Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 25 kwie 2007, o 00:10

Lwica1 pisze:
szczurzyca pisze:Chorera... Kobiety! Aż żal iść spać... :wink:
:cool: :lol: :cool: :lol:
Aleś mnie szczerze cudownie rozśmieszyłaś, świetne podsumowanie brawo!

Ach dziewczyny , kobiety, czemu się irytujecie? Temat jest dla Pań 50 i 40 letnich, może i dalej lub blizej w wieku i każda z Pań ma prawo się wypowiedzieć, jak sądzę - drwiąco, kpiąco i poważnie. Tyle już razy na forum było to przerabiane. Po co się wkurzać? :evil: Jeśli nie podoba się wypowiedź foremki, czy nie prościej ją zignorować a odnieść sie do dyskutantek tych, które dany temat traktują poważnie? Taka sobie Lwia , mała refleksja :wink:
Co do głównego tematu, to myślę, że jest to bardzo złożony temat. Majune poruszyła dwa tematy, a może nawet trzy i zamąciła troszkę .
1. Temat - ciągątki do kobiet (okropne określenie i troszkę niestosowne dla kobiety ok 50-tki, moja uwaga bez złośliwości),
2. Amazonka, jak sobie z tym radzić, czy bohaterka sobie z tym poradziła ( chyba nie bo użyła słowa obrzydzenie),
3. Sprawa samotności w związku małżeńskim i chyba w życiu, bo z tym problemem tu się pojawiła, czyli nie ma bliższych przyjaciółek (może źle odebrałam),
A na koniec autorka spłoszona lub nie zainteresowana wrzuconym tematem zamilkła, smutne to, nie wiadomo jak ten wpis traktować. :roll:
Co by nie powiedzieć, to wiek 50 lat jest dla wielu kobiet już małym ciężarem, zakłopotaniem, bo niby to cholernie dużo, ale przecież Cudowne życie jeszcze trwa i niesie wiele ciekawych chwil, i o tym myślę warto pogadać na forum. Jak sobie Panie radzą w tym temacie wiekowym w sferze uczuciowej, biologicznej i zawodowej.

pozdrawiam Wszystkie 20,30, 40, 50,60 :wink:
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 25 kwie 2007, o 17:06

idealna pisze:Czyżby się Panie poobrażały? Całe szczęście, że przez monitor nie dostanę parasolką :cool:
Szkoooooooda :D
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
majuna
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 00:00

Nie zniknęła, nie zrezygnowała,

Post autor: majuna » 21 maja 2007, o 12:39

  • :) Nie zawsze jest nam dane - być tu i teraz- a dla mnie nadszedł czas taki właśnie.
    Nie miałam komputera - poprzedni najnormalniej padł ze starości a w kawiarenkach bywam rzadko. Teraz mam jakiś sprzęt z odzysku i ponownie stawiam czoła Waszym opiniom.
    Napiszę wieczorem więcej teraz dałam jedynie znak , że żyje i nadal mnie interesuje to co sie dzieje na tym forum i na witrynie K+K :-P
Ma
maly szu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 31 lip 2006, o 00:00

Post autor: maly szu » 24 maja 2007, o 19:27

:lol: :lol: :lol:
swietnie..pojawilas sie majuno..a myslalysmy ,ze sobie poszlas..ciesze sie..pozdrawiam..
hej lwiczko..ciebie tez serdecznie pozdrawiam..wiesz kto.?? kotek..mariola.. :D
majuna
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 00:00

Pragnienia i lęki

Post autor: majuna » 4 cze 2007, o 09:43

:P Witam was.
Nie udało mi sie napisać od dawna.
Chociaz chciałam ale los bywa niepokorny i nie zawsze jest tak jak byśmy chciały.
Nadal moja potrzeba bliskiego kontaktu z kobieta jest w sferze pragnień. Wierzę jednak, że mimo mojego problemu braku autoakceptacji zdołam przełamać tę barierę odważając się na nieśmiały gest w kierunku tej jednej którą spotkam niebawem.
Brak mi kogoś takiego przyjaciółki-kochanki.
Wierzę, że nadchodzi mój czas spełnienie.
O wszystkim Wam napiszę.
Pozdrawiam
Majuna
Awatar użytkownika
Lion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 4 cze 2006, o 00:00

