KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Cafe dla wszystkich
Dusiak
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2013, o 22:23

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: Dusiak » 11 wrz 2013, o 22:25

Kobiety "puszyste" wcale nie są gorsze od tych chudych. Natomiast dbanie o linie jest wskazane dla naszego organizmu.
Nie można zapominać o diecie bogatej w dużą ilość witamin. W tym celu spożywajmy jak najwięcej warzyw i owoców :D
Każdy z nas ma różne sekrety utrzymywania dobrej linii.
Panna Nikt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 20 lis 2005, o 00:00

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: Panna Nikt » 12 wrz 2013, o 22:15

A ja mam rozmiar 44 przy wzroście 170 cm , wadze 73 kg i wcale nie czuję się puszystą :)
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: magia_w » 13 wrz 2013, o 12:03

Puszysta to pojęcie względne :|
Poza tym puszysta nie musi oznaczać od razu jakiejś sporej nadwagi czy otyłości, co nie? :)
Mam 158 cm i powoli zjeżdżam z wagi :P
A według cudownego bmi moja idealna waga to widełki 48(!!!) a 62 (co brzmi już lepiej).
Nie fajnie jest być za bardzo "przesuszoną". Dojdę do 65 i będzie super, choć oponka raczej zostanie :/
Mój rozmiar ciuchów w zależności od firmy to 38-40-42 (choć ostatnio się zdziwiłam przymierzając pracowe ciuszki które w rozmiarze 44 były idealne a w rozmiarze 42 były za duże !!)
I dlatego w sumie mogę powiedzieć że moja budowa to coś ala puszysta ale hmm ... w zdrowych ;P

Heh najwidoczniej podobam się mojej Pani która często mówi mi żebym się za bardzo nie odchudzała bo zniknę (nie, nie jestem na żadnej diecie, a zniknięcie mi nie grozi ;P)

A sama umawiałam się kiedyś z paniami w różnych rozmiarach z zakresu xs-xl.
Plusem tych lżejszych że śmiało można te kilka godzinek mieć je na kolankach i wcale nie odczuć cierpnących nóg.
Z drugiej strony ... dodatkowa "warstwa" ciepłochronna sprawia że mi kobieta nie dygoce przy byle chłodzie XD

Ale jak pewnie niejedna z Was i ja mam zdanie takie, że waga to nie jedyne kryterium które musi spełniać kobieta z którą się spotykamy :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Milo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2010, o 01:43

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: Milo » 13 wrz 2013, o 14:19

magia_w pisze:Puszysta to pojęcie względne :|
Poza tym puszysta nie musi oznaczać od razu jakiejś sporej nadwagi czy otyłości, co nie? :)
Mam 158 cm i powoli zjeżdżam z wagi :P
O, chciałabym mieć tyle wzrostu, no ale niestety jestem wyższa, a w obcasach wyglądam na dużo większą od mojej dziewczyny co wygląda dziwnie ^^" ale nie o tym temat.

Ja według BMI powinnam ważyć coś koło 60. Przed dietą ważyłam trochę więcej a każdy z otoczenia ciągle gadał bym się za siebie wzięła, bym tyle nie jadła itp itd (paradoksalnie to wcale dużo nie jem, w dodatku jestem wegetarianką i nie jem słodyczy ani nawet nie słodzę nic). No to mówię, dobrze, zobaczymy co da się zrobić, bo 'dla zdrowia' skoro powinnam to zrzucić to ok ;)
No i teraz ważę poniżej 60, w sumie straciłam ok. 10kg. Najdziwniejsze jest to, że nie specjalnie to po mnie widać :lol: No dobrze, zeszło tu i ówdzie, ale to co tak krytykowano zostało i mam wrażenie, że to chyba nie wina tłuszczu, ale taką mam nieciekawą budowę ciała po prostu :| (oczywiście w czasie diety były ćwiczenia, nie żadne głodówki czy inne głupie pomysły).

Dlatego ogólnie nie przeszkadza mi to, że ktoś jest 'puszysty', bo oczywiście nie zawsze to wina zaniedbania czy jedzenia w dużych ilościach. Moja dziewczyna je o wiele więcej niż ja a jest chudsza na przykład.

