Umięśnione kobiety

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
proclamer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 16 cze 2013, o 22:34

Umięśnione kobiety

Post autor: proclamer » 3 lip 2013, o 22:56

Nie mam na myśli kulturystek tylko wyrzeźbione całkowicie naturalnie panie jak np. lekkoatletki czy niektóre tenisistki jak Amelie Mauresmo chociażby. Jakie macie na ten temat zdanie? Hot or not?
Awatar użytkownika
RainbowPrincess
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:40

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: RainbowPrincess » 3 lip 2013, o 23:03

Tak sobie myślę, że w sumie mogą być. Nie jest to jakiś mój ideał... Ale jak by się zakochać to może, może... :serce:
Tylko nie takie, które mają więcej mięśni niż mózgu, bo nader wszystko cenie sobie inteligentną pogawędkę :D :D :D
Uśmiechnij się :*
jacksonka58
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 7 maja 2013, o 16:41

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: jacksonka58 » 4 lip 2013, o 09:44

Dziewczyna w której jestem zakochana gra w kochsza i ćwiczy lekkoatletyke - jest dość umięśniona, więc jak dla mnie HOT
proclamer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 16 cze 2013, o 22:34

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: proclamer » 4 lip 2013, o 20:37

Według mnie jest to nieziemsko seksowne, kiedy z umieśnionej kobiety emanuje siła, a jednocześnie pozostaje ona delilatna i w żadnym wypadku pusta, bo nawet najpiękniejsza muskulatura nie zastąpi mózgu :)
Z takich bardziej znanych pań niezwykle podobają mi sie tenisitki właśnie jak wspomniana wyżej Amelie Mauresmo (btw dziewczyna jest nasza), Andrea Petkovic czy ekstremalna w tej dziedzinie Sam Stosur.
Pozdrowienia dla wszystkich miłośniczek mięśni! :)
Awatar użytkownika
sad_eagle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 258
Rejestracja: 3 sty 2013, o 02:01
Lokalizacja: Gdansk

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: sad_eagle » 20 lip 2013, o 11:48

proclamer pisze:Według mnie jest to nieziemsko seksowne, kiedy z umieśnionej kobiety emanuje siła, a jednocześnie pozostaje ona delilatna i w żadnym wypadku pusta, bo nawet najpiękniejsza muskulatura nie zastąpi mózgu :)
Z takich bardziej znanych pań niezwykle podobają mi sie tenisitki właśnie jak wspomniana wyżej Amelie Mauresmo (btw dziewczyna jest nasza), Andrea Petkovic czy ekstremalna w tej dziedzinie Sam Stosur.
Pozdrowienia dla wszystkich miłośniczek mięśni! :)
Weszłam tu by napisać oo Sam Stosur :D A tak z tenisistek to jeszcze Ana Ivanović :oops:
Co do kobiet umięśnionych... w wszystkim trzeba znać umiar :roll:
Jestesmy pozorami, ktore myla.
Ka2rola
Posty: 4
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:58

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: Ka2rola » 12 sie 2013, o 21:27

wiecie co powiem wam tak,sama jestem umięśniona bo gram w kosza i pływam od 9 lat. szczerze mówiąc dużo dziewczyn sie za mną ogląda przez tą budowe ciała :cool:
im_ice
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2013, o 19:15

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: im_ice » 12 sie 2013, o 22:48

Osobiście sama trenuję, biegam, gram w różne gry, aczkolwiek wolałabym, aby moja druga połówka nie była przesadnie rozbudowana. Naturalnie, zarys kaloryferka czy też delikatne mięśnie nóg jak najbardziej :)
proclamer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 16 cze 2013, o 22:34

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: proclamer » 12 sie 2013, o 23:08

Ka2rola, sama bym się za Tobą obejrzała :>
Sztywna1
Posty: 8
Rejestracja: 1 lis 2013, o 13:18

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: Sztywna1 » 1 lis 2013, o 19:31

Ja sama jestem troche zbudowana Boks treningi i pilka nozna czynia cuda chociasz troche przez wakacje sie zapuscilo! Teraz to nadrabiam!
frodzia11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2013, o 20:57

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: frodzia11 » 2 lis 2013, o 15:54

Ja uważam że umięśnione kobiety są atrakcyjne. Sama trenuje piłkę nożną i ręczna i trochę gimnastyki. Sztywna1 z jakiego miasta jesteś ?
Awatar użytkownika
Milo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2010, o 01:43

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: Milo » 2 lis 2013, o 17:23

To zależy od osoby, jednym zaznaczone mięśnie pasują, innym niekoniecznie. Ale myślę, że też ważny jest umiar, bo przesada w żadną stronę nie jest dobra. Dlatego lekko umięśnione kobiety jak najbardziej, to że lubią sport i dbają o swoje ciało to dobrze, choć jeśli chodzi już o takie, które swoim mięśniom poświęcają najwięcej uwagi i ćwiczenia/siłownia itp są dla nich najważniejszymi czynnościami w życiu... w tym przypadku to przesada i coś takiego mi się nie podoba.
Obrazek

引き寄せて マグネットのように
例えいつか離れても巡り会う
触れていて 戻れなくていい それでいいの
誰よりも大切なあなた
Awatar użytkownika
TrissM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 17:05

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: TrissM » 2 lis 2013, o 18:50

Całe życie uprawiam sport i w sumie lubię swoje ciało między innymi za to, że widać ładnie niektóre mięśnie. Ale mi bardziej podobają mi się drobne kobiety. Może na zasadzie przeciwieństwa? Chociaż nie mówię nie, w końcu nie to jest najważniejsze :P
Według mnie jest to nieziemsko seksowne, kiedy z umieśnionej kobiety emanuje siła, a jednocześnie pozostaje ona delilatna
Tak na odwrót, delikatna kobieta, która okazuje się silną osobowością :twisted:
Offlon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2013, o 12:22

Re: Umięśnione kobiety

Post autor: Offlon » 18 lis 2013, o 13:51

takie cos niestety not... ale typu fitness jak najbardziej ;)
ODPOWIEDZ