Najbardziej pociągający zawód

Cafe dla wszystkich
faarasi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2011, o 23:26

Najbardziej pociągający zawód

Post autor: faarasi » 16 lis 2016, o 17:05

Jaki kobiecy zawód jest dla was najbardziej pociągający?

Dla mnie lekarki
anianowak111111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:38

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: anianowak111111 » 16 lis 2016, o 17:09

nieeee, lekarki są przereklamowane :P dla mnie zawód typowo męski, który wykonuje kobieta, co świadczy o jej unikatowości, wyjątkowości. ale jednak zawód umysłowca, ścisłowca, np. fizyk jądrowy :) albo konstruktor łodzi podwodnych. coś typowo męskiego, co w powszechnej opinii mężczyzn uchodzi za zawód, do którego kobiety nie mają głowy. jeśli taki wykonuje kobieta, a przy tym jest jeszcze piękna i atrakcyjna, to dla mnie bomba.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: adama » 16 lis 2016, o 18:11

anianowak111111 pisze: dla mnie zawód typowo męski, np. fizyk jądrowy :) to dla mnie bomba.
No.... lekarz jądrowy (androlog) to faktycznie zawód typowo męski .... :lol: ale fizyk?
anianowak111111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:38

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: anianowak111111 » 16 lis 2016, o 18:27

androlog leczy mężczyzn, ale lekarz to zawód tak kobiecy jak i męski :P a wybitnymi fizykami byli glównie mężczyźni :P prócz fascynującej M. Curie-Skłodowskiej :serce: właśnie taka kobieta by mnie kręciła :D
faarasi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2011, o 23:26

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: faarasi » 16 lis 2016, o 18:46

anianowak111111 pisze:androlog leczy mężczyzn, ale lekarz to zawód tak kobiecy jak i męski :P a wybitnymi fizykami byli glównie mężczyźni :P prócz fascynującej M. Curie-Skłodowskiej :serce: właśnie taka kobieta by mnie kręciła :D
A może informatyk?
anianowak111111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:38

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: anianowak111111 » 16 lis 2016, o 18:55

faarasi pisze:A może informatyk?
nieee, zbyt oklepany, zbyt popularny, zbyt geekowaty, nudny (choć niezwykle potrzebny i bardzo go cenię!). ale jako atrakcyjny seksualnie i związkowo? :scratch: wcale a wcale :wink:
anianowak111111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:38

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: anianowak111111 » 16 lis 2016, o 18:57

A to może piszcie też jaki zawód uprawiają wasze dziewczyny? :wink:

Moja ostatnia dziewczyna była Przedstawicielem handlowym. też nuda w sumie :P
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: adama » 16 lis 2016, o 19:02

anianowak111111 pisze:A to może piszcie też jaki zawód uprawiają wasze dziewczyny? :wink:

Moja ostatnia dziewczyna była Przedstawicielem handlowym. też nuda w sumie :P
Aniu Nowak, wg. statystyk najpopularniejsze imię i nazwisko w Polsce (podobno przegoniło nawet Kowalską hahaha)

Jaja sobie robisz :lol: ?
faarasi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2011, o 23:26

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: faarasi » 16 lis 2016, o 19:03

adama pisze:
anianowak111111 pisze:A to może piszcie też jaki zawód uprawiają wasze dziewczyny? :wink:

Moja ostatnia dziewczyna była Przedstawicielem handlowym. też nuda w sumie :P
Aniu Nowak, wg. statystyk najpopularniejsze imię i nazwisko w Polsce (podobno przegoniło nawet Kowalską hahaha)

Jaja sobie robisz :lol: ?
W sensie? Robi sobie jaja bo wybrała sobie najpopularniejsze imię i nazwisko na nick?
anianowak111111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:38

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: anianowak111111 » 16 lis 2016, o 19:28

