POCAŁUNEK

Sprawy nastolatek
Awatar użytkownika
Caramelo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2011, o 20:30

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Caramelo » 6 sty 2012, o 22:23

Ja żałuje, że ten z chłopakiem był na trzeźwo :p Odprowadził mnie pod bramkę i mnie pocałował... i to było tak okropne, że uciekłam do pokoju i zaczęłam płakać, że nie chcę tak nigdy więcej :P Miałam 15 lat wtedy.

A z dziewczyną.. W wieku lat 18. Znałyśmy się ledwie dwa miesiące, ale uczucie wisiało w powietrzu :D Nocowałam u niej, a rano leżałyśmy tak sobie razem i już miałam się zbierać do domu.. i tak uciekł mi jeden autobus, drugi.. po czym stwierdziłam, że to już się będę zbierać tak na serio.. a ona leżała z zamkniętymi oczkami, a ja ją głaskałam po policzku i w końcu ucałowałam delikatnie w usta xD w sumie to od ponad roku ta sama dziewczyna nadal jest przeze mnie całowana, a ja przez nią :D
Meganka
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 16:05

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Meganka » 11 mar 2012, o 14:51

No to tak, z chłopakiem to nie ma co opowiadać. Teraz, kiedy jestem bardziej doświadczona stwierdzam, że faceci to jednak beznadziejnie całują.
A z dziewczyną... z moją koleżanką z liceum w jej urodziny przy jej facecie, moim facecie i reszcie gości. Ale to było tylko takie cmok:D
Taki prawdziwy był w zeszłym roku na stacji, po pierwszym spotkaniu, gdy już miałam wracać do domu. Spędziłyśmy cały dzień razem (poznałyśmy się przez net:)) i doszłam do wniosku, że ona jednak nie jest zainteresowana. I wtedy właśnie gdy na stację wjeżdżał mój pociąg pocałowała mnie *.* . Przyrzekam, że ziemia mi się spod nóg osunęła i czas stanął w miejscu... Nie liczyły się tłumy ludzi na tej stacji, ani deszcz, ani nic. Jakie to było cudowne, ach! I o mały włos pociąg mi nie uciekł.
Awatar użytkownika
Pheebs
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 20 gru 2010, o 19:33
Lokalizacja: Kraków

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Pheebs » 18 mar 2012, o 18:40

Z chłopakiem się nie całowałam, natomiast z dziewczyną, taki prawdziwszy pocałunek był rok temu, na wakacjach z najlepszą przyjaciółką, kiedy to ona troszku wypiła. Przyjaźni to nie zniszczyło i było ciekawie :D
Arekusandora
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:44

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Arekusandora » 2 kwie 2012, o 23:31

Z chłopakiem? Czwarta klasa. Choć nie było na poważnie, to był raczej cmok w usta, to podobało mi się.
Z dziewczyną? Również czwarta klasa (Taa, wcześnie : D) Też nie był na poważnie, ale z języczkiem. Nie podobało mi się, może dlatego, że za młoda byłam.

Jak na razie czekam na taki poważny z chłopakiem, z miłości. Z dziewczyną też. Nie wyobrażam sobie teraz pocałunku z kimś, do kogo nic nie czuję, so... Pocałunek - miłość.
MadziM
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 21 lip 2009, o 02:00

Re: POCAŁUNEK

Post autor: MadziM » 12 kwie 2012, o 22:29

Z chłopakiem... Post już gdzieś wcześniej był:P
Z dziewczyną... W październiku 2011. W szkolnej toalecie - to był poniedziałek. Miał być wcześniej w piątek, ale w tym samym pokoju była Jej siostra (siedziała do nas plecami). I przez cały weekend gadałyśmy o tym:P. Kocham Ją i chciałam tego. Myślałam, że Ona robi to z ciekawości, zabawy, bo sądziłam, że jest heteryczką i niby tak było. 13 dni później powiedziała, że mnie kocha i teraz jesteśmy razem:D
Awatar użytkownika
deadvoice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 6 mar 2012, o 20:59

Re: POCAŁUNEK

Post autor: deadvoice » 12 kwie 2012, o 22:39

Z chłopakiem w wieku 13, 14 lat.
Z dziewczyną (a właściwie z kilkoma po kolei w ciągu maks godziny.. :P) w wieku 15 po procentach.. tyle, że one nie wiedziałay, że mam mocną głowę :twisted: . Przynajmniej potem miałam pretekst, że "nie myślałam trzeźwo" ;). Było całkiem fajnie :cool: .
a life lived in lies is a life of denial.
Awatar użytkownika
podmcdonaldem
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 10:30
Lokalizacja: Szczecin

