Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Wiosennagwiazda » 9 lis 2016, o 21:31

tygrysica3 pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
gimmeeverything pisze:wbijam do pewnej knajpki na błyskawiczną espresso; wypijam szybciej niż zwykle, w międzyczasie odbieram dwa ważne telefony; właśnie zbieram się do wyjścia, gdy zatrzymuje mnie dziewczę (szczupła szatynko w niebiesko-zielonym szaliku - brawo za kreatywność) rozwalając mnie tekstem: "mogłabyś mi jakoś pomóc? sorry że tak bezpośrednio, ale chyba dobrze trafiłam... <moje pytające spojrzenie vs.jej porozumiewawcze mrugnięcie> czy poszłabyś ze mną do toalety? <moje pytające spojrzenie2 solo> tampon mi się zaklinował" -

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
ale to żart?
...nie = Gim po prostu nie pamięta wszystkich swoich "kochanek" :cool: :wink:
ciekawe, czy każda historia była z tamponem w tle.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 9 lis 2016, o 22:05

Wiosennagwiazda pisze: ciekawe, czy każda historia była z tamponem w tle.
już Cię zaspokajam: nie :)
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: moja_alchemia » 14 lis 2016, o 13:03

rozśmieszyło:
Legendy polskie. Bazyliszek.

[wcześniejsze odcinki też są niezłe :D ]
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: drsiwek » 14 lis 2016, o 19:47

9 listopada był światowy dzień gry wstępnej i ja to przegapiłam :evil:
:piwo:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 14 lis 2016, o 23:28

drsiwek pisze: 9 listopada był światowy dzień gry wstępnej i ja to przegapiłam :evil:
oj myśl pozytywnie = zaoszczędziłaś dzień urlopu :D





:piwo: :sciskam: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: tygrysica3 » 15 lis 2016, o 19:04

drsiwek pisze:9 listopada był światowy dzień gry wstępnej i ja to przegapiłam :evil:
...Siwuś, martwisz się pewnie dlatego, że to jedyna gra w której nie ma przegranych i w końcu miałaś szanse dotrzeć do "mety" :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: drsiwek » 15 lis 2016, o 19:49

gimmeeverything pisze:
drsiwek pisze: 9 listopada był światowy dzień gry wstępnej i ja to przegapiłam :evil:
oj myśl pozytywnie = zaoszczędziłaś dzień urlopu :D





:piwo: :sciskam: :wink:
nie mam kiedy iść na urlop i była okazja, a tak to dupa :evil:
tygrysica3 pisze:
...Siwuś, martwisz się pewnie dlatego, że to jedyna gra w której nie ma przegranych i w końcu miałaś szanse dotrzeć do "mety" :cool: :wink:
W Mecie byłam i piłam :P :cool: dla niewtajemniczonych to taki lokal w Warszawie, obok jest burdel :P
:piwo:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: tygrysica3 » 15 lis 2016, o 21:05

drsiwek pisze: a tak to dupa :evil:

...czyli po prostu żyjesz w myśl "sentencji" - noc minęła nadaremnie, była d*pa ale ze mnie :cool:
W Mecie byłam i piłam :P :cool:
... - denaturat, płyn do spryskiwaczy i trefną wódkę?.. :cool: :wink:

:piwo:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: drsiwek » 15 lis 2016, o 21:19

tygrysica3 pisze:
drsiwek pisze: a tak to dupa :evil:

...czyli po prostu żyjesz w myśl "sentencji" - noc minęła nadaremnie, była d*pa ale ze mnie :cool:
była dupa, ale beze mnie :P

... - denaturat, płyn do spryskiwaczy i trefną wódkę?.. :cool: :wink:

:piwo:
przecież to trunki z najwyższej półki :twisted: :toast:
:piwo:
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Altena_Q » 26 lis 2016, o 12:34

Woodhouse i Housewood zauważają w swoich badaniach, że wiele lesbijek podczas pisania nadużywa wielokropków. Typowe zdanie napisane przez lesbijkę zawiera co najmniej kilka wielokropków, zwłaszcza jeśli dotyczy ono lasu. Oto próbka

…sosna zwyczajna dochodzi… do 40 m wysokości, zaś… obwód pnia… waha się pomiędzy 0,5 a 1,2 metra… Samotnie rosnące sosny mają… rozłożyste, gęste… korony, zaś te… rosnące w skupiskach wykształcają proste… pnie i korony… wąskie, lecz strzeliste…

