jak poznać że ona mnie podrywa..???

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.

Postprzez Dainty » 10 cze 2006, o 19:09

Rosemary napisała:Gesty, jak najbardziej. Mowa ciała zdradza wiele rzeczy, które ze słów na przykład nie da się wywnioskować :) Czy lubi być blisko, nie unika przypadkowego kontaktu, czy patrzy na Ciebie, czy się uśmiecha. Sadzę, że trochę uwazniejszej obserwacji da Ci odpowiedź :)

Khm....no nie wiem.....zakochałam się w koleżance z grupy...zaprzyjaźniłyśmy się daje mi dużo ciepła uwagi jest dla mnie taka jaka nie jest dla nikogo innego przytula patrzy głęboko w oczy dotyka i pozwala się dotykać myślałam że flirtuje ze mna daje znaki że jest zainteresowana ....niedawno powiedziałam Jej co do Niej czuję od razu powiedziała że nigdy mnie nie pokocha ale ze mnie nie zrezygnuje bo ma we mnie wspaniałego przyjaciela że nie będzie utrzymywać ze mną kontaktu tylko wtedy jeśli ja tego będę chciała i jeśli powiem że sprawia mi to ból nie chciałam zerwania kontaktu choć tak by było lepiej dla mnie....zachowania w stosunku do mnie nie zmieniła ale powtarza że nigdy nie pokocha mnie inaczej jak przyjaciela po prostu nie pociągają Ją kobiety (czasem jest z tego powodu bardzo smutna czuje się winna odpowiedzialna bo widzi że bardzo Ją kocham a Ona nie umie nic z tym zrobić) cały czas mówi że nie interesuje Ją co powiedzą ludzie z roku dalej jest czuła i ciepła przytula na uczelni przy innych powiedziałabym nawet że bardziej (choć może to być efektem tego że znamy się coraz dłużej)......nie wiem czy gesty i zachowanie kobiet jest takie łatwe do odczytania....a może ja nie umiem czytać..... :roll:
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Beata Ryan » 10 cze 2006, o 19:52

Dainty, pozazdrościć takiej przyjaciółki... Większość kobiet po takich słowach sie odsuwa :?

I zachowanie kobiet nie jest łatwe do odczytania... Ale przynajmniej wiecie juz o sobie wszystko i sytuacja jest jasna. ;) szkoda ze nie taka, jak byś chciała :(

Aha! i uważaj, bo Ty ją kochasz, ale ona może sobie znaleźć faceta i będzie problem... :?
Beata Ryan
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Dainty » 10 cze 2006, o 23:19

Beata Ryan napisała:Dainty, pozazdrościć takiej przyjaciółki... Większość kobiet po takich słowach sie odsuwa :?

I zachowanie kobiet nie jest łatwe do odczytania... Ale przynajmniej wiecie juz o sobie wszystko i sytuacja jest jasna. ;) szkoda ze nie taka, jak byś chciała :(

Aha! i uważaj, bo Ty ją kochasz, ale ona może sobie znaleźć faceta i będzie problem... :?

bardzo się cieszę że mnie nie odrzuciła....a faceta to ona już kocha :cry: tyle że on Jej nie więc doskonale zdaje sobie sprawę jak ja się czuję przy Niej.....a bycie tak blisko po wyznaniu czegoś takiego nie jest łatwe a ja z dnia na dzień kocham Ją coraz bardziej i Ona zdaje sobie z tego sprawę dziś mi o tym powiedziała..... :roll:
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Beata Ryan » 11 cze 2006, o 16:26

Dainty napisała:a bycie tak blisko po wyznaniu czegoś takiego nie jest łatwe a ja z dnia na dzień kocham Ją coraz bardziej i Ona zdaje sobie z tego sprawę dziś mi o tym powiedziała..... :roll:

i co dalej? co się stało po tym jak Ci to powiedziała i jaka jest teraz?
Beata Ryan
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Dainty » 11 cze 2006, o 18:38

Beata Ryan napisała:
Dainty napisała:a bycie tak blisko po wyznaniu czegoś takiego nie jest łatwe a ja z dnia na dzień kocham Ją coraz bardziej i Ona zdaje sobie z tego sprawę dziś mi o tym powiedziała..... :roll:

i co dalej? co się stało po tym jak Ci to powiedziała i jaka jest teraz?

