Bez stanika

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
ciastkoxd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2013, o 21:17

Re: Bez stanika

Post autor: ciastkoxd » 10 gru 2016, o 21:36

pila1987 pisze:ojjjjjj. .. po za domem tylko stanik jest wskazany przy rozmiarze C bez stanika nie ma takiej opcji niewygodna to raz a dwa dyskomfort. . . tylko w domku bez i nago można śmigać sobie... ja osobiście takie mam zdanie..
popieram :-P
Juni
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 154
Rejestracja: 13 lis 2016, o 21:43

Re: Bez stanika

Post autor: Juni » 11 gru 2016, o 08:27

Zipelnie nie obchodzi mnie stanik czy jego brak u innych kobiet :) mijam mase ludzi idac ulica i nie analizuje ich wyborow. Oczywiste dla mnie jest ze jedni beda mieli buty ktore mi sie podobaja, inni takie ktorych za darmo bym nie chciala, jeszcze inni nie beda mieli ich wcale, bo wybrali smiganie boso. Ich wybor. Nie uznaje sie tez za nikogo kto powinien oceniac estetyke innych. Ok jesli ktos razaco zakloca moje zycie bo sie nie myje i jest odrazajacy to moge ewentualnie byc zaniepokojona. Ale kim jestem by oceniac tusze, wyglad, piersi innych? Nie wiem. Raczej nie lubie tej calej krytyki. Zostawiam sprawy proste. Jedni chca nosic stanik inni nie i nikt nikogo nie morduje tym wyborem.

Sama nosze. Lepiej sie czuje. Moze kiedys przestane. Nie wiem. Ludzie sa zmienni.
Awatar użytkownika
hubab_uba
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2016, o 16:11

Re: Bez stanika

Post autor: hubab_uba » 15 gru 2016, o 16:19

Nie ogarniam. Albo ktoś nosi albo nie. Najczęściej noszą te, które mają mały biust, bo po prostu ich to nie boli. Ale jak wygodnie chodzić bez stanika niektórym kobietom to dlaczego miałyby nie chodzić? Nie rozumiem problemu
mayawaska
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 01:35

Re: Bez stanika

Post autor: mayawaska » 21 gru 2016, o 20:07

myślę, że stanik to wynalazek idealny. można powiedzieć, że pracuje on dla kobiety i na kobietę w czasie rzeczywistym i na przyszłość. jak jest dobrze dobrany - kobieta wygląda w nim pięknie, dodaje jej samych wspaniałości i podkreśla co najlepsze, dba również o wygodę, a gdy jest noszony systematycznie i towarzyszy jej podczas każdych zmian rozmiaru piersi, kiedy nie są pozostawiane samym sobie, to pracuje na ich wygląd również po jego zdjęciu. moim zdaniem ze stanikiem powinno się współpracować na co dzień - gdzieś w terenie, wśród obcych ludzi, których nie chcemy obdarowywać swoją intymnością - by chronić biust przed bezlitosnym działaniem grawitacji (choć przy niewielkich biustach to nie aż tak istotne), a po zakończeniu współpracy każdego dnia, móc go zdjąć i ukazywać piękno nagiego i zadbanego biustu tej wyjątkowej osobie. ;)

a jeśli chodzi o same względy estetyczne, to wiadomo - jest to sprawa kulturowa, społeczna itd. z punktu biologicznego, to ludziom widok piersi (i podobnych im kształtów) nie jest i nie był nigdy obojętny, i jako wyżej rozwinięty gatunek, powinniśmy jednak pewne instynkty w wielu okolicznościach naszego życia tłumić.
Awatar użytkownika
pony_club
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 18 sty 2014, o 13:53

Re: Bez stanika

Post autor: pony_club » 6 sty 2017, o 21:40

Bardzo chciałabym nosić stanik, bo to by znaczyło, że mam na co go włożyć.

A tak to tylko sportowe topy noszę...
Fraankaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2017, o 16:14

Re: Bez stanika

Post autor: Fraankaa » 13 sty 2017, o 16:21

pony_club pisze:Bardzo chciałabym nosić stanik, bo to by znaczyło, że mam na co go włożyć.

A tak to tylko sportowe topy noszę...
Jak masz maly biust to chodz bez biustonosza? bo po co?
ja mam wlasnie spory biust i bez biustonosza ani rusz, a moj partnet uwielbia biust na wolonosci, zawsze jak idzie dziewczyna bez takowej bielizny to sie za nia ogladnie :)
perla_del_mar
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2013, o 10:10

Re: Bez stanika

Post autor: perla_del_mar » 18 sty 2017, o 02:17

mayawaska pisze:myślę, że stanik to wynalazek idealny. można powiedzieć, że pracuje on dla kobiety i na kobietę w czasie rzeczywistym i na przyszłość. jak jest dobrze dobrany - kobieta wygląda w nim pięknie, dodaje jej samych wspaniałości i podkreśla co najlepsze, dba również o wygodę, a gdy jest noszony systematycznie i towarzyszy jej podczas każdych zmian rozmiaru piersi, kiedy nie są pozostawiane samym sobie, to pracuje na ich wygląd również po jego zdjęciu. moim zdaniem ze stanikiem powinno się współpracować na co dzień - gdzieś w terenie, wśród obcych ludzi, których nie chcemy obdarowywać swoją intymnością - by chronić biust przed bezlitosnym działaniem grawitacji (choć przy niewielkich biustach to nie aż tak istotne), a po zakończeniu współpracy każdego dnia, móc go zdjąć i ukazywać piękno nagiego i zadbanego biustu tej wyjątkowej osobie. ;)

a jeśli chodzi o same względy estetyczne, to wiadomo - jest to sprawa kulturowa, społeczna itd. z punktu biologicznego, to ludziom widok piersi (i podobnych im kształtów) nie jest i nie był nigdy obojętny, i jako wyżej rozwinięty gatunek, powinniśmy jednak pewne instynkty w wielu okolicznościach naszego życia tłumić.

Trudno sie z tym nie zgodzić. Podpisuję się pod Pani opinią
michalina12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 09:13

Re: Bez stanika

Post autor: michalina12 » 12 kwie 2017, o 15:32

Troszkę nie rozumiem jaka jest istota problemu. Świadomie wybrałaś, że chcesz mieć obwisły biust za parę lat i mamy Cię poprzeć?
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Bez stanika

Post autor: reader » 17 kwie 2017, o 08:38

michalina12 pisze:Troszkę nie rozumiem jaka jest istota problemu. Świadomie wybrałaś, że chcesz mieć obwisły biust za parę lat i mamy Cię poprzeć?
Ale podobno jest wprost przeciwnie. Jeśli nie masz bardzo obfitego biustu, to noszenie stanika powoduje osłabienie mechanizmów odpowiedzialnych za podtrzymywanie biustu i szybciej obwisa.
ODPOWIEDZ