Dziękuje za czas poświęcony na treść

dodała: diamondall kontakt e-mail: diamondall@wp.pl
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2017-01-11

Dziękuje za czas poświęcony na treść

Szukam miłości, nie zakładając, że ją tu znajdę.
Skoro jednak jest dla mnie istotne to, aby mieć obok kogoś, dla kogo można wszystko i dzięki komu można wszystko - to warto próbować choćby w ten sposób... Zobaczymy.

O sobie... krótko, konkretnie.
Jestem inżynierem - branża motoryzacyjna, lubię sport (głownie oglądać), ale gram w futsall, pływam, trochę sportów zimowych, ale bez nakręcania się na nie. Czytam... dużo, choć w tym momencie na tyle, na ile mi czas pozwala. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, słucham namiętnie, wiele, z pewnymi wyjątkami co do gatunków. Film, teatr, seriale - rzecz jasna. Kultura - szeroko pojęta.
Dążę do bycia najlepszą w tym, czego akurat się podejmuję, choć wiadomo, że nie zawsze wychodzi to na dobre.
Podobają mi się zadbane kobiety. Sama staram się taka być.
Wymarzony wieczór? łóżko, kocyk, kakao/wino (oczywiście nie w połączeniu ze sobą), muzyka. Nie znam lepszego sposobu, aby odpocząć od codziennej gonitwy. Myślę, że ma to wytłumaczenie, bo właśnie małe rzeczy, jeśli jesteśmy mądrymi ludzmi, powinny cieszyć nas najbardziej.
Mimo wielu interesujących kwestii... moja osobowość jest złożona i trudna, choć według mnie zagłębiając się w temat - czego tu nie zrobię, to nie do końca wada...że taka jest

Chce być w związku w którym druga osoba będzie tylko o mnie myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o mnie myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Chce być jej myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia. bo... z mojej strony tak to właśnie będzie wyglądało. Chciałabym. Może to niepoprawne marzenie - stąd ta głowa w chmurach.

Spróbujmy.

P.S. Proszę wybaczyć chaos w tym "ogłoszeniu"... zdecydowałam się "na szybko" i w ten sam sposób je napisałam. Pewnie gdybym zaczęła analizować i szukać błędów oraz robić to składnie ... usunęłabym. :)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016