Jakie lubicie dziewczyny?

Sprawy nastolatek
sasha2803
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2014, o 17:29

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: sasha2803 » 22 maja 2014, o 16:16

cropca w poscie oposalas pania z angielskiego, w ktorej sie podkochuje :-) ( rude wlosy, te oczy, ten usmiech;-))
a jesli chodzi o to jakie lube dziewczyng to w sumie nie wiem, naprawde nie mam jakiegos wybranego wizerunku tej idealnej ( jesli chodzi o wyglad). Lubie jak kobieta jest troche zamknieta w sobie, trzeba do niej najpierw dotrzec i z kazdym dniem poznawac coraz lepiej, na pewno musze sie czuc przy niej swobodnie, najlepiej by bylo gdyby sluchala Psychodelicznego rocka ;-) i fajnie jakby byla inteligentna i zanala sie na sztuce
LoooL
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2014, o 09:42

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: LoooL » 29 maja 2014, o 09:48

Jaa Wole Jak dziewczyna Jest Slooodka malutka ma blond wlosy i po prostu jest kochana :D :serce:
nefrititi
Posty: 4
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:54

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: nefrititi » 9 cze 2014, o 18:59

Ja to lubię brunetki z ciemniejszą karnacją. <3
Adziucha
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2014, o 21:13

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Adziucha » 12 cze 2014, o 00:10

Ja lubie blondynki o niebieskich oczach drobnym uśmiechu i ładnej figurze . Podobają mi sie także dziewczyny o kasztanowych falowanych włosach i drobnym uśmiechu, ogółem mówiąc delikatne ale zarazem gadatliwe ii z poczuciem chumoru.
Awatar użytkownika
Wilde_Fish
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 29 mar 2014, o 14:07
Lokalizacja: Londyn

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Wilde_Fish » 15 cze 2014, o 19:21

Brunetki ∞ Niby czasami zdarzają się super inne, ale jakoś to nie to samo…
Długie włosy to mus. Smukłe, wysokie, kobiece, z super figurą… Znaczy się z typowo żeńskimi krągłościami, biust nie odgrywa dla mnie aż tak wielkiego znaczenia. To twarz jest tym na co w pierwszej kolejności zawsze zwracam uwagę…
To fizycznie. Głos ma też dla mnie duże znaczenie, musi być czystą przyjemnością jej wysłuchiwanie…
A co do charakteru, lubię naturalną, niewymuszoną uprzejmość. Pasję, entuzjazm, oraz optymizm - kontra do tego czym ja jestem. Ambicje, posiadanie jakichś planów na życie. Skromność; przepadam również za feministkami :cool:
Oraz to spojrzenie. Jakby była nieco zagubiona. Kobieta-zagadka.
No i icing on the cake - musi mieć “to”. Najważniejsza cecha ze wszystkich. Musi być chemia, i policzyłabym na placach od ręki u ilu kobiet to było które napotkałam w całym życiu…
When She took a look into my eyes……Forever is just a fraction of how long I will love You
Awatar użytkownika
Anrey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2012, o 15:54

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Anrey » 4 lip 2014, o 16:53

LoooL pisze:Jaa Wole Jak dziewczyna Jest Slooodka malutka ma blond wlosy i po prostu jest kochana :D :serce:
Ooo, też takie lubię :serce: Kiedyś zakochałam się koleżance z klasy. Była właśnie taka: niska, bardzo chuda, blondynka, o dużych niebieskich oczach. I była taka słodka i zabawna, ahh :D Sentyment mam do niej :D
humanity is overrated.
Awatar użytkownika
Anrey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2012, o 15:54

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Anrey » 4 lip 2014, o 16:54

sasha2803 pisze:cropca w poscie oposalas pania z angielskiego, w ktorej sie podkochuje :-) ( rude wlosy, te oczy, ten usmiech;-))
a jesli chodzi o to jakie lube dziewczyng to w sumie nie wiem, naprawde nie mam jakiegos wybranego wizerunku tej idealnej ( jesli chodzi o wyglad). Lubie jak kobieta jest troche zamknieta w sobie, trzeba do niej najpierw dotrzec i z kazdym dniem poznawac coraz lepiej, na pewno musze sie czuc przy niej swobodnie, najlepiej by bylo gdyby sluchala Psychodelicznego rocka ;-) i fajnie jakby byla inteligentna i zanala sie na sztuce
Czuję się, jakbyś trochę opisała mnie :D Ja jestem taka zamknięta w sobie, co czasem przeszkadzało w związkach.
humanity is overrated.
Awatar użytkownika
sabinalang
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2014, o 21:50

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: sabinalang » 6 lip 2014, o 20:40

Moja wymarzona kobiet/partnerka/towarzyszka życia/czy jak kto woli nazywać nie istnieje. Chyba, że szkoła Charlesa Xaviera jednak gdzieś stoi.