A poza tym to BMI w wielu przypadkach okazało się kompletną pomyłką. U mnie pewnie niedługo wyjdzie niedowaga (to chyba jakiś żart :D ) a np. mojej cioci co ma z 20 kg nadwagi okazało się, że BMI jest w normie :roll:
Obrazek

引き寄せて マグネットのように
例えいつか離れても巡り会う
触れていて 戻れなくていい それでいいの
誰よりも大切なあなた
Trucizna
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:56

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: Trucizna » 14 wrz 2013, o 11:56

A poza tym to BMI w wielu przypadkach okazało się kompletną pomyłką. U mnie pewnie niedługo wyjdzie niedowaga (to chyba jakiś żart :D ) a np. mojej cioci co ma z 20 kg nadwagi okazało się, że BMI jest w normie :roll:
BMI to w ogóle jest jakaś pomyłka bo nie pokazuje stosunku mięśni do tłuszczu co jest dość istotne. W obecnym stanie BMI sportowcowi może wskazać nadwagę lub otyłość.
Awatar użytkownika
Milo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2010, o 01:43

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: Milo » 14 wrz 2013, o 12:28

Trucizna pisze:
A poza tym to BMI w wielu przypadkach okazało się kompletną pomyłką. U mnie pewnie niedługo wyjdzie niedowaga (to chyba jakiś żart :D ) a np. mojej cioci co ma z 20 kg nadwagi okazało się, że BMI jest w normie :roll:
BMI to w ogóle jest jakaś pomyłka bo nie pokazuje stosunku mięśni do tłuszczu co jest dość istotne. W obecnym stanie BMI sportowcowi może wskazać nadwagę lub otyłość.
O właśnie, prawda. Szkoda tylko, że wiele osób o tym nie wie i po prostu szuka jakiegoś kalkulatora w internecie i wynikowi BMI podporządkuje swoją dietę.
Obrazek

引き寄せて マグネットのように
例えいつか離れても巡り会う
触れていて 戻れなくていい それでいいの
誰よりも大切なあなた
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: magia_w » 14 wrz 2013, o 14:51

Milo pisze:
Trucizna pisze:
A poza tym to BMI w wielu przypadkach okazało się kompletną pomyłką. U mnie pewnie niedługo wyjdzie niedowaga (to chyba jakiś żart :D ) a np. mojej cioci co ma z 20 kg nadwagi okazało się, że BMI jest w normie :roll:
BMI to w ogóle jest jakaś pomyłka bo nie pokazuje stosunku mięśni do tłuszczu co jest dość istotne. W obecnym stanie BMI sportowcowi może wskazać nadwagę lub otyłość.
O właśnie, prawda. Szkoda tylko, że wiele osób o tym nie wie i po prostu szuka jakiegoś kalkulatora w internecie i wynikowi BMI podporządkuje swoją dietę.

I dlatego najlepiej jest by czuć się dobrze we własnym ciele, jednocześnie dbając o to by się za bardzo nie zapuścić ;-)
Raz że dobrze jest dobrze wyglądać, a dwa to zdrowie :-P
I póki człowiek jeszcze pełen sił to tylko potrzebne chęci by o siebie zadbać :-)

@Milo
Czemu chciała byś mieć mój wzrost??? (i ile w takim razie masz Ty)
To jest naprawdę niewielki wzrost i przeszkadza kiedy chcesz w sklepie cos z górnej półki. , nie mówiąc juz o czynnościach domowych, typu mycie okiem czy gideszanie firanek XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Milo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2010, o 01:43

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: Milo » 14 wrz 2013, o 15:11

magia_w pisze:
@Milo
Czemu chciała byś mieć mój wzrost??? (i ile w takim razie masz Ty)
To jest naprawdę niewielki wzrost i przeszkadza kiedy chcesz w sklepie cos z górnej półki. , nie mówiąc juz o czynnościach domowych, typu mycie okiem czy gideszanie firanek XD
Mi się zawsze podobały niższe osoby, wydawały się drobniejsze. No i oczywiście wszelkie obcasy czy coś w tym rodzaju wyglądają dobrze. Mam znajomą co ma ponad 180cm i zawsze narzeka, że jest za wysoka. Za to znam dziewczyny po 150 z kawałkiem i wydają mi się takie drobne i delikatne :D Sama bardzo bym chciała tak wyglądać.
Wiem, że może ogólnie nie jestem super wysoka, a raczej bardzo przeciętna - mam 170. Ale jako, że moja najbliższa rodzina do wysokich nie należy, moja dziewczyna też nie jest zbyt wysoka to wydaję mi się, że gdy założę wyższe buty i stanę przy nich to wyglądam karykaturalnie :lol:
I nie wiem czy to jakiś żart natury czy co, ale przy takich wzroście mam krótsze nogi od osób o wiele niższych. Więc automatycznie nasuwa się myśl, by się jakoś wydłużyć optycznie - a jak pisałam wcześniej ma to jednak w moim odczuciu wady.
Więc może nie tyle co chciałabym być mniejsza, ale mieć na pewno krótszy tułów, o ;)
Obrazek

引き寄せて マグネットのように
例えいつか離れても巡り会う
触れていて 戻れなくていい それでいいの
誰よりも大切なあなた
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: magia_w » 15 wrz 2013, o 02:23

@Milo
Haha więc tu bardziej chodzi jednak o dłuższe nogi :-D
To ja bardzo chętnie bym się z Tobą zamieniła. Ale tylko wzrostem.

