test na lesbijstwo

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
Superzero
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 795
Rejestracja: 24 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Superzero » 21 paź 2007, o 18:34

heya_ pisze:na linkowni był kiedyś wysyłacz do stronki z testem pt "are you gay?" delicjales, jeśli jestes dostatecznie zdeterminowana do pomiarów swego homoseksualizmu to sobie tam podłub, może znajdziesz... :lol:
Wystarczy pogooglować,
http://www.gotoquiz.com/are_you_gay_bi_or_straight
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 22 paź 2007, o 01:28

tamten byl smieszniejszy...i krótszy :lol:
a ja w googlach znalazlam chyba z szesc rożnych, potem mi się odechciało. wszystkie zgodnie twierdzą żem jest gejem :cool:
Awatar użytkownika
double_X
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 27 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Disneyland

Post autor: double_X » 6 sty 2008, o 23:19

ethernael pisze:Ja jestem zwolenniczką nieokreślania się. Nie nastręcza to tylu kłopotów. Załóżmy, że jestem sobie z kobietą, jedną, drugą, trzecią, ale kto wie, może za kilka lat trafi mi się mężczyzna mojego życia. A jak się określę jako lesbijka, to będę powstrzymywała to uczucie. Bo przecież jestem lesbijką! :) Nie wierzę w skrajności, tylko w różne stopnie biseksualizmu, w jedną czy drugą stronę, i tyle :P
Zgadzam sie w 100%.
Ja tez nie lubie nazywac swojej sexualnosci, nie lubie sie wbijac w jakies szablony. Dla mnie liczy sie czlowiek, osobowosc, a nie plec.
Aczkolwiek nie zmienia to faktu, ze duzo wiekszy procent szans jest na to, ze spodoba mi sie kobieta, a nie mezczyzna. ;) DUZO wiekszy... ;) Tyle ze nie narzucilam sobie tego, nie "ustalilam". No, ale to chyba jasne.
adrasteia
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 180
Rejestracja: 6 gru 2007, o 00:00

Post autor: adrasteia » 7 sty 2008, o 14:30

lesbianizm.... brzmi politycznie. a lesbijstwo :) całkiem fajne. twarde jak "pieprzenie"
na wiosnę zawsze chcemy robić rewolucję
Awatar użytkownika
vovkulaka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 64
Rejestracja: 24 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Południe

Post autor: vovkulaka » 24 sty 2008, o 23:11

A po co jakies testy?To sie po prostu wie,jesli nie od "zawsze" to z czasem uswiadamiasz sobie,ze preferujesz kobiety. Przychodzi fascynacja,zauroczenie i milosc do drugiej kobiety :)
Awatar użytkownika
aniaaa84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 14 mar 2008, o 01:00

Post autor: aniaaa84 » 17 mar 2008, o 21:39

Dokładnie!. Ja nawet wątpie, ze takie testy dające 100% pewności istnieja :) ehhe to juz musisz moja droga sama stwierdzic:)
seal88
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2004, o 00:00

Post autor: seal88 » 20 mar 2008, o 21:00

Zadne testy nie daja 100% pewnosci, a tym bardziej te krazace po necie. Trzeba czasu i samopoznania, akceprtacji bla bla...
Awatar użytkownika
Bonifacy1
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 17 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bonifacy1 » 21 mar 2008, o 20:44

Nie mam osobiście przekonania do tych testów, kiedy je robię to wychodzi na to, że jestem straight :D niezły ubaw! :D szukałam kiedyś informacji do prezentacji o homosexualiźmie, nie chcę wdawać się w szczególy, ale ubawiłam się nieziemsko!!!
Awatar użytkownika
SuzieQ
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2008, o 00:00

Post autor: SuzieQ » 23 mar 2008, o 00:37

A ja, Kochane moje, nie wiem... nie wiem kim jestem i dlaczego. Chyba za dużo na mnie spadło.
Awatar użytkownika
owieczkaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 25 gru 2006, o 00:00

Post autor: owieczkaa » 26 mar 2008, o 10:58

test na lesbijstwo?
hm...

a wiecie, że W. Szymborska nie zdała matury polegającej na interpretacji Jej własnego wiersza..?
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Post autor: pet76 » 26 mar 2008, o 12:27

jesli zaczynasz zastanawiac sie nad tym czy jestes les czy hetero to napewno hetero nie jestes
spidermenka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 4 lis 2007, o 00:00