A jakie lubię dziewczyny? Żywe i używające mózgu w innych sytuacjach niż decyzja czy spędzą na solarium 20 czy 30 minut.


Jak już mamy tą najważniejszą kwestię za sobą i mogłabym na tym skończyć., ale nie, nie po to się logowałam by skończyć na tak krótkiej wypowiedzi.

Zauważyłam, że najatrakcyjniejsze dziewczyny są po prostu zadbane i pewne siebie. Niezależnie czy mają rozmiar 36 czy 44, czy są wysokie czy niskie, albo mają krótkie i długie włosy. Naprawdę czasami można dostać krwotoku od drobnej, różowej jak landrynek blondynki a chwilę później od wysokiej brunetki w skórze z ćwiekami nawet na czole.

Atrakcyjny człowiek jest atrakcyjny ot co.
(Zwyczajnie nie mogę się zdecydować, tak samo z tym czy lepsza jest kawa czy czerwona herbata)

A co do osobowości - musi być. Miałkie osoby są nudne.

Właśnie, nie lubię nudnych rzeczy, nudnych ludzi, a ciekawi ludzie to szeroka grupa i można wrzucić tutaj wiele. Bardzo wiele. Rozpisywać o tym się nie da bo za dużo tekstu, dużo za dużo.

Jak wspomniałam wyżej, pewność siebie zawsze na plus. I umiejętność argumentowania. I nie bycie upierdliwym jak letnie upały.

A i jeszcze poczucie humoru na poziomie! Naprawdę nienawidzę chichrania się ze wszystkiego.

Aww, chyba już wszystko.

220 słów, cudownie!
Awatar użytkownika
Legion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:58

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Legion » 24 lip 2014, o 20:48

Coś pomiędzy :)

Zaradna i kobieca, delikatna, inteligentna i naiwna, nie emocjonalna.

Parę dni temu widziałam nastolatkę idącą w swoich pierwszych szpilkach a obok niej rozbawiony ojciec.
Miałam ochotę ją wziąć na ręce i zanieść do domu :) Widok był porażająco uroczy.
W niebie brak wszys­tkich in­te­resujących ludzi.
Fryderyk Nietzsche
mariarun
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 26 lip 2014, o 15:03

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mariarun » 26 lip 2014, o 15:39

Nie mogę znieść kobiet rozemocjonowanych, które nie potrafią sobie poradzić w żyiu. Potrzebuję zaradnej laski:)
Awatar użytkownika
MrsPierce
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 16 cze 2014, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: MrsPierce » 27 lip 2014, o 01:45

Ja nie zwracam dużej uwagi na wygląd... ;) lubię każdy typ kobiety, ale najważniejsze aby posiadała "to coś" i piękne oczy w których się zakocham <3 a także (co najważniejsze) musi mieć dobrą duszę. :)
~~
Jesteśmy perfekcyjnie stworzeni do bycia nieperfekcyjnymi.
LesnyLudek23
Posty: 9
Rejestracja: 4 sie 2014, o 05:06

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: LesnyLudek23 » 4 sie 2014, o 12:29

Kobiety w uprzęży wspinaczkowej wyglądają 100 x lepiej niż bez :D
Każda kobieta jest wspaniała, ale podstawą jest poczucie humoru, lojalność, szczerość i oddanie.
Lunatique16
Posty: 2
Rejestracja: 1 sie 2014, o 21:51

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Lunatique16 » 5 sie 2014, o 20:51

Zawsze wolałam kobiety starsze od siebie, dojrzalsze, bardziej kobiece. Chciałabym mieć kogoś, kim będę mogła się zaopiekować. Lubię kiedy kobieta jest taka bezbronna i słodka. Może kiedyś znajdę taki ideał :)
Kaasia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 30 lip 2014, o 23:12

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Kaasia » 11 sie 2014, o 15:14

MrsPierce pisze:Ja nie zwracam dużej uwagi na wygląd... ;) lubię każdy typ kobiety, ale najważniejsze aby posiadała "to coś"
O to to to właśnie :serce:
Obrazek
popsisux
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2014, o 21:46

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: popsisux » 12 sie 2014, o 11:14

