POCAŁUNEK

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Shay » 6 paź 2014, o 20:17

W Ciechocinku nigdy nie byłam, jestem spod Warszawy :) A co tam się działo? ;p
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Wiosennagwiazda » 6 paź 2014, o 20:47

Shay pisze:W Ciechocinku nigdy nie byłam, jestem spod Warszawy :) A co tam się działo? ;p
W opisywaniu, dobra nie jestem. To trzeba zobaczyć :podbite oczko: :wink:
Awatar użytkownika
MrsPierce
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 16 cze 2014, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: POCAŁUNEK

Post autor: MrsPierce » 6 paź 2014, o 22:27

Pierwszy pocałunek z facetem miałam w drugiej gimnazjum. Wtedy mówiłabym że było całkiem okej, ale teraz jakoś mam co do tego mieszane uczucia.
Pierwszy pocałunek z dziewczyną... pamiętam ten moment jakby to było wczoraj. :>
3 klasa gimnazjum, ostatnia sobota sierpnia pocałowałam ją i moje uczucia pękły i się w niej zakochałam, a najgorsze było to że to jest moja przyjaciółka hetero ekhm.. byłyśmy wtedy trochę podpite... no ale cóż pierwszy pocałunek z dziewczyną miałam właśnie wtedy. :)
~~
Jesteśmy perfekcyjnie stworzeni do bycia nieperfekcyjnymi.
smutny_gnom
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2014, o 20:24

Re: POCAŁUNEK

Post autor: smutny_gnom » 27 lis 2014, o 17:22

Miałam wtedy 12 lat. Pamiętam dość dobrze. Wycieczka końcoworoczna. 2 w nocy. Nie mogę spać, bo jest bardzo duszno.
Nie tylko ja, jak się okazuje.
- Chodź. Porozmawiamy. - szepcze E.
Siadam na jej łóżku. E. prosi, żebym się koło niej położyła. Niczego się nie spodziewając, kładę się. Przykrywa mnie kołdrą, rzuca się na mnie i zaczyna całować w szyję, potem usta. Może to dziwne, ale nie czułam się ani dobrze ani źle. Nie mogłam się poruszyć. Byłam zadziwiona. Zdezorientowana gorącem, śliną, zapachem jej skóry..to był pierwszy i zarazem ostatni mój pocałunek.
Laura2theletter
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2015, o 12:04

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Laura2theletter » 13 cze 2015, o 12:25

pierwszy pocałunek z chłopakiem - wakacje przed drugą klasą gimnazjum, z tego co pamiętam, było to na moście, byliśmy po wcześniejszym rozstaniu, z mojej winy, ponieważ nie byłam pewna swoich uczuć do niego, po powrocie też nie byłam ich pewna, ale wszyscy naciskali, podobno ślicznie razem wyglądaliśmy, przed pocałunkiem zadał pytanie: "to jesteśmy w końcu razem?", kiedy odpowiedziałam, że tak, dodał: "kocham Cię" po czym mnie pocałował, był to również jego pierwszy pocałunek, nie było najgorzej, ale przy następnych chłopakach nie poczułam też niczego specjalnego :?
pierwszy pocałunek z dziewczyną - 1 liceum, znałyśmy się dość długo, nasze relacje były skomplikowane, każde "kocham Cię" było jakby dla żartu, oczywiście nie z mojej strony, byłam zakochana po uszy, potem byłyśmy w udawanym związku, gdzie pewnego wieczoru dowiedziałam się o udawanej zdradzie, po której przyszła do mnie i dała mi (udawanego :?: :?: ) buziaka w usta, pierwszy raz oczywiście, kiedy dowiedziałam się o całej sytuacji nie ukrywałam swojej złości i obrzydzenia co do zdrady, ale że moja miłość była większa niż złość, na drugi dzień być może w ramach przeprosin pocałowała mnie i okazało się, że wszystko było naprawdę :serce:
Awatar użytkownika
Manulfacture
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:15
Lokalizacja: Łódź

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Manulfacture » 16 cze 2015, o 22:54

Obrazek
x'D
Obrazek
Awatar użytkownika
monika1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 25 maja 2015, o 13:26

Re: POCAŁUNEK

Post autor: monika1987 » 16 cze 2015, o 23:04

Manulfacture pisze:Obrazek
x'D
Then I kiss you :glaszcze: :zakochana:
Nie bój boba ja też tylko z kobietą bo z mężczyzną już zaliczyłam
:-P
Say what it is you try to say. Is it in you to be honest? But if you lie to me again
I'll be the one that walks away.
Awatar użytkownika
Manulfacture
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:15
Lokalizacja: Łódź