Adama - imię pochodzi od pierwszego człowieka jaki żył na ziemi, od Adama. więc adamo... jaja sobie robisz?
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: adama » 16 lis 2016, o 19:32

anianowak111111 pisze:Adama - imię pochodzi od pierwszego człowieka jaki żył na ziemi, od Adama. więc adamo... jaja sobie robisz?
Nieźle, zdobywasz punkty :)
Juni
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 154
Rejestracja: 13 lis 2016, o 21:43

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Juni » 16 lis 2016, o 20:38

Dla mnie najbardziej pociagajace jest to kiedy ktos robi cos co kocha. Kiedy to co robi wplata sie w jego zycie, staje sie sposobem na zycie nie tylko zawodem.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Ella_Bronia » 16 lis 2016, o 20:50

anianowak111111 pisze:nieeee, lekarki są przereklamowane :P dla mnie zawód typowo męski, który wykonuje kobieta, co świadczy o jej unikatowości, wyjątkowości. ale jednak zawód umysłowca, ścisłowca, np. fizyk jądrowy :) albo konstruktor łodzi podwodnych. coś typowo męskiego, co w powszechnej opinii mężczyzn uchodzi za zawód, do którego kobiety nie mają głowy. jeśli taki wykonuje kobieta, a przy tym jest jeszcze piękna i atrakcyjna, to dla mnie bomba.
musisz mnie poznac ;-)
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Alfa_Omega » 16 lis 2016, o 21:13

a ja myślałam, że pociągająca jest kobieta a nie profesja jaką wykonuje, ale co ja tam wiem, nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem :cool:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: justsomebody10 » 16 lis 2016, o 21:20

Te wymienione zawody, które imponują, to zwykle zawody, które wymagają poświęcenia czasu, często również tego wolnego. Praca, która jest pasją, pochłania wiele czasu i bardzo angażuje. Po pewnym czasie pewnie byłyby pretensje: a ona nie ma dla mnie w ogóle czasu, praca jest dla niej ważniejsza, tylko pracuje i pracuje, a gdzie w tym wszystkim czas dla mnie, itp. :wink:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Alpha » 16 lis 2016, o 21:23

To chyba laryngolog z pociąganiem ma najwięcej wspólnego :pilka: A nawet może z tego wyleczyć :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: adama » 16 lis 2016, o 21:26

justsomebody10 pisze:Te wymienione zawody, które imponują, to zwykle zawody, które wymagają poświęcenia czasu, często również tego wolnego. Praca, która jest pasją, pochłania wiele czasu i bardzo angażuje


Można też się skupić na siedzeniu w internecie i polowaniu.

Jeżeli się upoluje mamuta, to ok. spokój na długo, jeżeli nie ....to nie ma co potem żywić urazy do świata, .... :mrgreen:
anianowak111111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:38

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: anianowak111111 » 16 lis 2016, o 21:34

Ella_Bronia pisze:
anianowak111111 pisze:nieeee, lekarki są przereklamowane :P dla mnie zawód typowo męski, który wykonuje kobieta, co świadczy o jej unikatowości, wyjątkowości. ale jednak zawód umysłowca, ścisłowca, np. fizyk jądrowy :) albo konstruktor łodzi podwodnych. coś typowo męskiego, co w powszechnej opinii mężczyzn uchodzi za zawód, do którego kobiety nie mają głowy. jeśli taki wykonuje kobieta, a przy tym jest jeszcze piękna i atrakcyjna, to dla mnie bomba.
musisz mnie poznac ;-)
o proszę! :) to pochwal się jaki zawód wykonujesz :P
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Alfa_Omega » 16 lis 2016, o 22:17

moja żona jest zoofizjoterapeutą koni, czy to wystarczająco pociągające? :cool:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
anianowak111111
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:38