Brunetki, albo rude najlepiej starsze mmm
Chociaż równie dobrze mogłabym się zakochac w blondynce, jeśli miałaby to coś..
Osobowość, poczucie humoru, lojalność, wierność, uczciwość śliczny uśmiech, piękne oczy i PEWNOŚĆ SIEBIE.
-Carla-
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2014, o 17:52

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: -Carla- » 24 sie 2014, o 02:12

Chyba nie mam jednego typu. Najważniejsze, jak wspomniałyście wcześniej, jest 'to coś'. Lubię, gdy dziewczyna ma w sobie taki niewinny urok, choćby i ukryty pod warstwą pewności siebie, hałaśliwości. Ten cudowny, nieśmiały uśmiech...
jarosinska1987
super forma
super forma
Posty: 1221
Rejestracja: 19 maja 2013, o 18:54

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: jarosinska1987 » 24 sie 2014, o 10:57

Angela Merkel :serce: Wszystko bym dla niej zrobiła :pray:
Awatar użytkownika
DK8
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2014, o 17:55

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: DK8 » 24 sie 2014, o 22:22

- biała, wzrostu od 169 do 170 cm, waga od 50 do 54 kilo,
- blondynka nie farbowana, brązowe oczy,
- ładna wiadomo, ale może mieć piegi - pozwalam,
- piersi rozmiaru co najmniej C i zgrabny tyłek i długie nogi,
- proste, białe zęby odpowiedniej długości,
- krótkie paznokcie (ale nie za krótkie) i żadnego lakieru (chyba, że przeźroczysty) i oczywiście czyste,
- i ogólnie zadbana i kobieca (co drugi dzień w kiecce i czerwonej szmince, bez tego ani rusz)
- a najlepiej to żeby codziennie chodziła ubrana jak przysłowiowa biurówa,
- tatuaże tylko małe i w zatwierdzonych przeze mnie miejscach,
- ma ładnie pachnąć ale nie całą perfumerią,
- z mimiką Anny Fotygi i charyzmą Margaret Thatcher,
- z głosem Sharleen Spiteri albo coś w tym stylu,
- i urzekającym uśmiechem,
- śmiała, inteligentna i stanowcza (znaczy się co by strzelić w pysk umiała jak zacznę za dużo kozaczyć),
- taka co nie będzie za mną wydzwaniała co pięć minut tylko da mi się nie odzywać tydzień bez mrugnięcia okiem,
- mówiąca co najmniej w trzech językach,
- nie paląca, pić może ale nie często i ma być urocza jak będzie zalana i nie wymiotować,
- niemniej niż 4 tysiące (funtów brytyjskich) oszczędności na koncie,
- prawo jazdy co najmniej na samochód osobowy, może być polskie.
Jest tu taka?
... a jak dorosnę to zostanę czarownicą.
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Shay » 24 sie 2014, o 22:43

Dobrze jest marzyć :) To tak w odniesieniu do posta wyżej. Według niego jestem raczej antyideałem :P
Mój ideał się nie zmienia - ciemnowłosa, trochę szalona, musi mieć swoje zdanie i nie bać się go pokazywać, odrobinkę zbuntowana, ale wciąż kobieca, inteligentna, odrobinę ekscentryczna, uległa (bo niestety mam ciężki charakter), może być trochę chłopięca, kobieca, nie lubię bawić się w etykietki, więc powiem po prostu, żeby była przeciętnego wyglądu bądź też ładna :) Nie musi mieć zajebistych referencji i pisać mi CV, by zostać moją dziewczyną. W gruncie rzeczy, może być trochę skrzywiona emocjonalnie i umysłowo, a także w kwestii urody - ważne, aby między nami iskrzyło. Bez uczucia niestety nawet Miss Polonia nie wydaje się atrakcyjna.
Kirsi
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2014, o 23:36

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Kirsi » 28 sie 2014, o 00:23

Hmmm... wymarzona dziewczyna... długowłosa brunetka o jasnej karnacji, uśmiechnięta, sympatyczna, uparta, dominująca, może nawet odrobinę 'natrętna', musi wiedzieć czego chce, no i przede wszystkim mnie kochać :P I najlepiej żeby w ogóle istniała :D Chociaż gdy tak naprawdę nie ma żadnych reguł - jak pojawia się uczucie, to bez względu na wszystko :)
Roar_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 15:11

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Roar_ » 24 wrz 2014, o 01:04

Brunetka lub szatynka,krecone wlosy chociaz i proste mnie kreca, europejska karnacja - nie ciemna jak podeszwa i nie blada jak "Sciana". Duze oczy, Szerokie biodra, zadbane dlonie ooo tak to jest wazne :)
Kobiece ale zadziorne.
160-163 cm, nie lubie wyzszych ode mnie chociaz sama jestem kurduplem (168)
No i solidne siedzenie, ta czesc ciala kobiecego mnie dominuje i obezwladnia *.*