Badaczki interpretują ten fakt następująco: wielokropek stanowi emanacje wiórów, stale obecnych w życiu pracowitego drwala, z którym lesbijka silnie się utożsamia. Skutkiem ubocznym nadużywania wielokropków jest wrażenie, że używająca ich tak obficie osoba jest tajemnicza i zagadkowa, tymczasem chodzi tu jedynie o wióry.
padłam :cool:
http://www.homoseksualizm.org.pl/jak-ro ... -lesbijke/

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: drsiwek » 2 gru 2016, o 20:00

:piwo:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 5 gru 2016, o 17:21

Obrazek :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: tygrysica3 » 6 gru 2016, o 09:11

gimmeeverything pisze: :D
...Gim, jak byłaś "grzeczna", to takie Świeżynki przyniosą Ci prezent :cool: :wink:
Załączniki
s.jpg
s.jpg (31.37 KiB) Przejrzano 6675 razy
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Altena_Q » 6 gru 2016, o 13:05

Obrazki seksistowskie, nie lubię :(

A ja się uśmiałam z tego:
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/998 ... ewizm.html

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 6 gru 2016, o 13:19

tygrysica3 pisze: ...Gim, jak byłaś "grzeczna", to takie Świeżynki przyniosą Ci prezent :cool: :wink:
dziękuję Ci, Mikołaju :D - zwłaszcza, że wyglądają na przeleciane Twoim wprawnym... wzrokiem :twisted: :cool: :wink:
Altena_Q pisze: Obrazki seksistowskie, nie lubię :(
też wolę seksowną rzeczywistość :)
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
an_he_la
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 15:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: an_he_la » 11 gru 2016, o 10:05

Chyba przesadziłam z tymi ozdobami :mrgreen:
Załączniki
15350613_326714127713704_6080623187404717970_n.jpg
15350613_326714127713704_6080623187404717970_n.jpg (17.07 KiB) Przejrzano 6490 razy
"Robię brzydkie rzeczy...
ale bardzo ładnie."
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: takeyoudowntown » 11 gru 2016, o 15:47

Ten temat też pasuje do tego, gdzie wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób. Otóż...
Szokuje mnie ilość szwendających się i żebrzących Romów, na których aktywizację zawodową państwo polskie wydało miliony, które jak widać poszły w błoto. Nie bywam uprzedzona do kultur, czy narodowości, ale akurat z Romami, zwanymi w Polsce Cyganami, mam same negatywne doświadczenia. Od brzydkich zapachów, przez hałas i próby wyłudzenia pieniędzy i próby kradzieży, na otwartej agresji kończąc. Ech...
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: pannaeliza » 11 gru 2016, o 17:26

takeyoudowntown pisze:Ten temat też pasuje do tego, gdzie wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób. Otóż...
Szokuje mnie ilość szwendających się i żebrzących Romów, na których aktywizację zawodową państwo polskie wydało miliony, które jak widać poszły w błoto. Nie bywam uprzedzona do kultur, czy narodowości, ale akurat z Romami, zwanymi w Polsce Cyganami, mam same negatywne doświadczenia. Od brzydkich zapachów, przez hałas i próby wyłudzenia pieniędzy i próby kradzieży, na otwartej agresji kończąc. Ech...
A zadalas sobie pytanie dlaczego te rzekome miliony wydane przez państwo polskie poszły w błoto?
Tak bardzo bawi mnie słuchanie/czytanie stwierdzeń "płacę podatki, miliony idą na tych (tu do wyboru: Cyganów/bezdomnych/ćpunów, itd.,itd)". Na wszystko idą miliony, MILJARDY wręcz ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: takeyoudowntown » 11 gru 2016, o 18:12

pannaeliza pisze:A zadalas sobie pytanie dlaczego te rzekome miliony wydane przez państwo polskie poszły w błoto?
Tak bardzo bawi mnie słuchanie/czytanie stwierdzeń "płacę podatki, miliony idą na tych (tu do wyboru: Cyganów/bezdomnych/ćpunów, itd.,itd)". Na wszystko idą miliony, MILJARDY wręcz ;)
Na pewno odpowiedzi jest wiele, ale Ty znasz tę słuszną, bo wspominałaś, że pracujesz z bezdomnymi ludźmi.
To dlaczego wg Ciebie od lat jest jak jest i się nie zmienia? :)
Tu nawet nie chodzi o podatki, tylko o mentalność pewnych grup społecznych.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Altena_Q » 11 gru 2016, o 20:04