Tak. Wiem. Osoby niskie, w sensie poniżej tych 160 centymetrów, rzeczywiście mogą wydawać się i w sumie to często są takimi drobinkami.
Ja stety albo i nie, ale do tych drobnych się nie zaliczę.
Ma to i wady i zalety. Prawdopodobnie jednak więcej wad, ale co tam XD
Obrazek
Awatar użytkownika
vesperlily
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:40
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: vesperlily » 10 lis 2013, o 22:05

Nie chcę być niemiła, ale nie. :? Sama miałam niegdyś obsesję na punkcie odchudzania i pozostało mi takie zboczenie do wystających kości i wklęsłych brzuchów... A sama tego niestety nadal nie mam :( Nie twierdze oczywiście, że puszyste osoby nikogo nie znajdą, bo kiedyś znajdą na pewno, ale cóż.. o gustach się ponoć nie dyskutuje ;)
Albertine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 15 lis 2013, o 21:23

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: Albertine » 21 lis 2013, o 14:56

Ja z kolei nie lubię chudych. Ostrych kantów, wystających kości, małych piersi, płaskiego tyłka. Wolę takie lekko zaokrąglone :D
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 5 maja 2014, o 19:54

A mnie przez ostatnie 30 lat było smutno i utyłam.
Jak teraz schudnąć ? :)
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: anabel65 » 5 maja 2014, o 20:25

Wolę kobiety puszyste, które mają więcej ciałka, niżeli te szczupłe ;).
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: salami » 5 maja 2014, o 20:52

NewTedy pisze:A mnie przez ostatnie 30 lat było smutno
Świat się nie popisał ?

Jesteś roszczeniowa menda. Następne 30 lat będzie jeszcze gorsze :twisted:
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 5 maja 2014, o 21:54

salami pisze:
NewTedy pisze:A mnie przez ostatnie 30 lat było smutno
Świat się nie popisał ?

Jesteś roszczeniowa menda. Następne 30 lat będzie jeszcze gorsze :twisted:
Każdy ma prawo rościć sobie conajmniej tyle ile sam daje.
Ja nie palę, pracuję, jestem po prostu niczego sobie i tego bym oczekiwała od bliźnich :)
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: salami » 5 maja 2014, o 22:10

NewTedy pisze: Każdy ma prawo rościć sobie conajmniej tyle ile sam daje.
Ja nie palę, pracuję, jestem po prostu niczego sobie
Sobie może jesteś. Może tylko sobie.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 6 maja 2014, o 00:51

salami pisze:
NewTedy pisze: Każdy ma prawo rościć sobie conajmniej tyle ile sam daje.
Ja nie palę, pracuję, jestem po prostu niczego sobie
Sobie może jesteś. Może tylko sobie.
Nie będę przecież skakać na głęboką wodę żeby łapać rybki rękoma i doczepiać je do haczyka mojej wędki.
Nie chcą myszki, sory muszki to niech sp *** ... i tyle w temacie.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: to_jest_nick » 6 maja 2014, o 11:59

NewTedy pisze: Nie chcą myszki, sory muszki to niech sp *** ... i tyle w temacie.
Jesteś obrzydliwa NewTedy.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 6 maja 2014, o 15:03

to_jest_nick pisze:
NewTedy pisze: Nie chcą myszki, sory muszki to niech sp *** ... i tyle w temacie.
Jesteś obrzydliwa NewTedy.
O, elita tego forum trafiła i pod te strzechy.
Wszyscy mamy piękne marzenia niestety inne kobiety nie są zbyt chętne aby pomóc w ich realizacji.
Nie zamierzam gimnastykować się słownie żeby komuś zaimponować. Jestem prostym człowiekiem:
Potrzebuję w domu myszki, żeby było posprzątane i towarzystwa do kolacji przy świecach.
Analizowanie problemów tego świata, upajanie się smętną prozą oraz satanistyczną muzyką nie leży w kręgu mojego zainteresowania.
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: salami » 6 maja 2014, o 15:40

NewTedy pisze:Mam piękne marzenia niestety inne kobiety nie są zbyt chętne aby pomóc w ich realizacji.
Twoje marzenia są prostackie, nie ma w nich niczego pięknego.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 6 maja 2014, o 16:41

salami pisze:
NewTedy pisze:Mam piękne marzenia niestety inne kobiety nie są zbyt chętne aby pomóc w ich realizacji.
Twoje marzenia są prostackie, nie ma w nich niczego pięknego.
Stwierdziła po wnikliwej analizie zasuszona parówka uważająca się za salami :)
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: salami » 6 maja 2014, o 17:13