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: Lion » 17 cze 2007, o 15:11

Ciri, odpowiadam w tempie kwalifikującym sie do tematu "żółwie pięćdziesięcioletnie +", ale co tam...
Ciri pisze: Mimo przepięknej interpretacji Foremki Lion.
Dzieki :)
Ciri pisze: Dlatego do ogłoszeń.
Merytorycznie się z tym zgadzam. Miałam dykomfort z powodu formy.
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Post autor: jakakolwiek » 10 lip 2007, o 00:04

A o co właściwie p. M. i reszcie chodzi? Gdyby mnie Etta James zaproponowała sprzątanie i gotowanie, to bym to przyjęła jako trzecią w kolejności misję życiową. Właśnie dowiedziałam się, że jeszcze żyje! Nagrała płytę. Ma 68 lat. Cy..ów jej nie policzyli ,ale nawet w Wikipedii przyznają, że ma poważne problemy ze zdrowiem ,w związku z nadużywaniem i ekscesami różnorakimi...Za ikonę piękności tez trudno ją uznać.....
O to, z kim była ,z kim nie była nigdy, a kogo zdradzała to lepiej w ogóle nie pytać.....Przez pewien czas występowała w białej peruce ( taki kompleks ..bo jest czarna) i z domalowany pieprzykiem a la Marylin i co ?
Człowiek to styl - a on a go ma ! I to jaki!
Awatar użytkownika
ona_czyli_ja
super forma
super forma
Posty: 2045
Rejestracja: 6 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Amager

Post autor: ona_czyli_ja » 23 lip 2008, o 18:00

Przenosze, choc to chyba bardziej do ogloszen pasuje :
majuna pisze:Od ostatniego wpisu wiele zmieniło się w moim zyciu na niekorzyść niestety. Zaliczyłam oddział zamknięty a teraz jestem na dziennym. Moze ktoś powiedzieć, ot wariatka i zmienić temat . Moze jedank trafię na kogoś kto naprawde rozumie kobietę , która w wieku 52 lat stoi na rozstaju, tak jakby zaczynała od nowa. Praca była bo ,,wariatów" się pozbywają. Dzieci na wylocie a do tego synowie więc co ich interesuje ta półbaba - maż ... a co to takiego?.
Potzrebuję kontaktu z ciepłą i wyrozumiałą kobietą, nie chcę iść z nią do łóżka już w tej chcwili, chcę pogadać, ot wszystko. Mogę wydawać się conajmniej dziwaczną osobą, ale czyż takie nie mogą żyć? :oops:
Majuna
ziemia
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2009, o 01:00

Post autor: ziemia » 8 sty 2009, o 03:29

Witam Panie, nieumiejetnie i niechcacy zalozylam nowy temat, zamiast pozostac tu z Wami na forum 50-latekPlus. Na bledach sie uczymy :?
Jestem tu sama? Widze daty postow sprzed dwu lat.
czatuś
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 273
Rejestracja: 22 gru 2004, o 00:00

Post autor: czatuś » 8 sty 2009, o 08:45

svefn pisze:"view posts since last visit" pomaga w przeglądani forum ;).
i nie tylko 40+ tu są :)
Ale jakoś mało aktywne te 40+ , o 50 tkach nie wspomnę, bo ich zwyczajnie nie widać, a te co były jakoś zamilkły.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 8 sty 2009, o 11:03

W Lambdzie Warszawa jest jeszcze realizowany pliotażowy projekt "Aktywizacji społecznej grupy LGBT 50+" - do końca stycznia 2009.

