Jakie lubicie dziewczyny?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Irmo » 10 maja 2013, o 00:43

Nannuky pisze:
Irmo pisze:
jestes_tu pisze:poza tym : CZYTANIE JEST SEXY!!!:))))
Wiedza i intelekt jest sexy, samo czytanie niekoniecznie.
Czytanie jako czynność faktycznie mało seksownie wygląda, choć jak zawsze znajdą się pewnie jakieś wyjątki od reguły. :mrgreen:
Czy to już czasem nie offtop mały? :P
No offtop, jak to offtop, zawsze się zrobi :P No dobra, wyjątek jak kobieta mnie po prostu pociąga, tyle, że wtedy, to rzeczona zbyt długo sobie nie poczyta :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nannuky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:18

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Nannuky » 11 maja 2013, o 18:56

Irmo pisze:
Nannuky pisze: Czy to już czasem nie offtop mały? :P
No offtop, jak to offtop, zawsze się zrobi :P No dobra, wyjątek jak kobieta mnie po prostu pociąga, tyle, że wtedy, to rzeczona zbyt długo sobie nie poczyta :mrgreen:
O ty niedobra.

Dlaczego tu nie ma opcji "lubię to" albo plusików? D: Chcę polubić post Tsu .
Awatar użytkownika
Tsu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 19 mar 2013, o 20:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Tsu » 11 maja 2013, o 23:51

Czytanie jest seksowne, ale tak jak w wypadku Irmo też szybko zaczęłabym przeszkadzać. :cool:
Nannuky, to możemy poudawać, że dostałam takiego niewidzialnego "lajka". Miło mi z tego powodu. :D
T4msin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2013, o 20:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: T4msin » 20 maja 2013, o 21:57

Ideał?
Inteligentna, z dobrym poczuciem humoru, z silnym charakterem (ale tu bez przesady, gdyż wynikłby konflikt :) ) wrażliwa zarazem też, a z wyglądu to nie pogardziłabym dosyć krótko obcietą szatynką, ale oczywiscie inny typ urody jak najbardziej na tak . :cool:
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Shay » 21 maja 2013, o 13:14

T4msin pisze:Ideał?
Inteligentna, z dobrym poczuciem humoru, z silnym charakterem (ale tu bez przesady, gdyż wynikłby konflikt :) ) wrażliwa zarazem też, a z wyglądu to nie pogardziłabym dosyć krótko obcietą szatynką, ale oczywiscie inny typ urody jak najbardziej na tak . :cool:
Czyżbym była ideałem? :P

A jeśli chodzi o ideał dziewczyny - miła, nieśmiała, inteligentna, grzeczna, ujmująca. Żeby było kogo demoralizować.
T4msin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2013, o 20:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: T4msin » 21 maja 2013, o 15:54

Shay pisze:
T4msin pisze:Ideał?
Inteligentna, z dobrym poczuciem humoru, z silnym charakterem (ale tu bez przesady, gdyż wynikłby konflikt :) ) wrażliwa zarazem też, a z wyglądu to nie pogardziłabym dosyć krótko obcietą szatynką, ale oczywiscie inny typ urody jak najbardziej na tak . :cool:
Czyżbym była ideałem? :P

A jeśli chodzi o ideał dziewczyny - miła, nieśmiała, inteligentna, grzeczna, ujmująca. Żeby było kogo demoralizować.
o ile Ty jestes moim idealem to ja Twoim chyba nie bardzo, ciezko by Ci bylo mnie pewnie zdemoralizowac ;)
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Shay » 21 maja 2013, o 16:06

Nie ma takiej osoby, której nie dałabym rady sprowadzić na złą drogę :* A tak mówiąc całkiem serio - mam już kogoś takiego, kto przeze mnie wyląduje w piekle.
T4msin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2013, o 20:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: T4msin » 21 maja 2013, o 16:11

Shay pisze:Nie ma takiej osoby, której nie dałabym rady sprowadzić na złą drogę :* A tak mówiąc całkiem serio - mam już kogoś takiego, kto przeze mnie wyląduje w piekle.
Pewnie, ze nie, ale z tymi juz troche zdemoralizowanymi idzie gorzej, a moze w sumie latwiej(?)
To zycze szczescia :)
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Shay » 21 maja 2013, o 16:13

Demoralizowanie tych już trochę zdemoralizowanych jest mniej zabawne niż demoralizowanie cnotek :)
Dziękuję bardzo :D
Hjerteknuser
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2013, o 20:50
Lokalizacja: Bielsko

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Hjerteknuser » 6 cze 2013, o 12:44