Do New Tedy:
Przestań babo odszczekiwać się i zamiast żreć prince polo i jączyć ze Ci smutno, bo nikt Cię nie chce, a starość tuż tuż
- zastanów się dlaczego tak jest, dlaczego ludzie omijają Cię szerokim łukiem.
Czterdzieści lat odszczekiwania się i zero autorefleksji.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: to_jest_nick » 6 maja 2014, o 17:17

salami pisze: Czterdzieści lat odszczekiwania się i zero autorefleksji.
Cudownie hehehe, padnę :-)
NewTedy pisze: Wszyscy mamy piękne marzenia (...)
Potrzebuję w domu myszki, żeby było posprzątane i towarzystwa do kolacji przy świecach.
To są te piękne marzenia? Sprzątanie i jedzenie.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 6 maja 2014, o 19:27

salami pisze:Do New Tedy:
Przestań babo odszczekiwać się i zamiast żreć prince polo i jączyć ze Ci smutno, bo nikt Cię nie chce, a starość tuż tuż
- zastanów się dlaczego tak jest, dlaczego ludzie omijają Cię szerokim łukiem.
Czterdzieści lat odszczekiwania się i zero autorefleksji.
Widzisz, problem do tej pory polegał na tym, że były mną zainteresowane lesbijki które w żaden sposób nie były w stanie wywołać u mnie erekcji duszy i szczęścia między zębami. Z uwagi na to znalazłam sobie substytut w postaci dzieł kulinarnych w moim wykonaniu.
To nie mnie nikt nie chce to ja chcę kogoś stworzonego dla mnie. Kogoś, kto będzie wdzięczny Bogu za to, że mnie spotkał.
A ponieważ jestem raczej życiową osobą nie liczę na to, że takich osób spotkam kilkaset. Wystarczy jedna, która po prostu urodziła się dla mnie. Czekam na nią i rozglądam się w różnych miejscach.
I waszymi błazenadami niestety nie pozbędziecie się mnie stąd na dobre. Nie potrzebuję waszego towarzystwa bo jesteście chamskie.
To do Salami i kilku innych, które sączą tutaj swój jad bo widocznie ich nikt w życiu realnym nigdy nie obdarza komplementami.
Właściwie nie wiem po co ci odpisuję, nie masz za grosz ogłady ani dyplomacji. W jakim chlewie cię wychowano ?
W domu dziecka w Zabrzu? Do snu kładła się siostra dyrektor Bernadetta ?
Jak tak to ci współczuję i nie ma sprawy ale jak miałaś normalną rodzinę to serdecznie im współczuję.
venita
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 133
Rejestracja: 29 lis 2013, o 17:18
Lokalizacja: warszawa

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: venita » 6 maja 2014, o 20:07

Jestes NT niestrudzona w ośmieszaniu się w każdym temacie.Nie chce cie lesbijka żadna,chłop,i coś Ty nawet muchy odganiasz?
W zemście i miłości kobieta jest większym barbarzyńcą niż męzczyzna..
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 6 maja 2014, o 20:40

venita pisze:Jestes NT niestrudzona w ośmieszaniu się w każdym temacie.Nie chce cie lesbijka żadna,chłop,i coś Ty nawet muchy odganiasz?

I ostatni pająk zwiał dzisiaj nad ranem z łazienki :(
venita
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 133
Rejestracja: 29 lis 2013, o 17:18
Lokalizacja: warszawa

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: venita » 6 maja 2014, o 20:53

O matko!Prawie Ci współczuję,naprawdę.
W zemście i miłości kobieta jest większym barbarzyńcą niż męzczyzna..
venita
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 133
Rejestracja: 29 lis 2013, o 17:18
Lokalizacja: warszawa

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: venita » 6 maja 2014, o 22:22

Kbiety puszyste chudną w moich oczach gdynsię w nich zakocham.ot tyle :cool:
W zemście i miłości kobieta jest większym barbarzyńcą niż męzczyzna..
Awatar użytkownika
yofu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 01:00

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: yofu » 6 maja 2014, o 23:24

a ja od zawsze lubiłam "boczki", kawałek ciała tu i ówdzie :) kiedyś moja była dziewczyna zaczęła mi się wydawać seksowna bardziej niż zwykle, jak się okazało później w tym okresie przytyła 5kg i się strasznie krępowała, że źle wygląda i szkoda, że mi o tym na bieżąco nie mówiła bo by była mile zaskoczona :) i w ogóle... tyle ciałka do przytulania :D taki misiak obok :cool: ale wszystko ma swoje granice, i chudość i grubość
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: KOBIETY ''PUSZYSTE'' ..

Post autor: NewTedy » 7 maja 2014, o 00:21

venita pisze:Kbiety puszyste chudną w moich oczach gdynsię w nich zakocham.ot tyle :cool:
A zakochujesz się w nich zawsze gdy w koło zostały już tylko puste butelki , tak ?
ODPOWIEDZ