Re: POCAŁUNEK

Post autor: podmcdonaldem » 16 kwie 2012, o 00:30

Eh, te procenty. Ale z kobietą.
Nie zmienimy na siłę poglądów ludzi, którzy żyjąc w klatce przestali widzieć kraty.
Yamiko-kun
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2012, o 20:13

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Yamiko-kun » 16 maja 2012, o 12:15

Heh. szczerze ,to z facetem nigdy się nie całowałam, no chyba ,że z bratem ciotecznym ,dziadkiem,czy wujkiem po rodzinnemu.
A obecnie jestem z moją pierwszą dziewczyną ever, na razie tylko słodkie buziaczki w czółko,policzek .
Awatar użytkownika
chiyome
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 192
Rejestracja: 30 mar 2012, o 15:45
Lokalizacja: Malbork/Pirmasens

Re: POCAŁUNEK

Post autor: chiyome » 16 maja 2012, o 13:01

pierwszy pocałunek z Męzczyzną był w wieku 11-12 lat. nie chciałam tego za bardzo, ale wszystkie się całowały. cały czas patrzałam czy Ktoś nie idzie. rodzice by padli na zawał jakby się dowiedzieli.
z Kobietą - to z Przyjaciółka w wieku lat 19. przyjechała do mnie na weekend i robiłyśmy ognicho u mnie na podwórku, Ona wypiła tylko piwo a ja jestem abstynentką, także nie byłyśmy pijane. tak wyszło.
Biseksualizm to nie niezdecydowanie! to orientacja seksualna!
Dana_Fairbanks
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2011, o 18:50

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Dana_Fairbanks » 16 maja 2012, o 15:09

BlackB pisze: Pierwszy pocałunek z chłopakiem to w tym roku, byłam z nim w związku, ale po pierwsze nie podobało mi się, a jemu bardzo i chciał to robić ciągle, po drugie czułam sie przytłoczona podczas tego naszego związku, po trzecie uświadomiłem sobie, że nie jestem żadną bi tylko normalną lesbijką ;)

Haha, miałam dokładnie to samo... to znaczy nie pierwszy w tym roku, ale to mnie tylko upewniło.... -.- fuj.
ma6am
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 27 maja 2012, o 15:31

Re: POCAŁUNEK

Post autor: ma6am » 27 maja 2012, o 20:23

Pierwszy ogólnie z dziewczyną to niestety pod wpływem %. Ale w sumie to chciałam tego i nie żałuję. Była to koleżanka z klasy. Wybrałyśmy się na branżową imprezę, ona z ciekawości. No i wyszło jak wyszło. Ona mi się podobała bardzo, ja jaj podobno też, ale mówiła to po pijaku, więc wiecie jak to jest. No a już taki pierwszy 'związkowy' to raczej tak spontanicznie. To było nasze pierwsze spotkanie. Poznałyśmy się przez neta. Leżałyśmy sobie no i po prostu tak wyszło. <3
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś."
smileys
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2012, o 20:30

Re: POCAŁUNEK

Post autor: smileys » 17 cze 2012, o 21:38

pierwszy pocałunek z dziewczyną - 6 lat, haha :mrgreen:
to było dość zabawne, nie pamiętam czy przyjemne.
Pocałunki z dziewczynami dopiero później stawały się niezmiernie rozkoszne ;>
HeavilyBroken
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 00:19

Re: POCAŁUNEK

Post autor: HeavilyBroken » 31 lip 2012, o 20:09

Ja jeszcze z nikim się tak "naprawdę" nie całowałam. Jedynie cmoki w usta z kilkoma dziewczynami, zarówno z % jak i bez, mniej więc w wieku 14-15 lat do teraz, a z chłopakiem pierwszy raz taki buziak był w wakacje po skończeniu gim, po %, czego długo żałowałam.
fik13
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 6 lut 2011, o 22:55

Re: POCAŁUNEK

Post autor: fik13 » 16 sie 2012, o 22:03

Z dziewczyną - 16 lat (bez %) to było coś pieknego :serce:
płeć przeciwna też się tam potem przewijała ale to mało ważne było :mrgreen:
rafaela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 gru 2012, o 20:56

Re: POCAŁUNEK

Post autor: rafaela » 3 gru 2012, o 21:46

mój pierwszy pocałunek był całkowicie spontaniczny i najwspanialszy na świecie:P
Awatar użytkownika
Zutsu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 13 maja 2012, o 17:23

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Zutsu » 3 gru 2012, o 21:56

U mojej obecnej dziewczyny w domu,cwaniara wszystko ukartowała :D
Coma_Extremum
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2013, o 22:06

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Coma_Extremum » 22 sty 2013, o 16:45

