Tatuaze

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
puszka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 171
Rejestracja: 8 cze 2012, o 19:23

Re: Tattoo

Post autor: puszka » 15 cze 2012, o 12:54

Podobają się i to bardzo. Dziewczyna z tatuażem (jeśli oczywiście jej pasuje) potrafi wyglądać bardzo seksownie i niezwykle podniecać :D A najbardziej podobają mi się miejsca takie jak: kark, łopatka, biodra oraz nadgarstek :wink:
Awatar użytkownika
puszka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 171
Rejestracja: 8 cze 2012, o 19:23

Re: Tattoo

Post autor: puszka » 15 cze 2012, o 12:55

**Jeśli oczywiście to nie jest też jakaś mega dziara :wink:
Poziomka78
Posty: 9
Rejestracja: 14 cze 2012, o 14:49

Re: Tattoo

Post autor: Poziomka78 » 15 cze 2012, o 14:23

Subtelny, intrygujący i zgadzam się raczej nie na ramieniu - super sprawa. Mam na łopatce i bardzo go lubię :)
Tulipani
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:54

Re: Tattoo

Post autor: Tulipani » 15 cze 2012, o 22:22

Puszka! Ale dałaś mi pomysł, gdzie zrobić tatuaż! Już od dawna mam pomysł jaki chcę, nie jest wielki, mój wymarzony tatuaż. Ale nie miałam pojęcia gdzie! Na nadgarstku :P
Dzięki!
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Tattoo

Post autor: Alpha » 16 cze 2012, o 01:19

Nie podobają mi się tatuaże. Chyba, że okolicznościowe, nietrwałe, zrobione na jakąś imprezę czy dla zabawy. Natomiast klasyczne dziary, zdecydowanie nie.. Jeżeli robią je bardzo młode osoby, czy pomyślą najpierw jak takie ozdoby będą wyglądały za trzydzieści lat? W niektórych przypadkach może to będzie obraz panoramiczny :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
ScaryFace123
Posty: 6
Rejestracja: 6 lis 2011, o 20:21

Re: Tattoo

Post autor: ScaryFace123 » 16 cze 2012, o 12:55

uwielbiam !!! :mrgreen: , ale jak dla mnie na niektórych partiach ciała są całkowicie niepożądane, np. dekolt , bądź łydki ...ale co kto lubi :cool:
mai_yukino
Posty: 5
Rejestracja: 4 cze 2012, o 16:35

Re: Tattoo

Post autor: mai_yukino » 16 cze 2012, o 14:12

uwielbiam tatuaże :) oczywiście odpowiednio dobrane, ze smakiem... i zdecydowanie wolę tatuaże, które mają jakieś znaczenie, są ważne dla osoby, która je nosi, a nie jakieś fanaberie czy tatuaż zrobiony dlatego, że 'tak modnie'.
ja sama mam jeden tatuaż, może w przyszłości zrobię jeszcze jakiś, ale póki co jest mi dobrze z moim :)
Awatar użytkownika
puszka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 171
Rejestracja: 8 cze 2012, o 19:23

Re: Tattoo

Post autor: puszka » 16 cze 2012, o 18:10

Tulipani pisze:Puszka! Ale dałaś mi pomysł, gdzie zrobić tatuaż! Już od dawna mam pomysł jaki chcę, nie jest wielki, mój wymarzony tatuaż. Ale nie miałam pojęcia gdzie! Na nadgarstku :P
Dzięki!
Służę pomocą :wink:
Awatar użytkownika
Andro
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 13 maja 2009, o 02:00

Re: Tattoo

Post autor: Andro » 17 cze 2012, o 01:34

A mi się nie podobają tatuaże. Uważam, że to oszpecanie skóry. Nawet najwspanialszy tatuaż jest dla mnie syfem, a jestem osobą obdarzoną tzw. talentem plastycznym, wyobraźnią i zmysłem estetycznym, więc z choinki się nie urwałam. Sama tworzę, maluję, rysuję, projektuję rzeczy wszelakie, piszę powieści, ale tatuażom mówię: nie. Rysunki na skórze wyglądają źle. O wiele piękniejsza jest gładka, zadbana skóra bez obrzydliwego pigmentu "pod spodem".
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

Re: Tattoo

Post autor: moineau » 17 cze 2012, o 01:57

podobają mi się niewielkie tatuaże z sensem, o znaczeniu symbolicznym, ogółem takie, które coś dla danej osoby znaczą. sama planuję coś na nadgarstku w przyszłości, ale to tylko tam, nigdzie indziej.

ogromne tatuaże, albo te bez sensu - nie, nie, nie.
Awatar użytkownika
Naesse
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:15

Re: Tattoo

Post autor: Naesse » 17 cze 2012, o 10:12

Lubie tatuaże, ale bez przesady. Te, które coś oznaczają, mają podwójne piękno, zwykłe, i ukryte.

