Impreza urodzinowa portalu KK

Bardzo dziękujemy za udział w naszej urodzinowej imprezie! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli ją zorganizować!

Spotkałyśmy się 25 czerwca 2011 r. w klubie CDQ w Warszawie. Impreza urodzinowa odbędzie się pod hasłem: KONKURS KREATYWNOŚCI jednak ani jedna osoba nie przebrała się kreatywnie. A szkoda, gdyż nagrody w konkursie miałyśmy bardzo ładne. Jako, że jeszcze po 22:00 dużo osób właśnie wchodziło zaplanowane konkursy i atrakcje skończyły się przed drugą, a to nie pozwoliło nam już zaimprowizować innego konkursu.

W konkursie siłowania na rękę wygrała Yoda!

Kolejnych emocji dostarczył nam występ Drag Kingów (w większości debiutantki). Pisków było co niemiara co niech potwierdzi nasze odczucia, że był to udany show. Wystąpiły:
- Drag King Dieter Van Tease
- Drag King Elizque Tranglesias
- Drag King Max
- Drag King Magnus
- Drag King Tivv z Da Boyz

Następnie sceną zawładnęły uczestniczki turnieju piłki nożnej, które odebrały swoje dyplomy i puchary i świętowały i świętowały… Czekamy na relację z turnieju, ja pamiętam tylko, że wygrała drużyna z Łodzi.

Uroczystości zakończył tradycyjnie urodzinowy tort i lampka szampana dla wszystkich.

Oprawę muzyczną zapewnił kolektyw Ladyboy.

Podsumowując, wszystko odbyło się tak jak zapowiadałyśmy, w dobrej atmosferze i świetnym towarzystwie. A że obiecałyście przebrać się na następne urodziny, chowamy zatem nagrody do szafy i sprawdzimy kreatywność za rok!
Absolut6na9 i Japi
Data publikacji w portalu: 2011-06-16
Galeria zdjęć (posiadaczki innych fotografii prosimy o dodawanie ich wprost do galerii):
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

wyspiareczka2011-05-31 09:18
to juz 10 lat?!!kiedy to przelecialo..szkoda, ze nie bede mogla uczestniczyc. Jestem pewna, ze bedzie super!!

iki2011-05-31 23:03
Super, chciałabym wpaść... tylko co z tymi przebraniami... Bo jak jako jedyna się wczuję i przebiorę za banana to będzie śmiesznie... :p

doominika2011-06-01 01:55
Iki, przebierz sie za brzoskwinke ;)

iki2011-06-01 16:35
łoj! *_*

angiee342011-06-01 21:46
może być fajnie...:)))kuszące....;-)

..iwa2011-06-02 11:59
Boze..to juz pradzieje kiedy w gdynskiej checzy garalam na lewej obronie,a potem na stoperze:)Jako wierny kibic kobiecej pilki noznej mam ochote skorzystac z tego zaproszenia.Chcialabym obejrzec jakis miecz w tym turnieju.Czy mozna prosic o terminarz?Pozdrawiam wszystkie panie i zycze slonecznego lata:))

doominika2011-06-02 15:54
Iwa - na glownej stronie portalu, po prawej stronie, tuz pod "matronujemy.." masz terminarz i tam znajdziesz info o turnieju.

..iwa2011-06-02 21:10
dziekuje doominika:))

Marycha_2011-06-03 19:31
Iwa, a może coś zorganizować w Trójmieście :)) może nie grałam w nożną wyczynowo, ale pokopałabym piłkę:)))

saint_862011-06-04 18:19
Dlaczego najfajniejsze imprezy zawsze organizowane są w Warszawie? Jestem za Trójmiastem! :)

..iwa2011-06-06 16:34
Marycha_ nie mam nic przeciwko temu:))

Marycha_2011-06-07 10:05
..Iwa - można by było coś zorganizować podać miejsce datę i godzinkę spotkania :)) wrzucić to na ogłoszenia - może przyszło by parę dziewczyn :)) mogłoby być wesoło :)) pozdrawiam :)

doominika2011-06-07 16:12
Proponuje Wam umowic sie na forum w dziale regionalne. Tam sporo dziewczyn zaglada i napewno zbierzecie chetne.

..iwa2011-06-07 17:47
Marycha_skorzystajmy zatem z propozycji doominiki,chodzmy do <regionu>:)

Marycha_2011-06-07 22:29
No to coś na regionie nabazgrałam - może będą chętne :)

maskotka1984  kiciusia84@o2.pl2011-06-09 22:09
jejku ale chciałabym pójść. może któraś kobietka miałaby ochotę pójść w parze ze mną? jestem nowa w warszawie, mieszkam od miesiąca, nikogo nie znam;[

rebelpinup2011-06-10 22:18
Podoba mi się :)

zuz@2011-06-16 17:30
iva, turniej na boisku SEMPa, na ul. Koncertowej 4, blisko metra Ursynow w godzinach 10-15. mecze finalowe zaczna sie pewnie po 13. zapraszam :)

anioldiabel2011-06-23 09:31
chciałabym się z kimś wybrać na tę impreze:)

anioldiabel  paulamak@wp.pl2011-06-23 09:32
proszę o kontakt :)

Japonka2011-06-23 14:45
Wybór Królowej i Królowej Balu (Konkurs Kreatywności) Każda z uczestniczek imprezy przy wejściu otrzymuje 1 talon do głosowania. Panie w kreacjach kandydujące w konkursie mają przydzielone numerki, które powinny być widoczne. W czasie imprezy każda z uczestniczek może oddać 1 głos na swoją kandydatkę. Puszka na głosy znajduje się przy bramce przy wejściu do klubu. Po podliczeniu głosów, zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla Królowej i Królowej Balu.

jenn_2011-06-23 17:51
Przebiore się za cebule! Któraś może za por w parze ze mną? Będzie ładnie pachnić, już ja sie o to postaram ! :P

fionuska2011-06-24 10:46
MIMO ZE NIE BEDZIE NAS W WARSZAWIE TO BEDZIEMY WE WROCLAWIU SWIETOWAC WASZE 10-LECIE KTORE TEZ OBCHODZIMY Z MOIM SKARBEM WLASNIE DZISIAJ POZDRAWIAM ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO NO I NASTEPNYCH 10 LAT BUZIACZKI

wisienka19102011-06-26 09:54
byłam, super się bawiłam :))) extra impreza oby takich więcej !!!

dotte2011-06-26 18:19
Warto było być, choćby po to aby porównać do imprezy w "Regeneracji" :]

ekscentryczka452011-07-02 12:42
HI HI..siłowanie się na rękę. A nie było plucia na odległość ? a może w przyszłym roku zrobicie Strong Woman. Oj by się działo ;-) albo celowanie scyzorykiem do puszki z piwem. "Cudowna" impreza poczekam na konkurs recytatorski ;-))))