Mam nadzieję, że nie jest to ostatni taki projekt, i będą następne. Sądzę, że podsumowanie działań oraz wszelkie wnioski z realizacji tego projektu już niebawem będą dostępne.
Pozdrawiam Piękne Panie
bo_tak
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 151
Rejestracja: 10 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: podlaskie/śliczna wioska :)

Post autor: bo_tak » 8 sty 2009, o 21:30

ziemia pisze:Witam Panie, nieumiejetnie i niechcacy zalozylam nowy temat, zamiast pozostac tu z Wami na forum 50-latekPlus. Na bledach sie uczymy :?
Jestem tu sama? Widze daty postow sprzed dwu lat.
hihiihi, nie jesteś. Jak się rejestrowałam na forum, to byłam jeszcze czterdziestka z kawałkiem. Czas leci jak szalony i wypadłam poza wszelkie normy, bo podobno lesbijki tyle nie żyją :twisted: W każdym razie witam :D . A dziś zastanawiałyśmy się z moją Kochaną czy kobiety w naszym wieku ja stają przed lustrem i przemknie im przez głowę, że są lesbijką, to zamykają oczy, bo tak są zakonspirowane. To tak na marginesie :cool:
http://www.basset-sos.pl/
patrze-inaczej
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2009, o 01:00

50+

Post autor: patrze-inaczej » 20 lut 2009, o 00:25

Witam wszystkie Panie, przede wszystkim te, których temat dotyczy.
Na przekór wszystkim, które twierdzą, że nas nie ma, zapraszam do dyskusji.

http://patrze-sie-inaczej.blog.pl/
PS.Pierwszy zapis zniknąl, nie wiem czy sie nie zdubluje, przepraszam więc
Julia55
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2008, o 02:00

Witam , bywamy , bywamy...

Post autor: Julia55 » 21 lut 2009, o 16:05

Witam miłe Panie. Bywają Panie les po 50 i po 60 też. Nie są jednak akceptowane wśród 20 latek na czatach , więc gdzie sie mają podziać ? Kiedyś namój nik z wiekiem dostałam priv od panienki " w tym wieku jeszcze jesteś les ? ?" Takie to pojmowanie : les=sex. :lol:
bo_tak
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 151
Rejestracja: 10 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: podlaskie/śliczna wioska :)

Re: Witam , bywamy , bywamy...

Post autor: bo_tak » 21 lut 2009, o 16:23

Julia55 pisze: " w tym wieku jeszcze jesteś les ? ?" Takie to pojmowanie : les=sex. :lol:

:rotfl: No tak nas już powinno nie być. Cholera a my jak na złość jesteśmy :cool:
http://www.basset-sos.pl/
:
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 377
Rejestracja: 6 kwie 2005, o 00:00

Post autor: : » 21 lut 2009, o 18:35

Ale nie widać Was. Nigdzie. Pochowane czy co??
patrze-inaczej
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2009, o 01:00

Post autor: patrze-inaczej » 22 lut 2009, o 03:24

Mając na uwadze te wypowiedzi, które są powyżej, nie ma się co dziwić, że takich osób nie widać, One nie chcą z Wami polemizować, bo i o czym skoro każda, no prawie każda z Was wie lepiej ...
Z drugiej strony jest to też nasza wina, że tak nas postrzegają te młodsze, skąd mają brać wzorce.. nawet gdyby chciały?
Ja równiez nie chcę być tutaj zakrzyczana dlatego będę pisać na swoim blogu, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł wykorzystajmy go razem, ale nasunęło mi się jeszcze coś ,jak mamy wymagać od Kogoś szacunku, zrozumienia dla nas, jeżeli nawet tutaj nie potraficie się dogadać między sobą?
Widać Was, niestety - nie ma sie czym chwalić.
bo_tak
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 151
Rejestracja: 10 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: podlaskie/śliczna wioska :)