Sama mam dwa, w miejscach łatwych do zakrycia. Nie, że się ich wstydzę - są głównie dla mnie. Na lewym boku i na prawej łopatce. Każdy w innym stylu, związanym z moimi zainteresowaniami, każdy z sentencją w innym języku, wkomponowaną w ogół rysunku.
Taiki bansei - wielkie talenty dojrzewają powoli
goldin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 17 cze 2012, o 00:11

Post autor: goldin » 17 cze 2012, o 10:49

Mi się najbardziej podobają tatuaże w miejscach, że tak powiem przeznaczonych dla jednej osoby. Nie widoczne na co dzień, widoczne w pewnych intymnych sytuacjach
opiectysiecy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 22:35

Re: Tattoo

Post autor: opiectysiecy » 17 cze 2012, o 13:03

tatuaz ma przede wszystkim dobrze wygladac a te wszelkie pseudofilozoficzne glebsze znaczenia i sentencje sa na drugim miejscu.
co z tego ze ktos naprawde mysli ze tylko bog moze go osadzac albo ze niczego nie zaluje albo ze ludzie szybko odchodza i co z tego ze cos co wybelkotal paulo coelho jest dla niego takie wazne kiedy to po prostu wyglada kretynsko i banalnie
Awatar użytkownika
dajspokoj
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2012, o 23:25

Re: Tattoo

Post autor: dajspokoj » 17 cze 2012, o 15:40

ja mam sama 2, na nadgarstku, a raczej wokol niego i na karku, ale jeszcze plany saaa:D
a co do kobiety to najchetniej bym chciala taka z calym rekawem *_* ale jakies fajne motywy, a nie wiezienne dziarki hahah. uwielbiam tatuaze, oj tak tak.
Czytała Krystyna Czubówna.
Awatar użytkownika
Vermillion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2012, o 23:21

Re: Tattoo

Post autor: Vermillion » 17 cze 2012, o 22:59

Podobają mi się. Mam w planach zrobienie małego na karku. A stwierdzenie, że jak będzie wyglądać z tatuażem starsza kobieta kompletnie do mnie nie przemawia. Dużo kobiet ma już tatuaże i za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat kiedy te kobiety zostaną nadgryzione zębem czasu nie będzie to jakąś anomalią i nie będzie się to rzucało w oczy. W Polsce widzę, że panuje jeszcze ten stereotyp tatuażu więziennego niestety...
"But I promise this
I won't go my whole life
Telling you I don't need..."
drakulka
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2012, o 20:12

Re: Tattoo

Post autor: drakulka » 18 cze 2012, o 20:47

Mnie podobaja sie tatuaze, sama mam na pachwinie. Wybor miejsca na tatuaz jest bardzo wazny, zalezy czy chcesz aby inni widzieli go, czy chcesz go zachowac dla siebie i partnerki.
Awatar użytkownika
Hallelujah
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2011, o 18:54
Lokalizacja: Toruń

Re: Tattoo

Post autor: Hallelujah » 18 cze 2012, o 22:27

Mam nieduży tatuaż na karku. Zrobiony dla siebie, bo rzadko go widać (nie lubię związywać włosów). Może jeszcze kiedyś się na jakiś skuszę, ale nie w najbliższym czasie.
Tatuaże u kobiet mi nie przeszkadzają, ale nie każdej pasuje i z wzorami też różnie bywa. Uważam, że to osobista sprawa, ktoś chce to ma, co mi do tego?
"For my dreams I hold my life."
Awatar użytkownika
buba_kr
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Tattoo

Post autor: buba_kr » 18 cze 2012, o 23:16

kurcze, muszę pomyśleć, gdzie powinnam się zaszyć z duża ilością "syfu" na mojej skórze 8) hahahahahahahaha
cupoftea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 19:52