Post autor: spidermenka » 30 mar 2008, o 13:46

test na lesbijstwo...tylko i wyłącznie w aptece za okazaniem recepty, nie refundowany:)
Awatar użytkownika
Superzero
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 795
Rejestracja: 24 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Superzero » 30 mar 2008, o 17:24

owieczkaa pisze: a wiecie, że W. Szymborska nie zdała matury polegającej na interpretacji Jej własnego wiersza..?
Co Ty mówisz?! Możesz podać źródło tej informacji? :roll:
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 31 mar 2008, o 02:24

pet76 pisze:jesli zaczynasz zastanawiac sie nad tym czy jestes les czy hetero to napewno hetero nie jestes
to jakiś dżołk?
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Post autor: pet76 » 31 mar 2008, o 09:19

piesn_smierci pisze:
pet76 pisze:jesli zaczynasz zastanawiac sie nad tym czy jestes les czy hetero to napewno hetero nie jestes
to jakiś dżołk?
bron boze, ja nie mam poczucia hunoru
zastanawiasz sie nad tym czy jestes kobieta?
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 31 mar 2008, o 14:35

pet76 pisze:
piesn_smierci pisze:
pet76 pisze:jesli zaczynasz zastanawiac sie nad tym czy jestes les czy hetero to napewno hetero nie jestes
to jakiś dżołk?
bron boze, ja nie mam poczucia hunoru
zastanawiasz sie nad tym czy jestes kobieta?
zaczynam przestawać zastanawiać się nad czymkolwiek, chyba najlepiej na tym wyjdę :P
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Post autor: pet76 » 31 mar 2008, o 14:50

w sumie to bardzo wygodny pomysl;)
Mad_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 02:00

Post autor: Mad_ » 2 kwie 2008, o 22:00

Może to nie jest bezpośrednio test na lesbijstwo, ale
test na orientację seksualną i na pewno udzielanie odpowiedzi na pytania w nim zawarte pozwoli sobie, co nieco przemyśleć. ;)

I jeszcze może rysunek Mleczki, który skojarzył mi się z tym tematem:

Obrazek
Damska szowinistka ;)

"Śnił mi się Freud. Co to znaczy?" - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Lilith...
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 149
Rejestracja: 12 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Lilith... » 3 kwie 2008, o 19:22

No tak...To ja należę do tej części kobiet, która raczej "wmawiała" sobie, że jest bi...bez testów, porad itp. dociera do mnie, że to było oszukiwanie siebie, ucieczka przed własną tożsamością... Faktycznie, prawdą jest, że to przychodzi samo:) W pewnym momencie życia po prostu uświadamiasz sobie co przynosi Ci SZCZĘŚCIE w życiu, a co jest tylko pozornym szczęściem- i nie chodzi tu oczywiście tylko o sex :) ehhh...tyle, że życie z tą świadomością wcale nie jest takie KOLOROWE...niestety życie w nieświadomości często jest łatwiejsze :( :(
Awatar użytkownika
Angua
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 530
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Angua » 8 kwie 2008, o 01:37

Lilith... pisze:niestety życie w nieświadomości często jest łatwiejsze :( :(
...ale tylko do czasu. Nie warto
Wszystko działa, jeśli tylko człowiek pozwoli, by się zdarzyło
(T.Pratchett)
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Post autor: pet76 » 8 kwie 2008, o 11:04

ja sobie wmawialam ze jestem hetero, mozna sobei wszystko wmawiac tylko ze i tak uwazam ze kazda z nas duzo wczesniej zdawala sobie sprawe z tego kim jest, z tym ze droga od przyznania sie samej sobie do powiedzenia tego na glos jest dluga. nie ma czegos takiego jak zycie w nieswiadomosci jesli chodzi o orientacje natomiast oszukiwanie sie napewno nie jest latwiejsze, trzeba mocno kombinowac jak jest sie w zwiazku
Awatar użytkownika
Lilith...
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 149
Rejestracja: 12 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Lilith... » 9 kwie 2008, o 17:23

