Do pań zainteresowanych realną znajomością

dodała: booksmeller kontakt e-mail: booksmelllover@yahoo.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: zachodniopomorskie data dodania: 2017-01-12

Do pań zainteresowanych realną znajomością

Jak w tytule: jeżeli sama nie wiesz, czy masz ochotę wychodzić poza znajomość wirtualną, niestety to ogłoszenie nie jest skierowane do Ciebie.

Ale do rzeczy :) - Szczecin to moje miasto rodzinne, które wspominam z coraz większym sentymentem. Studia skończyłam jednak gdzie indziej i obecnie dzielę czas między Szczecin a moje drugie miejsce zamieszkania. Coraz bardziej jednak zaczynam potęskniwać i cicho myślę o powrocie na stałe. Przez kilka lat dawne znajomości zdążyły się jednak rozmyć, więc pomyślałam, że warto by było poszukać nowych :).

Ja mam lat 25, Ty +/- 23-35. Ja jestem po studiach około humanistycznych i takie też mam zainteresowania. Lubię czytać, lubię myśleć, lubię rozmawiać (nawet jeżeli nie zgadzam się rozmówcą) i dowiadywać się nowych rzeczy. Jestem na tyle dojrzała, by ponosić odpowiedzialność za swoje czyny i relacje, które tworzę, ale nie na tyle przejrzała by stracić kontakt z wewnętrznym dzieckiem :).

Coś więcej o Tobie? Możesz być panią z korporacji, kwiaciarką, lekarką, fryzjerką, panią inżynier albo artystką. Nasze historie, nasze zainteresowania i te małe światki, które wokół siebie mamy mogą być do siebie podobne, albo też zupełnie różne. Ważne jest dla mnie byś chciała budować relacje oparte na wzajemnym szacunku i szczerości, oraz żebyś miała nieustającą chęć poszerzania wiedzy :). Nie zakładam od razu wielkiego uczucia, wiem, że uczuciu kiełkuje z czasem. Byłabym też zadowolona gdybym zyskała sympatyczną relację koleżeńską.

Postaram się odpowiedzieć na każdą wiadomość dłuższą niż 4 zdania. W razie wątpliwości sprawdź folder SPAM :D.

PS. Jest jednak pewne „ale”. Mianowicie, idąc w stereotypy, jestem jednak wizualnie kobiecą kobitką i takiej też szukam. Nie potrzebuję swojego klona, możesz mieć zupełnie inne gusta i wyczucie mody, ale pewna estetyka jest jednak milsza memu oku :)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016