Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 15 paź 2015, o 23:26

babette_h pisze:
ImaSumak pisze:Przez nasz ogródek codziennie wieczorem o tej samej porze przechodzi jeż. Zawsze tą samą trasą, przez środek. Na początku próbowałam ratować mu życie, bo psy mocno się na niego rzucały, ale z czasem okazało się, że jeż doskonale sobie radzi i nauczył psy, że nie wolno go próbować dotykać. Obecnie jeż już nawet nie kuli się idąc, a psy tylko mu towarzyszą w ciszy podczas drogi przez ogródek. I tak jeż ułożył sobie moje psy. Lubię o nim myśleć, że to ona, dlatego nazywamy ją Pani Jeżyna.
Daj kocie chrupki. A do zabawy surowe jajko.
Obawiam się, że w wyścigu do jedzenia Jeżyna nie będzie miała żadnych szans. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Dainty » 6 lis 2015, o 13:32

Dostałam wyczekaną, wymarzoną pracę w pogotowiu. Warszawianki strzeżcie się :cool:
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: tygrysica3 » 25 lis 2015, o 23:01

Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Wiosennagwiazda » 25 lis 2015, o 23:27

Dainty pisze: Warszawianki strzeżcie się :cool:

Skojarzyło mi się pogotowie w Łodzi, 13 lat wstecz.
Wtedy to można było się strzec.
Awatar użytkownika
Wilde_Fish
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 29 mar 2014, o 14:07
Lokalizacja: Londyn

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Wilde_Fish » 25 lis 2015, o 23:35

…Po wielu miesiącach niespodziewanie udało mi się "wpaść" na panią potrafiącą rozpuścić me serce tak jak moja Ukochana—
Taaa tylko druga jeszcze bardziej niedostępna niż pierwsza :oops: Więc słodko-kwaśno.
When She took a look into my eyes……Forever is just a fraction of how long I will love You
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: adama » 25 lis 2015, o 23:39

Wiosennagwiazda pisze:
Dainty pisze: Warszawianki strzeżcie się :cool:

Skojarzyło mi się pogotowie w Łodzi, 13 wstecz.
Wtedy to można było się strzec.
O


Oj Wiosenna, Wiosenna :)

życie jest pełne zagrożeń,
ot, statystyka (zdarzeń) ... i polityka ( :| ) ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Wiosennagwiazda » 26 lis 2015, o 15:54

Nie tylko u Nas takie numery, ale...sławy to nie daje ;-)
Awatar użytkownika
bettyq
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 28 lis 2015, o 17:01

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: bettyq » 28 lis 2015, o 17:57

Wilde_Fish pisze:…Po wielu miesiącach niespodziewanie udało mi się "wpaść" na panią potrafiącą rozpuścić me serce tak jak moja Ukochana—
Taaa tylko druga jeszcze bardziej niedostępna niż pierwsza :oops: Więc słodko-kwaśno.
Jak to, niedostępna?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 1 gru 2015, o 00:37

Bardzo dziękuję pewnej Pani/Dziewczynie z obsługi lotniska, która dzisiaj wieczorem zdecydowała, że nie muszę zapłacić pewnej niezrozumiałej dla mnie opłaty, wbrew swoim kolegom i koleżankom. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 1 gru 2015, o 08:42

A cóż to była za oplata? Niespodziewana życzliwość zawsze dziwi :D
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 1 gru 2015, o 21:45

pannaeliza pisze:A cóż to była za oplata? Niespodziewana życzliwość zawsze dziwi :D
Zdarza mi się czasem być na lotnisku bez wydrukowanego biletu, ale po raz pierwszy mi się zdarzyło, by ktoś chciał za wydrukowanie jednej kartki ode mnie pieniędzy i to 150 zł... Polska paranoja.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Wiosennagwiazda » 1 gru 2015, o 21:51

ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:A cóż to była za oplata? Niespodziewana życzliwość zawsze dziwi :D
Zdarza mi się czasem być na lotnisku bez wydrukowanego biletu, ale po raz pierwszy mi się zdarzyło, by ktoś chciał za wydrukowanie jednej kartki ode mnie pieniędzy i to 150 zł... Polska paranoja.
może to miał być wydruk samolotu w 3d? ponoć im więcej szczegółów, tym drożej :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 1 gru 2015, o 22:10

