taka, że moja żona, Niemka, boi się jeździć ze mną do Polski,
Kurczę, tak Ci dobrze w tej Polsce?
Wy chyba, prawdziwie i serdecznie tego kraju nienawidzicie.
Ja znam Araba, który się w PL ożenił i nie ma takich problemów ja wy, chociaż czasem się tak zachowuje, że w morde mu się należy. Znam nawet Austriaka, który tu mieszka i twierdzi, że tam się nie da normalnie już żyć.

Wracając do przyjmowania migrantów, to są przyjmowani, co widać w sklepach i na ulicach.
KE chcę narzucić przymusową relokacje, zarówno uchodźcom, którzy wcale nie palą się ani do PL ani H, jak i krajom, które miałyby by wybudować obozy i pilnować, żeby nie napieprzyli do bogatych.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Altena_Q » 17 maja 2017, o 23:00

Tu nie chodzi o nienawiść, tylko o osobiste doświadczenia. Każdy ma po prostu inne, co widać w tym wątku.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
zztop
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 15:47

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: zztop » 11 lip 2017, o 09:09

Altena_Q pisze:
fern pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze: Kiedy to wszystko obserwuję, dochodzę do smutnego wniosku, że Polacy, i nie tylko Polacy, niczym nie różnią się od Niemców podczas drugiej wojny światowej.
To bardzo smutne.
Może przestań patrzeć na Polskę i Polaków, przez pryzmat mediów i różnych NGO-sów, co robią ludziom wodę z mózgu i mają za to płacone.
Wyjdź sobie na spacer i rozejrzyj się w koło, sama osobiście. Wtedy powinnaś zauważyć, że kebabów i barków azjatyckich na polskich ulicach jest tyle samo co w Berlinie czy Wiedniu.
Jak tak się rozejrzeć, to się okaże, że Polska i Polacy przyjmują migrantów, którzy tu mogą żyć i pracować.
Czy chcesz, żeby tu były jeszcze getta i "No Go Zones" ? Idę o zakład, że mieszkający w Polsce Wietnamczycy i Arabowie, tak samo tego nie chcą jak większość Polaków.
I nie oznacza to, że są nazistami.
Prawda jest taka, że moja żona, Niemka, boi się jeździć ze mną do Polski, bo strach odezwać się na ulicy czy w tramwaju po niemiecku, musi uważać, aby przypadkiem nie chwycić mnie za rękę w miejscu publicznym, ponadto nie może się przyzwyczaić, że ludzie bardzo nahalnie się na nią gapią, w taki ostentacyjny sposób, mierząc wzrokiem od stóp do głów. A nie wygląda ani nie ubiera się ekscentrycznie. Ja sama jeżdżę do Polski tylko kiedy muszę odwiedzić rodziców, na wakacje obie wolimy tam, gdzie możemy czuć się swobodnie. Niestety, ale to prawda, że ostatnio nastroje w Polsce faktycznie się pogoszyły.
Prawda jest też taka, że coraz więcej Niemców i niemieckiej Polonii przeprowadza się min do Polski z powodu błędnej polityki imigracyjnej Niemiec.
Mój były to Niemiec, mieszkaliśmy w Polsce, po naszym rozwodzie ponownie wszedł w związek z Polką, mieszka tutaj nadal. Po tylu latach pobytu tutaj nie mówi po polsku, bo po co, a ja zawsze miałam wrażenie, że ludzie są dla niego milsi niż dla mnie, bo to obcokrajowiec i trzeba ugościć :-)
Może Twoja na ludzi spod byka patrzy, to się tak odwzajemniają :-)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Altena_Q » 11 lip 2017, o 10:59

Skoro już tak chamsko personalnie atakujesz, powiedz temu Niemcowi aby pojeździł po Białymstoku albo Lublinie i odezwał sie po niemiecku :)
Wasza głupota i nienawiść przeraża, naprawdę.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
zztop
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 15:47

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: zztop » 13 lip 2017, o 22:07