Post autor: bo_tak » 23 lut 2009, o 10:52

patrze-inaczej pisze:Mając na uwadze te wypowiedzi, które są powyżej, nie ma się co dziwić, że takich osób nie widać, One nie chcą z Wami polemizować, bo i o czym skoro każda, no prawie każda z Was wie lepiej ...
Z drugiej strony jest to też nasza wina, że tak nas postrzegają te młodsze, skąd mają brać wzorce.. nawet gdyby chciały?
Ja równiez nie chcę być tutaj zakrzyczana dlatego będę pisać na swoim blogu, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł wykorzystajmy go razem, ale nasunęło mi się jeszcze coś ,jak mamy wymagać od Kogoś szacunku, zrozumienia dla nas, jeżeli nawet tutaj nie potraficie się dogadać między sobą?
Widać Was, niestety - nie ma sie czym chwalić.
Eeee przesadziłaś :cool: . Nikt nie krzyczał
A może my jakieś leniwe jesteśmy w pisaniu i polemikach a może za dużo już wiemy :wink:
http://www.basset-sos.pl/
patrze-inaczej
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2009, o 01:00

Post autor: patrze-inaczej » 23 lut 2009, o 17:20

Możliwe, myślę tylko, że orientacja seksualna to jest tylko cząstka naszej osobowości, nie wiem czy wszystkie Panie myślą podobnie, ale ja i mówię w swoim imieniu, prowadzimy normalne życie , mamy również obowiązki takie same jak inni w tym samym wieku, jeżeli chcemy wyjść na kolację, nie wybieramy klubów ze względu na orientację , możemy wyjść gdziekolwiek, bo przecież i tak jesteśmy razem a to był cel wyjścia.
bo_tak
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 151
Rejestracja: 10 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: podlaskie/śliczna wioska :)

Post autor: bo_tak » 23 lut 2009, o 17:59

Pisząc myślałam o tym, że nie widać nas na forum. W tak zwanym realu ludzi w ogóle jakby mniej widać w miejscach publicznych (wyłączając hipermarkety :twisted: )
http://www.basset-sos.pl/
Awatar użytkownika
dobranocka13
super forma
super forma
Posty: 3030
Rejestracja: 19 lut 2006, o 00:00

Post autor: dobranocka13 » 24 lut 2009, o 17:54

:) Co robią panie 50+ i starsze w USA:
http://partnerstwo.onet.pl/1531401,3502,1,artykul.html
patrze-inaczej
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2009, o 01:00

Post autor: patrze-inaczej » 24 lut 2009, o 23:03

Co robią panie 50+ i starsze w USA:
http://partnerstwo.onet.pl/1531401,3502,1,artykul.html

To dokładnie tak jak my, też ich nie widać.
Na razie ten obraz wygląda nieciekawie: baba-chłop topiąca swoje smutki i frustracje w alkoholu.
Zgadzacie się z tym?
czatuś
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 273
Rejestracja: 22 gru 2004, o 00:00

Post autor: czatuś » 25 lut 2009, o 19:20

patrze-inaczej pisze:Na razie ten obraz wygląda nieciekawie: baba-chłop topiąca swoje smutki i frustracje w alkoholu.
Zgadzacie się z tym?
Bez przesady! 50 latki, które miałam okazję poznać nie były może idealne, ale daleko im do nawalonych "babo-chłopów" , które swoje życie przegrały, przepiły i prze...pipały.
Większość z nich nie budzi swoim wyglądem żadnych "branżowych" skojarzeń.
Zatem ten obraz jest trochę przekoloryzowany, nie wpadajmy z jednej skrajności w drugą.
patrze-inaczej
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2009, o 01:00

Post autor: patrze-inaczej » 25 lut 2009, o 21:38

czatuś pisze:
patrze-inaczej pisze:Na razie ten obraz wygląda nieciekawie: baba-chłop topiąca swoje smutki i frustracje w alkoholu.
Zgadzacie się z tym?
Bez przesady! 50 latki, które miałam okazję poznać nie były może idealne, ale daleko im do nawalonych "babo-chłopów" , które swoje życie przegrały, przepiły i prze...pipały.
Większość z nich nie budzi swoim wyglądem żadnych "branżowych" skojarzeń.
Zatem ten obraz jest trochę przekoloryzowany, nie wpadajmy z jednej skrajności w drugą.
    Drogie Panie, nie rozumiemy się , ja nie mówię, że 50 latki takie są (jestem jedną z nich), moja wypowiedż była skierowana do Pań, które pamiętają i wiedzą o czym mówię... i te panie chcę usłyszeć
    czatuś
    foremka dyskutantka
    foremka dyskutantka
    Posty: 273
    Rejestracja: 22 gru 2004, o 00:00