Oglądałam kiedyś wywiad z paroma bezdomnymi panami "mieszkającymi" w namiotach pod pewnym mostem w Hamburgu. Panowie, nie wiem czy wszyscy, ale paru z tych wypowiadających się, pochodzą z Polski. No więc pytano ich, dlaczego w kraju, który teoretycznie ma jeden z najbardziej rozwiniętych socjali w Europie, nie mają dachu nad głową. Okazało się, że panowie tego nie chcą. Ponieważ aby mieć zapewniony ów dach nad głową, musieliby stać się częścią systemu, którego nie chcą zaakceptować. Musieliby zgłaszać się regularnie do jobcenter, szukać pracy, iść na kurs językowy, a do tego trzeba się też czasami umyć i uczesać, a nade wszystko, wytrzeźwieć. Oni uważają, że społeczeństwo ograniczaloby ich wolność osobistą, a park miejski w Hamburgu jest widać ładniejszy od jakiegokolwiek mieszkania. No i ekologiczny i w ogóle ;)
Słowem, dla mnie odpowiedzią na pytanie take jest kwestia psychiki takich ludzi.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: pannaeliza » 12 gru 2016, o 15:22

takeyoudowntown pisze:
pannaeliza pisze:A zadalas sobie pytanie dlaczego te rzekome miliony wydane przez państwo polskie poszły w błoto?
Tak bardzo bawi mnie słuchanie/czytanie stwierdzeń "płacę podatki, miliony idą na tych (tu do wyboru: Cyganów/bezdomnych/ćpunów, itd.,itd)". Na wszystko idą miliony, MILJARDY wręcz ;)
Na pewno odpowiedzi jest wiele, ale Ty znasz tę słuszną, bo wspominałaś, że pracujesz z bezdomnymi ludźmi.
To dlaczego wg Ciebie od lat jest jak jest i się nie zmienia? :)
Tu nawet nie chodzi o podatki, tylko o mentalność pewnych grup społecznych.
Nie wiem czy znam tę słuszną ale staram się w osądach kierować dużą delikatnością. Mentalności romskiej raczej nie znasz więc nie powinnaś używać jej jako swojego argumentu. Jeżeli chciałabyś wyjść poza swoje frustracje i uprzedzenia, to polecam coś po prostu poczytać. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie książki są głównym źródłem wiedzy. Polecam na przykład przeczytać jeden z rozdziałów "wschodu przylaczonego", bardzo ładnie i przystępnie opisana krytyka programów pomocowych UE, kierowanych do Romów. Dostępne online ;)
Zresztą krytyki programów unijnych jest w kontekście mniejszości romskiej bardzo, bardzo dużo.
Romowie generalnie chętnie skorzystaliby z pomocy ale ta pomoc powinna być kierowana bezpośrednio do nich. Programy pomocowe stosowane dotychczas są w dużej mierze płytkie, często wymuszajace asymilację i słabo dostosowane do potrzeb mniejszości, do których są kierowane. Dlaczego tak jest? To jest dobre pytanie, polecam się zastanowić bo wraz z odpowiedzią pojawi się również wyjaśnienie tego, gdzie są twoje zmarnowane przez Romów miliony ;)

Altena_Q pisze:Oglądałam kiedyś wywiad z paroma bezdomnymi panami "mieszkającymi" w namiotach pod pewnym mostem w Hamburgu. Panowie, nie wiem czy wszyscy, ale paru z tych wypowiadających się, pochodzą z Polski. No więc pytano ich, dlaczego w kraju, który teoretycznie ma jeden z najbardziej rozwiniętych socjali w Europie, nie mają dachu nad głową. Okazało się, że panowie tego nie chcą. Ponieważ aby mieć zapewniony ów dach nad głową, musieliby stać się częścią systemu, którego nie chcą zaakceptować. Musieliby zgłaszać się regularnie do jobcenter, szukać pracy, iść na kurs językowy, a do tego trzeba się też czasami umyć i uczesać, a nade wszystko, wytrzeźwieć. Oni uważają, że społeczeństwo ograniczaloby ich wolność osobistą, a park miejski w Hamburgu jest widać ładniejszy od jakiegokolwiek mieszkania. No i ekologiczny i w ogóle ;)
Słowem, dla mnie odpowiedzią na pytanie take jest kwestia psychiki takich ludzi.
Alteno wybacz, ale mam taką zasadę w życiu, że nie wchodzę w dyskusje z ludźmi, którzy na wstępie zasuwają mi argumentem, że bezdomni są bezdomni bo chcą być bezdomni. wolę mojej cierpliwości używać gdzieś indziej ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Altena_Q » 12 gru 2016, o 20:28