W przeddzień moich 17-stych urodzin. Magiczny. Z moją (teraz już byłą) dziewczyną. Ale nasz związek trwał ponad 3 lata, więc to było coś poważnego. I cieszę się, że z wyjątkową osobą.
Z chłopakiem nie próbowałam i raczej nie zamierzam.
lubelskaM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 5 lut 2013, o 22:17

Re: POCAŁUNEK

Post autor: lubelskaM » 10 lut 2013, o 15:58

Pierwszy raz kiedy całowałam się z chłopakiem to był ostatni dzień wakacji 2010 roku (szłam do 2 gim ) na dozynkach, pojechałam z rodzicami i spotkałam tam moich braci ciotecznych którzy byli z kolegą. Wiadomo chodziliśmy razem cały wieczór itp itp Nawet przystojny był, nie powiem że nie. Stalismy pod sceną i spytał się mnie czy się już kiedys całowałam, a jak powiedziłam że nie to mnie pocałowal. Trwało to dosłownie chwile, ale było jakos tak dzwinie. Wzioł odemnie numer, ale jakoś nie udało nam sie spotkać.
Pierwszy pocałunek z dziewczyną był po %, miesiąc po akcji z tym chłopakiem. Poszłysmy na wagary klasowe do koleżanki. Grałysmy w butelkę i jakoś tak wyszło że mooim zadaniem było pocałowanie pewnej DZIEWCZYNY. Wiadomo po alko człowiek nie ma oporów wiec to zrobiłam. I az sie zdiwiłam ze to moze byc takie fajne. Na tych wagarach jeszcze później poszłysmy do łazieki bo widocznie jej też sie to spodobało.
Boora
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 1 lut 2012, o 11:23

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Boora » 12 lut 2013, o 10:45

a ja z facetem nigdy :? nie było odpowiedniego, nie było okazji...a z pierwszym lepszym nigdy bym tego zrobić nie chciała...za to z dziewczyną... :D to było 7 lat temu :shock: do tej pory to pamiętam..jedyne takie wakacje w moim życiu..eksperymentowałyśmy wtedy ze wszystkim..wiadomo co się dzieje jak małolaty mają na całe dnie chatę wolną.. :cool: Dzięki tamtym wakacjom zorientowałam sie kim mogę być. Od tamtej pory nikogo nie miałam. Czasem gdy ją spotykam po prostu wariuje z podniecenia...Teraz mam okazję na nowy związek. I czekam... :wink:
Imukrainian
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 13 lut 2013, o 20:37

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Imukrainian » 14 lut 2013, o 16:53

No cóż, to teraz ja i mój pierwszy post.:)
Z chłopakiem w czwartej klasie podstawówki, nic w tym przyjemnego nie pamiętam..Chociaż potem zdarzało mi się 'buziakować' namiętnie z chłopakiem/kami i było miło. Natomiast pierwszy raz z moją przyjaciółką...a wszystko zaczęło się na jej 18,dzień po zakończeniu roku szkolnego 2011/2012, pobudziła mnie^^...całowałam się pierwszego września, na wygodnym materacu o 4 nad ranem. Chyba tego nie zapomnę do końca życia. Aż boję się swojej 18, a to już za dwa dni.<3
Trzymajcie kciuki za mnie i za Em. :)
Szpilka11
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2013, o 18:03

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Szpilka11 » 8 mar 2013, o 23:52

Najpierw była moją przyjaciółką, potem dziewczyną. Przy którymś pożegnaniu przytuliła się tak jakoś magicznie... Nie mogłam się powstrzymać, po prostu podniosłam palcem jej buźkę do swojej i pocałowałam. :) Nigdy tego nie zapomnę- a miałam lat 16 ;)
Handgrenade
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 18 paź 2012, o 15:38

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Handgrenade » 9 mar 2013, o 10:35

Na samym początku imprezy, kiedy wszyscy jeszcze byli trzeźwi. Ona miała chłopaka, deklarowała się jako hetero, ale z niewiadomych powodów bardzo ciągnęło ją do mnie. Wyznała wtedy, że jej się podobam i po prostu pocałowała. Miałyśmy po 18 lat.
No escape from the truth and the weight of it all, I am caught in the web of a lie...
Freja94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2013, o 12:14

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Freja94 » 9 mar 2013, o 12:41

