Co na rocznicę?

Cafe dla wszystkich
bezimienna1
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2013, o 01:13

Co na rocznicę?

Post autor: bezimienna1 » 20 wrz 2015, o 11:31

Cześć dziewczyny.
Nie wiem czy w dobrej tematyce zamieściłam mój wątek,więc w razie co to proszę o przeniesienie go tam gdzie trzeba.

Więc tak-jestem z moją partnerką już roczek,niestety razem nie mieszkamy,dzieli nas połowa Polski,ale wpadam do Niej regularnie.Planuję zrobić jakąś miłą,romantyczną i oryginalną niespodziankę z tej okazji,ale zupełnie nie mam pomysłu co to ma być.
Jeśli chodzi o świeczki,płatki czy czerwone winko to przeszło mi przez myśl,ale chciałabym zrobić coś co zapamięta na długo.

Bardzo Was proszę o jakieś ciekawe porady.Będę Wam bardzo wdzięczna :)
Pozdrawiam Was cieplutko w te coraz chłodniejsze dni :slonko:
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Co na rocznicę?

Post autor: takeyoudowntown » 20 wrz 2015, o 12:32

Trudno pomagać w takich sytuacjach, bo nie wiemy co lubi Twoja dziewczyna, jakie rzeczy, jakie sytuacje, jaki ma temperament, czy woli spokojniejsze upominki, czy jakieś petardy. Można nie trafić. Nie wiadomo czy woli, kiedy jej coś kupisz, czy zabierzesz, czy może sama przygotujesz coś w zaciszu domowym. To już zależy od Twojej inwencji twórczej i od osobowości Twojej wybranki.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Co na rocznicę?

Post autor: takeyoudowntown » 20 wrz 2015, o 12:33

czy zabierzesz ją gdzieś*
Be someone who makes you happy
bezimienna1
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2013, o 01:13

Re: Co na rocznicę?

Post autor: bezimienna1 » 20 wrz 2015, o 14:06

Moja partnerka jest osobą spokojną.Najlepiej się czuję w domowym zaciszu.
Na pewno lubi niespodzianki.Prezenty może niekoniecznie,ale miłe zaskoczenie.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co na rocznicę?

Post autor: pannaeliza » 20 wrz 2015, o 18:10

My zawsze planujemy rocznicę wspólnie. Na ogół idziemy na jakąś naprawdę dobra kolację (tendencyjnie ale to dlatego, że obie interesujemy się kuchnią a to okazja żeby podpatrzec coś niecodziennego, staramy się celować wtedy w dobre restauracje), często jest to połączone z wyjazdem (druga wspólna pasja :podróże, jesteśmy w rozjazdach kiedy tylko możemy ;D) i dajemy sobie po prezencie, tu staramy się żeby to było coś z marzeń tej drugiej. Zmierzam do tego, że na rocznicę robimy to, co lubimy-totalnie, i tak chyba powinno być. Co lubi Twoja partnerka? Woli oryginalność na wszelką cenę, Lubi jeść, ma jakieś marzenia? Może tak celuj
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
bezimienna1
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2013, o 01:13

Re: Co na rocznicę?

Post autor: bezimienna1 » 20 wrz 2015, o 19:49

Właśnie może piszcie dziewczyny jak Wy świętujecie swoje rocznice i może na tej podstawie coś wymyślę :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co na rocznicę?

Post autor: ImaSumak » 20 wrz 2015, o 19:54

bezimienna1 pisze:Właśnie może piszcie dziewczyny jak Wy świętujecie swoje rocznice i może na tej podstawie coś wymyślę :)
My nigdy o niej nie pamiętamy.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Co na rocznicę?

Post autor: czarodziej-z-oz » 20 wrz 2015, o 21:21

Co roku przekonuje moja partnerkę abyśmy razem zaplanowały rocznice i na szczęście co roku mi sie to udaje. Dla mnie olbrzymia przyjemnością jest wspólne wymyślanie i celebrowanie kolejnej rocznicy. Sama atmosfera i przyjemność myślenia o tym, ze kolejny rok wspólny za nami jest tak duża, ze samo wydarzenie staje sie swego rodzaju wypadkowa :-)
A co do pomysłów - może wystarczy poświecić wyłącznie dla siebie dużo czasu? W związku na odległość nie macie go zbyt duzo :-)
Może po prostu muzyka, wspólny wieczór, i drobne prezenty dla Was obydwu, które będziecie mieć przy sobie codziennie bedą wystarczające :)
myselfandi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 119
Rejestracja: 1 gru 2014, o 15:58

Re: Co na rocznicę?

Post autor: myselfandi » 21 wrz 2015, o 12:31

bezimienna1 pisze:Właśnie może piszcie dziewczyny jak Wy świętujecie swoje rocznice i może na tej podstawie coś wymyślę :)
Jako, że jestem bardzo romantyczną osobą preferuję kolację (przygotowaną samodzielnie) przy świecach z winem w zaciszu domowym z nastrojową muzyką w tle. A jako prezent dodatkowy coś z biżuterii :)
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Co na rocznicę?

Post autor: buzi_zabci » 21 wrz 2015, o 18:41

Pytac sie obcych ludzi, co kupic wlasnej dziewczynie? Ja je..e.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co na rocznicę?

Post autor: ImaSumak » 21 wrz 2015, o 21:27

buzi_zabci pisze:Pytac sie obcych ludzi, co kupic wlasnej dziewczynie? Ja je..e.
Wiesz, pytanie niegłupie, jeśli by pytać kochankę dziewczyny. 8)
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