Niepewność

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Niepewność

Post autor: DanioXD » 15 paź 2014, o 17:13

Hejka! Długo sie zastanawiał czy o tym wspomnieć czy też nie, ale przecież nie mam nic do stracenia. Otóż, chodzi o pewną dziewczynę, z którą poznałam się na początku roku szkolnego. Chodzimy razem do klasy i od razu przykuła moją uwagę. To teoretycznie przyjaciółka, wie o moiej orientacji i wydaje mi się, że domyśla się też tego że mi się podoba. Rozmawiałam z nia na temat jej upodobań, powiedziała że jakieś 2 lata temu miała taki okres kiedy myślała, że jest bi (podobały jej się dziewczyny). Doszłyśmy jednak do wniosku, że to przez hormony, a ona podsumowała wnioskiem, że zdecydowanie woli chłopaków. Mimo to zawsze pozwala się przytulać, żartuje że jesteśmy parą, nawet się "ożeniłyśmy" tak dla żartów. Każde jej słowo przeszywa mnie gdy mówi coś słodkiego i uroczego. Urzywamy " tekstów na podryw" oczywiście wszystko w formie żartu. Wiele razy zastanawialam się czy powiedzieć jej o wszystkim..ale brakuje mi odwagi. Boje się jej reakcji...co powinnam zrobić? Może po prostu to przeczekać i mieć nadzieję, że kiedyś będzie mi obojętna i będę mogła przejść obok niej z nie przyspieszonym rytmem serca?
Blazkowicz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 4 paź 2013, o 18:49
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Niepewność

Post autor: Blazkowicz » 15 paź 2014, o 17:48

Ja bym się z takimi "bi co i tak wolą chłopaków" nie zadawała. Jak jesteś z dużego miasta to proszę bardzo, do wyboru do koloru. Znam taką, co niby jest bi ale ciągle z jakimiś chłopakami. Niby jakieś dowody ktoś ma, no ale jak np. widzisz kogoś codziennie w pracy biurowej, a on utrzymuje, że poza tym jest drwalem, choć nigdy przenigdy o rąbaniu drewna nie wspominał ani go na tym nie złapałeś, to jak tu wierzyć...
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Re: Niepewność

Post autor: DanioXD » 15 paź 2014, o 17:59

W zasadzie to pochodzę z małego miasta, no i ona mi się podoba, boje się że pakuje się w jakieś bagno...
Blazkowicz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 4 paź 2013, o 18:49
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Niepewność

Post autor: Blazkowicz » 15 paź 2014, o 18:30

Małe miasto blisko dużego chociaż? Ja jestem z Jeleniej Góry, takie-sobie duże ale różne L/B są :cool: Znałam też taką, co miała dziewczynę (jak daleko to zaszło - nie wiem), ale przy ostatnim kontakcie twierdziła, że woli chłopców (i ma chłopaka, chyba z rok minie). Może ta twoja jest w takim typie, co chłopców woli, no ale się poprzytula, siądzie na kolana etc. Jak będziesz chciała pójść dalej, zrobi się problem. Ja miałam 13 miesięcy na terapii (przyczyny nieważne teraz), ustabilizowałam się, wypisałam się właśnie przez niespełnioną miłość do hetero (w dodatku bardzo wredne i wulgarnej), zaczęłam wracać z płaczem. Właśnie tam poznałam tę dziewczynę z 2. zdania. Pewnie będziesz miała ochotę wyjść poza przyjacielskie przytulanko, odradzam :roll:
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Re: Niepewność

Post autor: DanioXD » 15 paź 2014, o 22:35

Tak, do Inowrocławia mam kilka kilometrów, więc mieszkam blisko większego miasta. Szczerze mówiąc nie zależy mi tak bardzo na fizyczności jak na tym żeby po prostu była obok i żeby zawsze mozna było pogadać. Niestety ciężko znaleźć nam wspólny temat.... :(
vickiivratell
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 9 cze 2014, o 15:34

Re: Niepewność

Post autor: vickiivratell » 20 paź 2014, o 18:00

Wybacz nie chcę zniechęcać czy niszczyć marzeń, ale zastanawiam się czy jest warto, w momencie gdy, jak to ujęłaś, trudno wam znaleźć temat do rozmowy.
Zastanów się czy to jest warte abyś się pchała i próbowała dociekać w której lidze gra...
Niestety u dziewczyn teksty na podryw, typu wyjdę za Ciebie to nic nie znaczą. Chyba jednak musisz się pogodzić.

A podoba Ci się, w sensie czy za nią szalejesz??
So remember:
Everytime you see rainbow, god is having gay sex. (!)
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Re: Niepewność

Post autor: DanioXD » 24 paź 2014, o 19:10

Strasznie mi się podoba nie tylko ze względu na wygląd, ale ma świetny charakter. Jest po prostu idealna. Kocham jej brzuszek, jej uśmiech, oczy.. Jest po prostu idealna i wiem, że zrobiłabym dla niej dosłownie wszystko.
vickiivratell
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 9 cze 2014, o 15:34

Re: Niepewność

Post autor: vickiivratell » 26 paź 2014, o 16:14

Dobra, to wymiękłam kochana. Inni muszą radzić, bo odpadłam.
Teraz to jest 50:50. Albo tak albo nie . Albo ryzykujesz albo nie. Albo cię odrzuci albo nie ;)
Musisz sama dociec....
So remember:
Everytime you see rainbow, god is having gay sex. (!)
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Re: Niepewność

Post autor: DanioXD » 8 lis 2014, o 15:52

Otóż vickiivratell zaryzykowalam..

I...

Jestem z nią szczęśliwa od kilku dni. Mam nadzieję, że ona tak samo jak ja bierze to na poważenie :3 <3 :cool:
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: Niepewność

Post autor: Shay » 8 lis 2014, o 20:09

Wow, brawo ;3 Pierwszy raz słyszę o takim przypadku z dziewczyną, która wydawała się być hetero :) Tak czy inaczej, gratuluję, bo naprawdę ci wyszło.
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Re: Niepewność

Post autor: DanioXD » 13 lis 2014, o 21:07

8) dziękuję ! :D huhuhu 8)
vickiivratell
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 9 cze 2014, o 15:34

Re: Niepewność

Post autor: vickiivratell » 16 lis 2014, o 16:57

Hah DanioXD To extra! Szczęścia życzę misiu :D
So remember:
Everytime you see rainbow, god is having gay sex. (!)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Niepewność

Post autor: dalidaa » 25 lis 2014, o 12:41

DanioXD pisze:Otóż vickiivratell zaryzykowalam..

I...

Jestem z nią szczęśliwa od kilku dni. Mam nadzieję, że ona tak samo jak ja bierze to na poważenie :3 <3 :cool:
WOW! Powodzenia! Dawaj znać co jakiś czas jak tam się trzymacie ! <3
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Re: Niepewność

Post autor: DanioXD » 29 lis 2014, o 10:52

dalidaa pisze:
WOW! Powodzenia! Dawaj znać co jakiś czas jak tam się trzymacie ! <3
Więc bardzo dziękuję za kciuki trzymane w górze :3 dalidaa,uklada się zajebiscie :D prawie miesiąc minął ;)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Niepewność

Post autor: dalidaa » 29 lis 2014, o 12:42

No i widzisz :D ryzyko się opłaciło :D trzymam kciuki i życzę, żeby każdy kolejny miesiąc był pasmem nowych wyzwań i wspaniałych wrażeń :slonko:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
ODPOWIEDZ