jak jest po 40.?

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
dor
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2006, o 00:00

Post autor: dor » 14 lip 2006, o 10:28

Też mam taką nadzieję........że pomoga mi zrozumiec siebie, że pomoga wyciągnąć mnie sama gdzies tam głeboko ukrytą, bo wciąz schowana jestem we własnej skorupie, a to zaczyna mnie męczyć...
Awatar użytkownika
mania_zet
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: w-wa

Post autor: mania_zet » 14 lip 2006, o 17:57

dor pisze:.......że pomoga mi zrozumiec siebie, że pomoga wyciągnąć mnie sama gdzies tam głeboko ukrytą ...
powodzenia i trzymam mocno kciuki bo warto spróbować .......
Awatar użytkownika
a1psik
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 16 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: rzut okiem od stolicy

Post autor: a1psik » 25 lip 2006, o 18:56

Ja w najbliższą niedzielę wkroczę w 40 ,ale jestem (jeśli dobrze pamiętam )przygotowana do tego od chyba 5 lat , gdyż założenie było takie aby się co roku do tego przyzwyczajać .Zamiast 35 urodzin organizowałam 40 i tak cały czas więc w sobotę wieczorem zaczynam imprezą i w niedzielę już luzik CZTERDZIESTKA na karku i jest ok :!: :!: :!: :D
Awatar użytkownika
dobranocka13
super forma
super forma
Posty: 3030
Rejestracja: 19 lut 2006, o 00:00

Post autor: dobranocka13 » 25 lip 2006, o 20:06

a1psik pisze:Ja w najbliższą niedzielę wkroczę w 40 ,ale jestem (jeśli dobrze pamiętam )przygotowana do tego od chyba 5 lat , gdyż założenie było takie aby się co roku do tego przyzwyczajać .Zamiast 35 urodzin organizowałam 40 i tak cały czas więc w sobotę wieczorem zaczynam imprezą i w niedzielę już luzik CZTERDZIESTKA na karku i jest ok :!: :!: :!: :D
:lol: :lol: Dobry pomysł, chyba z niego skorzystam. Może mi tez 5 lat wystarczy.
Awatar użytkownika
HellFire
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 249
Rejestracja: 8 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z Wrocławia :)

Post autor: HellFire » 25 lip 2006, o 22:24

dobranocka13 pisze:
a1psik pisze:Ja w najbliższą niedzielę wkroczę w 40 ,ale jestem (jeśli dobrze pamiętam )przygotowana do tego od chyba 5 lat , gdyż założenie było takie aby się co roku do tego przyzwyczajać .Zamiast 35 urodzin organizowałam 40 i tak cały czas więc w sobotę wieczorem zaczynam imprezą i w niedzielę już luzik CZTERDZIESTKA na karku i jest ok :!: :!: :!: :D
:lol: :lol: Dobry pomysł, chyba z niego skorzystam. Może mi tez 5 lat wystarczy.
jak myslisz, 25 lat przygotowan mi chyba starczy, no nie? ;)
Awatar użytkownika
a1psik
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 16 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: rzut okiem od stolicy

Post autor: a1psik » 26 lip 2006, o 00:12

HellFire przez 25 lat to można zapomnieć o co chodziło w tych przygotowaniach ,wiesz skleroza i takie tam . :wink: Zdecydowanie polecam krótsze terminy. :)
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 26 lip 2006, o 13:39

a1psik - HellFire już się nie może doczekać ;) hmm, kazdy wiek ma swoje uroki... ale żeby tak się spieszyć?
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
HellFire
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 249
Rejestracja: 8 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z Wrocławia :)

Post autor: HellFire » 26 lip 2006, o 15:01

Ciri pisze:a1psik - HellFire już się nie może doczekać ;) hmm, kazdy wiek ma swoje uroki... ale żeby tak się spieszyć?
jak na razie to ja sie do 18 doczekac nie moge. w koncu dowodzik... x3
Awatar użytkownika
a1psik
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 16 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: rzut okiem od stolicy

Post autor: a1psik » 26 lip 2006, o 16:25

Tak,tak dowodzik do rączki i nareszcie do sklepu po to co było do tej pory zakazane . Nareszcie pełna wolność :P :cool: :!:
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 26 lip 2006, o 18:36

A1psik - teraz sprzedają bez dowodu nawet - nie wszędzie, ale jak ktoś chce kupić, to kupi... Wszyscy się ekscytują, a to tak naprawdę kawałek plastiku ;) Ważniejsze, co się ma w głowie...
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
a1psik
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 16 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: rzut okiem od stolicy

Post autor: a1psik » 26 lip 2006, o 20:11

Ciri pisze:A1psik - teraz sprzedają bez dowodu nawet - nie wszędzie, ale jak ktoś chce kupić, to kupi... Wszyscy się ekscytują, a to tak naprawdę kawałek plastiku ;) Ważniejsze, co się ma w głowie...


