Magnificon EXPO

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
maybeishouldtry
Posty: 5
Rejestracja: 9 gru 2014, o 20:47

Magnificon EXPO

Post autor: maybeishouldtry » 18 maja 2015, o 17:37

Hejka :3 ? Czy któraś z was pojawi się na Magnificonie ? Dla niewtajemniczonych - Magnificon to coroczny konwent który odbywa się w tym roku w dniach 29-31 maja w Krakowie i na który zjeżdżają się mangozjeby z całego Kraju ( otaku , fani anime i mangi :) ) Czy może są tu jakieś otaku nastoletnie lesbijki i bi które będą brały w tym udział ? Może w takim razie poznamy się tam koleżanki ^^ ? Wpadłam na pomysł że jesli okaże się że ktoś jeszcze będzie to zrobimy sb znak rozpoznawczy dzięki któremu bez wrzeszczenia na prawo i lewo SZUKAM LESBIJEK Z KOBIETY KOBIETOM xDDDD tylko my dyskretnie będziemy wiedzieć o co chodzi ? Co wy na to ? Piszcie i zgłaszajcie obecność w poście
Gahana
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2015, o 00:50

Re: Magnificon EXPO

Post autor: Gahana » 27 maja 2015, o 20:16

Ja na 99% będę z przyjaciółką, skoro nie ma odzewu to może napisz swój login jeżeli masz queera i może się rozpoznamy na konwencie? 8)
Awatar użytkownika
monika1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 25 maja 2015, o 13:26

Re: Magnificon EXPO

Post autor: monika1987 » 27 maja 2015, o 21:08

Kurde trochę późno się dowiedziałam o tym bo mam już inny wyjazd w tym czasie :cry:
jam taka "stara" ale anime i mangę lubię :-P choć anime ostatnio mało oglądam, bardziej czytam mangę :cool:
dlatego już ubolewam że mnie nie będzie :placze: :placze:
Say what it is you try to say. Is it in you to be honest? But if you lie to me again
I'll be the one that walks away.
AbbyMe
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2016, o 00:27

Re: Magnificon EXPO

Post autor: AbbyMe » 1 cze 2016, o 18:52

Byłam. Shizuo z Durarary pozdrawia, ten z bardzo powyginanym znakiem drogowym ;)
ODPOWIEDZ