    Post autor: czatuś » 25 lut 2009, o 22:21

    patrze-inaczej pisze: Drogie Panie, nie rozumiemy się , ja nie mówię, że 50 latki takie są (jestem jedną z nich), moja wypowiedż była skierowana do Pań, które pamiętają i wiedzą o czym mówię... i te panie chcę usłyszeć
    No cóż, jestem nie w temacie i nie pamiętam (również z uwagi na inny rocznik). Dzieci kwiatów oraz tworzone komuny są dla mnie obce. Zatem oddaję klawiaturę znawczyniom tematu i wtajemniczonym. Pozdrawiam za to wszystkie panie od 16 tki do 90 tki. :roza:
    Awatar użytkownika
    fabrizia
    Posty: 1
    Rejestracja: 1 maja 2009, o 02:00

    Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

    Post autor: fabrizia » 1 maja 2009, o 13:24

    majuna pisze:jestem właśnie jedna z Was 51.
    Trwam w związku z chłopem od 25 lat i nie jest mi dobrze. zdradzałam go :czerwononosyrenifer: wielkoroć bo szukałam odmiany ale to nie to . Mam ciągotki do kobiet od dawna ale krępowałam :oops: się ujawnić.
    Jeszcze nigdy nie byłam w bliskiem kontakcie z kobietą a bardzo tego chce. Mam tyle lat ile mam i jeden mankament - jestem Amazonką :cry: - to mnie blokuje totalnie.
    Zdaje sobie sprawe, ze wiele z Was odsunie się z obrzydzeniem rozumiem. Ale może : :pray: któraś napiszę.
    Maju, ja rowniez nie rozumiem, skad to Twoje przeswiadczenie o obrzydzeniu w takich okolicznosciach. Zupelnie nie robi mi roznicy, jak wyglada osoba, ktora zechce kochac lub kocham. Zycze Ci, abys nieco laskawszym okiem spojrzala na siebie i abys w siebie uwierzyla. Jestes z pewnoscia wartosciowa kobietka i to sie tylko liczy. Pozdrawiam serdecznie, Fab. :)
    Mój dom przepełniony miłością.
    mira49
    początkująca foremka
    początkująca foremka
    Posty: 15
    Rejestracja: 20 kwie 2009, o 02:00

    Maju ,to moje zdanienie ,

    Post autor: mira49 » 5 maja 2009, o 13:37

    piersi są moją częścia, nie chciałabym ich utracic, to zrozumiale,ale nie mialas wyboru. Jednak chyba zakochujemy się w duszy a cialo nie jest najistotniejsze. Pociągają Cie kobiety ,na pewno są bardziej empatyczne od meżczyzn,lepiej sie rozumiemy.Ale skok w bok to nie lekarstwo,musi być coś więcej. Życzę zdrowia!
    paris
    początkująca foremka
    początkująca foremka
    Posty: 46
    Rejestracja: 13 cze 2007, o 00:00
    Lokalizacja: Ontario / Warszawa

    Re: 50+

    Post autor: paris » 4 lip 2009, o 23:21

    patrze-inaczej pisze:Witam wszystkie Panie, przede wszystkim te, których temat dotyczy.
    Na przekór wszystkim, które twierdzą, że nas nie ma, zapraszam do dyskusji.

    http://patrze-sie-inaczej.blog.pl/
    Wyświetla się: 404: Strona nie istnieje :(
    patrze-inaczej
    początkująca foremka
    początkująca foremka
    Posty: 11
    Rejestracja: 19 lut 2009, o 01:00

    Re: 50+

    Post autor: patrze-inaczej » 6 lip 2009, o 19:22

    http://patrze-sie-inaczej.blog.pl/
    [/quote]

    Wyświetla się: 404: Strona nie istnieje :([/quote]

    To był tylko blog, jeden guzik i zniknął...
    ODPOWIEDZ