Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 12 paź 2014, o 18:50

Witajcie, a więc od miesiąca znam pewną dziewczynę, jest po prostu idealna pod każdym względem, mówi mało, ale uwielbiam to. <3 bo jak już coś powie to są to tak piękne słowa, że cały czas o nich myślę. Piszemy ze sobą codziennie, w tygodniu też się widujemy i rozmawiamy, przez pierwsze kilka dni była dla mnie zwykłym szarym człowiekiem, ale jak już wspomniałam od ponad tygodnia piszemy ze sobą codziennie, nie mogę się totalnie skupić na niczym, wszystko robię strasznie długo, bo ciągle o niej myślę.. Wiem, że nie mogę jej teraz tak po prostu powiedzieć, że mi się podoba, bo jednak miesiąc to bardzo krótka znajomość. ;c co mam w takiej sytuacji zrobić? poznawać ją dalej zapytać jakoś dyskretnie o orientację? ale jak, by sobie nic nie pomyślała i nie zraziła do mnie..
popsisux
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2014, o 21:46

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: popsisux » 13 paź 2014, o 20:29

opowiedz dokładniej jak się poznałyście itp. :)
Blazkowicz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 4 paź 2013, o 18:49
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Blazkowicz » 13 paź 2014, o 21:52

zapytać jakoś dyskretnie o orientację? ale jak, by sobie nic nie pomyślała i nie zraziła do mnie..
1. Jak temat zejdzie na kulturę, spróbuj pogadać o jakimś filmie z zakresu relacji damsko-damskich. Wyjaśnij fabułę, bo pewnie nie będzie znać; jak będzie odpowiedniej orientacji powinna zaczaić albo sama zejść na taki temat. 2. Dowiedz się od kogoś, czy ma chłopaka albo jest zajęta, tylko od zaufanej osoby. Jeśli ta dziewczyna ma FB albo coś w stylu aska poczytaj nie tylko to, co ona pisze - jak życzą jej na urodziny fajnego chłopaka, to klapa. Miałam okazję poznać ciekawą osobą, po wejściu na jej tumblra i zobaczeniu "przekładanki" z krwi, ran, ognia i samookaleczenia zrezygnowałam... Nie pakuj się w bagno.
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 14 paź 2014, o 23:09

Poznałyśmy się w szatni na wf-ie. :D tam w sumie było tylko "Cześć, nazywam się tak, tak", ale po jakimś czasie napisałam do niej na facebook'u i od tego czasu piszemy codziennie. Miała chłopaka, zerwali nie dawno. Ogólnie nie jesteśmy razem w klasie, ale obie jesteśmy w klasach, gdzie no są po 2 dziewczyny. Rozmawiałam z nią czy jej się podoba, że jest tyle chłopaków, a ona, że żałuję trochę, wolałaby mieć więcej dziewczyn. :) Jeszcze dam może jedną przykładową sytuację, mamy jechać do kina ja, ona i jeszcze jedna dziewczyna, dodatkowo ja mam kogoś wziąć, z tego względu, że parę koleżanek odmówiło, zapytałam jej czy woli, abym wzięła koleżankę czy kolegę, a ona na początku, że jej obojętnie, a potem, że może zrobimy sobie babski wypad, przyznam, że to mną trochę zamieszało, dało iskrę nadziei, bo praktycznie większość koleżanek, które znam chciałyby, aby jakiś chłopak jechał, bo niby jest ciekawej i w ogóle. Może ja to odbieram tak jakbym chciała by to było..
popsisux
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2014, o 21:46

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: popsisux » 15 paź 2014, o 00:32

Jeżeli chodzi o klasę (to wspoczuje dziewczynom kupować prezenty na dzień chłopaka), mogło jej równie dobrze chodzić o to, że no z dziewczynami zawsze mozna pogadać, a z chłopakami raczej o wszystkim się nie da, a jeśli chodzi o ten babski wypad, to mam wiele koleżanek hetero które lubią takie babskie wypady :-p
może podpytaj ja jakoś o orientację czy coś :d
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 15 paź 2014, o 16:23