Powiedziała że jest jej strasznie przykro ale nigdy nie będę dla niej nikim więcej jak przyjacielem.....że nie umie mi dać tego czego potrzebuję....widzę że czasem ma doła z tego powodu ale zachowania zbyt nie zmieniła czasem jak mnie mocno przytula mówi żebym nie doszukiwała się w tym czegoś więcej....nadal jest ciepła i nadal jest blisko.....ale zaczęła powtarzać że to tylko przyjaźń.... :roll:
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez szczurzyca » 11 cze 2006, o 18:47

Bohaterką jesteś!
Ja bym zwariowała...[/img][/list][/code][/quote]
szczurzyca
super forma
super forma

Postprzez Dainty » 11 cze 2006, o 19:00

dzieki :oops: ale powiedziałabym że raczej egoistką........nie chcę zerwać znajomości bo mi przy Niej dobrze.......niewiele osób chce mnie przytulać a ja bardzo tego potrzebuję.....nie wiem może robię sobie krzywdę ale nie umiem z Nie zrezygnować jeszcze nie teraz....szczególnie że jesteśmy w jednej grupie i byłoby to trudne..... :roll:
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Beata Ryan » 12 cze 2006, o 21:02

ja Cie przytule !! :sciskam: :glaszcze:
tylko co potem? Cos mi się wydaje że to nie bedzie przyjaźń do końca życia...
:?
Beata Ryan
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Dainty » 12 cze 2006, o 21:50

No nie wiem...wydaje mi się że to od nas obu zależy...jeśli obu będzie zależeć to wierzę w to że to może przetrwać....póki co mam przed sobą 2 lata studiów więc nie chcę się zamartwiać na zapas...a Ona jest wspaniała i jest jedną z niewielu pięknych "rzeczy" jaka mogła mnie spotkać na tych moich durnych studiach.....jest moim przyjacielem zawsze pomoże i zawsze jest w pobliżu muszę się pilnować a z drugiej strony wiem że nigdy nie zrobiłabym czegoś czego Ona by nie chciała i o tym ciągle pamiętam......... zamotane to :roll:
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Beata Ryan » 13 cze 2006, o 11:11

aa no to nie martw sie :)
wydaje mi się, że nauczyłaś się już nie zrobić czegoś więcej niż ona Ci pozwala ;)

Cieszcie się sobą i pamiętaj, że Przyjaźń to święta rzecz! :D :D
Beata Ryan
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Dainty » 13 cze 2006, o 18:40

Dzięki :calus: staram się.... pozdro:roza:
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez mala myszka » 16 cze 2006, o 10:58

Witajcie jestem tu nowa :) a trafilam na to forum bo szukalam pewnych wytlumaczen o kobietach no ale moze od poczatku napisz:):
Gdy zaczelam pracowac w firmie w ktorej pracuje do dzis poznalam tam pelno ludzi m.in sa tez pary kobieta-kobieta.Od pierwszego dnia moja uwage zwrocila jedna z kobiet po pewnym czasie dowiedzialam sie,ze jest lesbijka.Spoko jestem tolerancyjna i nikogo nie skreslam na dzien dobry musze najpierw poznac osobe a dopiero pozniej ja oceniam.Ja sama jestem BI lubie i kobiety i mezczyzn.Ale wracajac do tematu chodzi mi o to,ze z czasem zczelam lapac sie na tym,ze wlasnie ta kobieta mnie pociaga:)lubie imprezy z nia itd,oczywiscie jest zajeta i nie mam najmniejszej ochoty wchodzic w jej zycie z butami.Ona nie wie ,ze ja jestm BI no chyba ze znaki ktore nosza daja jej cos do myslenia mam dwa koleczka w lewym uchu i obraczke na lewym kciuku.Ona tez tak nosi. Zaczelam zauwazac na imprezach ,ze ona chyba mnie podrywa:) oczywiscie dopiero jak jest troche alkoholu zaczynaja sie jakies spojrzenia,usmiechy itd.Ona jest zawsze ze swoja druga polowa wiec ja wszystko obracam w rzart,ale co raz bardziej zaczynam o niej myslec:)marzyc itd.Juz nie moge sie doczekac kolejnej imprezki na ktorej mam nadzieje, bedzie tak sklad jak ostatnio:). I co ja mam zrobic???Gubie sie w tym wszystkim:( Pozdrawiam.
mala myszka
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez Ireth » 16 cze 2006, o 19:04

mala myszka napisała:Witajcie jestem tu nowa :)