Re: Tattoo

Post autor: cupoftea » 19 cze 2012, o 22:52

annweed pisze:Przyznam sie szczerze ze nie sprawdzilam czy byl takie pytanie lecz mimo to to zrobie, podobaja wam sie dziewczyny ozdobione tatuazami? Jesli tak to jakie I gdzie?
Mnie się podoba tatuaż na kręgosłupie: chińskie znaki , na karku jakiś dyskretny tatuaż, nadgarstku , na wzgórku łonowym mógłby być fajny aczkolwiek nie widziałam takiego, i taki dekoracyjny popularny dość motyw nad pośladkami.
Oczywiście wszystkie te tatuaże mają być delikatne, zdobiące i profesjonalnie wykonane.

aczkolwiek sama nie mam tatuażu , ani moja partnerka też nie, bo to jednak decyzja na całe życie... może kiedyś...np. na 30ste urodziny :cool:

Nie podobają mi się tatuaże absolutnie na piersiach ich okolicy , twarzy!!! i nogach (no na kostce ewentualnie moze być), nieszczególnie podobają mi się tatuaże na przedramionach (ale to jak ktoś ma całe takie potatuowane)..;P ale to tylko moja opinia, i niektórzy wytatuowani tak mocno ludzie wyglądają na wiecznie brudnych....

A wolicie kolorowe czy czarno białe? Ja chyba czarno-białe jednak ;p
cupoftea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 19:52

Re: Tattoo

Post autor: cupoftea » 19 cze 2012, o 22:55

Aha i zapomniałam dodać.. co sądzicie o tatuażach dla par? takich żeby dwie kobiety miały identyczny tatuaż, albo swoje imiona ? :D
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tattoo

Post autor: Rilla » 19 cze 2012, o 23:58

Uwielbiam, mogłabym prawie cała się pokryć tatuażami. U innych też lubię, o ile oczywiście są dobrze wykonane i subiektywnie ładne.
Nie cierpię tatuaży "przywiązujących" - wszelkiego rodzaju dziarania imion, portretów, dat związanych z drugą połówką, robienia sobie takich samych tatuaży w tych miejscach itp. chłamu. Co kto lubi, ale dla mnie to przejaw skrajnego romantyzmu (w bardzo złym znaczeniu) i zaślepienia. Nie mówiąc już o tym, że najczęściej to zwyczajnie źle wygląda.
Maaariiie
Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2012, o 22:44

Re: Tattoo

Post autor: Maaariiie » 20 cze 2012, o 00:06

Ja tez uwiebiam tatuaze, ale dziary w postaci imienia drugiej polowki, czy zrobienie sobie tego samego motywu przez dwie dziewczyny jest dla mnie grubo przesadzone... Ale jak kto lubi, kazdy ma swoje cialo i indywidualna decyzja co z nim zrobi ;)
Awatar użytkownika
buba_kr
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Tattoo

Post autor: buba_kr » 20 cze 2012, o 11:22

ja to trochę podziwiam wiarę osób, które sobie tatuują imiona swoich drugich połówek - trzeba mieć albo absolutną wiarę w ten związek, albo jeszcze być osobą naiwną..

Na szczęście żaden z moich tatuaży nie jest wiążący mnie z nikim.. I alleluja ;)
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Tattoo

Post autor: koralik » 20 cze 2012, o 11:46

Alpha pisze:Nie podobają mi się tatuaże. Chyba, że okolicznościowe, nietrwałe, zrobione na jakąś imprezę czy dla zabawy. Natomiast klasyczne dziary, zdecydowanie nie.. Jeżeli robią je bardzo młode osoby, czy pomyślą najpierw jak takie ozdoby będą wyglądały za trzydzieści lat? W niektórych przypadkach może to będzie obraz panoramiczny :wink:
Całkowicie się zgadzam ! Dziewczyny, pomyślcie o przyszłości, zanim zrobicie cos nieodwracalnego, na skutek aktualnej MODY !! :!:
Awatar użytkownika
buba_kr
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Tattoo