Co racja to racja ,ale ja uwielbiam jak ktoś wymyśla sobie powód dlaczego nie ma dowodu przy sobie ,chyba zacznę zbierać te perełki i wydam w wydaniu książkowym .Panie które zatrudniam są w tym temacie przeszkolone wiedzą co mają robić . Nieraz to poprostu komedia.
ALE TAK POPIERAM GŁOWA NAJWAŻNIEJSZA !!! Plastik jest i tak po 10 latach do wymiany.
Awatar użytkownika
HellFire
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 249
Rejestracja: 8 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z Wrocławia :)

Post autor: HellFire » 26 lip 2006, o 22:08

Ciri pisze:A1psik - teraz sprzedają bez dowodu nawet - nie wszędzie, ale jak ktoś chce kupić, to kupi...
moja kolezanka probowala dzisiaj w kilkunastu wiekszych i mniejszych sklepikach kupic fajki. W koncu jej sie udalo, ale tez z oporem.
blue32
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 547
Rejestracja: 18 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: Śląsk <-> Bieszczady

Post autor: blue32 » 26 lip 2006, o 22:12

Hell- to przykro, że taką obsługę mamy w sklepach... Wydaje mi się, że Twoje koleżanki jeszcze za młode na używki...
Awatar użytkownika
HellFire
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 249
Rejestracja: 8 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z Wrocławia :)

Post autor: HellFire » 27 lip 2006, o 11:36

17 lat - no faktycznie za mloda... :)
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 27 lip 2006, o 11:48

zdaje mie sie, ze na papierochy (tfu!) to kazda za mloda...
zeby sie tak od mlodosci truc? nie no... szkody by mi bylo samej siebie :?
http://arsneo.pl
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 27 lip 2006, o 17:48

Hell - no, faktycznie. Nie byłam nigdy aniołkiem (ani nie będę...), ale taka prawda.

Assa - a jak chce, to niech się truje, jeśli jest dorosły i odpowiedzialny za siebie. I najlepiej - jak sobie sam płaci za to trucie.
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
franca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 945
Rejestracja: 11 paź 2005, o 00:00

Post autor: franca » 27 lip 2006, o 18:19

HellFire pisze:jak na razie to ja sie do 18 doczekac nie moge. w koncu dowodzik... x3
ja za nic w świecie nie chciałam mieć tej "magicznej 18".
prawda jest taka, że nic się nie zmienia.
dostać coś co jest dozwolone od 18 to żaden problem.
chociaż moim zdaniem to powinno być akurat bardzo przestrzegane.
bo paranoją jest, że "wyluzowane 13" siedzą po bramach i chleją tanie wina.
wszytsko jest dla ludzi ale z takiego picia czy palenia nic dobrego nie wyniknie.
potem można tylko żałować w wieku 19 lat, że ostatnie 5 lat było jedną wielką pomyłką.
tyle tylko, ze juz nic sie nie zmieni.

sama w sobie 18 nie jest jakąś rewolucją.
mieszkasz z rodzicami wiec raczej nic sie nie zmieni.
Twój podpis nabiera mocy więc w sumie mogą byc tylko większe problemy jak ktoś jest półmózgownicą i 18 kojarzy mu się tylko z łatwym kupowaniem chlania.
dziecko przerostu formy nad treścią.
Awatar użytkownika
HellFire
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 249
Rejestracja: 8 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z Wrocławia :)

Post autor: HellFire » 27 lip 2006, o 18:30

franca pisze: Twój podpis nabiera mocy więc w sumie mogą byc tylko większe problemy jak ktoś jest półmózgownicą i 18 kojarzy mu się tylko z łatwym kupowaniem chlania.
dzieki za ta polmozgownice. :ysz:
Awatar użytkownika
franca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 945
Rejestracja: 11 paź 2005, o 00:00

Post autor: franca » 27 lip 2006, o 18:49

wybacz.
mówiłam ogólnie.
nie bierz tego do siebie.
dziecko przerostu formy nad treścią.
Awatar użytkownika
HellFire
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 249
Rejestracja: 8 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z Wrocławia :)

Post autor: HellFire » 27 lip 2006, o 21:15

franca pisze:wybacz.
mówiłam ogólnie.
nie bierz tego do siebie.
ok, wybaczam ;)
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 27 lip 2006, o 22:01

Ciri pisze:Hell - no, faktycznie. Nie byłam nigdy aniołkiem (ani nie będę...), ale taka prawda.
Nie moge się z tym pogodzić. :P

A co do 18-stki to strasznie przereklamowana sprawa. :)
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
hrabianka
super forma
super forma
Posty: 2623
Rejestracja: 25 lip 2006, o 00:00

Post autor: hrabianka » 23 wrz 2006, o 14:04

ulek76 pisze:
Ciri pisze:Hell - no, faktycznie. Nie byłam nigdy aniołkiem (ani nie będę...), ale taka prawda.
Nie moge się z tym pogodzić. :P

A co do 18-stki to strasznie przereklamowana sprawa. :)
Z pewnym doświadczeniem powyżej 18-stki i po dokonaniu bilansu zysków i strat - pragnę powrócić do wieku 10-ciu lat. :cool: :cool: :cool:
Awatar użytkownika
inka_malinka
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 30 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: kraków