Altena_Q pisze:Skoro już tak chamsko personalnie atakujesz, powiedz temu Niemcowi aby pojeździł po Białymstoku albo Lublinie i odezwał sie po niemiecku :)
Wasza głupota i nienawiść przeraża, naprawdę.
Szczerze, spodziewałam się takiej odpowiedzi :-)
jjjjjj71
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 lis 2009, o 01:00

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: jjjjjj71 » 13 lip 2017, o 22:49

Altena_Q pisze:Skoro już tak chamsko personalnie atakujesz, powiedz temu Niemcowi aby pojeździł po Białymstoku albo Lublinie i odezwał sie po niemiecku :)
Wasza głupota i nienawiść przeraża, naprawdę.

Skończ kobieto tą antypolską propagandę i jak Ci się nie podoba, nie przyjeżdżaj do kraju. Cudze chwalice, swego nie znacie.... Nie mogę słuchać tych bzdetów o tym fantastycznym, cywlizowanym zachodzie, które próbujecie wmawiać Polakom. Tego ,,cywilizowanego" zachodu za parę lat nie będzie już teraz człowiek czuje się tam tak jakby był w kraju trzeciego świata. Zobaczycie polskie paszporty będą kiedyš w cenie. Zachód szykuje sobie politpoprawną pętlę na szyję przy akompaniamencie orientalnej orkiestry z krajów arabskich.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: dobranocka14 » 13 lip 2017, o 23:48

jjjjjj71 pisze:Cudze chwalice, swego nie znacie.... .
Swoje właśnie przyszło :lol:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: dobranocka14 » 13 lip 2017, o 23:53

dobranocka14 pisze:
jjjjjj71 pisze:Cudze chwalice, swego nie znacie.... .
Swoje właśnie przyszło :lol:
Gdyby były wątpliwości:
jjjjj71 pisze: jeździmy na Marsz Niepodległości z ONRem, bo kochamy naszą zaściankową Polskę
jjjjjj71
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 lis 2009, o 01:00

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: jjjjjj71 » 14 lip 2017, o 19:56

Gdyby były wątpliwości to co? Polubiłam młodych z ONRu za ukochanie Ojczyzny, szeroką wiedzę historyczną i szczere zaangażowanie w sprawy Polski. Swoją wiedzę na ich temat nie podjęłam z TVNu jak niektórzy. Najpierw jestem Polką, z kim sypiam to moja sprawa, a nie zamierzam budzić się ze strachem przed ścięciem tylko dlatego, że jestem lesbijką, co mi w zaściankowej Polsce nie grozi, a zdarzyć się może w tym tzw. cywilizowanym kalifacie europejskim.
Vlex
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 14 cze 2017, o 01:25

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Vlex » 14 lip 2017, o 20:36

no strasznie dziwne, że Niemców nienawidzimy. w końcu ich dziadkowie tylko nami palili w piecu jak węglem

widać że jesteście przeciwni dla zasady więc jedźcie sobie na zachód Europy. będzicie romantycznie uciekać przed muzułmanami :) podczas gdy my będziemy siedzieć w klubach dla gejów i lesbijek w Polsce :)
jjjjjj71
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 lis 2009, o 01:00

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: jjjjjj71 » 14 lip 2017, o 21:00

Vlex pisze:no strasznie dziwne, że Niemców nienawidzimy. w końcu ich dziadkowie tylko nami palili w piecu jak węglem

widać że jesteście przeciwni dla zasady więc jedźcie sobie na zachód Europy. będzicie romantycznie uciekać przed muzułmanami :) podczas gdy my będziemy siedzieć w klubach dla gejów i lesbijek w Polsce :)

Lepiej nie można tego ująć. Jestem trochę ciekawa jak będzie wyglądać ich romantyczna ucieczka... Pewnie będziemy to oglądać w tv popijając latte... :cool:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: dobranocka14 » 15 lip 2017, o 01:18

jjjjjj71 pisze:Gdyby były wątpliwości to co? Polubiłam młodych z ONRu za ukochanie Ojczyzny, szeroką wiedzę historyczną
To wiele wyjaśnia.
ODPOWIEDZ