Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Cafe dla wszystkich
NArazieNAgazie
Posty: 8
Rejestracja: 30 sie 2016, o 18:11

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: NArazieNAgazie » 5 gru 2016, o 01:59

Hmmm... Jestem szczupła, mam długie włosy i ogólnie kobiecy wygląd, ale znajomi heterycy uważają mnie za raczej męską dziewczynę bo strzelam, rąbię drewno, wszystko naprawiam i mam "męskie poczucie humoru". Jak im powiedziałam, że poznałam kobietę, to uslyszalam pełne akceptacji stwierdzenie: "To było oczywiste, że taki facet w końcu pozna kobietę". Szok wywołał news, że to tamta jest raczej "męska" i pojawiło się "Ale jak to?" :cool:
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: Altena_Q » 26 gru 2016, o 20:45

"Wygląda zupełnie jak kobieta!" Skomentował mnie dzisiaj pan W. - polski burak siedzący przy stole u znajomych. Byłam ponoć pierwszą lesbijką, jaką widział na żywo. Cudny komentarz padł na boku do gospodarza, który zaraz skrytykował go od homofobów, więc uprzejmie udałam, że nie usłyszałam.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: Lexus-1980 » 28 gru 2016, o 23:21

Taki smutny dzień to sobie poprawiłam humor.
Ja chyba najczęściej to słyszę skąd wiesz?
Bo sypiam z kobietą, kocham kobietę ecc- cisza.
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
alinakoszel
Posty: 8
Rejestracja: 5 sty 2017, o 18:25

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: alinakoszel » 12 sty 2017, o 12:49

Altena_Q pisze:"Wygląda zupełnie jak kobieta!" Skomentował mnie dzisiaj pan W. - polski burak siedzący przy stole u znajomych. Byłam ponoć pierwszą lesbijką, jaką widział na żywo. Cudny komentarz padł na boku do gospodarza, który zaraz skrytykował go od homofobów, więc uprzejmie udałam, że nie usłyszałam.
OMG :poop:
Strasznie mnie takie komentarze zawsze szokują, dziwię się, że ktoś może być tak mało rozwinięty umysłowo.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: ImaSumak » 12 sty 2017, o 14:12

alinakoszel pisze:
Altena_Q pisze:"Wygląda zupełnie jak kobieta!" Skomentował mnie dzisiaj pan W. - polski burak siedzący przy stole u znajomych. Byłam ponoć pierwszą lesbijką, jaką widział na żywo. Cudny komentarz padł na boku do gospodarza, który zaraz skrytykował go od homofobów, więc uprzejmie udałam, że nie usłyszałam.
OMG :poop:
Strasznie mnie takie komentarze zawsze szokują, dziwię się, że ktoś może być tak mało rozwinięty umysłowo.
Odmienności najbardziej rzucają się w oczy. Dlatego osoby heteroseksualne najczęściej mylą osoby transseksualne z homoseksualnymi. Do czego walnie przyczyniają się transseksualiśi podając się a to za lesbijki, a to za gejów.
Przeciętni homo zaś, podobnie jak hetero w wyglądzie czy zachowaniu niczym się od siebie nie różnią. Co dla heteryków i części homo jest tajemnicą.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: takeyoudowntown » 12 sty 2017, o 15:54

Nie mam do czynienia w rzeczywistości z takimi ludźmi, ale zdarza mi się poznać różne typy ludzi w internecie i wtedy (cytat niedokładny, z pamięci):

To męża nie chcesz, dzieci nie masz i nie chcesz a już czas najwyższy bo potem to mogą mieć problemy zdrowotne te dzieci. W Boga nie wierzysz. Rodziny nie założysz. To jakie ty masz wartości w życiu, cele? Po co żyjesz? Dla kogo, czego żyją tacy ludzie jak ty? Bez sensu. Wolałbym się zabić niż tak żyć.

Pytania egzystencjalne zawsze w cenie.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: Altena_Q » 12 sty 2017, o 20:00

A prosze, byloby jednego idiote na swiecie mniej. Tez mialam do czynienia z takimi typami, pozostaje wspolczuc prymitywnego umyslu. Przy okazji w ramach anegdot, kuzynka, ktora od 10 lat udaje, ze mnie nie zna, prosila swojego syna, ktory jako jedyny z krewnych ze strony ojca ma mnie na facebooku, aby udostepnil jej swoje konto po to, aby mogla obejrzec moje zdj. slubne. Mam teraz dylemat, usunac go ze znajomych, czy porobic jeszcze kilka ciekawych postow, ktorych przeciez nie czytaja :D

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: Lexus-1980 » 13 sty 2017, o 22:39

:?:
Altena_Q pisze:A prosze, byloby jednego idiote na swiecie mniej. Tez mialam do czynienia z takimi typami, pozostaje wspolczuc prymitywnego umyslu. Przy okazji w ramach anegdot, kuzynka, ktora od 10 lat udaje, ze mnie nie zna, prosila swojego syna, ktory jako jedyny z krewnych ze strony ojca ma mnie na facebooku, aby udostepnil jej swoje konto po to, aby mogla obejrzec moje zdj. slubne. Mam teraz dylemat, usunac go ze znajomych, czy porobic jeszcze kilka ciekawych postow, ktorych przeciez nie czytaja :D
Co prawda ja nie wyszłam za dobrze n tym ale jest takie powiedzenie ,,nie rozmawiaj z głupim bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem,,.
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Awatar użytkownika
BlackberryThief
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2017, o 23:07

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: BlackberryThief » 20 sty 2017, o 12:25

1) "A jakby facet tylko patrzył..?"
*dopełnione obleśnym uśmiechem. Reakcja na odmowę? "Ale z Was egoistki".
2) "Która robi za faceta?"
3) "Ale tak palcem to robicie..?" *Nie, siekierą. Lubię na ostro. Zwykle temat się kończy :D
4) "A kto zarabia/gotuje/sprząta?"
5) "Ale miałaś faceta kiedyś? To skąd wiesz, że nie tęsknisz za PRAWDZIWYM seksem?" :roll:

Klasyk :D
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: takeyoudowntown » 20 sty 2017, o 18:15

Niektórzy ludzie chyba byli wychowywani na pustyni i nie nauczono ich podstawowych zasad współżycia społecznego i tego, że o pewne kwestie nie wypada, nie należy pytać. Pytania o życie seksualne są przekroczeniem granicy i jasnym pokazaniem z kim mamy do czynienia. Zresztą ci ludzie dobrze wiedzą "jak się to robi", bo najczęściej to oni przesiadują na stronach z treściami dobitnie to ukazującymi, a zadając takie pytania chcą się tylko dodatkowo nakręcić, jak księża pytający o szczegóły seksualne w trakcie spowiedzi. To są tak naprawdę biedni życiowo faceci, ale jakoś mi ich nie żal.
Be someone who makes you happy
ODPOWIEDZ