Post autor: inka_malinka » 25 wrz 2006, o 14:39

ja byłam najszczęśliwsza w wieku przedszkolnym, kiedy to byłam ulubienicą pań przedszkolanek, do mojej ukochanej pani przedszkolanki mówiłam, że jest moją Zapasową Mamusią i biegałam z przyjaciółką po przedszkolnych chaszczach i bawiłyśmy się w żółwie ninja. a największym problemem było wypicie herbaty z mlekiem, albo przymusowe leżakowanie z przyjaciółką w osobnej sali za rozrabianie. ach, to były czasy. a tata mnie sadzał na taborecie i strzygł mi włosy dookoła głowy- tak idealnie jak od garnka. moje dzieciństwo było naprawdę super.

a 18nastka jest faktycznie przereklamowana.
reality is a nice place to visit but i wouldn't like to live there.
kobieta46
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: gdansk

po 40-pelnia zycia

Post autor: kobieta46 » 29 gru 2006, o 14:02

:) witajcie ,teraz mam duzo czasu tylko dla siebie :) i tylko z boku przygladam sie, czy wszystko idzie na wlasciwych torach :) synowie dawno wyrosli z pieluch a ja teraz moge spelniac swoje marzenia :) i..staram sie to robic:)nigdzie sie nie spiesze, nikt mnie nie pogania..:)dusze mam ciagle w wieku takiego dorastajacego dzieciaka i czasami jak spojrze w lustro, to jakos dziwnie sie czuje widzac cialo dojrzalej kobiety, ale lubie je i niczego nie chcialabym w nim zmieniac :) pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kropla:)
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 5 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Kropla:) » 7 sty 2007, o 21:14

kobieta46 no i powiedz czy po 40 nie jest super mi sie bardzo podoba :) :) Najwazniejsze zeby dobre samopoczucie było :tancze: Pozdrawiam :roza:
kobieta46
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: gdansk

Post autor: kobieta46 » 10 sty 2007, o 10:40

witaj kropla:) :D ,nie trudno zauwazyc ze mamy podobne<czucie>tego co nam zycie niesie :D zycze wszystkim naszym mlodszym kolezankom , ktore ze strachem patrza w przyszlosc, aby nie baly sie jej:)trzeba TYLKO i AZ zdac sobie sprawe, ze mamy jedno zycie i..chciaz CHWILKE odwazyc sie i przezyc je po swojemu , tak tylko z mysla o sobie :D pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Kropla:)
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 5 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Kropla:) » 10 sty 2007, o 16:34

kobieta46 pisze:witaj kropla:) :D ,nie trudno zauwazyc ze mamy podobne<czucie>tego co nam zycie niesie :D zycze wszystkim naszym mlodszym kolezankom , ktore ze strachem patrza w przyszlosc, aby nie baly sie jej:)trzeba TYLKO i AZ zdac sobie sprawe, ze mamy jedno zycie i..chciaz CHWILKE odwazyc sie i przezyc je po swojemu , tak tylko z mysla o sobie :D pozdrawiam .

Pieknie napisane :) Pozdrawiam bardzo ciepło :roza:
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 11 sty 2007, o 23:08

kobieta46 pisze:trzeba TYLKO i AZ zdac sobie sprawe, ze mamy jedno zycie i..chciaz CHWILKE odwazyc sie i przezyc je po swojemu , tak tylko z mysla o sobie :D pozdrawiam .
Witam :)
:) Choć "kobieto46" agitujesz jawnie do EGOIZMU :roll: (a przecież, już w szkole nas uczyli, nie bądź egoistką, daj koleżance swoją gumkę :-P ), popieram ten program :)
Po 40 nastaje niewątpliwie ten czas, kiedy należy zacząć myśleć o sobie i o swoich przyjemnościach! Moja 86 letnia ciocia, która wróciła właśnie z kolejnej wyprawy, tym razem z Chin, twierdzi, że TAKA egoistyczna postawa ODMŁADZA ! I chyba coś w tym jest :wink:
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
kobieta46
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: gdansk

Post autor: kobieta46 » 12 sty 2007, o 17:26

hej lwiczko:)wieksza czesc <jak zapewna kazda z nas>swgo jestestwa na naszej pieknej ziemi poswiecilam najblizszym , teraz niech najblizsi zlapia swoje stery i niech sami sobie nimi poobracaja:) a ja teraz zajme sie ..muuaa<jak to teraz pisze mlodziez> :D pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kropla:)
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 5 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Kropla:) » 9 lut 2007, o 17:46

kobieta46 pisze:hej lwiczko:)wieksza czesc <jak zapewna kazda z nas>swgo jestestwa na naszej pieknej ziemi poswiecilam najblizszym , teraz niech najblizsi zlapia swoje stery i niech sami sobie nimi poobracaja:) a ja teraz zajme sie ..muuaa<jak to teraz pisze mlodziez> :D pozdrawiam.





:D :D :D Pozdrawiam :roza: :roza:
ODPOWIEDZ