Post autor: buba_kr » 21 cze 2012, o 11:09

koralik pisze:Całkowicie się zgadzam ! Dziewczyny, pomyślcie o przyszłości, zanim zrobicie cos nieodwracalnego, na skutek aktualnej MODY !! :!:
Z góry zakładasz, że tatuaż to skutek mody.. A to nie u wszystkich wynika z chęci dążenia za trendami, choć oczywiście jest wiele osób, które robią to właśnie z tych pobudek.. Dla mnie to coś więcej, coś co od zawsze chciałam mieć i mimo dużej ilości lat na karku chcę mieć dalej i dalej to rozwijać..
I nie martwię się, jak to będzie wyglądać na starość - to po protu będzie stara, pomarszczona skóra, jak u wszystkich - tylko u mnie będzie bardziej kolorowo :)
Awatar użytkownika
loka88
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2012, o 21:12
Lokalizacja: malopolska

Re: Tattoo

Post autor: loka88 » 22 cze 2012, o 08:38

Mi osobiscie tatuaze sie podobaja o ile ktos nie ma wytatuowanego calego ciala bo to troche nie fajnie wyglada!A jak widze kogos kto ma tatuaz na czole,policzkach czy skroniach to jest dla mnie porazka :? Sama mam tatuaz na lewej lopatce i dobrze mi z tym i jakos nie przeraza mnie mysl ze za kilkadziesiat lat bedzie pomarszczony :wink: .Robilam go dla siebie nie dla innych!
Awatar użytkownika
loka88
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2012, o 21:12
Lokalizacja: malopolska

Re: Tattoo

Post autor: loka88 » 22 cze 2012, o 08:45

A swoja droga slyszalyscie Dziewczyny o tatuowaniu oka? Luknijcie sobie
google.pl/search?q=tatua%C5%BCe+na+oku&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ehDkT4LAJYiSswaejvG4CQ&ved=0CGYQsAQ&biw=267&bih=323#p=0
Co myslicie o tym?
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tattoo

Post autor: gimmeeverything » 25 cze 2012, o 15:40

Rilla pisze:Uwielbiam, mogłabym prawie cała się pokryć tatuażami. U innych też lubię, o ile oczywiście są dobrze wykonane i subiektywnie ładne.
Nie cierpię tatuaży "przywiązujących" - wszelkiego rodzaju dziarania imion, portretów, dat związanych z drugą połówką, robienia sobie takich samych tatuaży w tych miejscach itp. chłamu. Co kto lubi, ale dla mnie to przejaw skrajnego romantyzmu (w bardzo złym znaczeniu) i zaślepienia. Nie mówiąc już o tym, że najczęściej to zwyczajnie źle wygląda.
mam takie dwa "przywiązujące" tatuaże (z czego jeden identyczny zrobiłyśmy z moją partnerką w tych samych miejscach), jednak nie zawierają ani imion, ani dat - są naszymi symbolami ale kompletnie neutralnymi dla postronnego "odbiorcy", więc w razie czego będą dla mnie wyłącznie sympatycznym wspomnieniem nie zaś przejawem naiwności czy romantyzmu :cool: ; obydwa są dyskretne i tylko takie uznaję; nie podoba mi się wszelki nadmiar - wówczas tatuaż zamiast być elementem ozdoby, czy jakiejś formy przekazu/wyrażenia siebie pokrywa skórę rodzajem chaosu i nie do końca wiadomo, na którym z nich skupić uwagę - ale to oczywiście rzecz gustu :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
cropca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 247
Rejestracja: 29 maja 2012, o 21:37

Re: Tattoo

Post autor: cropca » 25 cze 2012, o 20:39

Uwielbiam tatuaże, ogólnie. Gdy jest ich "za dużo" na jednym człowieku - nie podoba mi się. Nie lubię tatuaży robionych w niebieskim tuszu. Lubię czarne, brązowe, a sama sobie zrobię w kolorze palonej cegły - brąz/brudna czerwień. Mam ciemną karnację i bardzo ładnie ten kolor na skórze się prezentuje.

Jedyne co mnie martwi, to fakt, że tak trudno dzisiaj o unikatowy tatuaż. Ja sama planując swój wzoruję się na tych już powstałych.
EVELIN
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:50

Re: Tattoo

Post autor: EVELIN » 11 lip 2012, o 20:47

MNIE SIE OSOBISCIE PODOBAJA TATOO. MOJE KOCHANIE MA ICH 3 SZT.JA JESZCZE ZADNEGO,MAM JUZ WZOR ALE ODWAGI MI BRAK .OD 5 LAT MI BRAK ODWAGI...
ODPOWIEDZ