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Manulfacture » 17 cze 2015, o 00:28

monika1987 pisze:
Manulfacture pisze:Obrazek
x'D
Then I kiss you :glaszcze: :zakochana:
Nie bój boba ja też tylko z kobietą bo z mężczyzną już zaliczyłam
:-P
aww ^^ <3 :serce:
Ja wgl z nikim (póki czo) x'D
Obrazek
Klaudia617
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 16:22

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Klaudia617 » 17 cze 2015, o 08:58

monika1987 pisze: Then I kiss you :glaszcze: :zakochana:
Nie bój boba ja też tylko z kobietą bo z mężczyzną już zaliczyłam
:-P
I kto tu kogo zdradza?! xd
Manulfacture pisze:Ja wgl z nikim (póki czo) x'D
Don't worry, we're in the same team ;p
Awatar użytkownika
monika1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 25 maja 2015, o 13:26

Re: POCAŁUNEK

Post autor: monika1987 » 17 cze 2015, o 09:20

Klaudia617 pisze:
monika1987 pisze: Then I kiss you :glaszcze: :zakochana:
Nie bój boba ja też tylko z kobietą bo z mężczyzną już zaliczyłam
:-P
I kto tu kogo zdradza?! xd
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :sciskam: :calus:
co złego To nie ja :mrgreen:
Say what it is you try to say. Is it in you to be honest? But if you lie to me again
I'll be the one that walks away.
Klaudia617
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 16:22

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Klaudia617 » 17 cze 2015, o 09:30

Jak zwykle... :'(
Awatar użytkownika
monika1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 25 maja 2015, o 13:26

Re: POCAŁUNEK

Post autor: monika1987 » 17 cze 2015, o 09:40

Klaudia617 pisze:Jak zwykle... :'(
Przepraszam :cry:
click: http://i.imgur.com/ezOYgmV.png
Say what it is you try to say. Is it in you to be honest? But if you lie to me again
I'll be the one that walks away.
Awatar użytkownika
Manulfacture
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:15
Lokalizacja: Łódź

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Manulfacture » 17 cze 2015, o 11:13

Klaudia617 pisze: Don't worry, we're in the same team ;p
*piąteczka*
Obrazek
Klaudia617
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 16:22

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Klaudia617 » 17 cze 2015, o 12:44

*piąteczka* ;)
Awatar użytkownika
Wilde_Fish
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 29 mar 2014, o 14:07
Lokalizacja: Londyn

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Wilde_Fish » 30 cze 2015, o 05:25

Też nikogo nigdy nie całowałam ¯\_(ツ)_/¯
No bo w policzek to się chyba nie liczy, zresztą z chłopakiem z góry to byliśmy parą dla jaj przez 1 dzień i mieliśmy po 10 lat, Boże ja się zastanawiam co wtedy mieliśmy zamiast mózgów :lol:
When She took a look into my eyes……Forever is just a fraction of how long I will love You
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Wiosennagwiazda » 30 cze 2015, o 20:10

Wilde_Fish pisze: co wtedy mieliśmy zamiast mózgów :lol:
namiętność :podbite oczko:
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: POCAŁUNEK

Post autor: NewTedy » 18 wrz 2015, o 20:08

Wiosennagwiazda pisze:Właśnie tak się ost.zastanawiałam w jakiej sytuacji nastąpił ten wasz pierwszy pocałunek????
czy był on calkiem spontaniczny ,czy może po wpływem % , a może skrupulatnie przemyslany do samego końca...więc proszę komentarze..:)

Ja jeszcze się nie całowałam bo tak ogólnie to się brzydzę.
Dopiero gdy wszystkie zmysły mi mówią > no weź się do niej dobierz < to mam na to ochotę.
Niestety zwylke wtedy obiekt moich uczuć jest daleko i wcale nie wie, że mam ochotę :)
To niestety mój życiowy pech, że tak niewiele kobiet mnie kręci i ani jeden facet.
Chciałabym z kimś być ale im więcej mam lat tym bardziej mnie ludzie wnerwiają.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Wiosennagwiazda » 18 wrz 2015, o 20:34

NT widzę w piątek wzięłaś się za nocne ogrzewanie schabowego ;-)
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: POCAŁUNEK

Post autor: pannaeliza » 18 wrz 2015, o 21:29

Wiosennagwiazda pisze:NT widzę w piątek wzięłaś się za nocne ogrzewanie schabowego ;-)
Juz był odgrzany ;D
Bardzo zastanowił mnie post NT. Najpierw chciałam napisać "na Boga, jak to się nie calowalas, każdy się całował! " ale potem przyszła refleksja, że chyba madrze nie całować się, skoro nie znalazło się nikogo odpowiedniego. Tylko cóż to za nierealne kryteria? :D
Ja calowalam się dużo razy, ale późno - miałam 17 lat, potem nadrabialam :roll:
Głównie dlatego, że mi się nie podobało ale nie zrazilam się. Chciałam sprawdzić, czy zawsze jest tak do dupy. Przestało być do dupy kiedy ostatecznie porzucilam całowanie się z facetami. Średni był ten mój pierwszy pocałunek, slinil się koleś i czekałam na koniec, zero przyjemności tylko silne poczucie zazenowania.aaa, i jeszcze to rosnące we mnie przekonanie, że coś jest ze mną grubo nie halo, skoro on się tak wkręca i chyba mu się podoba a ja chcę umrzeć, byleby tylko to przykre doświadczenie się skończyło.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: POCAŁUNEK

