Pierwsza dziewczyna

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
damncruel
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2016, o 06:25

Pierwsza dziewczyna

Post autor: damncruel » 25 cze 2016, o 09:21

Witajcie :)
Mam pewien problem.Dopiero od kilku miesięcy przyznaje się przed znajomymi,że jestem biseksualna bo uwazalam,ze póki nie mam 'takich' kontaktów z dziewczyną to mówienie o tym jest zbędne (pewnie w tej całej historii nie będzie miało to znaczenia ale jestem dość mloda, jeszcze w technikum.Właśnie od tych kilku miesięcy spotykam się z dziewczyną( to moja pierwsza dziewczyna) .Jest w typie butch.
Ogólnie moi znajomi z nielicznymi wyjątkami to zaakceptowali jednak ciągle pojawiają się pytania typu
Dlaczego ona wygląda jak facet? Czy ona chce zostać facetem? Dlaczego wygląda jak facet skoro chciałaś mieć dziewczynę ? Większość próbuje podważyć jej kobiecość. Nie ukrywam,że męczy mnie to już. Nie wiem co mam im opowiadać i jakoś w głębi serca boli mnie to trochę. Chyba musiałam się po prostu komuś wygadać
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pierwsza dziewczyna

Post autor: gimmeeverything » 25 cze 2016, o 13:09

damncruel pisze: Właśnie od tych kilku miesięcy spotykam się z dziewczyną( to moja pierwsza dziewczyna) .Jest w typie butch.
Ogólnie moi znajomi z nielicznymi wyjątkami to zaakceptowali jednak ciągle pojawiają się pytania typu
Dlaczego ona wygląda jak facet? Czy ona chce zostać facetem? Dlaczego wygląda jak facet skoro chciałaś mieć dziewczynę ? Większość próbuje podważyć jej kobiecość. Nie ukrywam,że męczy mnie to już. Nie wiem co mam im opowiadać i jakoś w głębi serca boli mnie to trochę.
możesz im odpowiedzieć, że jesteś dopiero w początkowej fazie biseksualizmu, więc Twoja pierwsza dziewczyna po prostu musi być męska :D

a tak serio: jeśli gustujesz w takim typie (lub taki wygląd Ci nie przeszkadza), to ja tu nie widzę żadnego problemu :wink: poza tym chyba potrafisz określić, z jakich powodów Ci się podoba, skoro spotykasz się właśnie z nią? -

ale przede wszystkim oducz się tłumaczyć znajomym z własnych wyborów. to w znacznym stopniu powinno uprościć Twoje życie :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pierwsza dziewczyna

Post autor: pannaeliza » 27 cze 2016, o 19:11

Gim ma rację - nie odpowiadaj, jeśli nie Chcesz. Gorzej, jeśli chcesz odpowiedzieć ale nie wiesz co ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
pstryk27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 4 lis 2013, o 09:27

Re: Pierwsza dziewczyna

Post autor: pstryk27 » 8 lip 2016, o 21:42

Każdy jest jaki jest i już. Czy ktokolwiek się tłumaczy ze swojego stylu ubierania?

Mnie też ostatnio jedna osoba zadała pytanie czemu mam irokeza. Czy ja się jej pytam czemu nie maluje włosów, skoro jest siwa? :D

Powodzenia
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pierwsza dziewczyna

Post autor: biedronca » 9 lip 2016, o 12:14

Ja też wolę kobiety takie niestereotypowo kobiece, a na pytania odpowiadam, że jest prześliczna, ma piękne oczy, cudowną duszę (podstaw to, co Ciebie fascynuje w dziewczynie). Zwykle dokladnie wiem, co mnie fascynuje, a przynajmniej potrafię wymienić kilka rzeczy. Znajomi czasem patrzą jak na osobę nie do końca zrównoważoną ;), ale to nie przeszkadza, skoro wiem, że dziewczyna, z którą się spotykam jest absolutnie wspaniała i nieziemsko atrakcyjna :D
ODPOWIEDZ