Witaj Mala Myszko :!:
Spoko jestem tolerancyjna i nikogo nie skreslam na dzien dobry

To kul :cool: .
Ona nie wie ,ze ja jestm BI no chyba ze znaki ktore nosza daja jej cos do myslenia mam dwa koleczka w lewym uchu i obraczke na lewym kciuku.

No na pewno daly, jakze by mogly nie dac, skoro to miedzynarodowe znaki biseksualistek 8) .
Zaczelam zauwazac na imprezach ,ze ona chyba mnie podrywa:)

I z czego Ty sie, Myszko, cieszysz? Jak jest z kims, a Cie podrywa, to jest normalna, zwykla zdzira... :roll:
oczywiscie dopiero jak jest troche alkoholu zaczynaja sie jakies spojrzenia,usmiechy itd.

Oczywiscie. Po alkoholu puszczaja hamulce.
Ona jest zawsze ze swoja druga polowa wiec ja wszystko obracam w zart,ale co raz bardziej zaczynam o niej myslec:)marzyc itd.

a wczesniej moment:
oczywiscie jest zajeta i nie mam najmniejszej ochoty wchodzic w jej zycie z butami.

To wlasciwie jak jest? Masz ochote tylko na "one night stand"?
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Ireth
super forma
super forma

Postprzez mala myszka » 16 cze 2006, o 19:10

oj zrobilo mi sie troche smutno :( to nie mialo tak wyjsc :( ja poprstu chcialam sie podzielic z wami tym,ze to mnie bardzo podnieca takie wlasnie zachownie. Ale nic po za tym ,ja nie zrobie nic co moglo by skrzywdzic kogos:(. Teraz to juz boje sie co kolwiek napisac bo pewnie za chwilke ktos na mnie naskoczy :beksa:
mala myszka
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez mala myszka » 16 cze 2006, o 19:19

a i jeszcze chcialam napisac,ze tak mam na nia ochote i to jaka:) ale wiem,ze nie zrobie nic w tym kierunku jezeli bede wiedziala,ze ona ma swoja druga polowe. Jezeli kiedys tam zdazy sie tak,ze bedzie sama to kto wie moze ,moze cos z tego wyjdzie ale w obecnej sytuacji jest to wykluczone!!!
mala myszka
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez witch85 » 16 cze 2006, o 20:21

Tam zaraz naskoczy. Ireth się martwi o Ciebie. Jest z tamtą dziewczyną a Ciebie podrywa, to jak już
Cie poderwie, zacznie Twoją koleżanke podrywać ot co.
A ochote to można mieć na wiele rzeczy.. czasem lepiej iść na loda :)
witch85
super forma
super forma

Postprzez mala myszka » 17 cze 2006, o 10:00

witch 85- :D pewnie masz racje,dziekuje,ze napisalas,ze Ireth martwi sie o mnie :) . W sumie w ten sposob niepomyslalam.Bede miala to na uwadze. Dzieki milego dnia zycze :D
mala myszka
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez mala myszka » 30 cze 2006, o 22:59

A wiecie co musze to napisac powiedzialam mojemu facetowi wlasnie o tej lasce ktora mnie podrywa nawet poznali sie :) powiedzial,ze jest spoko dziewczyna. I wyczul ,ze mnie kreci :) duzo rozmawialam z nim o niej powiedzial,ze moze kiedys gdy bedzie sama to bede miala z nia inny kontakt ale na razie nie mam nic robic.No i wlasnie nic nie robie.Czas pokaze jak to bedzie.Na razie jestem szczesliwa,ze moge popatrzec na nia w pracy i na wypadach na piwo :) Teraz szykuje sie wieksza imprezka calo nocna:) wiec juz sie ciesze.A pozniej to tylko tesknota mi zostanie bo jedzie na urlopik :( ale mam nadzieje,ze zadzwoni do pracy i chociaz jej glos uslysze :) .No to tylko tyle chcialam Wam napisac :)
mala myszka
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez Beata Ryan » 1 lip 2006, o 15:56

twoj facet tak spokojnie to przyjmuje :>
a może zwyczajnie ma ochotę na trójkącik z nią :>
jakoś mi to nie pasuje :roll:
Witch ma racje, lepiej iść na loda :lol:
Beata Ryan
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez Beata Ryan » 1 lip 2006, o 16:07

aha i dopiszę w tym poście, bo temat praktycznie ten sam, tylko jakby odwrócony...