Wiosennagwiazda pisze:
ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:A cóż to była za oplata? Niespodziewana życzliwość zawsze dziwi :D
Zdarza mi się czasem być na lotnisku bez wydrukowanego biletu, ale po raz pierwszy mi się zdarzyło, by ktoś chciał za wydrukowanie jednej kartki ode mnie pieniędzy i to 150 zł... Polska paranoja.
może to miał być wydruk samolotu w 3d? ponoć im więcej szczegółów, tym drożej :wink:
A o tym nie pomyślałam. Czyli jednak moja wina. :)
Ale od razu przyszło mi teraz do głowy pytanie: ile by mi kazali zapłacić za wniesienie tego samolotu na pokład? :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 2 gru 2015, o 00:07

ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:A cóż to była za oplata? Niespodziewana życzliwość zawsze dziwi :D
Zdarza mi się czasem być na lotnisku bez wydrukowanego biletu, ale po raz pierwszy mi się zdarzyło, by ktoś chciał za wydrukowanie jednej kartki ode mnie pieniędzy i to 150 zł... Polska paranoja.
Aaa, to ja znam tę polską paranoję :) rajaner wiem ze sobie tak liczy, wiec paranoja w sumie brytyjska ;D
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 2 gru 2015, o 00:12

pannaeliza pisze:
ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:A cóż to była za oplata? Niespodziewana życzliwość zawsze dziwi :D
Zdarza mi się czasem być na lotnisku bez wydrukowanego biletu, ale po raz pierwszy mi się zdarzyło, by ktoś chciał za wydrukowanie jednej kartki ode mnie pieniędzy i to 150 zł... Polska paranoja.
Aaa, to ja znam tę polską paranoję :) rajaner wiem ze sobie tak liczy, wiec paranoja w sumie brytyjska ;D
Ale ja leciałam Wizzairem, to po pierwsze, a po drugie poza Polską nigdy nie kazali mi płacić, a mojej dziewczynie, to nawet w Polsce (no ale cóż, nie jestem nią :roll: )
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 4 gru 2015, o 23:03

ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:
Aaa, to ja znam tę polską paranoję :) rajaner wiem ze sobie tak liczy, wiec paranoja w sumie brytyjska ;D
Ale ja leciałam Wizzairem, to po pierwsze, a po drugie poza Polską nigdy nie kazali mi płacić, a mojej dziewczynie, to nawet w Polsce (no ale cóż, nie jestem nią :roll: )
Ja poza kolorem wielkiej różnicy w tych dwóch liniach nie widzę ;) jaki z tego morał? Drukuj bilet ;)

Podzielę się z Wami: Moje wysiłki się opłacają. CHUDNĘ. i to w niezłym tempie, no dobra,nie mam życia bo spędzam je na siłowni i śni mi się alkohol :cry: rzadko się ważę wiec stąd euforia.
Słomianowdowieństwo się konczy jutro, jestem zbyt zmęczona życiem ( i perspektywą piątego z rzędu weekendu w szkole) i nawet nie śledzę samolotu. Ufam, że doleci.nawet koty są radosne, że od jutra znowu będą dwie mamusie ( w tym jedna szczuplejsza!)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 5 gru 2015, o 16:30

pannaeliza pisze:Ja poza kolorem wielkiej różnicy w tych dwóch liniach nie widzę ;) jaki z tego morał? Drukuj bilet ;)
Sprawdź samoloty. ;)
A co do drukowania: mam strasznie krnąbrną naturę. I tak jak od siebie, również od innych wymagam profesjonalizmu w pracy i logicznego myślenia oraz znajomości swoich obowiązków.
pannaeliza pisze:Podzielę się z Wami: Moje wysiłki się opłacają. CHUDNĘ. i to w niezłym tempie, no dobra,nie mam życia bo spędzam je na siłowni i śni mi się alkohol :cry: rzadko się ważę wiec stąd euforia.
Słomianowdowieństwo się konczy jutro, jestem zbyt zmęczona życiem ( i perspektywą piątego z rzędu weekendu w szkole) i nawet nie śledzę samolotu. Ufam, że doleci.nawet koty są radosne, że od jutra znowu będą dwie mamusie ( w tym jedna szczuplejsza!)
Jak się odchudzasz, to patrz na wagę rzadko. Wtedy będziesz zadowolona i będziesz czuła motywację. Swoją drogą skojarzenie siłowni z alkoholem, ciekawa sprawa :) , ale nie, nie wybiorę się.
Dużo planujesz zrzucić?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 7 gru 2015, o 18:26