pet76 pisze: nie ma czegos takiego jak zycie w nieswiadomosci jesli chodzi o orientacje natomiast oszukiwanie sie napewno nie jest latwiejsze, trzeba mocno kombinowac jak jest sie w zwiazku
Nie no jasne...słowa "nieświadomość" użyłam tutaj w małej przenośni:) Ja chociaż już wiem kim jestem i nie wmawiam sobie, że jestem kimś innym to i tak nie potrafię powiedzieć tego na głos- nawet tylko sobie. Właściwie nie wiem dlaczego tak ciężko jest mi zaakceptować to , co teraz powinno mi przynosić tyko szczęście. No ale nikt nie mówił, że życie jest łatwe, a tym bardziej, że życie les jest łatwe :D. W końcu do odważnych świat należy, prawda? To chyba najwyższy czas przestać widzieć wszystko w ciemnych barwach:) Słońce za oknem nastraja mnie pozytywnie i mam nadzieję, że szybko to nie minie...może z czasem mój "cichy szept" zamieni się w "krzyk akceptacji" samej siebie:) i tego życzę wszystkim poszukującym skutecznych testów na lesbijstwo:)
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Post autor: pet76 » 9 kwie 2008, o 17:32

Lilith... pisze:...może z czasem mój "cichy szept" zamieni się w "krzyk akceptacji" samej siebie:) i tego życzę wszystkim poszukującym skutecznych testów na lesbijstwo:)
mam tylko nadzieje ze ojciec rydzyk nie zakrzyczy twojego szeptu;)
a tak na serio moje zycie zmienilo sie i pod pewnymi względami jest latwiej, duzej odwagi nie trzeba do tego aby zyc zgodnie z wlasnym sumieniem, trzymam kciuki
motyl-w-trawie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 29 mar 2008, o 01:00

Post autor: motyl-w-trawie » 9 kwie 2008, o 19:25

Szczerza powiedziawszy, nie przyznaje się publicznie, że jestem ina, czasem ide z jakimś chłopakiem w puyblicze miejsce, żeby też nie było podejrzeń.. Aleksandrów to małe miasto, różnei sie zdarza :D:D
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Post autor: pet76 » 10 kwie 2008, o 10:07

motyl-w-trawie pisze:Szczerza powiedziawszy, nie przyznaje się publicznie, że jestem ina, czasem ide z jakimś chłopakiem w puyblicze miejsce, żeby też nie było podejrzeń.. Aleksandrów to małe miasto, różnei sie zdarza :D:D
a jak bardzo inna jestes?
ogolnie :clap:
motyl-w-trawie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 29 mar 2008, o 01:00

Post autor: motyl-w-trawie » 10 kwie 2008, o 17:09

Ale w jakim sensie :D ?
Awatar użytkownika
Wieloryb
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 246
Rejestracja: 20 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Wieloryb » 10 kwie 2008, o 17:49

motylku ty to masz widze pytania...dociekliwa jestes i tajemnicza zarazm :shock:
Awatar użytkownika
Lilith...
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 149
Rejestracja: 12 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Lilith... » 10 kwie 2008, o 18:09

pet76 pisze:
Lilith... pisze:...może z czasem mój "cichy szept" zamieni się w "krzyk akceptacji" samej siebie:) i tego życzę wszystkim poszukującym skutecznych testów na lesbijstwo:)
mam tylko nadzieje ze ojciec rydzyk nie zakrzyczy twojego szeptu;)
a może faktycznie powodem mojego "strachu" jest ojciec dyrektor :lol: hmm... od razu mi lepiej :cool:
a tak poważnie :) dzięki :) takie słowa utwierdzają mnie w tym, że wybrałam dobrą drogę:)
Awatar użytkownika
pet76
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 299
Rejestracja: 28 mar 2006, o 00:00

Post autor: pet76 » 10 kwie 2008, o 19:22

motyl-w-trawie pisze:Ale w jakim sensie :D ?
no w takim jakim napisalas, uzylas slowa inna, w czym jestes inna?
motyl-w-trawie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 29 mar 2008, o 01:00

Post autor: motyl-w-trawie » 10 kwie 2008, o 22:08

Inna.. To co duzo ludzi uważa za obrzydiwe, niemoralne, za to co jest BEEE, dla mnie to jest normlanie, po prostu życie, nie?
:roll:

A inna, hmmm... nie będe mówiła du, że jestem jakaś oryginalna, odlotowa czy jakas tam inna, bo to naprawde nie ma sensu, po prostu czasem widze, że innym trudno mnie zrozumieć a i mnie czasem darmo prubowac zrozumiec innych.. TAk juz bywa...

A co do tajemniczości i moich pytań, mam to odbierac jako komplement?? Dziekuje za taki piękny zwrot do mnie "motylku" (buja w obłokach) :oops:
ODPOWIEDZ