Taak, prezenty na dzień chłopaka to masakra. xd a no tak też może być. :D dlatego mówię, odbieram to tak jakbym chciała by było. :P kurczę, nie mam pojęcia jak dyskretnie ją podpytać. ^^ ask byłby najlepszym rozwiązaniem, hahaha. :D ale kto wie czy tam szczerze odpowie. :)
popsisux
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2014, o 21:46

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: popsisux » 15 paź 2014, o 21:30

ja sama dostając pytania o orientację wymijam odpowiedź, bo uważam że nikomu do szczęścia nie jest to potrzebne, może po prostu spróbuj się z nią bardziej zaprzyjaźnić, albo po prostu zapytaj się co ona o takich osobach (homo) sądzi, bo czytałaś jakiśtam artykuł, czy coś...
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 19 paź 2014, o 18:08

Nie toleruję homoseksualizmu, a najbardziej gejów, o lesbijkach nic nie wspomniała. :D
mwmwmw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 329
Rejestracja: 2 lis 2013, o 13:45

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: mwmwmw » 19 paź 2014, o 19:36

I co o tym myślisz ( że nie toleruje homoseksualizmu, a najbardziej gejów ) Seviaa ? Dobrze, że nie jesteś gejem...
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 19 paź 2014, o 19:40

hahahahha, też się cieszę, że nie jestem gejem. xd w sumie to nie wiem co mam o tym myśleć. :P a Ty jakbyś to interpretowała? :)
mwmwmw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 329
Rejestracja: 2 lis 2013, o 13:45

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: mwmwmw » 19 paź 2014, o 19:59

Jest nadzieja, że cytuje tatusia i potrzebuje pomocy
mwmwmw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 329
Rejestracja: 2 lis 2013, o 13:45

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: mwmwmw » 19 paź 2014, o 20:44

Albo jest transseksualna ( analogicznie do NewTedy )
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 19 paź 2014, o 21:39

"Jest nadzieja, że cytuje tatusia i potrzebuje pomocy" - nie ogarniam tego. xd nie jest transseksualna. :)
mwmwmw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 329
Rejestracja: 2 lis 2013, o 13:45

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: mwmwmw » 19 paź 2014, o 21:50

Wiesz, że nie jest transseksualna, a nie wiesz, czy jest homo ?
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 22 paź 2014, o 23:12

Jest milion rzeczy, którymi potrafię potwierdzić, że nie jest transsem, co do tego akurat mam 100 procentową pewność. :)
Awatar użytkownika
Beatryczaeaens
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 246
Rejestracja: 31 lip 2014, o 22:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Beatryczaeaens » 22 paź 2014, o 23:19

"Nie toleruję homoseksualizmu" brzmi jakby nie tolerowała homoseksualizmu,zatem lesbijstwa również :p oczywiście istnieje ewentualność, że nie odpowiedziała szczerze..ale po co miałaby w takim razie tak kategorycznie odpowiadać, jak to zrobiła. Kiepsko trochę
passionate mind on the way
mwmwmw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 329
Rejestracja: 2 lis 2013, o 13:45

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: mwmwmw » 23 paź 2014, o 19:36

To, że nie toleruje najbardziej gejów, a "o lesbijkach nic nie wspomniała" dobrze rokuje, ponieważ nie zanegowała siebie jako lesbijki. To, co mówi o homoseksualizmie może wynikać z jej lęku przed akceptacją swojego homoseksualizmu; i wielu innych paranoicznych przyczyn. Używaj śmielszych metod w procesie poznawania jej
Seviaa
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2014, o 18:41

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Seviaa » 23 paź 2014, o 20:29

Śmielszych metod? Czyli jakich? :)
Haikebu
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2014, o 16:03

Re: Nie mam pojęcia z zrobić. ;c

Post autor: Haikebu » 23 paź 2014, o 21:58

Może zagadaj do niej o swojej koleżance która jest homo, może wtedy coś powie więcej o swoich odczuciach co do tej orientacji.
ODPOWIEDZ