Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: onlyforyoureyes » 7 sie 2016, o 17:01

gierojka pisze: a to dziecko nie potrzebuje ojca, wzrocu meskiego? :D
właściwie to nie potrzebuje. cóż to za wzorzec? wzorzec chamstwa, głupoty i przemocy chyba. lepiej już jak ojca nie ma, niż ma tak wychować dziecko, żeby je skrzywić psychicznie. zresztą większość ludzi na świecie wychowało się bez specjalnej ingerencji ojca w wychowanie, bo ci mają najczęściej wywalone na wychowywanie dzieci. sam fakt że są w domu, i żłopią piwsko przed TV to jeszcze nie jest wychowanie dziecka.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: eminem98xd » 7 sie 2016, o 17:28

Nie , nie pomyślałam i boję się o tym pomyśleć . Ale te historie przeważnie kończą się tak : https://www.youtube.com/watch?v=OHAXOXPbuk8 . Głownie to wina propagandy która próbuje nam weprzeć czym jest islam , że jest np religią pokoju , głownie przez to że takie panienki są nie doinformowane , bo duża czesć kobiet niestety nie interesuje się niczym poza modą . Co w sumie w tych czasach , są uczone tego od dzieciństwa . I kobieta ma taką naturę , że da się ją oszukać ponieważ ona działa na emocje . Jak ktoś jej zainponuje pod względem emocjonalnym , to później ciężko jest jej przejrzeć na oczy i kończy się tak jak na tym filmiku . Również z własnych obserwacji wiem , że jak dziewczynka zażyła przemocy fizycznej czy psychicznej , albo emocjonalnej od Ojca . To później niestety , nieświadomie kieruje się tym wzorcem .
Poza tym człowieku , czy ty naprawdę przykład nieskazitelnej męskości czerpiesz od muzułmanów ? Czy to naprawdę według Ciebie jest ten wzór ? Bo myślę , że np taka Husaria czy chociażby Polscy żołnierze , lepszy ten wzór przedstawiają .
Ja np duzo obracam się w męskim gronie . Należę również do organizacji militarnej i mimo że tam jest więcej mężczyzn i musze przyznać że są mężczyznami i w kwestii zawodowej , w kwestii życiowej ( bo dobrze znam swoich kompanów ) . To mimo wszystko oni mnie nie ignorują , nie gnoją , a szanują i biorą pod uwagę to co mówię jeżeli mówię dobrze , czy wykonuje dobrze swoje obowiązki . W sumie jak każdego w tej organizacji . Nie nazywam ich szwoinistami , jak jest coś bardzo , bardzo ciężkiego do noszenia np 15 kilowy plecak z karabinami , bo wiedzą że mam mniejszą wydajność siłową od nich i mi pomagają , nie są jacyś oburzeni tym faktem bo np nadrabiam swoją umiejętnością strzelecką .
Ja np nie wymieniam tej energii w sposób seksualny z mężczyznami bo wolę kobiety , ale na co dzień wymieniam swoją kobiecą energię z męską , chodź by w takiej organizacji i to jest bardzo w porządku . Bo oni szanują moją kobiecość , że np jestem slabsza fizycznie i mniej ogarniam na mapie , a ja szanuje ich męskość i nie wyzywam ich od emocjonalnych półgówków , od mięśniaków bez mózgu .
Nie wiem , czy to co piszesz jest trollem , ale według mnie każdy żart coś sygnalizuje .
Zapytam się szczerze . Chciał/a byś by gnojoy/a ? Nikt by nie chciał żeby był niszczony z tego powodu jaki jest .
Islam niszczy kobiecość , tak jak kiedyś np kościół katolicki i przyznam się że zbytnia feminizacja niszczy męskość i to tak nachalnie zbyt brutalnie co zdaje mi się czasami że to zmierza do totalnego upadku . Ale feminizm znowu jest wynikiem tego wcześniejszego aspektu . I widzisz co się dzieje ? Gdy zlekceważy się tylko jeden element ? Dochodzi do fali zniszczenia .
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: SmokGummifaden » 7 sie 2016, o 17:54

Interlokutorka1 pisze:Jak w ogóle można stawiać takie pytanie? Jak można być szczęśliwym jako niewolnik? Niektóre będą, ale 99,9% - nie.

Jak można stawiać takie pytanie - pewnie można, jeśli jest się facetem, jak "gierojka". :poop:
Interlokutorka1? Cóż to za radykalna zmiana ;-), z Interlokutorki na Interlokutorke1. :roll: To już pomidor nie wystarczy? ;-)
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: onlyforyoureyes » 7 sie 2016, o 20:48