Shay pisze:Nie ma takiej osoby, której nie dałabym rady sprowadzić na złą drogę :*
Same here |D

Do tematu - lubię wyższe ode mnie (ale o to akurat nie trudno, 157cm się kłania), inteligentne, ogarnięte w życiu. Nie mam ideału w wyglądzie, ale nie cierpię tych super-dziewczęcych i tych na Justina Biebera. Nienawidzę też szarych myszek-cnotek, wiecznie cicho siedzących gdzieś w kącie. Denerwują mnie maksymalnie.
Awatar użytkownika
Nannuky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:18

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Nannuky » 11 cze 2013, o 20:02

Hjerteknuser pisze:(...) nie cierpię tych super-dziewczęcych i tych na Justina Biebera. Nienawidzę też szarych myszek-cnotek, wiecznie cicho siedzących gdzieś w kącie. Denerwują mnie maksymalnie.
Czemu cię denerwują?
Hjerteknuser
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2013, o 20:50
Lokalizacja: Bielsko

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Hjerteknuser » 11 cze 2013, o 20:16

Nannuky pisze:
Hjerteknuser pisze:(...) nie cierpię tych super-dziewczęcych i tych na Justina Biebera. Nienawidzę też szarych myszek-cnotek, wiecznie cicho siedzących gdzieś w kącie. Denerwują mnie maksymalnie.
Czemu cię denerwują?
Nie wiem, nie potrafię tego określić. Po prostu działają mi na nerwy.
Awatar użytkownika
Nannuky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:18

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Nannuky » 11 cze 2013, o 20:26

Hjerteknuser pisze:
Nannuky pisze:
Hjerteknuser pisze:(...) nie cierpię tych super-dziewczęcych i tych na Justina Biebera. Nienawidzę też szarych myszek-cnotek, wiecznie cicho siedzących gdzieś w kącie. Denerwują mnie maksymalnie.
Czemu cię denerwują?
Nie wiem, nie potrafię tego określić. Po prostu działają mi na nerwy.
Tym, że siedzą cicho i nic nie mówią? Może podświadomie podejrzewasz je o płynięcie z prądem i/lub o to, że nie mają własnego zdania i są jak chorągiewki na wietrze, a z takowymi osobami masz złe wspomnienia? o.O
pawelp29
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2013, o 08:10

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: pawelp29 » 17 cze 2013, o 12:47

Chyba najlepsze sa takie które wtedy kiedy trzeba twardo stapaja po ziemi, a kiedy trzeba sa romantyczne i potrafią to okazywać. najgorzej jest ze skrajnościami, ktoś mega romantyczny ma pewnie ciągle glowę w chmurach, niestety w życiu nie jest tak kolorowo i na dłuższa metę może to drażnić. Natomiast osoby które sa realistami i w ogóle nie sa romantyczne też nie bardzo mi odpowiadają bo przecież kazdy potrzebuje odrobinę czułości:)
Platek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 190
Rejestracja: 25 gru 2012, o 23:37

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Platek » 17 cze 2013, o 19:25

pawelp29 pisze:Chyba najlepsze sa takie które wtedy kiedy trzeba twardo stapaja po ziemi, a kiedy trzeba sa romantyczne i potrafią to okazywać. najgorzej jest ze skrajnościami, ktoś mega romantyczny ma pewnie ciągle glowę w chmurach, niestety w życiu nie jest tak kolorowo i na dłuższa metę może to drażnić. Natomiast osoby które sa realistami i w ogóle nie sa romantyczne też nie bardzo mi odpowiadają bo przecież kazdy potrzebuje odrobinę czułości:)
Czułość zawsze mile widziana :P
I jeszcze, żeby miała dystans do siebie i otaczającego świata. :)
Nie taki anioł słaby, jak go malują.
Ojaaa
Posty: 5
Rejestracja: 3 lip 2013, o 00:38

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Ojaaa » 3 lip 2013, o 20:13

Ja lubię chłopięce dziewczyny, może nie aż tak bardzo, ale przy takiej mogłabym się czuć bezpiecznie. Lubię jak jest subtelna, delikatna i otwarta na mnie. To jest słodkie. :) Na chłopięce zwracam uwagę ale takie Kobiece też są fajne. :)
Awatar użytkownika
RainbowPrincess
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:40

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: RainbowPrincess » 3 lip 2013, o 23:43

Każda dziewczyna jest wspaniała i nieważne jak wygląda :serce:
Wolę typ kobiecy, a jak jest delikatna, czuła i romantyczna to w ogóle ideał :serce:
Uśmiechnij się :*
thelostone
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 17:10

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: thelostone » 19 lip 2013, o 19:49