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: anianowak111111 » 16 lis 2016, o 22:33

a co myślicie o "za mundurem panny sznurem"? sprawdza się u kobiet? jak to jest z np. żołnierkami, policjantkami, innymi slużbami mundurowymi w przypadku kobiet? podoba się, nie podoba? ja zauważam że branie mają u lesbijek instruktorki fitness i ogólnie panie związane z branżą sportową. nie dziwi mnie to, bo ich ciała są jednak mocno wyróżniające się w tłumie ludzi z nadwagą, czy otyłością, które są w społeczeństwie coraz bardziej powszechne. z drugiej strony czytając choćby to forum widzę, że absolutnie największe branie mają... panie nauczycielki :) najwięcej wątków dotyczy nauczycielek i nieszczęśliwe zakochanych w nich uczennic.
Alfa_Omega pisze:a ja myślałam, że pociągająca jest kobieta a nie profesja jaką wykonuje, ale co ja tam wiem, nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem :cool:
zawód wiąże się z m.in. statusem społecznym, prestiżem, zarobkami, intelektem, itp. dlatego mnie nie dziwi że jedne zawody kręcą bardziej niż inne. lekarz i prawnik w naszej kulturze to takie najbardziej niby porządane zawody. ale moim zdaniem tak było kiedyś, a dziś to się zmienia, bo dziś liczy się bardziej wyjątkowość, unikatowość, i jest większy wybór zawodów tzw. przyszłościowych, w których i prestiż i zarobki są duże. Mamy dziś właśnie informatyków którzy świetnie zarabiają i są rozchwytywani, mamy coachów i trenerów personalnych których kiedyś w Polsce nikt nie znał, mamy od zatrzęsienia różnych menedżerów. zresztą nawet prywatny przedsiębiorca jest atrakcyjny, jeśli ma łeb żeby radzić sobie na tak wymagającym, globalnym rynku, na którym "wszystko już jest" i to w nadmiarze. do wyboru do koloru. i zgadzam się że te zawody które są cenione oznaczają brak czasu na życie osobiste, a to już atrakcyjne nie jest, bo co z tego że twoja dziewczyna jest lekarzem, jak widują ją tylko pacjenci? a ty nie. nic fajnego. nawet umierają na dyżurach :roll: nie ma to jak pracownik administracji publicznej (np. ja), o 15,30 fajrant i do domu :)
faarasi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2011, o 23:26

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: faarasi » 16 lis 2016, o 22:38

anianowak111111 pisze:a co myślicie o "za mundurem panny sznurem"? sprawdza się u kobiet?
Zdecydowane tak dla mundurowych
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Alpha » 16 lis 2016, o 22:44

Alfa_Omega pisze:moja żona jest zoofizjoterapeutą koni, czy to wystarczająco pociągające? :cool:

Hihihi, szczególnie jak wracam ze stajni :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: gimmeeverything » 16 lis 2016, o 23:21

tancerka :twisted: :twisted: :twisted: - i ten chronicznie zachęcający widok gdy trenuje w domu :jezor:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
toswietnie
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 03:00

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: toswietnie » 16 lis 2016, o 23:33

Co powiedziałybyście gdyby wasza kobieta była kierowcą tira ?
A uwierzcie mi ze
to nie jest prosta robota
Dzaga40
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2015, o 15:52

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Dzaga40 » 17 lis 2016, o 09:14

Witam, tak się składa że byłam kierowcą tira, w sumie ta praca miała duży wpływ na rozpad mojego związku. Mnie nie było w domu i znalazł się ktoś kto zaopiekowal się moją kobietą. Dla kolejnej kobiety rzuciłam tą pracę, po latach ta kobieta rzuciła mnie :)

I wiem że to jest praca dla mnie więc wracam do zawodu.
Pozdrawiam i wszystkim życzę miłego dnia .
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: tessaract » 17 lis 2016, o 09:22