Alpha pisze:To smutne, gieroju,że swoje frustracje wynikające najpewniej z braku erekcji musisz wywalać na forum dla kobiet kochajacych kobiety. Twój zainfekowany szowinizmem móżdżek nie ogarnia, że faceci są dla większości z nas zbędni w życiu intymnym, w związkach. Możemy mieć kolegów i przyjaciół, współpracowników, jednak znają oni granicę i wiedzą co to szacunek do kobiety. Ty jesteś dupkiem, pustakiem o IQ < 80. Euro się skończyło, Rio za trudne do ogarnięcia, niedziela samotna. Nawet kumple cię olali, bo nie trawią nieudaczników to wpadłeś do lesbijek i myślisz, że pogoniłeś im kota swoim wątpliwym berłem! Żałosny dupek.
:ok: :hahaha:
facet nie może znieść tego że nie jest potrzebny żadnej kobiecie, że żadna nie chce z nim być, seksu z nim nie chce, że nie może żadnej wyrwać, więc postanowił światu na siłę udowodnić że kobieta potrzebuje faceta bo.... bo taka jest jej natura, buhahahaha :lol:
gierojka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:44

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: gierojka » 7 sie 2016, o 20:50

i w tej organizacji militarnej nie ma wymogu, zeby kazdy byl samodzielny? to jakas kijowa organizacja :D
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: onlyforyoureyes » 7 sie 2016, o 20:51

gierojka pisze: islam trzyma kobiecosc w ryzach, by sluzyla zamiast niszczyc, bo babki potrafia byc od facetow gorsze (hoho one tez potrafia zgnoic). albo sie je totalnie podporzadkuje albo jest syf - oni sa pojebani ale te podstawy maja dobre, rozpracowali kobitki
to przejdź na islam i czekaj na swoje 72 dziewice w raju allaha buhahahaha :lol: wiecznie odnawialne dziewice :hahaha:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: Alpha » 8 sie 2016, o 14:35

onlyforyoureyes pisze:
Alpha pisze:To smutne, gieroju,że swoje frustracje wynikające najpewniej z braku erekcji musisz wywalać na forum dla kobiet kochajacych kobiety. Twój zainfekowany szowinizmem móżdżek nie ogarnia, że faceci są dla większości z nas zbędni w życiu intymnym, w związkach. Możemy mieć kolegów i przyjaciół, współpracowników, jednak znają oni granicę i wiedzą co to szacunek do kobiety. Ty jesteś dupkiem, pustakiem o IQ < 80. Euro się skończyło, Rio za trudne do ogarnięcia, niedziela samotna. Nawet kumple cię olali, bo nie trawią nieudaczników to wpadłeś do lesbijek i myślisz, że pogoniłeś im kota swoim wątpliwym berłem! Żałosny dupek.
:ok: :hahaha:
facet nie może znieść tego że nie jest potrzebny żadnej kobiecie, że żadna nie chce z nim być, seksu z nim nie chce, że nie może żadnej wyrwać, więc postanowił światu na siłę udowodnić że kobieta potrzebuje faceta bo.... bo taka jest jej natura, buhahahaha :lol:
Szanowna Moderacjo, jeżeli wywalacie wybiórczo jakąś wypowiedź, to dla porządku, wywalcie również te, w których ktoś tę wypowiedź cytuje :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
OtaAaris
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2016, o 22:04

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: OtaAaris » 13 sie 2016, o 03:31

Pytanie o "Szczęście" to pytanie bardzo ciekawe.
Szczęscie nie zależy od majątku, od poziomu wolności, od rozmiarów telewizora ani rodzaju samochodu.
Zapewne ludzie pińcet lat temu, kiedy większości tych wszystkich udogodnień cywilizacyjnych zwyczajnie nie było, demokracji i wolności nie było a prawa regulował król I jego poborcabyli jednak szczęśliwi, w podobnym stopniu jak są szczęśliwi ludzie dziś.
Szczęście to stan umysłu.
Któryś z myślicieli opisał różnicę w zakresie uzyskiwania szczęscia występującą między ludźmi Wschodu a ludźmi Zachodu.
Napisał, że szczęście można opisac takim ułamkiem, gdzie w liczniku wpisujemy to co mamy a w mianowniku to co chcielibyśmy mieć.
Ludzie Zachodu koncentrują się na zwiększaniu licznika.
Ludzie Wschodu, na redukowaniu mianownika.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: moja_alchemia » 13 sie 2016, o 11:26

OtaAaris pisze:Pytanie o "Szczęście" to pytanie bardzo ciekawe.
Szczęscie nie zależy od majątku, od poziomu wolności, od rozmiarów telewizora ani rodzaju samochodu.
Zapewne ludzie pińcet lat temu, kiedy większości tych wszystkich udogodnień cywilizacyjnych zwyczajnie nie było, demokracji i wolności nie było a prawa regulował król I jego poborcabyli jednak szczęśliwi, w podobnym stopniu jak są szczęśliwi ludzie dziś.
Szczęście to stan umysłu.
Któryś z myślicieli opisał różnicę w zakresie uzyskiwania szczęscia występującą między ludźmi Wschodu a ludźmi Zachodu.
Napisał, że szczęście można opisac takim ułamkiem, gdzie w liczniku wpisujemy to co mamy a w mianowniku to co chcielibyśmy mieć.
Ludzie Zachodu koncentrują się na zwiększaniu licznika.
Ludzie Wschodu, na redukowaniu mianownika.
rozumiem tą ogólną zasadę, jednak nie zgadzam się z nią,
można zwiększać licznik i redukować mianownik, ale nie powoduje to zwiększenia szczęścia,
być może reguły matematyki nie mają w tym zakresie zastosowania?
OtaAaris
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2016, o 22:04