Cześć, to mój pierwszy post;)
Hm, właściwie to z tym pierwszym pocałunkiem to trochę dziwna sprawa u mnie. Spotykałam się (to nie było chodzenie tylko wspólne wypady) jakieś 8 miesięcy z taką dziewczyną, ona nieraz mówiła żeby ją pocałować w jakiś podtekstach oczywiście (obie dość nieśmiałe byłyśmy) ale jakoś zawsze brakowało mi odwagi. Pewnego dnia wracałyśmy z jakiegoś spaceru i stanęła naprzeciwko mnie i chciała mnie pocałować a ja po prostu zwiałam. Najgorsze jest to, że w nikim nie byłam tak bardzo zabujana jak w niej, a niestety nasza znajomość zakończyła się po tym incydencie:/
Jakiś miesiąc później byłam na jakimś ognisku i dziewczyna, którą w sumie znałam ze szkoły, a której nie podejrzewałabym o "homo" skłonności, zaprowadziła mnie do lasu:P i zaczęła opowiadać o tym, że przeze mnie spać w nocy nie może bo tak ją to męczy i mnie pocałowała. Ja oczywiście totalny zawias, ona miała chłopaka i była taka kobieca (w sensie flirtowała z chłopakami) i rozumiecie. Potem jeszcze wiele razy do mnie zarywała, ale miała chłopaka i za bardzo mi to przeszkadzało, chociaż wiem, że było by to łatwe (pocałować ją), bo chciała tego ale jakoś tak nie wiem..
Spotykałam się już później z wieloma osobami ale nigdy nie mogłam się przełamać w kwestii pocałowania kogoś (te osoby nieraz bardzo chciały:P), jakaś nienormalna jestem wiem, ale totalnie mnie to onieśmiela.
I jak myślicie co zrobiłam? :P pojechałam na koncert daleko od swojej miejscowości, nikt mnie tam nie znał i jakoś facet (przystojny całkiem) zaczął zarywać i wiecie jak to z facetami.. (właściwie dziwne jest to, że właśnie przy facetach w ogóle się nie krępuje, totalnie czuje się ponad nimi i czasami to niestety wykorzystuje, może to chamskie ale lobię patrzyć jak się męczą próbując mnie wyrwać) ale wracając, jestem tak "mega odważna", że pozwoliłam się mu pocałować i tak potem poszło z górki, przy czym to było totalnie ohydne jak dla mnie, nijak się mi nie podobało i raczej nie powtórzę takiego "odskoku z facetem".
Klaudik96-96
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 18 lut 2013, o 20:31

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Klaudik96-96 » 10 mar 2013, o 11:32

pierwszy pocałunek z kobietą w wieku 15 lat.. w ramach tzw. korepetycji. :D
Awatar użytkownika
timeless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 7 mar 2013, o 19:24

Re: POCAŁUNEK

Post autor: timeless » 12 mar 2013, o 16:19

Ach, to były piękne chwile.
W życiu nie całowałam się z chłopakiem i szczerze powiedziawszy, sama wizja takiego pocałunku jest dla mnie tak nierealna i awykonalna, że nie żałuję.
Z dziewczyną, całkowicie świadomie i przepięknie i tak właśnie jak chciałam (zresztą już po tym, jak postanowiłyśmy być razem), całowałam się w wieku lat 16. Była zima, był wieczór i było ślicznie. A potem uciekłam do tramwaju. Ale to i tak najodważniejszy czyn na jaki się kiedykolwiek zdecydowałam.
loving you is easy, i can do it in my sleep
mlecznamilka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 10 mar 2013, o 22:17

Re: POCAŁUNEK

Post autor: mlecznamilka » 13 mar 2013, o 22:15

pierwszy z chłopakiem w wieku 6 lat,wtedy jeszcze nie wiedziałam co się kroi ;p pierwszy świadomy z dziewczyną w gimnazjum
catchmeifucan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 lut 2013, o 22:29

Re: POCAŁUNEK

Post autor: catchmeifucan » 14 mar 2013, o 18:17

a ja jeszcze się z dziewczyną nie całowałam.
wszystko przede mną ! wierzę,że będzie to pierwszy prawdziwy pocałunek z miłości : ))!
Awatar użytkownika
Zlygrzyb93
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2011, o 18:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: POCAŁUNEK

Post autor: Zlygrzyb93 » 17 mar 2013, o 10:37

Pierwszy raz z chłopakiem w wieku 17 lat, niezbyt przyjemne uczucie, później był jeszcze raz po alkoholu też nie było to to "coś". Z dziewczyna się jeszcze nigdy nie całowałam, nadal czekam na ten moment.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re:

Post autor: agapoem » 28 mar 2013, o 21:05

Skaterin pisze: pierwszy <i na szczescie jeden z ostatnich> pocalunek z osoba plci meskiej
14 lat
a więc to samo w tym samym wieku ale dodam, że procentów wtedy było nadto :lol:
28 lat- z kobietą, z którą byłam
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
lalka1975
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 967
Rejestracja: 26 paź 2012, o 03:09

Re: POCAŁUNEK

Post autor: lalka1975 » 28 mar 2013, o 21:57

pierszy raz - z dziewczyną - w wieku 8 - 9 lat - za obopólną zgodą...
( * * * * * * )
ODPOWIEDZ