Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Sprawy nastolatek
wiktoria2000yo

Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Postautorka: wiktoria2000yo » 10 sty 2017, o 21:50

Mam pewność w 100% że jestem kobietą homoseksualną, ponieważ faceci w żadnym stopniu mnie nie kręcą. Tylko mam problem jako, że mam 17 prawie 18 lat nie moge soboe znaleś żadnej kobiety bo w moim wieku dziewczyny raczej zą hetero, albo poprostu nie mam tematów do rozmów bo ludzie mi mówią że psychicznie jestem na poziomie 35 latki :P Ale wracając do tematu tą tu jakieś panie dla których wiek nie ma znaczenia? :)))
kropek82

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Postautorka: kropek82 » 6 lut 2017, o 10:58

Wiek na pewno ma po części jakieś znaczenie przynajmniej dla mnie jestem po 30i raczej niewyobrazam sobie żebym była na przykład z kobieta o 15lat młodsza albo na przykład o 20lat starsza zadko się zdarza aby tskie związki przetrwały lata pozdrawiam
Pozdrawiam :-P
bananzczekolada

Postautorka: bananzczekolada » 9 lut 2017, o 02:24

Myślę, że najwięcej zależy od mentalności danej osoby i nie ma reguły... Osobiście mam dobrą koleżankę, która ma 30 lat, z którą mega się dogaduję i często zapominam, że jest ode mnie 10 lat starsza (ona zresztą mi mówi to samo). Z drugiej strony są 30-latki, o których myślę, że zachowują się już jak stare baby i w życiu nie nawiązałabym z nimi dobrego kontaktu. Kwestia konkretnego przypadku dwojga ludzi i tego jak się czują w swoim towarzystwie.
jasandra
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Postautorka: jasandra » 9 lut 2017, o 15:11

Cóż, pewne znaczenie ma. Raz: czysto fizyczne, tzn. podobają mi się kobiety tam minimum 22+ (sama mam 24 z dużą górką), a najchętniej starsze, ponieważ młodsza, dziewczęca uroda nie jest dla mnie specjalnie atrakcyjna (tym różnię się od większych znanych mi facetów - kobiety 30-40+ potrafią być bardzo kuszące...). Dwa, pewien zasób doświadczeń. Poznałam kiedyś dziewczynę, która była bardzo fajna i jestem pewna, że kiedyś będzie świetną osobą, ale nie potrafiłam na serio odwzajemnić jej zainteresowania, bo jest na etapie, który dawno za mną. No i fizycznie też jeszcze dla mnie nie rozkwitła. Nie wykluczam jej jako człowieka, ale raczej nie umawiam się z młodszymi dziewczynami... Zawsze ciągnęło mnie do starszych ode mnie, ale to znaczy, że są starsze, które ciągnie do młodszych od nich, i którym nie przeszkadza, że ja mogę być tą mniej doświadczoną itd. ;)
ciastkoxd
początkująca foremka
początkująca foremka

Postautorka: ciastkoxd » 10 lut 2017, o 20:43

może i powiem banalnie i ktoś mi nie uwierzy, ale dla mnie nie ma znaczenia kto ile ma lat, bo można równie dobrze być szczęśliwym z 40-latka tak samo, jak z 18 nasta wiec mi to bez różnicy liczy się wnętrze tej drugiej połówki. Nie zważając na wiek
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma

Postautorka: Alpha » 13 lut 2017, o 05:13

Wiek to w dużej mierze stan umysłu. Czy przy dużej różnicy między partnerkami związek ma szansę na przetrwanie? Myślę, że różnice w obrębie jednego pokolenia, ok! Większe już nie. Konflikt pokoleń murowany.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca

Wróć do „Cafe 16-tka”