Ja nie uogólniam. Wypowiedziałam się o konkretnych osobach, na podstawie ich własnych słów. Nie zamierzam kwestionować złożoności problemu. Przyznaję jednak, że gdzie zaczyna się alkoholizm, moja empatia się kończy.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: takeyoudowntown » 12 gru 2016, o 20:46

Eliza, nie wiem po co proponujesz mi książki, jeśli nie przyszłam tutaj rozmawiać wysoce intelektualnie o kondycji polskich Romów na przestrzeni wieków, tylko zamieściłam i opisałam moje osobiste doświadczenia i uczucia do osób reprezentujących tę grupę. Na pewno są inni Romowie, ale piszę tylko o tych, którzy mnie chcieli zastraszyć i źle się zachowywali, jakby pewne miejsca publiczne należały tylko do nich. Nie jestem w tym jedyna, tylko ludzie raczej boją się odezwać i zwrócić uwagę, bo boją się agresji. To dotyczy zresztą też innych ludzi uważających się za "panów świata", bo mają przerost testosteronu, ego i pewności siebie.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: pannaeliza » 13 gru 2016, o 10:49

takeyoudowntown pisze:Eliza, nie wiem po co proponujesz mi książki, jeśli nie przyszłam tutaj rozmawiać wysoce intelektualnie o kondycji polskich Romów na przestrzeni wieków, tylko zamieściłam i opisałam moje osobiste doświadczenia i uczucia do osób reprezentujących tę grupę. Na pewno są inni Romowie, ale piszę tylko o tych, którzy mnie chcieli zastraszyć i źle się zachowywali, jakby pewne miejsca publiczne należały tylko do nich. Nie jestem w tym jedyna, tylko ludzie raczej boją się odezwać i zwrócić uwagę, bo boją się agresji. To dotyczy zresztą też innych ludzi uważających się za "panów świata", bo mają przerost testosteronu, ego i pewności siebie.

No głównie dlatego, że pytałaś
takeyoudowntown pisze:
Na pewno odpowiedzi jest wiele, ale Ty znasz tę słuszną, bo wspominałaś, że pracujesz z bezdomnymi ludźmi.
To dlaczego wg Ciebie od lat jest jak jest i się nie zmienia? :)

Zawsze jest dobra pora na to, żeby otworzyć umysł, Take ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Altena_Q » 15 gru 2016, o 21:55

na komisji w sprawie Amber Gold - pytanie:
- znał pan tę osobę?
- kogo?
-no tę Carycę
-jeżeli chodzi o Carycę to znam tylko Katarzynę
- jakie nazwisko?
-Wielka

:lol:

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Lexus-1980 » 1 sty 2017, o 21:30

Rozmawia psycholog z psychologiem:
– Wiesz może, która godzina?
– Chcesz o tym porozmawiać?

Coś w tym jest
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
emu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 16 lut 2016, o 13:22

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: emu » 3 sty 2017, o 22:32

cholibcia, nowy rok i człek o rok starszy....
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Altena_Q » 4 sty 2017, o 10:40

emu pisze:cholibcia, nowy rok i człek o rok starszy....
Do mojej mamy zadzwonił drugiego stycznia znajomy i składając życzenia powiedział właśnie to zdanie, ale w drugiej osobie, czyli, że jest o rok starsza. Obraziła się śmiertelnie XD

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Lexus-1980 » 4 sty 2017, o 11:18

:cool:
Znajomy powiedział iż moje skłonności homoseksualne są nabyte i prawdopodobnie mi przejdą.
Ja jednak jako że tak późno je nabyłam nie zamierzam ich oddawać a już na pewno nie jemu. 8)
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
ODPOWIEDZ