Pozdrawiam dziewczyny
Awatar użytkownika
kariwarmest
Posty: 6
Rejestracja: 7 wrz 2014, o 13:13

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: kariwarmest » 24 wrz 2014, o 11:30

Blondynka, niebieskie oczy :) nie za niska, ani nie za wysoka (168 w sam raz :) ), szczupła, delikatna, inteligentna, z poczuciem humoru i ładnym uśmiechem :)
Tolka
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2014, o 13:04

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Tolka » 26 wrz 2014, o 02:06

Z uwagi na to, że jestem raczej typem uległej, sarkastynie - pesymistycznej cyniczki, z czarnym humorem i nieśmiałością w zestawie, wolę te dominujące, stanowcze acz równie piękne jak inteligentne.
Generalnie, reasumując, wyglądałoby to mniej więcej tak:
>inteligentna
>błyskotliwa
>złożona, ale jednocześnie prosta;p chyba, że dołączy instrukcję obsługi ;d
>sarkastyczna
>umiejąca mnie zgasić jednym zdaniem
>trochę chamska, ale tylko w stosunku do mnie
>szarmancka (jeżeli kobiet też to dotyczy;)
>szczera
>poczucie humoru - szczególnie w sarkastycznej i czarnej formie;)
>może być trochę złośliwa;p trochę!! ;d
>z dystansem do siebie
>>ciekawy, intensywny zapach perfum
>umiejąca mnie trochę podręczyć
>przyjmująca konstruktywną krytykę
>cytując pewną forumowiczkę : umiejętność argumentowania:)
>urocza po alkoholu
>kobieca
>silna, podnieca mnie szczypanie i takie różne;p
>raczej wyższa ode mnie, tak chociaż te 175;p
Jednym z moich ideałów, takich idealnych ideałów jest Kat Dennings, szczególnie w roli Max Black z Dwóch spłukanych dziewczyn, sexsowna, zniewalające usta, nawet bez szminki są boskie, przebojowa, odważna i pewna siebie<3!<3!<3!
Roar_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 15:11

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Roar_ » 26 wrz 2014, o 14:00

Tolka powiem Ci ze gratsy za opisanie ! :D
Tolka
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2014, o 13:04

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Tolka » 26 wrz 2014, o 20:55

Dzięki, dzięki;D
dont_lose_hope
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 15:52

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: dont_lose_hope » 2 paź 2014, o 20:39

Raczej męskie. Między innymi że przy takiej dziewczynie po Prostu czuje się bezpiecznie ;)
ketei
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 46
Rejestracja: 23 lis 2014, o 00:04

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: ketei » 19 gru 2014, o 00:48

Jestem bi (przynajmniej tak mi się wydaje). Dziewczyny lubię raczej delikatne z urody - szczupła sylwetka, jasna karnacja. Ale w charakterze musi być coś zadziornego, może nawet trochę chłopięcego. ;) Zabawne, bo sama jestem takim typem.
Nie kręci mnie za to przesadne eksponowanie kobiecości (elegancki styl, wysokie obcasy etc).

Piszecie jaki macie typ, a ciekawi mnie coś jeszcze: wolicie dziewczyny podobne do siebie, czy właśnie inne?
Awatar użytkownika
karolynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: karolynn » 28 gru 2014, o 23:02

W sumie, to wygląd ma najmniejsze znaczenie, ale nie oszukujmy się, że nie ma żadnego.
Schludna, bez tapety, na swój sposób oryginalna, delikatna a zarazem z poczuciem humoru.
Nie ma co wiele wymagać, ideałów nie ma. ;)
Awatar użytkownika
Anrey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2012, o 15:54

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Anrey » 29 gru 2014, o 15:40

ketei pisze: Piszecie jaki macie typ, a ciekawi mnie coś jeszcze: wolicie dziewczyny podobne do siebie, czy właśnie inne?
Odpowiedź nieco skomplikowana, bo lubię nieco podobne do siebie, ale jednak inne :D Aby to wyjaśnić, wymagałoby dłuższego rozpisywania się xD
humanity is overrated.
frodzia11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2013, o 20:57

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: frodzia11 » 30 gru 2014, o 21:30

Anrey, jeśli masz ochotę i czas, to rozpisz się w tym temacie. Zaciekawiłaś mnie :)
ODPOWIEDZ