Nie wiem czy dużo, jeszcze 8kg. Chciałabym wrócić do wagi sprzed rzucenia palenia, ale widzę ze trochę mi to zajmie ;) nawet nie zauważyłam kiedy się tak spaslam, łączę to z rzuceniem palenia chociaż się nie objadałam, no cóż.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2015, o 20:59

pannaeliza pisze:Nie wiem czy dużo, jeszcze 8kg. Chciałabym wrócić do wagi sprzed rzucenia palenia, ale widzę ze trochę mi to zajmie ;) nawet nie zauważyłam kiedy się tak spaslam, łączę to z rzuceniem palenia chociaż się nie objadałam, no cóż.
Nie wiem czy masz samochód czy poruszasz się autobusami jednak bez względu na środek transportu, jeśli nie przemieszczasz się na faktycznie duże odległości, to możesz spróbować pokonywać drogę na piechotę. Wiem że czas, pogoda czy coś tam, ale to faktycznie działa i nie jest tak nudne jak siłownia.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: dalidaa » 9 gru 2015, o 22:06

ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:Nie wiem czy dużo, jeszcze 8kg. Chciałabym wrócić do wagi sprzed rzucenia palenia, ale widzę ze trochę mi to zajmie ;) nawet nie zauważyłam kiedy się tak spaslam, łączę to z rzuceniem palenia chociaż się nie objadałam, no cóż.
Nie wiem czy masz samochód czy poruszasz się autobusami jednak bez względu na środek transportu, jeśli nie przemieszczasz 4się na faktycznie duże odległości, to możesz spróbować pokonywać drogę na piechotę. Wiem że czas, pogoda czy coś tam, ale to faktycznie działa i nie jest tak nudne jak siłownia.
Może jak ja bym chodziła do pracy zamiast jeździć (60km w jedną stronę ) to bym schodzą w końcu :-)
:twisted:
Ale wraz ze zmianą pracy (od Nowego Roku) będę mieć czas i po drodze na basen w końcu :-)
Nie mogę się doczekać! :-)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 9 gru 2015, o 22:14

dalidaa pisze:
ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:Nie wiem czy dużo, jeszcze 8kg. Chciałabym wrócić do wagi sprzed rzucenia palenia, ale widzę ze trochę mi to zajmie ;) nawet nie zauważyłam kiedy się tak spaslam, łączę to z rzuceniem palenia chociaż się nie objadałam, no cóż.
Nie wiem czy masz samochód czy poruszasz się autobusami jednak bez względu na środek transportu, jeśli nie przemieszczasz 4się na faktycznie duże odległości, to możesz spróbować pokonywać drogę na piechotę. Wiem że czas, pogoda czy coś tam, ale to faktycznie działa i nie jest tak nudne jak siłownia.
Może jak ja bym chodziła do pracy zamiast jeździć (60km w jedną stronę ) to bym schodzą w końcu :-)
:twisted:
Ale wraz ze zmianą pracy (od Nowego Roku) będę mieć czas i po drodze na basen w końcu :-)
Nie mogę się doczekać! :-)
Dalida 60 km, to jednak przesada :) Ja preferuję tak do godziny na nogach w jedną stronę i działa :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Interlokutorka » 11 gru 2015, o 00:17

Interlokutorka pisze:Stał się cud... zdałam. Mały krok dla ludzkości, ale wielki dla mnie. :D
No i kolejny cud... zdałam drugi. Jeszcze dwa. Boziu, jak chciałabym za rok być po wszystkim...

Jest dobrze. :dance:

Dziewczyny, uczcie się, bo to popłaca.
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 11 gru 2015, o 00:22

Interlokutorka pisze:
Interlokutorka pisze:Stał się cud... zdałam. Mały krok dla ludzkości, ale wielki dla mnie. :D
No i kolejny cud... zdałam drugi. Jeszcze dwa. Boziu, jak chciałabym za rok być po wszystkim...