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: OtaAaris » 13 sie 2016, o 14:42

No to inaczej - czy ludzie w czasach dawniejszych, z powiedzmy czasów sienkiewiczowskiego "Potopu", albo może jeszcze dawniej, mogli w ogóle być szczęśliwi? Nie mając dookoła tego wszystkiego co mamy dziś?
Jeśli odpowiedź maiłaby brzmieć: "nie" "nie za bardzo" czy "nie do końca", to weź pod uwagę że mamy początek XXI wieku, i za powiedmy sto dwieście następnych lat ktoś kogoś na serio zapyta: "czy ludzie w czasach dawniejszych, z powiedzmy XXI wieku mogli w ogóle być szczęśliwi, nie mając holowizji, robotycji, sepulek i bez fizycznej mozliwości wyprowadzenia sie z planety na której mieszkają".
Niektórzy mogliby postawić tezę, że homo sapiens może być szczęśliwy w prawie każdej otoczce kulturowo-technicznej...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: ImaSumak » 13 sie 2016, o 17:16

OtaAaris pisze:No to inaczej - czy ludzie w czasach dawniejszych, z powiedzmy czasów sienkiewiczowskiego "Potopu", albo może jeszcze dawniej, mogli w ogóle być szczęśliwi? Nie mając dookoła tego wszystkiego co mamy dziś?
Jeśli odpowiedź maiłaby brzmieć: "nie" "nie za bardzo" czy "nie do końca", to weź pod uwagę że mamy początek XXI wieku, i za powiedmy sto dwieście następnych lat ktoś kogoś na serio zapyta: "czy ludzie w czasach dawniejszych, z powiedzmy XXI wieku mogli w ogóle być szczęśliwi, nie mając holowizji, robotycji, sepulek i bez fizycznej mozliwości wyprowadzenia sie z planety na której mieszkają".
Niektórzy mogliby postawić tezę, że homo sapiens może być szczęśliwy w prawie każdej otoczce kulturowo-technicznej...

Ponieważ badając daną kulturę czy społeczność by ją zrozumieć i w pełni poznać, trzeba pozbyć się całkowicie patrzenia przez swój pryzmat i swoje postrzeganie świata.
I tak coś co nam wydaje się być barbarzyństwem, gdzie indziej będzie w pełni akceptowaną normą.
Nie należy ludzi uszczęśliwiać na siłę.
Lubię kiedy kobieta...
gierojka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:44

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: gierojka » 22 sie 2016, o 21:10

no. czyli kobiety w islamie mogą być zupełnie szczęśliwe, mimo życia w patriarchalizmie (a może nawet właśnie dlatego). to po co się nimi przejmować?
OtaAaris pisze:No to inaczej - czy ludzie w czasach dawniejszych, z powiedzmy czasów sienkiewiczowskiego "Potopu", albo może jeszcze dawniej, mogli w ogóle być szczęśliwi? Nie mając dookoła tego wszystkiego co mamy dziś?
tak, bo nikt im nie wmawiał, że są nieszczęśliwi :)
onlyforyoureyes pisze:to przejdź na islam i czekaj na swoje 72 dziewice w raju allaha buhahahaha :lol:
a czy to w ogóle mają być ładne dziewice? bo 70 brzydkich kobiet to nic przyjemnego
Minflames
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 11:42

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: Minflames » 9 paź 2016, o 16:22

http://www.filmweb.pl/film/Circumstance-2011-592363


BARDZO, BARDZO polecam w tym temacie.
:(
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: Altena_Q » 9 paź 2016, o 22:44

Film ogladalam, bardzo przygnebiajacy. Ale tytul tego tematu jest mylacy, zalozony zreszta przez zbanowanego juz trolla. Poniewaz tak, sa w islamie kobiety szczesliwe, bo sa hetero, maja dobrych mezow i dobrze sie czuja w roli zony i matki. W kazdej religii sa takie kobiety. I bez religii rowniez.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: eminem98xd » 12 paź 2016, o 21:47

gierojka pisze:i w tej organizacji militarnej nie ma wymogu, zeby kazdy byl samodzielny? to jakas kijowa organizacja :D

Każdy z nas na swój sposób jest samodzielny , ale jesteśmy zgrani , każdy wyrównuje czyjąś umiejętność bo jak by tak było nie było by żadnych organizacji , a my nie byli byśmy zespołem .
Femminile
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2016, o 14:23

Re: Skąd wiecie, że kobiety w islamie nie są szczęśliwe

Post autor: Femminile » 25 lis 2016, o 14:56

Nie wiemy, ale jak mają twarz polaną kwasem - to raczej nie są. Chyba, że to lubią.
ODPOWIEDZ