Post autor: takeyoudowntown » 19 wrz 2015, o 09:42

Tedy, biedaczko, 40 lat bez pocałunku nawet... Nawet w wieku młodzieńczym, kiedy się nie wie za bardzo o co chodzi w seksualności... Smutna historia, jak chyba całe Twoje życie. Życzę jakiegoś przewrotu i zmiany na lepsze.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
Fockie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 4 lip 2015, o 00:59

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Fockie » 29 wrz 2015, o 20:58

Mój pierwszy pocałunek był z chłopakiem. Miałam wtedy 14 lat, to była wakacyjna znajomość. Tak na prawdę to dwu dniowa. Siedziałam na ławce popatrzyłam się na niego on na mnie i jakoś tak się potoczyło. Wcale nie chciałam się całować, ale jak się ogarnęłam, że właśnie ten moment nadchodzi nie miałam już jak spieprzyć, a może po prostu nie chciałam być nie miła. Chłopak co prawda miał doświadczenie, bo ponad paręnaście dziewczyn przewinęło się w jego kilkunastoletnim życiu (zazdro) jednak mam takie wrażenie, że ma w sobie coś z geja. Takie ciepłe ruchy. A no i po wakacjach w tym roku. W połowie lutego zaczęłam odkrywać moją orientacje. W lutym zauroczyłam się w dziewczynie i trwało to aż do dziś.. Aż. Ale mam nadzieję, że się skończyło :/
Z dziewczyną, na poważnie nigdy się nie całowałam (pomijając jakieś buziaki w usta śpiąc po nakraplanej posiadówce)
: )
nnckles
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 21:36

Re: POCAŁUNEK

Post autor: nnckles » 29 wrz 2015, o 22:19

Niebyt wyraźnie pamiętam mój pierwszy pocałunek. Było to z chłopakiem na sylwestrze kilka lat wstecz. Miał na imię Konrad i bodajże całowaliśmy się o północy. Jedno z młodzieńczych marzeń. Odliczanie od 10, a później podczas wystrzałów fajerwerk, pocałunek. W sumie nie było tak jak mogłabym sobie wymarzyć swój pierwszy pocałunek. Było zwyczajnie, nic szczególnego, ani romantycznego. To był mój pierwszy pocałunek w ogóle. Jeżeli chodzi o lesbijskie pierwsze zbliżenie (jak w zwyczaju ma to nazywać mój przyjaciel) jakim był pocałunek, było to na imprezie. Dziewczynę z którą się wtedy całowałam znałam zaledwie kilka godzin. Wypiłyśmy sobie nie znaczną ilość alkoholu i świetnie się wtedy bawiłyśmy. Wyszłyśmy na dwór by odetchnąć od zaduchu w domu, -15 stopni temperatury, noc. Zamarzałyśmy, więc usiadłyśmy na werandzie i przykryłyśmy się pożyczoną, wielką kurtką kolegi. Nie pamiętam już jak do tego dokładnie doszło, ale wtedy się pocałowałyśmy. Nie było znowu jakoś bardzo romantycznie, nic z tych rzeczy. Aczkolwiek zapamiętałam to o wiele bardziej i zapewne długo nie zapomnę.
DoriDae
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 24 sie 2013, o 01:24

Re: POCAŁUNEK

Post autor: DoriDae » 3 paź 2015, o 22:08

Z chłopakiem nigdy się nie całowałam - i wcale mnie specjalnie nie ciągnęło do tego. Nic dziwnego, skoro tu jestem...
Z dziewczyną - w tym roku. To było nasze pierwsze spotkanie "na żywo", dodatkowo miałam u niej nocować. Już wcześniej naszą relację postrzegałyśmy jak relację romantyczną, poza tym znałyśmy się kilka lat. No i wieczorem miałyśmy łóżka obok siebie i kiedy wszyscy poszli spać, ona mnie do siebie zaprosiła. Nikogo nie uwielbiam tak, jak jej, więc zaraz zaczęłyśmy się przytulać. A że jestem nieśmiała - ciągle wyciągała ze mnie zawstydzające teksty i pytała, jakie mam zamiary. No i pocałowałam ją, nawet nie raz, na pewno to zapamiętam na zawsze.
ODPOWIEDZ