Ja wolę dziewczyny, które są kobiece. Nie mam jakiegoś swojego określonego typu, bo wygląd to jeszcze nie wszystko, ale dla mnie dziewczyna powinna mieć włosy przynajmniej do ramion , podkreślała swoją kobiecość, niekoniecznie ostrym make-up'em, po prostu, żeby nie było wątpliwości, że jest kobietą :) Bardzo lubię jasne oczy, jak dziewczyna dba o higienę, schludnie i ładnie się ubiera, używa ładnych perfum. Z wyglądu to chyba wszystko...
Bardzo ważne jest dla mnie wnętrze- szczerość, rozsądek, wierność u kobiety jest co raz rzadko spotykane, jednak liczę na to, że uda się kiedyś spotkać wartościową, godną zaufania dziewczynę, i będzie potrafiła kochać i będzie wiedziała co mówi,a nie rzucała słowa na wiatr :)
mlodagniewna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2012, o 19:09

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mlodagniewna » 29 lip 2013, o 14:44

Mnie zdecydowanie kręcą te męskie, mniej lub bardziej. Uwielbiam krótkie włosy, koszule...
patryskaack
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 1 sie 2013, o 10:53

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: patryskaack » 1 sie 2013, o 11:16

moim odeałem jest moja dziewczyna. Dziewczęca, ale z charakterem. Lekko kłótliwa, ale chętna do pogadzania się (co jest najprzyjemniejsze hehe). Niższa odemnie, śliczne oczy, to coś w spojrzeniu. Paląca czy nie paląca nie ważne (akurat moja dziewczyna pali i ja też), ważne aby akceptowała moje palenie... No i najważniejsze co to wierna i szczera bo bez tego ja się nigdzie nie angażuję. Jak z kimś jestem to TA ktoś jest tylko moja :)
maj18
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2013, o 01:12

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: maj18 » 3 sie 2013, o 00:21

Jeśli chodzi o charakter to raczej wolę te wygadane, czyli moje przeciwieństwo. Sama za wiele nie mówię, ale za to lubię słuchać peplania :mrgreen: Oczywiście musi też posiadać poczucie humoru.
Z wyglądu to jakoś nie mam wysokich wymagań, ale zdecydowanie musi się czymś wyróżniać z tłumu. Nie chodzi mi tutaj o jakąś super laskę, bo mój gust jest beznadziejny, ale w dziewczynie musi być coś co przyciąga uwagę. Raczej nie spodoba mi się osoba, która jest z wyglądu "normalna" :podbite oczko:
rijanarijana
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2013, o 14:42

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: rijanarijana » 6 sie 2013, o 22:55

maj18 pisze:Jeśli chodzi o charakter to raczej wolę te wygadane, czyli moje przeciwieństwo. Sama za wiele nie mówię, ale za to lubię słuchać peplania :mrgreen: Oczywiście musi też posiadać poczucie humoru.
Z wyglądu to jakoś nie mam wysokich wymagań, ale zdecydowanie musi się czymś wyróżniać z tłumu. Nie chodzi mi tutaj o jakąś super laskę, bo mój gust jest beznadziejny, ale w dziewczynie musi być coś co przyciąga uwagę. Raczej nie spodoba mi się osoba, która jest z wyglądu "normalna" :podbite oczko:
Jeszcze się zdziwisz ile "normalnych" dziewczyn zakręci Ci w głowie ;) Wystarczy, ze maja to cos, a czasem wystarczy jedno spojrzenie w oczy i po Tobie ;) Zobaczysz ;)
okruszynka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 14 sie 2013, o 18:18

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: okruszynka » 14 sie 2013, o 23:31

Lubię, jak dziewczyna jest pewna siebie i potrafi zdecydować za nas obie. Wolę też, żeby była ode mnie wyższa, ale z tym nie ma raczej problemu. :wink:
Sztywna1
Posty: 8
Rejestracja: 1 lis 2013, o 13:18

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Sztywna1 » 1 lis 2013, o 14:07

Ja tam wole te bardziej kobiece! I wysokie bo sama mam 1,80
marcheffka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2013, o 22:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: marcheffka » 1 lis 2013, o 15:58

Zdecydowanie moją uwagę przyciągają te bardziej "męskie", wyróżniające się wśród tłumu kobietek :cool: I mam taką jedyną cudowną, wymarzoną :serce: :mrgreen:
Z Nią chcę mieć lodówkę, kota i kredyt na dom.
blueeyedgirl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 2 lis 2013, o 09:15

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: blueeyedgirl » 2 lis 2013, o 10:07