Moja Przyjaciółka skarżyła mi się, że w pracy podrywa ją dziewczna. Dokładnie napisała, że tamta patrzy jej w oczy przez cały czas, "macała ją po tyłku", pytała, czy ma chłopaka, a gdy usłyszała, że nie, to powiedziała: "świetnie ale pewnie masz laske"... A na koniec jeszcze powiedziała: "pa kotku do jutra".
W gruncie rzeczy się nie dziwię, że jest podrywana, ale nie podoba mi się TO :evil: i może się kiedyś tam przejade :twisted: :twisted:
Beata Ryan
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Postprzez mala myszka » 1 lip 2006, o 17:42

moj facet jest naprawde fajna istotka:)to taki moj aniolek stroz:)watpie aby mial ochote na trojkacik bo nigdy tego nie proponowal nawet gdy mialam przyjaciolke z ktora od czasu do czasu sypialam.Nawet nie macie pojecia jak to jest ,gdy sie che miec dwie osoby tylko dla siebie,ciezko cos wybrac:(i wlasnie wtedy wychodza takie a nie inne sytuacje.A chce wam jeszcze powiedziec,ze nigdy nie klamuje ani jego ani jej kazdy o kazdym wie.I albo to zaakceptuja albo nie.Wiem,wiem co pomyslicie,ze jestem nienormalna :cry: ja sama sie nie raz zastanawiam nad tym.
mala myszka
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez embe7 » 4 lip 2006, o 10:12

cześć
ja od razu z prośbą
pomożecie?
embe7
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez witch85 » 4 lip 2006, o 10:17

Oczywiściiie :evil:
witch85
super forma
super forma

Postprzez pi » 4 lip 2006, o 10:21

witch85 napisała:Oczywiściiie :evil:

Nie ma rzeczy oczywstych, sa tylko przepalone.
One is for liberty, two is for evil, three is an orgy, four is forever.
---------
powazny post
ironiczny post
bliżej nieokreślony
pi
super forma
super forma

Postprzez witch85 » 4 lip 2006, o 10:24

Ewentualnie wymęczone, chyba, że regulamin sie poczyta.
witch85
super forma
super forma

Postprzez pi » 4 lip 2006, o 10:28

witch85 napisała:Ewentualnie wymęczone, chyba, że regulamin sie poczyta.

Nie wierzysz w podryw na regulamin?
---------
powazny post
ironiczny post
bliżej nieokreślony
pi
super forma
super forma

Postprzez witch85 » 4 lip 2006, o 10:42

a czy nieznajomośc rzeczonego się liczy?
witch85
super forma
super forma

Postprzez pi » 4 lip 2006, o 11:00

witch85 napisała:a czy nieznajomośc rzeczonego się liczy?

Z ekonomiczniego punktu widzenia nie , z estetycznego nie koniecznie.
---------
powazny post
ironiczny post
bliżej nieokreślony
pi
super forma
super forma

Postprzez embe7 » 4 lip 2006, o 19:20

to tak
szaleję na punkcie laski z zajęć, na które chodzę
ona je prowadzi
jest chyba les bo nosi obrączki na kciuku i lewym serdecznym
za każdym razem jak ide obiecuje sobie coś z tym zrobić a kończy się na tym że nic i później jestem wściekła jak cholera.
po czym mam poznac że ona też coś do mnie?
nooo, jak to zrobić? jak zagadać? cholera jutro są zajęcia.......
embe7
początkująca foremka
początkująca foremka

Postprzez szczurzyca » 4 lip 2006, o 19:26

Jakie zajęcia???? Rok akademicki chyba się już skończył... :twisted:
szczurzyca
super forma
super forma

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze sprawy