Jest dobrze. :dance:

Dziewczyny, uczcie się, bo to popłaca.
Jak i za pierwszym razem, tak i teraz gratuluję! :)
A uczyć warto się również dla siebie, nie tylko dla pieniędzy. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 11 gru 2015, o 08:44

ImaSumak pisze:
Interlokutorka pisze:
Interlokutorka pisze:Stał się cud... zdałam. Mały krok dla ludzkości, ale wielki dla mnie. :D
No i kolejny cud... zdałam drugi. Jeszcze dwa. Boziu, jak chciałabym za rok być po wszystkim...

Jest dobrze. :dance:

Dziewczyny, uczcie się, bo to popłaca.
Jak i za pierwszym razem, tak i teraz gratuluję! :)
A uczyć warto się również dla siebie, nie tylko dla pieniędzy. :)

To.prawda a najlepszym przykładem jestem ja :D studiuję n-ty kierunek z rzędu, trwa to lata, z dobrze płatnych zawodów i kierunków przeskoczylam na nisko płatne, gdzie w tym sens :D

A co do chodzenia na nogach - chodzę! Do pracy mam 30 minut pieszo i staram się nie jeździć, pomaga. Aczkolwiek dzisiaj pojechałam, pierwszy zimny dzień a ja wyskoczylam z gołymi kostkami u nóg - gdybym szła na nogach, kostki odpadłyby niechybnie.

Zatem, uczcie się i noscie zimowe obuwie :roll:
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: takeyoudowntown » 11 gru 2015, o 09:27

Eliza, polecam sprawdzać pogodę dzień wcześniej, najlepiej na kilku serwisach i przygotowywać odpowiedni ubiór do niej, bo takie odzieżowe spontany o tej porze roku to niezbyt dobry pomysł ;) Chyba że się chce koniecznie dać odpocząć tym nogom, leżąc potem tydzień w łóżku na tabletkach ;)
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 11 gru 2015, o 10:40

No tak, to słuszna uwaga Takeyoudowntown, tym bardziej ze zwolnienie byłoby mi bardzo nie ma rękę a i wyglądalam chyba dość zabawnie dzisiaj. Właściwie to wyglądam dalej, i będę do wieczora :roll: cóż.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: tygrysica3 » 11 gru 2015, o 11:06

Interlokutorka pisze:
Interlokutorka pisze:Stał się cud... zdałam. Mały krok dla ludzkości, ale wielki dla mnie. :D
No i kolejny cud... zdałam drugi. Jeszcze dwa.
...Inter, zabrzmiało prawie jak w "Jarmarku Cudów" Szymborskiej :cool: :wink:
Boziu, jak chciałabym za rok być po wszystkim...
...gratuluję :slonko: i za to, aby za rok było "po wszystkim" :toast:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 11 gru 2015, o 14:11

Polecam sprawdzanie pogody u meteorologów norweskich. Z racji pracy przetestowałam wiele różnych i najbardziej sprawdzalna wg mnie jest właśnie norweska.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: tygrysica3 » 11 gru 2015, o 15:56

Interlokutorka pisze: Dziewczyny, uczcie się, bo to popłaca.
...a czego mamy się uczyć - licząc na kalkulację?..
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Interlokutorka » 11 gru 2015, o 18:47

tygrysica3 pisze:
Interlokutorka pisze: Dziewczyny, uczcie się, bo to popłaca.
...a czego mamy się uczyć - licząc na kalkulację?..
Tego, co lubicie. Bo uczyć się z sukcesem można tylko wtedy, gdy towarzyszą temu pozytywne emocje.

Jeśli o mnie chodzi, to lubię (uwielbiam!) dłubaninę i logiczne myślenie, łamigłówki logiczne. Zbiorem logicznych łamigłówek jest dla mnie matematyka - i dlatego uczę się matmy. Te (państwowe) egzaminy, co je zdaję, są właśnie z matematyki. Zdaje je zwykle ok 10% zdających, a przystępuje garsteczka absolwentów kierunków ścisłych...
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
ODPOWIEDZ