Witam, jestem nowa na forum :)
W 2 gimn zakochałam się na zabój w koleżance. Tak spojrzałam prawdzie w oczy- jestem bi. Nie wiem w jakiej skali, ale jestem :P teraz mam 16 lat i jestem całkowicie pogodzona ze samą sobą.
-Mój ideał... no cóż: ciemne włosy do ramion, wzrost ok 175, kolor oczu nie ma znaczenia, byleby miały w sobie tę "iskrę" :)
Ze stylu- skromny punk, nie wiem czy wiecie o co chodzi... np. glany, zwykła biała luźna koszulka, rurki. Mam słabość do industriali wiec mile widziany :) Mimo tego stylu powinna być kobieca - kocham czerwone pomadki do ust, ogołem wydatne usta <3 , długie rzęsy. Szczupła, ale nie płaska :twisted: no i pasja :) Dla zobrazowania - jeśli ktokolwiek widział anime "Nana" - wszystko jasne :) (NIE NIE JESTEM OTAKU!)

Moim problemem jest to, że mieszkam w małym mieście pełnym homofobów. O moich skłonnościach do homo wiedzą ledwo 4, 5 osób. Nie ujawniam się, ale też nie ukrywam. Podobam się chłopakom - ale oni się mnie boją, twierdzą, że jestem nieosiągalna. Kilku też się podobam ale wiele z nich twierdzi że na 100% jestem hetero wiec nawet nie próbują zagadać. (z pogłosek wiem że są les/bi. Mało kto się tutaj ujawnia...)
I tak oto zostaje forever alone mimo tego że się podobam... gdzie w tym logika xD ?!

Mam 173/4cm, jasne niebieskie oczy, włosy do łopatek, kręcone, brązowe z blond refleksami. Owalna twarz, (wymiary- 87-63-90.) Sama nie wiem już w czym jest problem, bo nie uznaje się za jakąś wybitną piękność, 2 Adriane Lime czy coś i nie chce się zmieniać... uważam się za przeciętną.
Możliwe że odstraszam charakterem - pewność siebie nie zawsze jest dobra... Wolałabym mieszkać w większym mieście, marzy mi się uniwerek w Krk albo w Wawie ale jeszcze 3 lata nauki w LO ;___;

Jak przekonać do siebie ludzi żeby się mnie nie bali? Z chłopakami sobie poradzę ale jak przekonać do siebie dziewczyny? Nie w chodzi w grę wielkie ujawnienie czy coś... Jak myślicie?
Awatar użytkownika
CocoBella
Posty: 5
Rejestracja: 5 lis 2013, o 17:43

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: CocoBella » 5 lis 2013, o 18:56

Wszystkie tu wybierają dziewczęce .. to może ze mną jest coś nie tak, ale ja uwielbiam dziewczyny te troszkę bardziej męskie. Ale też nie w zupełności, nie nie, musi mieć w sobie też coś kobiecego. Za taką Shane (The l World) poszłabym chyba wszędzie.
Awatar użytkownika
maggie_mae
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2013, o 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: maggie_mae » 5 lis 2013, o 22:37

Ja zamiast Shane, wolałabym Carmen :twisted: Podobają mi się dziewczyny średniego wzrostu, najlepiej 160-165 cm, za to o wielkim temperamencie :D Mój ideał musi mieć w sobie iskrę, być w stu miejscach na raz, mieć wielką pasję w swoim życiu, a przy tym łączyć tę siłę charakteru z subtelnością w uczuciach :wink: Typ zdecydowanie kobiecy, chociaż wiadomo, że TA jedyna wygląda cudownie zarówno w sukience, jak i w wygodnej bluzie :wink:
fastlife
Posty: 7
Rejestracja: 6 lis 2013, o 16:18

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: fastlife » 6 lis 2013, o 16:36

Wygląd w sumie nie ma dla mnie znaczenia :roll: Jednak wolę te "kobiece" :)
Mój ideał- wrażliwa, romantyczna,inteligentna, z pasją i poczuciem humoru. Miłość do książek, filmów i gier różnego typu byłaby wskazana :)
Czarnooka
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2013, o 22:04

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Czarnooka » 6 lis 2013, o 21:51

A mi podobają się zarówno te bardziej kobiece i te "męskie". A z charakteru? Po prostu żeby była sobą i nie udawała kogoś innego :wink:
Jak czytam Wasze odpowiedzi to prawie nikt (być może jednak ktoś - nie czytałam wszystkich komentarzy) nie ma za ideału kobiety o ciemniejszej karnacji. No dobra bez bicia przyznam się, że jedną z takich osób jestem ja :D No więc drogie Panie pociąga was taki typ urody?
ODPOWIEDZ