A taka pilot Nadia Sawczenko.
nizłomna, szlachetna, odważna
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: justsomebody10 » 17 lis 2016, o 13:20

anianowak111111 pisze: z drugiej strony czytając choćby to forum widzę, że absolutnie największe branie mają... panie nauczycielki :) najwięcej wątków dotyczy nauczycielek i nieszczęśliwe zakochanych w nich uczennic.
To akurat jest całkiem naturalne. Nie każda lesbijka chodzi na fitness czy też dzieli inne wspólne aktywności, ale każda lesbijka chodziła (lub dalej chodzi) do szkoły, więc wpływa na to powszechność doświadczenia :wink: W dodatku w tej branży (nauczycielskiej), ze względu na większą obecność w szkole nauczycielek niż nauczycieli, zawsze znajdzie się kilka atrakcyjnych fizycznie lub/i intelektualnie pań, które mogą utkwić w głowie i być obiektem westchnień. Poza tym okres szkolny przypada na dość wrażliwy okres dojrzewania, uświadamiania sobie swoich preferencji, a tu w pobliżu jest ktoś, kto jeszcze jest obecny w naszym życiu na co dzień. Na to jeszcze może nakładać się fascynacja dojrzałą kobietą i taki szereg czynników nieubłaganie prowadzi potem do łzawych wyznań na forum. Zresztą kolejna grupa wielbionych kobiet to koleżanki z pracy, zwierzchniczki czy współpracowniczki - i tu znów częstość codziennego przebywania pozwala na bardziej uważne przypatrywanie się i obserwacje, co może prowadzić do zauroczenia.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: tygrysica3 » 17 lis 2016, o 13:34

gimmeeverything pisze:tancerka :twisted: :twisted: :twisted: - i ten chronicznie zachęcający widok gdy trenuje w domu :jezor:
... :> - http://www.cda.pl/video/182693c :cool: :lol: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: gimmeeverything » 17 lis 2016, o 14:51

tygrysica3 pisze: ... :> - http://www.cda.pl/video/182693c :cool: :lol: :wink:
:lol: :nie: = zbyt grube mam... mury na tak słabe... rury :twisted:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Najbardziej pociągający zawód

Post autor: Gaik » 17 lis 2016, o 14:54

A ja jestem w tym bardzo praktyczna. Czuję się usatysfakcjonowana, kiedy kobieta posiada cechy, umiejętności, które uzupełniają moje. Przykładowo ja snuję odważne wizje, strategie a ona woli uziemiać,kontrolować, zajmować się udoskonalaniem drobiazgów. Ja wolę promować to ona np.woli sprzedawać. Takie układy zdarzały mi się kilka razy i generalnie pobudzają wyobraźnie, bo te przyszłe imperia biznesowe, czy inne koncerny :lol:
Najgorzej jest jak ktoś jest ograniczony w organizowaniu i w zasadzie żyje etatem mało znając świat poza nim. W naszym turbo kapitalizmie takich osób, które nie kombinowały z formami zarabiania, czy zawodami, jest stosunkowo niewiele, ale jeszcze się trafiają. Jak ktoś akurat siedzi na etacie, ale zna świat obok to ok, ale jeśli ktoś uważa, że sprawa L4, liczenie dni urlopu, relacje ze współpracownikami i przełożonymi to są realne życiowe problemy i nie wie skąd się bierze biurko przy którym siedzi to jest dla mnie nieatrakcyjne seksualnie.I nie ma znaczenia, czy to będzie lekarz, czy to będzie menadżer, czy to będzie nauczyciel. Ja wolę biedę o ile daje wolność i świadomość a tradycyjna praca dla kogoś kojarzy mi się z byciem całe życie dzieckiem.

Sama jak bym miała jeszcze zrobić jakieś studia to byłaby to chyba medycyna, ale nie ze względu na jakieś tam szacunki społeczne, tylko o chęć bycia potrzebną.Pociągające to dla mnie nie jest, ale w skali absurdów rynkowych i marnych ludzkich dokonań wydaje się najszlachetniejsze.
ODPOWIEDZ